Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak často krmíte svého kocouře?


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Do kolika dávek rozdělujete denní krmnou dávku Vašeho kocouře?
a) do jedné - krmím ráno/večer
1%
 1%  [ 1 ]
b) do dvou - jednu polovinu ráno, druhou večer
28%
 28%  [ 16 ]
c) náš kocouř má neustále plnou misku (denní dávku nesleduji)
67%
 67%  [ 38 ]
d) nekrmím - co si uloví, to má :D
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: Jak často krmíte svého kocouře?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2009 21:54:38
Odpovědět s citátem

Otázka je doufám jednoduchá (i když tento průzkum je mi úplně k ničemu Very Happy ) - zajímalo by mě, jak často krmíte své/ho kocouře - denní dávku dostane naráz třeba ráno a buď si ji sežere hned a pak má utrum, nebo si ji šetří na "pocelýden" nebo tu denní dávku rozděíte na dvě půlky a jednu dostane ráno a druhou večer?

U nás vede ta druhá možnost, číča je neskutečně žravá...mám pocit, že takhle ji aspoň trochu obelstím a doufám, že má pocit, že takhle si žere skoro furt Very Happy Razz !
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 5:40:17
Odpovědět s citátem

Moje kočky mají krmení k dispozici kdykoliv - granulky mají po celý den, maso nebo konzervu dostávají obvykle večer (když mám koťata tak krmím častěji) a misku vyprázdní do rána. Nemají ani každý svou misku servíruji jim do velkých společných misek, vždy se dostane na každého. Nikdy se na jidlo nevrhají aby se nacpaly k prasknutí, spíš po celý den jen tak uzobávají. Jsou v dobré kondici a žádná z nich nemá sklony k tloustnutí ani nepotřebuje dietní krmení a tak to neřeším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 8:08:10
Odpovědět s citátem

Mám taky nenažrance a proto jim rozdělím krmnou dávku do 4-5 porcí. Pravda, nechápou, že je sobota, nebo neděle, nebo dovolená a že si chci přispat a ne jim dávat baštu v 6 ráno, ale co bych pro ta zlatíčka neudělala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 8:23:26
Odpovědět s citátem

Moje holčička má celý den granulky a k tomu dostává ráno a večer po půlce kočičí kapsičky. Je trošku tlustínek, ale je mimi tak má zatím nárok Wink
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 14:18:42
Odpovědět s citátem

Já krmím 3x denně, ráno, ve 13,30 (to je mám už všechny vystohované na příslušném konci povoleného kusu linky Wink ) a večer. Mají "švédský stůl"- koťata granule nemusí a devon zase nemusí kapsičky a konzervy. Jinak jim nic neodvažuju a neodměřuju, nechávám to na nich, kolik zbaští, tolik zbaští. Tlustý není ani jeden, spíš naopak.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 16:06:44
Odpovědět s citátem

Tak já krmím večer půl konzervy každé kočičce. Granule mají k dispozici celý den, ale ne najednou. Betty by je snědla všechny hned, mají je rozdělené do 4 dávek. Místo konzervy dostává Betty občas maso, Wyuška stále konzervu, protože maso nejí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 19:06:51
Odpovědět s citátem

Téda, já si tu připadám jako panička-Herodes s krmením 2x denně - Pažitka má totiž při své muší váze 3 kg krmnou dávku cca 60g (PROPLAN), což je docela prd, zvlášt když to ještě rozdělím na půlku Smile ...

Nj, ale my měli předtím psa a tam je zásada krmit 1x denně (přičemž většinou 1 den v týdnu je půst!) a když to nesežere, tak druhý den dám o to míň...takže náš pes takto naučen sblajznul vždycky všechno naráz, zapil to vodou, krknul si Embarassed a šel si lehnout Wink .
Pořád mám pocit, že kdyby Pažitka měla přístup ke granulím kdykoliv, tak je z ní za chvíli balon a prožrala by celou moji měsíční mateřskou Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 23:02:18
Odpovědět s citátem

Sebasty napsal:
Téda, já si tu připadám jako panička-Herodes s krmením 2x denně - Pažitka má totiž při své muší váze 3 kg krmnou dávku cca 60g (PROPLAN), což je docela prd, zvlášt když to ještě rozdělím na půlku Smile ...

