Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

WC pro Mainskou mývalí kočku

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Danulka



Založen: 15.05.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Zlín

Předmět: WC pro Mainskou mývalí kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2009 13:38:46
Odpovědět s citátem

Ahojky všem,
tak jsem diskuzi o kočičích záchodcích pročetla snad celou,nebo mám alespoň takový pocit,ale na to, co bych potřebovala jsem nanarazila Sad .Takže bych vás chtěla požádat,páníčci mainek,zda byste mi neporadily,jaký typ a hlavně jaký rozměr by byl pro tyto čičiny nejvhodnější.Za měsíc si totiž dovezu domů kocourka Very Happy ,takže předpokládám,že vzhledem k jeho budoucí velikosti,bude muset být wc poněkud větších rozměrů.
Také by mne zajímalo,jak jste to řešili vy ,když jste si mainku dovezli domů,zda jste měli nejdřív malý záchod pro kotě a nebo zrovna ten velký.

Předem děkuji všem za jejich sdělené zkušenosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: WC pro Mainskou mývalí kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2009 13:57:34
Odpovědět s citátem

Danulka napsal:
Ahojky všem,
tak jsem diskuzi o kočičích záchodcích pročetla snad celou,nebo mám alespoň takový pocit,ale na to, co bych potřebovala jsem nanarazila Sad .Takže bych vás chtěla požádat,páníčci mainek,zda byste mi neporadily,jaký typ a hlavně jaký rozměr by byl pro tyto čičiny nejvhodnější.Za měsíc si totiž dovezu domů kocourka Very Happy ,takže předpokládám,že vzhledem k jeho budoucí velikosti,bude muset být wc poněkud větších rozměrů.
Také by mne zajímalo,jak jste to řešili vy ,když jste si mainku dovezli domů,zda jste měli nejdřív malý záchod pro kotě a nebo zrovna ten velký.

Předem děkuji všem za jejich sdělené zkušenosti





Sice nemám maiňáky,ale britky,nejdřív jsem měla wc menší(normální),ale Matěj mi vyrostl docela dost,tak jsem vloni kupovala wc větší na délku 58cm,ale zase jsem se minula s velikostí,pro Matěje je tak,tak,čůrá úplně u zdi,spíš jsem měla vzít ten pro pejsky,tuto byl asi největší kočičí.Pro maiňáka bych brala určitě větší než 60cm na délku.Ona výška spodní části bývá asi 15cm,což by kotě mělo zvládnout.Moje zvládali.





BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2009 13:25:03
Odpovědět s citátem

My máme pro mainky tenhle záchod http://www.kociciobchudek.cz/detail/?id=2151 a v pohodě jim stačí. Smile Pak mají ještě stejně velký, ale nekrytý, a rády chodí i do menších záchodků našich ostatních koček. Wink
Známí taky hodně chválí tenhle typ - http://www.happyanimals.cz/toalety/hagen-toaleta-catit-design - ten doma bohužel nemáme. Líbí se mi ale na něm, jak má vysoký ten vchod, takže se stelivo míň vynáší ven.

Jinak my máme 2 kočičky mývalky, takže váš budoucí kocourek bude přeci jen asi větší, takže taky bych koupila spíš větší toaletu. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: WC pro Mainskou mývalí kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2009 18:19:54
Odpovědět s citátem

Danulka napsal:
Za měsíc si totiž dovezu domů kocourka Very Happy ,takže předpokládám,že vzhledem k jeho budoucí velikosti,bude muset být wc poněkud větších rozměrů.


Já mám briťáka, aktuálně ročního a přes pět kilo. Máme Euro Bernina WC rohový, asi největší velikost, na průčelí 70 cm. Do 3/4 roku jsme měli tutéž značku ve střední velikosti, ale už se tam začal těžko vytáčet. Teď si nemůžeme vynachválit.
http://steliva-a-toalety-pro-kocky.heureka.cz/eur-bernina-wc-kryte-rohove-56x70x46cm/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 5. 2009 19:23:54
Odpovědět s citátem

ja teda taky nemam mainku, ale birmu, kocour ma jen 4,5 kg, ale koupila jsem zrovna vetsi zachod (myslim taky 58cm na delku)a dobre jsem udelala,mozna mohl byt i vetsi, nedokazu si ho predstavit jak se mota v normalnim,takze doporucuju asi co nejvetsi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: prodávám WC CAT DOME
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2009 9:44:03
Odpovědět s citátem

HEZKÝ DEN VŠEM, PRODÁVÁM JIŽ NĚJAKOU CHVÍLI POUŽÍVANOU TOALETU
WC CAT DOME.............
VÍCE NA AUKRU.CZ
v mé aukci.

http://www.aukro.cz/item645195183_wc_cat_dome.html

za www.kocicistromy.com
Lucie Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: WC pro Mainskou mývalí kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2009 4:59:32
Odpovědět s citátem

No já doma mám 6-ti letého maiňáka a ani ve snu mě nenapadlo, že se může kocour dorůst takových rozměrů. Je to kastrát a váží 11 kg + ty dlouhý chlupy, no prostě stále mě udivuje svou velikostí.
Byl to náš první kočičí kamarád, takže jsme si nechali poradit a toaletu jsme zakoupili velikou, doporučovali nám krytou. Musíte to brát tak, že normální kočky mají v dospělosti tak 3-5 kg a když jsme si přivezli 4 měsíční kotě, tak mělo 4 kg a každý měsíc mu další kilo přibylo. Takže v 9 měsících měl 9 kg, pak se to naštěstí zarazilo. Nemusí asi každý maiňák takhle narůst, ale rozhodně se mu přestalo líbit v krytém wc, já bych tam na jeho místě taky asi měla klaustrofobii. Ale jinak nemá problém jít i na malinký záchůdek, co jsme vozili na výstavy, aby se vešel do klece.
Já bych doporučila větší (pokud chcete krytý) s tím, že se může stát, že z něj pak uděláte nekrytý. Spíš než o krytém wc, bych popřemýšlela o nějakém klidném místě, kde ho umístíte, oni mají kočky taky rády své soukromí. Danulko nedělejte si z toho zase až tak těžkou hlavu, kupte co se vám líbí a až to přestane stačit, tak se prostě přizpůsobíte situaci. Někdy je lepší nejdřív něco levnějšího a menšího a až ten obřík vyroste, tak mu prostě koupíte wc na míru. Budete už v té době znát jeho zvyky a vkus a už to nebude problém.
Držím palce, ať se koťátko povede a dělá vám jen samou radost. Very Happy
Přeju hodně
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (28x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top