Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Páření začátečníků-kočka nechce

Fórum: Rady

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: Páření začátečníků-kočka nechce
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 6:36:07
Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám ragdolí holku-má něco přes rok a už po 4 se mrouská. Proto k nám dojel kocour- chovatelka kocour byla tak hodná,že nám ho půjčila sem,jelikož naše kočka je hrozně bojácná a jeji kocour je tu jako doma,tak žeto uděláme tak. Kočka se před příjezdem kocoura válela,mňoukala, předvedla naprosto učebnicové mrouskání, jakmile přijel kocour,začuchal a začal ji povídat a ukazovat se,kočka jen vrčí,prská, příznaky mrouskání uplně zmizely-kocour je tu druhý den,kočka je ve 3 dnu mrouskání.Oba jsou k páření připouštění poprvé.Kocour nadbíhá,třepe bradou, kočka ječí,vrčí...utíká,že by se přerazila,kocour za ní,pak zase chvíli trpělivě čeká...Myslím že v ríji kočka je,jelikož když tu byl kocour jak se nemrouskala, vůbec na ni tak nedotíral...
Má cenu je nechávat spolu,nebo ho prostě nepřijme? Majtelka má 2 malé děti,kterým kocour chybí,tak aby tu nebyl zbytečně. Děkuji paja
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 8:26:29
Odpovědět s citátem

Já myslím, že kočenka vyvádí právě proto že zůstala doma. Standartně je opravdu lepší, když kočí jede za kocouřem. Kocouř je doma, je si jistější a kočička není ,,namachrovaná,, právě kvůli domácí půdě. Určitě bych zkusila krýt doma u kocouře. Pokud by ani toto nezabralo, poohlédla bych se po kocouřovi který už pářil Smile Držím palečky.
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 10:11:46
Odpovědět s citátem

No vidíte, to mě nenapadlo...příští mrouskání tedy zkusíme u kocouře doma..i když to bude asi dost rachot..mají 2 malé děti a další zvířátka...No uvidíme. Tady je problém sehnat kocouře ke krytí a jezdit daleko nemůžu,nejsem dobrý řidič. ale děkuji za tip,vyzkoušíme všechno, protože 1x koťat bych opravdu chtěla. Paja
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanett



Založen: 18.01.2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Bílovec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 11:37:56
Odpovědět s citátem

Určitě je nejlepší, pokud jede kočka za kocourem a jsou v místnosti, kde mají klid a nikdo je nebude rušit, hlavně stydlivější kočky se nenechají nakrýt v přítomnosti někoho dalšího.
_________________
Lucka & Wanett - britské kočky
www.wanett.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2009 16:20:36
Odpovědět s citátem

No tak kočka začala znova volat a válet se jak divá,ale jen se břiblíží kocour,tak na něj syčí. zkusím je tedy převézt oba ke kocourovi domů.Mia se bude mrouskat minimálně do pátku -soboty..zatím to tak bylo vždy. Pokud se nepovede nyní,zkusím ji příště dovézt ke kocourovi zrovna.
V záloze mám ještě jednoho kocoura,který si prý poradí i s divočejšími kočičkami,tak to asi pak kočku nemine...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nadja



Založen: 07.05.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 5:35:42
Odpovědět s citátem

Tak já mám naprosto opačnou zkušenost. Naše kočka se nikdy v cizím prostředí nakrýt nenechala, zatímco u nás doma to bylo bez problémů. Nedá se jednoznačně říct, co je lepší, záleží na tom, jestli se s cizím prostředím lépe vyrovná kočka nebo kocour.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 7:31:24
Odpovědět s citátem

Zdravím, no kocur je naprosto v pohodě, kočka je plašoň, zvykne si nakonec taky,ale většinou když jsem tam byla i já..teď tam nebudu tak nevím,uvidíme..
Ale přijde mi to na palici, ona volá kocoura jak praštěná,válí se ,a jen co se k ní přiblíží na metr,tož prská,vrčí... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Uvidíme,co udělá při příštím mrouskání u nich a pokud se ani tam nepovede,jsem bezradná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanett



Založen: 18.01.2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Bílovec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 12:02:55
Odpovědět s citátem

Mám taky jednu dost plachou kočku a když byla poprvé na krytí, kocourka dloouho nechtěla. Nakonec ji ukecal, ale stejně se koťátka nenarodila - falešná březost. Jela tam po půl roce znovu, znala prostředí, nakrýt se nechala bez problému a narodilo se 5 krásných koťátek.
Shodou okolností maminka této kočičky byla na prvním krytí u nezkušeného kocoura, krytí se povedlo. Spíš si myslím, že je problém v tom, že není kocour doma, ve svém prostředí si je víc jistý a ke krytí dojde snáze než u kočky.
_________________
Lucka & Wanett - britské kočky
www.wanett.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2009 12:55:25
Odpovědět s citátem

Už jsem byla rozhodnutá kocoura odvézt zpět domů a počkat nadalší mrouskání a zkusit u něj..Kočka dneska je míň agrsivní, s kocourem na sebe vrkají,sice občas ještě na něj zasyčí,ale když jde kocour pryč,tak ona za ním cupitá a jako by ho sváděla...Před chvílí leželi spolu na gauči a vrkali..ale zatím se nekonalo nic..Jakmile zjistí že je pozoruju,kočka je nervní a syčí..takže je tam nechávám ať si dělají co si dělají...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
babulka



Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 21:03:58
Odpovědět s citátem

tak jak to dopadlo. Já tu mám ted na krytí kočičku a můj kocourek na to jde poprvé a ona taky. Prskají na sebe až je z toho otrávenej a ona vypadá že z toho přestala mrouskat. tak vyčkávám a nechávám je samotné. Jak dlouho mám čekat než to vzdám ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2009 8:09:38
Odpovědět s citátem

No, já mám vysledováno že Mia se mrouská od pátku do pátku. Takže byla u kocoura od pátku do pátku. První dny byla u nich prý zalezená ,servali se tak,že jen chuchvalce chlupů na zemi, Mia prý také vypadala,že vůbec nemrouská- to bylo 2 až 3 dny.V pondělí se spolu začali smiřovat-vrkali na sebe,mňoukali na sebe a už se nervali. jestli na sebe hupsnuli nevíme, protože jakmile majitelka došla kočky zkontrolovat, hned letěly k ní a nějaké páření šlo bokem,takže je nechávala většinu času samotné, zavřené v jednom pokoji,kde se kočka neměla velice kam schovat.-pak na kcoura víc útočila.
Vydrželi jsme to do toho pátku- tedy celý týden, kdy kocour přestal o kočku mít zájem uplně- zas ho zajímaly děti víc jak ona- a Mia měla taky jiné zájmy...Takže bych doporučila vydržet celou dobu,co máte vypozorované mrouskání. Minimálně 5 dní...raději déle. Já teď čekám,jestli je nebo není těhule- dozvím se to za 3 týdny (pokud začne mrouskat..tak není Evil or Very Mad )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla Londa



Založen: 06.03.2009
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2009 9:13:45
Odpovědět s citátem

takž kočka těhule nebyla,začala mrouskat..zkusili jsme jiného kocoura,dle chovatelky ji nakryl (foto ale neměla,páč chodila do práce) tak sjem zvědaá,jestli se tentokráte povedlo..Sad((
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (13x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top