Nj, ale my měli předtím psa a tam je zásada krmit 1x denně (přičemž většinou 1 den v týdnu je půst!) a když to nesežere, tak druhý den dám o to míň...takže náš pes takto naučen sblajznul vždycky všechno naráz, zapil to vodou, krknul si Embarassed a šel si lehnout Wink .
Pořád mám pocit, že kdyby Pažitka měla přístup ke granulím kdykoliv, tak je z ní za chvíli balon a prožrala by celou moji měsíční mateřskou Very Happy Very Happy Very Happy


No co se týče psa, tak s krmením 1x denně nesouhlasím, obzvláště u velkého plemene. U toho může v případě zhltnutí přiděleného většího množství potravy najednou dojít k torzi žaludku a je vymalováno. Takže já psu (labrador) krmnou dávku dávám 1/3 ráno a 2/3 večer. Tomu ji odměřuju-má tendenci k tloustnutí, protože má málo pohybu.

U koček je to jinak. Je jich 5 a tudíž pohybu mají víc než dost. Prohání se vzájemně tak, jak by to žádný člověk nedokázal, byť by chtěl sebevíce. Takže u nich není sebemenší důvod jim odměřovat, kolik toho snědí. Je to jen a jen na nich. Pravidelně je vážím a vůbec netloustnou, i když devonovi by půlkilečko navrch slušelo. Sphynx má stabilně 4,2-4,3kg, což je zcela v pořádku, a koťata ještě rostou, mají nárok zbaštit, na co přijdou. Tak to neřeším.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 9:04:58
Odpovědět s citátem

Asi záleží kočičák od kočičáka a taky na plemenu. Mám dvě britky - roční kočka po kastraci a kotě. Dokud byla kóča sama, tak měla v misce granule furt, protože si jen občas zobla. Po té co přibylo kotě, tak dostávají dvakrát denně přesně odměřenou dávku + vařené kuřecí nebo konzervu....kocour má tendence k přežírání se do "bezvědomí" (tedy žere dokud je co) a díky tomu se i kočka naučila rychle vyčistit misku. Takže aby z nich nebyly koule s nožičkama, tak dostávají přesně podle své váhy a to kočka granule pro kastráty a kotě má kotěcí granulky....ovšem o obsah misek se podělí, protože přece musí vědět, jestli ten druhý nemá něco lepšího:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 10:13:04
Odpovědět s citátem

Granule jsou u nás k dispozici stále v mixu tří druhů. Kočka je baští hlavně v noci a celkově doplňuju asi hrst denně. Jinak dostává 4-5 krát denně porcičku konzervičky nebo masíčka. Jsou to ale malé porce, za den je to zhruba jedna vanička a něco. Prostě toho najednou nesní mnoho a pak to osychá, takže jsem zvolila "troškování" a kočce to svědčí, váhu si drží stejnou. Ale aby to nebylo tak jednoduché - dvakrát po sobě tutéž konzervičku nedávám, prostřídám tak tři druhy denně...holt s mlsouny je to těžké.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 10:30:58
Odpovědět s citátem

u nás kočky krmím jen já, protože můj systém, co která kočka může a nemůže, kde a kdy a čím se která krmí a co dostávají společně, ovládám jen já...navíc je jedna popelnice, druhá vybíravá

