Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Prodám Sphynxe


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Majk.a..



Založen: 25.05.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Prodám Sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2009 12:57:59
Odpovědět s citátem

Někdy si nemůžem dovolit pro svoje kočičky to nejlepší. Jako já teď, trhá mi to srdce. Mám ročního kocourka a čtyřletou kočičku, oba s PP, nejsou kastrovaní. Nejradši bych je dala spolu nebo někomu kdo už nějakou kočku má. Prosím ozvěte se.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám....
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2009 5:28:53
Odpovědět s citátem

Dobrý den.....jejda, copak se stalo, že musíte dát vaše mazlíky pryč......to musí být opravdu vážné. Svěřte se nám, dáme hlavy dohromady a něco vymyslíme.
Ani nevíte, jak moc bych chtěla tomu našemu nahulkovi pořídit kámoše, ale manžel na to nějak neslyší, i když vidí, že se Piškotek trochu nudí a my mu ke hrám nestačíme. On si myslí, že by se ten náš urážlivec s nikým neskamarádil a navíc ono pořízení takového mazlíka stojí trochu víc...
No snad to nějak vyřešíte ke spokojenosti vás všech. Přeju, aby naháčci našli bez problémů nový domov s nejhodnějšími páníky na světě.
Iva+Piškotek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Prodám Sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2009 7:23:46
Odpovědět s citátem

Majk.a.. napsal:
Někdy si nemůžem dovolit pro svoje kočičky to nejlepší. Jako já teď, trhá mi to srdce. Mám ročního kocourka a čtyřletou kočičku, oba s PP, nejsou kastrovaní. Nejradši bych je dala spolu nebo někomu kdo už nějakou kočku má. Prosím ozvěte se.


Co se týče krmení, jsme už dva, co jsou ochotni pomoct-jistě by se našli i další. Ozvi se mi na ICQ.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2009 13:08:23
Odpovědět s citátem

presne na to som myslela,či by sa ten problém nedal vyriešiť s pomocou ochotných ľudí.len mi bolo blbé sa pýtať.ak je to problém,kde môžme pomôcť,tak sem s ním!
neviem si predstaviť,ako ťažko by sa mi lúčilo s mojimi plešatkami,či by som to vôbec dokázala Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Majk.a..



Založen: 25.05.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Je to těžké
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2009 6:49:52
Odpovědět s citátem

Bohužel jsem přišla o práci a brzo přijdu i o bydlení a nebudu je kde mít Crying or Very sad
Jinak bych je nikdy nedala...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Je to těžké
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2009 8:34:02
Odpovědět s citátem

[quote="Majk.a.."]Bohužel jsem přišla o práci a brzo přijdu i o bydlení a nebudu je kde mít Crying or Very sad
Jinak bych je nikdy nedala...[/quote

No, třeba by se našel někdo, kdo by si je k sobě vzal, než se tato situace vyřeší, a pak by ti je vrátil-já to bohužel být nemohu, protože 2 nekastrovaní kocouři-no, asi by to byl problém...ne asi, ale určitě.

Práci si jistě zase najdeš a bydlení snad taky, nebo se ukáže, že je nakonec můžeš mít u sebe. Většinou nic se nejí tak horké, jak se uvaří...

Když tak se mi ozvi.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 5:18:09
Odpovědět s citátem

Dobré ránko, tak jsem doma nenápadně nadhodila, že bychom mohli Piškotkovi pořídit kámoše, ale manžel se zatrdil, že už druhé zvíře ne....mě to tak mrzí.....a kočinek je mi tak líto a nejen jich, ale i paní, že má takové problémy- Holky, jak jste přesvědčily svoje drahé polovičky, že máte doma i pět kočinek.....???
Iva+Piškotek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 6:50:23
Odpovědět s citátem

má manžel nejaké zlozvyky?fajčí,chodí na pivo,zbiera mince,alebo načančáva motorku?prípadne nejaký iný,finančne náročný koníček?
nemáte prípadne nejaký sviatok? nahovorte príbuzných,nech vám ho venujú.malé,harmonikové mača je neodolateľné! neverím,že si ho nezíska Smile
je to fakt k nezaplateniu,ked sú mačiaci dvaja. to sa nedá porovnať
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 7:20:19
Odpovědět s citátem

