Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Chovna stanice


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: ...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 19:42:13
Odpovědět s citátem

Souhlasim se smazanim a pokud by mi nekdo poradil ohledne toho papani, tak se muzeme presunout do tematu "Krmeni".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2009 22:18:32
Odpovědět s citátem

Odpovídám ve vlákně "Krmení".
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Ach jo.
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2009 20:56:03
Odpovědět s citátem

Bohužel musím reagovat, opět na paní Ivanu Rufenachtovou nechtěla jsem ale musím. S paní Rufenachtovou jsem si vyměnila pár mailu a zjistila, že neodpoví na otázku na kterou byla tázána začala psát že jsem obézní že jsem nejspíš nešťastná a hlavně jak už říkal díky ní pan Chovatel Navrátil, Psychopat. Nevím nevím kdo je na tom hůř stačí se podívat na úroven chování a povýšeného psaní viz " je to zlá závistivá ženská.... žárlila při pikniku na mojí dceru atd... Myslíte si že styl a obsah je zcela normální ? Na jednu stranu je mi vás líto vaše praktiky jsou téměř shodné s jistým Vámi dobře známým [b]"chovatelem,, [/b Oldo a Tatiano je mi líto že to přes vaše kočičky nevidíte nelíbí se mi lezení do zadku a to pochlebování už vůbec ne. Je mi moc líto paní skopalové která se navíc shoduje s předchozími příspěvky i názory. Přijde říci pravdu a ono se to pro ti ní zvrhne no jo. Prosím Ivano Píšu Já za sebe ne že do toho budete míchat Ty Vaše vůdce a podobné kraviny a ne že to přehodíte na nekoho jiného a nebo budete mluvit o třetí osobě. Ta Vaše množírna, Vy nemůžete mít ráda kočky vy je máte jako zboží ne jako tvory protože jinak by jste se chovala úplně jinak. Jo a jak jste Ivano psala o těch mlýnech tak máte pravdu melou někdy rychlejc někdy míň ale na každého dojde ..... Přeju Krásný den všem a hodně lásky všem kočičákům a proboha hlavně žádné klece!! DevilishLucy
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Lucy:
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2009 23:54:48
Odpovědět s citátem

Zdravim Lucy!

Sice az tak uplne nechapu, oc jde. Ale to nevadi. Chtela jsem Vam jenom napsat: nic si z toho vseho nedelejte. Jestli Vam p. R. psala, ze jste obezni, tak jste na tom jeste dobre! Cool Mi psala, ze jsem pi.. a slepice, atd. Mad Takze zadne stresy. Stejne s tim nic nenadelame.

Pokud jde o tuto mnozitelku, tak uz se clovek opravdu muze jenom smat. Laughing I presto, ze by se clovek ze zlosti mohl rozbehnout hlavou proti zdi. Evil or Very Mad Hlavne kdyz pomyslim na vsechny ty kocky... No jo, ... svet je cely naruby.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 7. 2009 12:22:54
Odpovědět s citátem

ahoj Luci:-))), rád bych jen potvrdil, že nejsi psychopat:-))) Nebo vlastně možná si, ale to jsem pak i já a Kuba:-))) Už se moc těšíme ve čtvrtek do kina:-))) ale to asi mezi kočičky nepatří. Tak zpět ke kočinám - Toyota je už pěkná koule:-)))
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 11:21:07
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome tak já nevím mám ráda fialovou jsem přeci psychopaticky potetovaná a včera jsme se shodli že jsem obezní psychopat Shocked tak to jsme asi všichni hihi.... taky se těčím na čtvrtek. Co tojotka nemele se jí to tam už ? jinak se ti namůžu dovolat. Pozdravuj doma a popusinkuj kočenečky... DevilishLucy
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: 4 Lucy:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 11:28:11
Odpovědět s citátem

Ahoj Sphynxie no jde o to že paní I.R. nepsala jen tohle mám toho spoustu s vyhrožováním a sprostými slovy to by jste koukali jak se umí paní I.R. rozjet... No jo v jednom máte ale pravdu dokavad se nevzpamatuje kolem více lidí nikdy se s tím nic neudělá bohužel. A tím si je tato množitelka sakra jistá... A proto jí prochází takový věci to víme všichni... A když se někdo ozve hned do toho cpe právníky stejně jako jistý chovatel navrátil je to na nic. Takže hezký den a krásnější život pro kočičky které neměli takové štěstí Mad Lucy
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
KIDO



