Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jaký typ odpočívadla doma máte a jak jste s ním spokojeni?

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Jak jste spokojeni se škrabadlem/odpočívadlem Vy a Vaše kočinda?
Jsme spokojení, kočička ho hojně využívá.
83%
 83%  [ 15 ]
Jde to, kočík ho má docela rád.
16%
 16%  [ 3 ]
Byla to pro nás zbytečná investice, kočina si ho ani nevšimne.
0%
 0%  [ 0 ]
Odpočívadlo nemáme, kočička by ho zřejmě ignorovala.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Jaký typ odpočívadla doma máte a jak jste s ním spokojeni?
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 12:19:52
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,

právě se rozhodujeme o koupi většího škrabadla/odpočívadla pro našeho malého lumpa. Zajímalo by mě, jak to máte zařízené u Vás Smile Jestli máte odpočívadlo z obchodu a pokud ano, tak jaký typ a jak jste s ním spokojeni. Či jestli jste šikulky a máte doma vyráběné Smile Kde máte škrabadlo umístěné, jak jste se potýkali s jeho instalací a všechny další podrobnosti, pokud se o ně budete chtít podělit, budou vítané.

A v neposlední řadě bych se chtěla zeptat, co na něj říkala Vaše kočička/kocourek a jak často je využívají Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jaký typ odpočívadla doma máte a jak jste s ním spokojen
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 12:39:08
Odpovědět s citátem

Tak my máme odpočívadla 2 - Morgan a Anis (pojmenování od výrobce). Původně jsme měli do stropu odpočívadlo Jupiter, s nímž byly kočiny spokojené, ale docela ho dorasily, tak došlo na výměnu.
Morgan má dvě proleženiny a je v ložnici a je vyloženě spací - obě holky se tam rozvalej a chrněj skoro celou noc.
Anis je v obýváku. Ale je taky využívanej na chrnění i odpočívání a šmírování okolí.

Na škrábání využívaj obě škrabadla, i když Maxíš si velmi rád drápne i do gauče nebo křesla, ale s tím už nic nenaděláme.

Instalace byly v pohodě, podle návodu bez problémů. Drobný problém může být lidský faktor, který občas něco upevní blbě, nebo někde moc zatlačí a to tak, že se uvnitř nabouchávací matka uvolní a propadne dovnitř sloupku, nebo když se, ehm, povede hodit spojovací šroub do díry, ve které není matka a ten propadne dovnitř, ale obojí se dá řešit. Stabilitu maj tyhle dvě také bez problémovou.

Takže u nás s kupovanými jednoznačná spokojenost a maximální využití.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 13:35:35
Odpovědět s citátem

Děkuji April Smile

To odpočívadlo Morgan vypadá moc hezky (pokud jsem ho správně našla http://www.prokocky.cz/Odpocivadlo-MORGAN-250-270-cm-x1422 ). Přesně o něčem takovém přemýšlíme.

Mě se hodně zalíbilo toto: http://www.zooplus.co.uk/shop/cats/scratching_posts/cattreesolymp/74896 . Je takové možná trochu barevnější, ale nějak mi padlo do oka Smile Tak uvidíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 14:11:54
Odpovědět s citátem

Jj přesně to.

Jinak co se týká škrabadel, tak se zkuste juknout ještě sem:
http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/kocici-architektura/splhadla-a-skrabadla
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 14:19:52
Odpovědět s citátem

Děkuji. Vypadají všechny opravdu moc krásně Smile Někdy si tak říkám, že kdyby byly na výběr jen dva druhy, tak to máme o tolik jednodušší Smile A také kdyby bylo jen po mém, koupila bych klidně všechny a vůbec by mi nevadilo mít z bytu kočkodrom Smile Avšak musíme se také ohlížet na naše polovičky Rolling Eyes Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanČe



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 14:28:52
Odpovědět s citátem

My máme škrabadlo Madrid. Spokojenost velká, využití hojné-na spaní i hoňky Smile Bývalo v obýváku, ale po přestěhování se v obyváku neosvědčilo, tak putovalo do ložnice. Uvažuji o pořízení dalšího-zaujalo mě z Hodonínských stránek CAT005 Smile mají moc pěkné ceny!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 22:09:17
Odpovědět s citátem

Jana Závodníková napsal:
My máme škrabadlo Madrid. Spokojenost velká, využití hojné-na spaní i hoňky Smile Bývalo v obýváku, ale po přestěhování se v obyváku neosvědčilo, tak putovalo do ložnice. Uvažuji o pořízení dalšího-zaujalo mě z Hodonínských stránek CAT005 Smile mají moc pěkné ceny!


My máme (krom jiných dvou menších) CAT008-kupovala jsem ale v zooplusu a vyšlo mě v akci na 1600 Kč-spokojenost veliká, je hojně používáno jak na spaní, tak na blbnutí a jako odrazový můstek ke skoku na skříně, prostě dobrá investice.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 22:13:07
Odpovědět s citátem

My jsme zrušili akvárko a na celou stěnu přišlo škrabadlo tenkrát z Abyshopu, ale je stejné jako to z Hodonína KBD 009. Kočky ho plně využívají a je super.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 12:21:26
Odpovědět s citátem

My máme tohle: http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_mittel/15029