No, tak s tím neuspěju....Piškotka jsem taky získala, že jsem řekla....ty máš počítač, já budu mít kocourka....napsala inzerát, domluvila se s paní a za měsíc bylo zvířátko doma......
ale teď už žádnou výmluvu nenajdu.......když manžel se vždycky tváří,když řeknu, že musíme odněkud spěchat, aby zlatíčko nebylo samo doma moc dlouho.....a řeči o tom, že by mu pomohl kamarád jaksi nezabírají....tak už nevím......manžel je hodný, až moc, ale něco za jeho zády dělat nechci....nebylo by to fér......jé nechcete někdo přijít na návštěvu i s naháčkem.....třeba by vyměkl:-))))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 8:51:17
Odpovědět s citátem

hafik34 napsal:
Dobré ránko, tak jsem doma nenápadně nadhodila, že bychom mohli Piškotkovi pořídit kámoše, ale manžel se zatrdil, že už druhé zvíře ne....mě to tak mrzí.....a kočinek je mi tak líto a nejen jich, ale i paní, že má takové problémy- Holky, jak jste přesvědčily svoje drahé polovičky, že máte doma i pět kočinek.....???
Iva+Piškotek


Já jich mám 5 (momentálně 9 - s kotíky)-a jak jsem manžela přesvědčila? No, já nijak nemusela, můj manžel dělá od našeho sňatku (38 let), co mi na očích vidí Smile , a když viděl touhu po sphynxovi, tak pravil "Kouříš? Nekouříš, tak si ho kup!")-kouřit jsem přestala cca před 20 lety. A Klaudík byl jeho nápad, a pak to šlo nějak samo. Do koček se zamiloval a má je rád stejně jako já. A to, že počet našich koček pravděpodobně není konečný, ho vůbec nevzrušuje. Naopak mě hecoval i do těch dvou sphynxů, co tady nabízí Majk.a.. jenže neuvážil, že nemohu mít dva nekastrované kocoury. A já toužím po peterbaldovi, a na rozdíl od něj mám nějakou hranici, za kterou bych už jít nechtěla, a té se blížím.

Prostě mám štěstí na životního partnera.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 8:55:49
Odpovědět s citátem

jóóó, kdyby to navrhnul sám, tak máme doma přezvířátkováno:-))). On má Piškotka rád, vždyť se spolu i sprchujou:-))) a taky spolu hrajou hry na počítači, ale prostě mu jeden kousek stačí a basta fidly.....prostě jsem měkká a za jeho zády nic nedělám.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: A co dočasné hlídání?
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 9:51:45
Odpovědět s citátem

Čistě teoretizuji ....

Je jasný, že Majkou nabízené nekastrované kočky by mohly být problém, ale kdyby Majka souhlasila s kastrací (holt zoufalá situace vyžaduje zoufalé činy), tak co manželovi navrhnout "dočasné" hlídání? Majka je ve svízelné situaci a své kočky miluje a nerada se jich vzdává, co to ozkoušet jako vyloženě dočasné řešení, než se Majka srovná (a věřím, že se to určitě srovná), aby si je mohla vzít zpět, a Vy Hafi budete moct manžela otestovat a jednoznačně mu říct, že je to jen dočasné řešení jako pomoc Majce? A od toho pak už je krůček k vlastní druhé, třetí kočce ...
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 10:04:12
Odpovědět s citátem

Vy ste na mě tak hodní a vymýšlíte se mnou....děkuji....ale on mi na to neskočí........on mě má přečtenou....on ví, že kdybych "jako" hlídala, tak už bych je nedala "z ruky".....já jsem totiž zvířátkovej maniak:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 10:06:16
Odpovědět s citátem

Tady byste "musela" ... když by si je pak Majka vyzvedla .. a pak by manžel zjistil, že je doma strááášně prázdno Wink
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 10:06:19
Odpovědět s citátem

hafik34 napsal:
Vy ste na mě tak hodní a vymýšlíte se mnou....děkuji....ale on mi na to neskočí........on mě má přečtenou....on ví, že kdybych "jako" hlídala, tak už bych je nedala "z ruky".....já jsem totiž zvířátkovej maniak:-)


Tady by ale zřejmě mohlo jít o skutečné hlídání a ne jen "jako" - já věřím, že se děvče dá dokupy, najde si práci a zase by ráda měla své kočky zpět, tak bych to předestřela takto-jako pomoc bližnímu...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 10:30:21
Odpovědět s citátem

Ještě to doma zkusím..........diplomacie nade všeSmile, ale úspěch nezaručuju....teď už musím služebně pryč......zatím se mějte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 14:00:19
Odpovědět s citátem

no,presne,tatiana, to je skvelý nápad.keby manžel videl zmluvu o dočasnej starostlivosti,zabili by sa 3 muchy jednou ranou, majka by mala dočasne po probléme,kým sa to neutrase,vy mačky a naviac by potom veľmi pravdepodobne došlo aj na kúpu vlastnej cicky,lebo piškotek by smútil za kamošmi Smile tatiana,bravo! Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 14:10:49
Odpovědět s citátem

Bravo by mělo patřit April, která tohle - pro Majku i hafika 34 velmi dobré - řešení navrhla .
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 14:27:17
Odpovědět s citátem

Luci 04 napsal:
Bravo by mělo patřit April, která tohle - pro Majku i hafika 34 velmi dobré - řešení navrhla .


