Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Dva kocourci - sbližování


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: Dva kocourci - sbližování
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2005 18:10:15
Odpovědět s citátem

Ke svému 5 let starému vykastrovanému kocourkovi Mikimu jsem si pořídila 2 měsíčního kocourka Sama, aby si měl Miki s kým hrát. První dny Miki Sama fackoval a chrčel na něj. Teď moc se nechce mazlit a stáhl se spíš do ústraní, Sama jen pozoruje. Sam by se s ním chtěl skamarádit, ale Miki moc nechce. Sam je hodně aktivní a pořád lítá po domě. Mikiho si všímám stejně jako před příchodem koťete, ale moc se to nelepší. Ani si nechce hrát. Na noc chodí ven a pak celý den prospí, jako předtím, ale večer si vždycky hrál, ale teď už si nehraje. Může mi někdo poradit, co mám dělat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2005 18:32:45
Odpovědět s citátem

Jak dlouho jsou kocourci spolu? Ono někdy trvá i měsíc až dva, než si na sebe kočičáci zvyknou. K staršímu kocourkovi bych se být vámi nechovala stejně jako předtím, ale naopak ještě vlídněji. Hlavně mu dejte najevo, že on je u vás stále na 1. místě, pohlaďte ho jako prvního, dejte mu najíst jako prvnímu.... Už jsem slyšela i o případech, kdy sbližování trvalo i půl roku a dopadlo to dobře. Nejlepší je samožřejmě pořídit rovnou 2 kočičáky, ale s tím už teď nic nenaděláte Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 10:51:26
Odpovědět s citátem

Jsou spolu už druhý týden. Vím, že sbližování může trvat dlouho, ale je mi Mikiho hrozně líto, protože je smutný. Vždycky dávám Mikimu najíst jako prvnímu, hladím ho taky jako prvního, přivítám se nejdříve s ním, tak doufám, že se to spraví. Jinak děkuju za odpověď!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 21:32:22
Odpovědět s citátem

Přesně vím co prožíváte, vím jak jsem se cítila, když jsem si vzala Aliho a Mustafovi bylo tenkrát také 5 let. Také ho hned nepřijal a stále ho fackoval, syčel a kousal. Bylo mi Aliho tak strašně líto, stále se snažil skamarádit a Mustafa o to nestál... Crying or Very sad
Tak dny ubíhaly a až po 3 měsících se teprve začali kluci kamarádit! Honili se spolu, ale nikdy si na sebe třeba nelehli. Moc vám držím pěsti, ale je to také ponaučení pro příště a pro ostatní - nejlépe brát si 2 koťata rovnou, většina lidí ale myslí, že jim bude stačit jeden a kamarád přibyde až pak... Já se chystám v září také pořídit nového kamaráda. Ali pak určitě natlapkuje deníček jak to bude probíhat u nás Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2005 9:17:31
Odpovědět s citátem

Ono to nebylo tak jednoduché - nejdříve jsme měli jednu kočku - Filipku, ta měla každý rok koťata. Tak jsme si nechali jedno kotě - Toma, ale ten se toulal a chodil se domů jen nažrat, tak jsme si nechali další kotě - tohoto Mikiho. Potom umřel Tom na otravu, tak jsme si nechali kocourka Jerryho, Filipka byla na kastraci a už měla něco s ledvinama, a tak za pár týdnů zemřela. Jerryho pak přejelo auto a zbyl nám jen Miki. Nad další kočkou jsem nepřemýšlela. Jenže pak přijela teta, že chová britky a že nám jedno kotě dá, protože jsme pro ni něco udělali. Tak jsme souhlasili, a teď máme Sama....
Držím palce ať to u vás proběhne dobře!
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2005 9:53:05
Odpovědět s citátem

Teda koukám, že jste si taky své užili Sad no doufám, že se to u vás brzy uklidní, určitě pak napište Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2005 12:08:32
Odpovědět s citátem

Miki už se trošku lepší, už si se mnou hraje, ale Sama furt fackuje. Až se to zas zlepší, tak napíšu! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2005 13:53:37
Odpovědět s citátem

Dívala Shocked jsem se na Vašeho Aliho, je to hezký kocour! Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 7:06:48
Odpovědět s citátem

Diky za pochvalu Aliho Wink
Na Sama jsem také koukala - blahopřeji k fotu týdne. Mikiho jsem ale nějak nenašla!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 8:17:03
Odpovědět s citátem

Mikiho tam nemám, protože on pořád spí a když ho vyfotím, tak jde na té fotce vidět jen černá koule... Confused Ale doufám, že se mi ho brzo podaří nějak hezky vyfotit... Jak jsem dnes přišla na tyhle stránky, tak jsem málem měla infarkt, že na foto týdne je fotka Sama! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2005 19:28:21
Odpovědět s citátem

Tak kocourci už se lepší. Miki už Sama olizuje, ale Sam se ho bojí a tak mu dá facku. No a tak začíná bitka Smile Sama jsem naučila chodit na vodítku, ale zatím jsme byli jen na zahradě....
_________________
Andrea. (Kissy a Twix)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2005 19:30:06
Odpovědět s citátem

Jo a Miki už je ve Zlaté knize koček! Smile
_________________
Andrea. (Kissy a Twix)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (68x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top