Založen: 12.07.2009
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 11:46:14
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome a Lucy,
po dlouhatánské době nahlížím na tohle forum a vyloženě jsem potěšena Vašimi příspěvky.Byla jsem nesmírně v šoku,jak si lidé okamžitě vybrali tu poctivou a správnou paní.Zajímalo by mě kolik z nich aspoń jednu z dam zná osobně,aby se mohli okamžitě rozhodnout,která lže a která ne.Již Lucy zmíněný mejl od Ivany mi doslova vyrazil dech.To byl jediný pomlouvačný a sprostý vklad do tohohle fora.Naprosto chápu paní Skopalovou,že se pod takovouhle palbou pokusila obhájit nejprve slušně a posléze za každou cenu.Je to přirozenost každého z nás nenechat se špinit.Slova Ivany byla brána ,slova paní Skopalové převracena a obracena k obrazu svému... .Už se těším jak si to od Ivany a jejích příznivců zase schytáme.Ono přece tady člověk nemůže mít vlastní hlavu a názor,musíte být ve vleku a kývat jako ostatní!
Lída
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: 4 Lucy:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 17:23:02
Odpovědět s citátem

Doufam ze jste pri nejmensim vegetarianka i kdyz na to zrovna nevypadate.Jiste se angazujete take proti mnozeni a produkovani jinych zvirat,kdyz uz Vam tak vadi moje kocky,ktere se maji mnohdy lepe nez lide.A pokud ne,tak by jste mela zacit co nejrychleji,Skopalova se urcite rada prida.Vzdyt je videt,jak milujete obe zvirata a mate spoustu casu.Proc by mela zvirata tolik trpet jenom proto. ze je nekdo dostane na talir?Ja chovam kocky lidem pro radost.Tady ztracite cas,je to o nicem a zvirata trpi dal,ale ne ty moje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: 4 Lucy:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 17:48:50
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Doufam ze jste pri nejmensim vegetarianka i kdyz na to zrovna nevypadate.Jiste se angazujete take proti mnozeni a produkovani jinych zvirat,kdyz uz Vam tak vadi moje kocky,ktere se maji mnohdy lepe nez lide.A pokud ne,tak by jste mela zacit co nejrychleji,Skopalova se urcite rada prida.Vzdyt je videt,jak milujete obe zvirata a mate spoustu casu.Proc by mela zvirata tolik trpet jenom proto. ze je nekdo dostane na talir?Ja chovam kocky lidem pro radost.Tady ztracite cas,je to o nicem a zvirata trpi dal,ale ne ty moje.


He? Nechapu! Rolling Eyes

Nemnozite kocky lidem pro radost, ale pro svuj vlastni zisk. Je to prece Vase zivnost. Tak nepopirejte neco, co uz jste sama nekolikrat priznala. Cool

pro vsechny:
Precetla jsem si VSECHNY prispevky, ktere do tohoto fora napsala p.Rufenachtova a musim priznat, ze jsem se naramne pobavila. Laughing Zkuste to taky. Porad vsechny osobne napada urazkami na telo a psychopat je podle ni kazdy. Mam pocit, ze jeji motto je: "Vsichni jsou letadlo, jenom ja jsem normalni!" Confused No jo, ... Sice sve agresivni a urazlive vypadky vysvetluje jako obranu. Ale takova agresivni "obrana" se vyskytuje pouze u lidi, kteri presne vi, ze jsou vinni.

P.S.: Skopalova uz nejaky ten rok neni Skopalova. Jsem vdana.
A udivuje me, ze zrovna Vy urazite lidi kvuli jejich vzhledu nebo postave. Za prve: Kde jsme? Na stredni skole? A za druhe: Uz jste se podivala do zrcadla? Taky nejste zadna krasavice. Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: 4 Lucy:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 18:17:35
Odpovědět s citátem

Na chov kocek musim mit zivnost ze zakona,alespon to by jste mohla vedet.Jestli me to ale zivi je jina otazka, na kterou Vam nebudu odpovidat.Chov kocek je predevsim moje hobby,verte nebo ne.A co vy Skopalova,cim jste prospesna svetu?Vysedavanim u pocitace?Ctenim starych diskuzi a drbanim na forech?A jestli pomahate jinym zviratum jste vubec neodpovedela.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bezinka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 35