Původně měl kocour jen malé asi metr vysoké škrabadlo, které teď má na chalupě, vydatně na něm škrábal a škrábe, i po něm dodnes leze. K prvním narozeninám dostal to škrabadlo viz výše. Absolutně nejoblíbenější je mulda, v té ležel první dny takřka nepřetržitě, teď v něm přes den i v noci spává, ale má ještě další místa po bytě, svoji poličku v regálech na zdi, poličku nad televizí, úlkryt za sedačkou, takže možností má hodně. Zatím to stále stojí v předsíni, protože se nemůžu rozhodnout, kam to eventuelně dát, ve všech ostatních místnostech má jiné šplhací a spací možnosti a předsíň je centrála, přes kterou se všude chodí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 17:03:41
Odpovědět s citátem

Děkuji moc všem za odpovědi Smile

Máte nádherná škrabadla! Začínám se čím dál více utvrzovat v tom, že ho co nejdříve pořídíme. U nás je tedy trochu problém s prostorem, ale co bychom pro chlupáče neudělali Smile Ještě k cenám škrabadel. Co jsem tak prohlídla doposud, tak asi nejlépe je na tom opravdu zooplus, jak psala Tatiana. Tak asi objednáme tam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 18:19:15
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
Děkuji moc všem za odpovědi Smile

Co jsem tak prohlídla doposud, tak asi nejlépe je na tom opravdu zooplus, jak psala Tatiana. Tak asi objednáme tam.


Teď je trochu horší kurz koruny, bohužel. Když bylo euro těsně pod 25 korun, bylo to bezvadné. Ale i teď bývají akce, třeba nárazově slevy na některé zboží nebo minulý týden mi přišla nabídka na 10 EUR Gutschein na odpočívadla. Když jsem nakupovala to naše, zrovna bylo ve slevě a ještě jsem měla 10% slevu na celý nákup za vyplnění jejich dotazníku. Nově zaregistrovaný zakázník dostane slevu 5 EUR, což pokryje náklady na dopravu, to je taky příjemné.
Objednávala jsem v neděli 12.dubna, pak bylo velikonoční pondělí, takže expedovali až v úterý a balíky dorazily v pátek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 18:52:58
Odpovědět s citátem

Možná je teď výhodnější objednávat ze zooplusu v Británii. Libra je teď docela levná. Také jsem koukala na tu slevu pro nově zaregistrované. A navíc za nákup od nějakých 29 liber výš je poštovné zdarma, jestli jsem to dobře pochopila. Ale koukala jsem tam i na granule a steliva a ty mi přijdou zase docela drahé. Takže člověk musí pořád hledat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 19:24:44
Odpovědět s citátem

Odpočívadlo máme obyčejné zakoupené v Lídlu. Nemá chybu a když je srovnávám se zbožím např. v Hornbachu nebo různých zverimexech, tak vyšlo tak o polovinu levněji. Kočičák na něm hodně řádí, škrábe i spí. Před pár měsíci jsme kočence udělali vlastní lezení, které přijala ihned za své Laughing http://bemba.rajce.idnes.cz/kocourovo_lezeni/#album
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 20:08:21
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
A navíc za nákup od nějakých 29 liber výš je poštovné zdarma, jestli jsem to dobře pochopila.


Ale platí to i při zásilce k nám? Němci mají taky od 19 EUR bez poštovného jenže jenom v Německu. Od 39 EUR je bez poštovného zásilka pro Rakousko a od 49 pro Irsko, jinak není bez poštovného nic nikam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 20:13:18
Odpovědět s citátem

Tak jo, dívala jsem se, Angličani jsou velkorysejší. Doručují bez poštovného do spousty zemí, k nám při objednávce nad 39 liber.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 22:37:42
Odpovědět s citátem

Ano, doručují to tak i k nám, jak říkáte. Já jsem tedy myslela, že už od 29ti liber, ale zkoušela jsem jen na zkoušku objednat škrabadlo, co se mi líbí a to stojí 59 liber, tak proto mi to asi nepřičetlo poštovné. Dál jsem se po tom nepídila. Moje chyba, omlouvám se za mystifikace Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 7:08:48
Odpovědět s citátem

Každopádně je zajímavé srovnání. Je to jedna firma, ale přístupy národních centrál jsou rozdílné.
Doručovací náklady podle států u anglické pobočky
http://www.zooplus.co.uk/web/shop/checkout/shippingCost.jsp
a u německé
http://www.zooplus.de/web/shop/checkout/shippingCost.jsp
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 9:48:45
Odpovědět s citátem

To máte pravdu. Ale asi zde i platí zvyky a pravidla jednotlivých států. Zkrátka v Brtitánii je to teď pro nás Čechy asi výhodnější.

A ještě musím říct k
citace:
hanah.cz
PříspěvekZaslal: 05.05.2009 19:24 Předmět: Odpočívadlo máme obyčejné zakoupené v Lídlu. Nemá chybu a když je srovnávám se zbožím např. v Hornbachu nebo různých zverimexech, tak vyšlo tak o polovinu levněji. Kočičák na něm hodně řádí, škrábe i spí. Před pár měsíci jsme kočence udělali vlastní lezení, které přijala ihned za své Laughing http://bemba.rajce.idnes.cz/kocourovo_lezeni/#album
že je to naprosto úžasný a krásný doplněk do bytu a že jste neuvěřitelní šikulkové Smile Opravdu se mi to moc moc líbí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Žaneta Follerova



Založen: 26.06.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Hlučínsko

Předmět: Re: Jaký typ odpočívadla doma máte a jak jste s ním spokojen
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2011 14:01:50
Odpovědět s citátem

my jsme pořídili našemu kočičákovi odpočívalo Iveta http://www.zoo-hobby.cz/potreby-pro-kocky/odpocivadla/?pageno=2/. Byla to ta nejlepší investice. Jen škoda že se k němu nedělají další rozšíření a doplňky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (59x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top