takže: granule u nás v podstatě celodenně volně přístupné
1.když jsem doma a vzhůru: Vanilka kotěcí pro budoucí maminku na okně, Želvinka lightky v ložnici (kam nesmí Vaňouch, aby neokusoval taťkovým letadlům vrtule, ale Želvinka si může kdykoli mňouknout a taky to dělá)
2. když jsem v práci, nebo na noc: mají volně přístupné jen adultky, které Vanilce nevadí a Želvina po nich neztloustne jako po kotěcích (plus si malá těhule v půli noci mňoukne, já přikvačím, podám kotěcí, Vanilka se nadlábne, já je zas schovám a jdu spát)

vzhledemk tomu, že jsem vždycky mimo domov maximálně tři hodiny v kuse a přes poledne jsem doma, tak je to v pohodě

navíc mají každý večer konzervu nebo masíčko a těhulka ještě polední porcičku navíc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 11:30:22
Odpovědět s citátem

Pro Vetku.m

Koukám, že krmení u vás je též těžce sofistikovaná záležitost-nejsem v tom sama Laughing Wink !
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: jak často krmíte
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 12:51:01
Odpovědět s citátem

Tak náš Piškotek dostává ráno půl kapsičky a misku granulek.....sežere kapsičku, čeká, jestli bude další maso....maso není, tak pochroustá pár granulí. Odpoledne, když se vrátím z práce, tak dosypu granule, které během dne spapkal.....dostane druhou půlu kapsule a večer ještě granulky. Je akorát, je má dost volnej ten vak na bříšku:-)...vypadá jako vakokočka....a nemá rád, když se mu na vak sáhne a smějeme se mu proto....to pak kouše jak vlčák....je uražený, jako pravý chlap:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: Re: jak často krmíte
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 0:14:47
Odpovědět s citátem

Granulky volne dostupne cely den (ale prisaham ze jeste Nikolka pribere kilo a zacnu uvazovat o omezeni Smile, ale je fakt ze ja jim dam denni davku a vyjimece trosku dosypu. Kapsicka je jen pro Malou jako jidlo (celou dobu ji musim hlidat, aby ji to nesebrali - ma protekci protoze nevim, kolik sni granulek), kluci dostanou jen na trosku na chut a maso podle toho, jak moc je mam rada a chce se mi krajet. Ale kdyby nektera kocka zacala mit problemy s vahou, tak jim to nenecham volne dostupne.
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 17:34:06
Odpovědět s citátem

Já nechávám celý den granulky k dispozici - mám vyzkoušeno, že zbaští tak 50 g denně. A pak dopoledne a v noci (máme trochu posunutý denní režim Embarassed ) dostává dávku mokrého krmení - 1/4 konzervy, paštičky nebo kapsičky. Vyzkoušeno, že víc toho nesní. Takže moc velkýho cpouna nemáme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 8:28:26
Odpovědět s citátem

Hlasuji sice pro stále plnou misku, ale v podstatě to znamená, že jen granulky jsou pořád, jinak dostává kocour ráno půl paštičky nebo krabičky, když přijdu z práce, tak dám tu druhou půlku, a na noc dávám pak kousek masa, kocour pak v nocí tráví, spí a nebloumá po bytě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 11:06:08
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
na noc dávám pak kousek masa, kocour pak v nocí tráví, spí a nebloumá po bytě Smile


My taky dáváme na noc a vypadá to asi tak - kočka se probudí, dojde k misce a horlivě se dožaduje žrádla. Nadlábne se, jde se vybobikovat a už ze záchůdku vystřelí, jako by ji tam něco kouslo do zadku a pak asi hodinu prdlí jak blázen - trávení se nějak nekoná Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 19:55:07
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
kocour pak v nocí tráví, spí a nebloumá po bytě Smile


...co nebloumá, naše Pažitka mi nosí míčky až do postele a mňouká že je chce házet! Ta snad byla v minulém životě retriever! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 14:10:00
Odpovědět s citátem

