Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

vynášení podestýlky ze záchodku

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
macalik



Založen: 05.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: vynášení podestýlky ze záchodku
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2009 7:48:26
Odpovědět s citátem

ahoj všichni, chtěla bych se poradit ohledně vynášení steliva nebo vyhrabávání ze záchodku. Momentálně používám stelivo Cats best nature gold, hrudkuje nesmrdí,cena "lidová".A ti moji raubíři Evil or Very Mad mi ho při vykonávání svých potřeb vynášení nebo vyhrabávají ze záchodků.Mám jeden normální boudičku před ním položenou gumovou rohož s nopíky aby se to event.zachytilo na tom a stejně je bordýlek i v širokém dalekém okolí od toho. další záchodek je Cat dome o tom jsem si myslela naivně Shocked ,že to bude OK a taky nějakým záhadným způsobem nějaký ten bordýlek dostanou ven. Poraďte mi prosím, jaké máte zkušenost s čím event.i podestýlky, které se vám osvědčily. díky moc Marcela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Vynášení podestýlky ze záchodku
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2009 9:05:59
Odpovědět s citátem

Nevím, zda se tu najde jedinec, který ještě neviděl stelivo mimo záchůdek (když, tak sem s návodem!). Různými předložkami a táci se dá zabránit nejhoršímu, ale vždycky se něco vynese mimo. Dá se to však taky chápat jako kladný vliv na lidské zdraví - rozcvička se smetáčkem, akupresura... Smile
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2009 12:23:07
Odpovědět s citátem

Naproto souhlasím s Raikou,není snad stelivo,které by čičiny nevynášely,prostě vyklepávám rohožky a zametám,zametám..... Very Happy




BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: vynášení podestýlky
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2009 12:25:21
Odpovědět s citátem

Přesně tak, na všem negativním se dá najít něco pozitivního ! Laughing
My máme dva záchůdky kryté bez rohožky a dva záchůdky CAT DOME tedy s předsíňkou a abych pravdu řekla žádný pravelký rozdíl mezi záchůdky neshledávám. S koštětem už jsem skoro srostlá a vůbec teď co nám k sedmi stálým čičískům začalo do záchůdků běhat pět mrňavých kometek. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
martinkane



Založen: 16.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2009 21:26:24
Odpovědět s citátem

Bohužel je to pravda, že ke kočičákům vynášení prostě patří. Já mám doma dvě odrostlejší kotatka- divochy a prostě musím denně uklízet. Máme před krytým WC s dvířky předložku, podobnou té co je třeba u vany, a ta hodně zachytí. Stelivo jsme vyzkoušeli snad všechny druhy a vynáší se všechno podobně, ať si výrobce slibují co chtějí. Teď máme Cat best öko plus a jsme nejspokojenější hlavně kvůli tomu, že máme dřevěnou podlahu a bentonit ji ničil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: vynášení podestýlky ze záchodku
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2009 11:11:42
Odpovědět s citátem

Jak bylo psáno výše, na nevynášení neexistuje účinný recept.

Ale co se mně osvědčilo mít před záchůdkama - koupelnový předložky s dlouhýma očkama - viz ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90042454 docela dobře se v nich kočkolit zachytává a vynáší se možná o krapítek míň.

Oprava: koukám, že odkaz už nefunguje. Jedná se o předložky TOFTBO, snad tenhle odkaz vydrží déle Smile
http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/90042454
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Naposledy upravil April dne 28. 9. 2009 11:30:29, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Skubynka



Založen: 17.05.2009
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2009 16:43:21
Odpovědět s citátem

Už pět roků ráno zametám,večer zametám a už si to ani jinak nedovedu představit,ale jeto dobrá rozcvička.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MILOSLAVA PÍCHALOVÁ



Založen: 20.01.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: PROSTĚJOV

Předmět: Vynášení steliva z kočičích toaletek.
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 10:54:04
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny *kočičáky*. Smile ..dlouho jsem tu nebyla / stěhování a zabydlování se /. Bydlíme /já a moje 2micky/ ted v menším bytě a doslova mě štve tento problém Sad .Toaletky mám na WC,místa minimálně a tak pořád zametám a zametám... Rolling Eyes jinak by bylo u nás pískoviště. Ovšem,jak jsem si přečetla,jsme na tom my všichni stejně.Snad svítá naděje... Razz vyzkouším koupelnový kobereček z IKEY.Pak napíšu,jestli se to zlepšilo, Laughing pa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 11:41:49
Odpovědět s citátem

A co tahle vyzkoušet ruční vysavač? Např. http://www.nakupka.cz/bila-technika/rucni-vysavace/

Vypadá to lákavě. Zapne se stroj, vysaje se bordel, stroj se vypne. Žádné tahání luxu a hledání zásuvek. Hodlám si tento stroj v nejbližší době pořídit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 11:52:37
Odpovědět s citátem

Zdravim!

Rucni vysavac muzu jenom doporucit! Mame doma 2 zachodky a vedle kazdeho zachodku mam rucni vysavac. Jeste k tomu vsemu hezky sviti, kdyz se nabiji, takze opticky je to spis parada nez otrava. Zametat by me teda ani nenapadlo. S vysavacem je to vsechno hned vyresene. Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2009 20:16:08
Odpovědět s citátem

Taky používám ruční vysavač-doporučuji rovněž. Neexistuje stelivo, které by se nevynášelo-vyzkoušela jsem všechno. Takže nezbývá než uklízet, uklízet a ještě jednou uklízet... Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
babulka



Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2010 10:12:23
Odpovědět s citátem

Taky používm ruční vysavač a ted uvažuji o robotickém vysvači. Ten mě k tomu ani nepotřebuje ... ten by si tam prostě s námi žil a jezdil a co je nejdůležitější vysával Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2010 8:55:52
Odpovědět s citátem

babulka napsal:
Taky používm ruční vysavač a ted uvažuji o robotickém vysvači. Ten mě k tomu ani nepotřebuje ... ten by si tam prostě s námi žil a jezdil a co je nejdůležitější vysával Smile


Ten má doma máma a řeknu to asi takhle: robot nikdy dokonale nenahradí lidskou ruku Smile Vysaje, leckam se samozřejmě nedostane, leckam ano, ale není to žádný zázrak.. máma ho používala každý den, teď už minimálně měsíc ho nezapla..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2010 9:27:41
Odpovědět s citátem

Taky jsou ty ruční nezanedbatelně levnější, měla jsem za čtyři stovky a vydržel hodně let, než odešla baterie. Teď mám sice za 1200, ale s lithiovýmí nabíjecími vyměnitelnými, není nad to. Je to šikovná věcička.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2010 11:58:52
Odpovědět s citátem

Vynáší se opravdu jakékoliv stelivo, ale co se mi nejméně teď vynáší jsou dřevěné paletky, opravdu sem tam jedna paletka venku, a před záchudkem na rohožceš zůstává při odchodu:) Jinak k těm vysavačům, samozřejmě máme doma klasiku, ale ten robotický bych až tak nezatracovala. Všude máme plovoučky a robotický vysavač nám každý den vysaje ten nejběžnější bordýlek od kočiček, chomáčky atd. a o víkendu pak pěkně vysaju klasickým vysavačem. U mě teda velké plus, jelikož v týdnu chodím pozdě domů a při dvou čičikách mi pomáhá, však umí udělat kočičky nepořádek:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (47x)
2
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (18x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
4
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (17x)
5
HCM u koček - program PawPeds (16x)
6
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (15x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Plemena koček podle FIFe (15x)
9
Americká krátkosrstá kočka (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top