K autorství tohoto nápadu se hlásím JÁ-viz můj příspěvek výše Wink

"No, třeba by se našel někdo, kdo by si je k sobě vzal, než se tato situace vyřeší, a pak by ti je vrátil-já to bohužel být nemohu, protože 2 nekastrovaní kocouři-no, asi by to byl problém...ne asi, ale určitě. "

Akorát že my tady vymýšlíme, a ta, které se to týká, se moc nehlásí...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 14:32:18
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Luci 04 napsal:
Bravo by mělo patřit April, která tohle - pro Majku i hafika 34 velmi dobré - řešení navrhla .


K autorství tohoto nápadu se hlásím JÁ-viz můj příspěvek výše Wink

"No, třeba by se našel někdo, kdo by si je k sobě vzal, než se tato situace vyřeší, a pak by ti je vrátil-já to bohužel být nemohu, protože 2 nekastrovaní kocouři-no, asi by to byl problém...ne asi, ale určitě. "

Akorát že my tady vymýšlíme, a ta, které se to týká, se moc nehlásí...


Tatiano, jasně, myslela jsem, že April reagovala konkrétně na možné řešení situace u hafika34 a tedy i lilinka psala svůj příspěvek k tomuto konkrétnímu nápadu.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 17:19:23
Odpovědět s citátem

Luci 04 napsal:
tatiana napsal:
Luci 04 napsal:
Bravo by mělo patřit April, která tohle - pro Majku i hafika 34 velmi dobré - řešení navrhla .


K autorství tohoto nápadu se hlásím JÁ-viz můj příspěvek výše Wink

"No, třeba by se našel někdo, kdo by si je k sobě vzal, než se tato situace vyřeší, a pak by ti je vrátil-já to bohužel být nemohu, protože 2 nekastrovaní kocouři-no, asi by to byl problém...ne asi, ale určitě. "

Akorát že my tady vymýšlíme, a ta, které se to týká, se moc nehlásí...


Tatiano, jasně, myslela jsem, že April reagovala konkrétně na možné řešení situace u hafika34 a tedy i lilinka psala svůj příspěvek k tomuto konkrétnímu nápadu.


Lucko, já si dělala srandu Wink - vše je v pohodě Very Happy
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 17:55:34
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Lucko, já si dělala srandu Wink - vše je v pohodě Very Happy


Chi chi, jo teď kdyby to klaplo, to by teprve byla sranda Very Happy
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 18:44:52
Odpovědět s citátem

BRAVO TATIANA! BRAVO APRIL!!! super nápad tatiany,ktorý perfiš rozvinula aApril Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 19:50:45
Odpovědět s citátem

Tak držím moc palce, aby akce "Kulový blesk" vyšla Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Prodám Sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2009 12:18:57
Odpovědět s citátem

Ahoj Majko, to mi je lito,ze je situace takova.Ttaky bych se snazila v takovem pripade najit nekoho,kdo se mi o kocicaky docasne bude starat s tím,ze si je pak budu moci vzit zpet. Osobne bych se rada nabidla, jsem ted sama a 2 kockouni navic - bylo by u me jeste o neco veseleji,bohuzel nevyhoda toho,ze sama tahnu domacnost je po te financni strance... :-/
A k te poznamce April ohledne kastrace - asi bych pripadne na kastraci take pristoupila,pokud by to byla prekazka pro to,aby si je nekdo mohl vzit k sobe. Preju rychle vyreseni Tvoji situace - at mas brzo stalou praci a vhodne bydleni,moc budu drzet palce!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Majk.a..



Založen: 25.05.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Kocicky
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2009 23:13:45
Odpovědět s citátem

Neverili by jste tomu...
Kdyz jsem si cetla vase odpovedi, no jeste ted mi tecou slzy, moc děkuju že jsou i lidé co jim neni vše lhostejne....
Jsem z toho dost na měkko.
Určitě bych ráda souhlasila s kastraci pokud by mi je nekdo mohl pohlidat, nebo si je i vzít, protože chapu že by se i on pak s nimy nerad loučil a šoupat s nimy sem a tam, no podle toho jak by jsme se domluvili a jak by se jim stískalo.
Pristoupim na cokoliv, jen at uz jsou v "bezpečí".
Takže pokud by jste o nekom vedeli, napiste. Budu moc vdecna a kociny jeste vic.

Ani by nemuseli byt spolu, myslím že by si zrovna oni dva moc nechyběli jsou velmi rozdílní. Nejsou nepratele, občas si hraji, ale myslim že by jim mohla jina čiča padnout do noty víc.

