Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Dotaz na CHS


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Poznámka ne úplně k tématu
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2009 11:31:46
Odpovědět s citátem

Nedá mi nenapsat jednu svoji letitou zkušenost. Asi před sedmnácti lety jsme našli v popelnici vyhozená tři koťátka. Už viděla, ale ještě nechodila, plazila se, vratce chodit začala během pár dní, takže věk při nalezení odhaduji mezi dvěma a třemi týdny. Dala jsem je do bedničky, kde jsem neustále vyměňovala láhev s horkou vodou navlečenou do vlněné podkolenky, což jim simulovalo teplé tělo matky. Na misečku s pískem se koťátka naučila prakticky okamžitě. Ještě nechodila, lezla a potácela se a přesto na misku trefila. No, pravda, ze začátku někdy taky mimo. Dodnes nad tím nevěřícně kroutím hlavou, jak byla šikovná. V krmení jsme se střídali celá rodina, aby bylo co nejčastější, ale dávali jsme obyčejné kravské mléko, kdepak bychom tenkrát tušili, že je nevhodné a že jednou nebude problém koupit speciální mlíčko pro koťata. Že bych měla masírovat bříška, to jsem vůbec nevěděla. Přesto jsme vychovali krásné černé kočenky. Jen byly trochu drobnější, ať už po rodičích nebo vinou těžkých začátků.
Samozřejmě ani v nejmenším nesouhlasím s tím, že by kotě mohlo jít od matky dříve než ve třech měsících. Ale v nouzi vypiplat jdou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bilberry



Založen: 12.02.2014
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Dotaz na CHS
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2014 18:48:30
Odpovědět s citátem

Dobrý den, já kupovala u této chovné stanice kočičku a vše proběhlo v pořádku, i když pár podivností bylo. Den předem jsem volala chovatelce, že tedy přijedem a jestli s náma počítá, že chci také vidět rodiče kotěte. Chovatelka nám tedy řekla, že kocourka měla půjčeného, ale maminku má. Po příjezdu nás pozvala do velké haly, kde jsme čekali na kotě, přinesla ho dolů ( neviděli jsme tedy ostatní koťátka a ani maminku).. když jsem se zeptala na maminku kočičky, chovatelka mi řekla, že je momentálně nemocná a nemůžu jí vidět, dolů nám tedy přinesla její údajnou sestru. Toto mi tedy přišlo divné, ale kočičku máme už rok a je zdravá. Při převzetí nám dala chovatelka kupní smlouvu a papíry kočičky přisly do měsíce. Při nějakém problému ochotně zvedá telefon a poradí. To je tedy naše zkušenost. Po celou dobu návštěvy byla na nás milá a ochotná. Koťátku bylo ale při převzetí asi 8 týdnů, což se asi nemá takto brát, když to tu čtu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top