Po nějaké době pozorování a pokusů.... jsme na tom tak, že dávám ráno a večer porci granulí, kterou amís nesní najednou, ale když přijdu z práce je většinou miska prázdná, totéž ráno, když vstávám. Kapsičku má na třetiny - tři dny, a nekrmíme jí každý den. Pak zase třeba dva dny jen granule. Dávám též jednou do týdne hovězí.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 14:39:41
Odpovědět s citátem

Když tady čtu téma krmení, mohu se zeptat jestli můžu dát kočence syrového nebo vařeného lososa? A dáváte třeba i tuňáka ve vl.šťávě..
děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 15:19:35
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
Když tady čtu téma krmení, mohu se zeptat jestli můžu dát kočence syrového nebo vařeného lososa? A dáváte třeba i tuňáka ve vl.šťávě..
děkuji


Po lososu se mohou umlátit Wink - kradli by ho z talíře, kdybych je nechala. Syrovou rybu nedávám. Tuňáka ve vlastní šťávě opatrně, je solený. Troška občas neuškodí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 15:28:21
Odpovědět s citátem

děkuji:) hned dneska jim udělám dušeného lososa, ty kočenky se ale mají:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 15:35:48
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
děkuji:) hned dneska jim udělám dušeného lososa, ty kočenky se ale mají:))




dušeného??,snad vařeného,ve vodě bez soli,nebo cokoliv jiného,vařit tak jenom asi 2-3 minutky





Bětka,Barunka.Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 15:54:26
Odpovědět s citátem

Smile když požívám pokličku, tak vše nazývám dušené:) vařený na vodě, či v páře je snad jedno:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2009 9:40:27
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
děkuji:) hned dneska jim udělám dušeného lososa, ty kočenky se ale mají:))


Téééda, lososa si nekupuju ani já, natož čičkinovi.... Laughing
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2009 10:46:23
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
Smile když požívám pokličku, tak vše nazývám dušené:) vařený na vodě, či v páře je snad jedno:)


Jasně, to je totéž, já taky tak upravuji, jen podusím pod pokličkou v troše vody.

A k tomu ve vlastní šťávě, dávám kousek, asi tak lžičku jednou dvakrát do měsíce jako chuťovku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tulipánek



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2009 18:21:00
Odpovědět s citátem

Když to tady čtu, mám pocit, že kocourka překrmuju Smile Ale tlustý určitě není, tak snad to nedělám špatně.

Kocourek - briťák - má jeden rok, dostává ráno celou konzervu (ShinyCat) a večer vařené kuřecí maso, zhruba kolik by se vešlo do té malé konzervy. K tomu má k dispozici po celý den granule - ProPlan. Ještě dostává během dne na chuť šunku, smetánka, puding, jogurt, sardinky.. co zrovna jíme my:-) Věřím, že jídlo má kvalitní a v přiměřeném množství Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2009 18:57:52
Odpovědět s citátem

Tulipánek napsal:
Když to tady čtu, mám pocit, že kocourka překrmuju Smile Ale tlustý určitě není, tak snad to nedělám špatně.

Kocourek - briťák - má jeden rok, dostává ráno celou konzervu (ShinyCat) a večer vařené kuřecí maso, zhruba kolik by se vešlo do té malé konzervy. K tomu má k dispozici po celý den granule - ProPlan. Ještě dostává během dne na chuť šunku, smetánka, puding, jogurt, sardinky.. co zrovna jíme my:-) Věřím, že jídlo má kvalitní a v přiměřeném množství Smile


A kolik váží? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tulipánek



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2009 20:12:26
Odpovědět s citátem

Má 5 kilo, to mi přijde na 1 rok tak akorát Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2009 20:46:00
Odpovědět s citátem

Tulipánek napsal:
Má 5 kilo, to mi přijde na 1 rok tak akorát Razz

Tak to jsme na tom stejně, věk i váha.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (18x)
4
PKD - polycystická choroba ledvin (18x)
5
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (16x)
6
Zajímavá škrabadla a pelíšky (16x)
7
Somálská kočka (16x)
8
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (15x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top