Akimek, když má choutky skočí na polštářek, má svůj ten bych pribalila Smile
No a ke mě je od te doby co jsem mu poridila kamaradku takovy odmereny, asi žárlí, ale k jinym lidem je mazel.
Hodně mě to vzalo když se se mnou přestal "bavit", od kotatka jsem s nim byla skoro porad doma, to jsem chodila jeste na vejsku.
Dokonce jsme se spolu i bavili, a to doslova, proste znáte to když rozumíte svým mazlíčkům. To snad neni ojedinele, ale on umí i odpovídat, samozrejme v ramci mozností Smile
Ale člověk jeho NE E nebo NE nebo MNO pochopí rychle.

A Giny, ta je v sedmém neby když muže ležet vedle člověka a mazlit se, to a trochu jídla jí stačí nadevše. Opravdu vydrží celý den, s prestavkama na obed a zachod, ležet nekde u človeka a casto vrni jen se na ni podivate. Opravdu vděčná kočička, veliký mazel.
Hodila by se k nekomu kdo se cítí sám, nebo nemá velké pohybové možnosti. Ale ani když je doma sama tak nevyvádí.

Oba jsou poslušní, Giny mi sice nekdy pripomina bumerang, to v pripade ze se chce mazlit, ale take si da rict.

Tak vám zatím děkuji a pokud by jste měl někdo jakýkoliv dotaz, sem s ním.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2009 4:51:25
Odpovědět s citátem

Dobré ránko.......jen tu čtu to naše povídání, tak mi tečou slzy.....manžel nepovolil, ale aspoň udělal vstřícný krok, že pozval kolegu z práce z jejich macinem a to ste neviděli, co ten náš naháček udělal.....sotva uviděl, co "to" přišlo.....zařval, vyletěl metr vysoko......vletěl za skříň, kam by se normálně nevlezl, jak je to tam úzké, chvilku řval, jako pominutý.......vylezl, až k večeru a to jsem si myslela, že dostane infarkt, jak mu tlouklo srdíčko.......pokousal mě a navíc ani celou neděli nežral ani nepil.......jsem z toho byla víc nemocná, než Piškotek......a místa, kde byl návštěvník, jsem musela trochu otřít vlhkým hadrem s octem, aby to moc necítil.
Manželovi děkuji za zkušenost a vstřícnost /teď už ho nepřesvědčím/, ale příště, až si budeme pořizovat kočindu, tak rovnou dvě....
Je mi to moc líto....už jsem se ptala i tady v okolí.....ale kolem mě není moc příznivců naháčků.
Mějte se a doufám, že to trápení skončí a kočindy najdou nové páníky
Iva+Piškotek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2009 6:22:06
Odpovědět s citátem

Víte, ono tyhle hurá akce s návštěvama koček dost často nedopadnou dle představ. Je to prostě hurá akce se vším všudy. Žádná příprava, žádný přenos pachů, žádné pomalé seznámení, očichání, prostě je to hození do vody a plav, a zbyde nakonec jen velké rozčarování.

Manželův krok bych nehodnotila vůbec jako vstřícný, právě naopak, a navíc spíše jako nesmyslný a nelogický. Takhle se prostě kočky neseznamujou a především - kočky nejsou jak psi. Takhle prostě kočky nefugujou.
Škoda, že jste tenhle pokus udělali bez jakékoliv přípravy a tak náhle.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2009 6:40:02
Odpovědět s citátem

Já to právě jako vstřícný krok považuji, protože vím, že už jsem těmi řečmi manželovi o dalším přírůstku lezla trošku na nervi........aspoň se snažil mi vyhovět....vím, že kočky nejsou psi, vím, jaké jsou problémy se seznamováním, tohle on vše ode mě ví......ale přece, aspoň jsem to zkusila.........on Piškotek je takový zvláštní, on se strašně bojí i ostatních lidí....bojí se i manželových rodičů, i když je zná.....
Navíc on nikdy kočku nechtěl, kvůli alergii na chlupy, proto naháček a stejně léky na alergii musí brát, protože nakonec nemá alergii na srst, ale na kočičí sliny...... ale to se u doktora nerozlišovalo, takže jsme mysleli, že je alergický na srst
Možná mě odsoudíte.....ale já se snažila /a manžel nakonec taky/........zkusila jsem to
Je mi líto, že to nevyšlo.
Mějte se hezky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: prodám sphynxe
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2009 6:48:10
Odpovědět s citátem

Jo snaha asi byla, jen si myslím, že zbytečně zbrklá (a to myslím celkově, nejen co se týče nápadu ohledně Majčiných kočin). Což věci spíše uškodilo. Sad Některý věci potřebují přípravu a čas.
Zkusili jste to, po tomhle už těžko manžela přesvědčíte k dalším pokusům, víc se už dělat nejspíše nedá.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (43x)
2
RSS kanály (41x)
3
Pojištění koček (17x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Thajská kočka (13x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (12x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (12x)
9
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top