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 18:26:29
Odpovědět s citátem

přibyly tady vaše soukromé ůvahy,a kdo s kým chodí do kina,otázky ke krmení,které pro ty co čtou,a napadají jiné ze špatného čtení, jsou zaručeně jinde.....ale nevidím tady důkazy, tady pomlouváte chovatelku p.R.,ANIŽ MÁTE DŮVOD!!
to že vám napíše mejly, to se týká komunikace mezi vámi
mejly nejsou důkazem že je kočkám u chovatele zle!!,a co se týká komunikace, podle které vy tady hodnotíte stav koček v chs! povím vám, že i já mám
takové zkušenosti s lidmi ,že prostě to jinak s některými nejde,
než jim to napsat-říct natvrdo, a věřím že nejsem jediná....
p.skopalová -sfinxie plno svých odpovědí vymazala,bohužel pro ty co přišly později, snad věděla že to v nich přehnala...., a pak nejde hodnotit celek,
proto,kdo jste se k tomuto tématu dostali pozdě, nevíte toho spoustu,tomtome,
nic se tu neobrátilo proti pisateli,
neznáte sfinxii,nevíte co psala,jak se tu ukázala.
za každou větou své odpovědi použila (používala Evil or Very Mad Twisted Evil nebo !šichni jsme podle ní pod ůrovní jejího kotětě....
neznám sfinxii, ale hodnotím jí minimálně jako velmi agresívní osobu, která má ráda rozruch za každou cenu, hlavně at se oní ví.... očekávám že sfinxie mi opět odpálí že tu nesmyslně plkám,....

dále by mě zajímalo-devili... píše: " proboha hlavně žádné klece"-prosím vysvětlete nám tuto povaší poznámku.děkuji.

KIDO píše- "už se těším jak si to zase shytáme od příznivců.....", doted jsme si to schytavali od příznivců drbů a nesmyslných neopodstatnělých pomluv.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 18:44:29
Odpovědět s citátem

To, že se něco obrátí proti pisateli, nebylo myšleno jen na Sfinxii, nikdy jsem tady nikoho veřejně nenapadal a dělat to nechci. Jen zrovna u mě se nejedná o jedna bába povídala...
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 18:51:03
Odpovědět s citátem

Dekuji Bezinko a pro ti kteri nejsou v obraze,protoze byly dulezite prispevky vymazany,je znovu zverejnuji.Lide v tom maji jenom zmatek,alespon tomu lepe porozumi.


Předmět: Re: Pozor na chovne stanice!
Přitlapkováno: 04.07.2009 0:18

--------------------------------------------------------------------------------

Sfinxie napsal:
Pozor na chovne stanice Dargento a Scarface! U pani Vladimiry Samcove z chovne stanice Dargento jsem koupila Sphynx kocourka do chovu za 16.000Kc. Pani Samcova mi slibila, ze papiry mi do dvou tydnu posle postou, protoze v dobe odberu udajne jeste nebyly vystaveny. Kocourka mam doma pres mesic a papiry nikde! Snazila jsem se pani Samcove dovolat, ale nebere telefon a poklada to. Tak jsem zavolala prezidentce sdruzeni, ve kterem je tato chovna stanice zaregistrovana a pani mi rekla, ze nejsem prvni kdo vola. Pani Samcova nikdy nezaplatila za svou chovnou kocku a proto nikdy nedostala papiry k teto chovne kocce. A tim padem samozrejme nikdy ani nedostane papiry pro kotata. Druha chovna stanice Scarface patri sestre pani Samcove. Radila bych nekupovat ani v jedne z techto stanic. Pani Samcova je sice velice mila a sympaticka pani, ale paradni podvodnice. Rekla jsem ji, ze kocoura do chovu nechci, protoze proste chovat nebudu. I presto mi maleho prodala za cenu chovneho kocoura a rekla, ze dostanu papiry. Souhlasila jsem, protoze je prece jenom rozumnejsi koupit takove plemeno s papirama, aby mel clovek nejakou zaruku. Nejde mi o penize. Maly je uzasny a stal mi za to. Tady jde o princip. Je to proste podvod a o tom by meli dalsi kupujici vedet.

tatiana napsal

Absolutně nechápu, jak si dovolujete jedním vzrem házet do stejného pytle obě chovatelky jen proto, že to jsou sestry, to je něco neuvěřitelného!!! Já mám od paní Rufenachtové kočky, a ne jednu, a JÁ mám právo jako JEJÍ zákaznice mluvit o její CHS, vy ani omylem, když máte kotě od její sestry. Teda ženská, vy jste mě nadzvedla!

Kde to do háje jsme, že jen proto, že je někdo něčí příbuzný, musí být taky podvodník a lump! Važte slova, jsou žalovatelná!

Máte špatnou zkušenost s pí Samcovou, tudíž jste měla napsat o této své špatné zkušenosti-mimochodem v tomto vám dám za pravdu, od této paní bych si kotě nikdy nevzala.

Ale co do toho pletete pí Rufenachtovou!? Nic jste s ní neměla, a přesto si dovolujete lidem "radit", aby si od ní kotě nekupovali?
Jakým právem?

Já osobně a i jiní lidé, které osobně znám a kdo máme od ní koťata-nyní už dospělé kočky, máme s ní tu nejlepší zkušenost - koťata od ní jsou zdravá, vymazlená, s úžasnou povahou, s PP, který jsme v den odběru také obdrželi, a takovou výbavu kotěte na cestu, co dává paní Ivana, nevím kdo ještě dává-její hodnota byla jak jsem počítala kolem tisícovky. . A rozhodně koupí kotěte kontakt s ní nekončí-je ochotná poradit kdykoliv v čemkoliv, pomoct, poslat věci, co nemůžete sehnat a podobně. Strašně jste mě naštvala, je to nehoráznost, co jste si dovolila-já být paní Rufenachtovou, tak vás žaluju pro pomluvu.

A jestli si myslíte, že 16000 je cena chovného kocoura sphynxe, tak jste vedle jak ta jedle. To je cena za mazlíka, ne za chovný kus. Ovšem měl by mít samozřejmě papíry. Řada chovatelů nerozlišuje, zda se jedná o zvíře do chovu nebo "na mazla" a cena je stejná, a je jen na příštím majiteli, zda zvíře uchovní nebo ne. Cena 16000 za kotě sphynxe s PP by byla spíše nižší-i bezpapíráci se běžně prodávají za 10-15000 Kč.

To, že jste kotě kupovala jako papírové a ukazuje se, že vše je jaksi jinak, to je druhá věc. Tady bych to řešila razantně, protože TO JE podvod.

Ale jedním dechem zařadit coby podvodníka i jiného člověka, který se "provinil" pouze tím, že je příbuzný s dotyčným, co se nezachoval právě férově, to vás řadí na jeho úroveň.
_________________
Tatiana, Adam, Claudius, Olívie, Čuk a Gek

http://prestickekocenky.mypage.cz/



Sfinxie
--------------------------------------------------------------------------------

Pani Rufenachtovou jsem k tomuto varovani pridala, protoze kdyz jsem mluvila s prezidentkou sdruzeni Bohemians Edelkatze, tak mi ta pani rekla, ze sestra pani Samcove v tom jede s ni a ze je to to stejne. Jsem rada, ze Vy jste mela stesti. Ale nemusite se rozcilovat. Rozcilovat se muzu tak akorat ja. Zpusob jednani pani Samcove je nemozny. Nas maly je nemocny a ja s ni potrebuji mluvit, potrebuji poradit, ale misto toho, aby mi pomohla, tak mi poklada telefon. Na nasem malem mi hodne zalezi, protoze nam vsem tolik prirostl k srdci ... a kdyz je takove male kotatko nemocne a clovek spoleha na to, ze mu chovatel pomuze a misto toho se chovatel zachova takto, tak to opravdu neni fajn pocit. Kazdy veterinar cloveku vyklada neco jineho a tak jsem se chtela obratit na chovatelku ... Pokud mate sama kocky doma, tak Vam musi byt jasne, ze v takove situaci na cloveka leze zoufalstvi.


tatiana napsal


Je mi líto, že jste si takto naběhla, a chápu vaše rozhořčení, já bych asi byla daleko nepříjemnější.

Přesto trvám na tom, že paní R. jste měla vynechat, protože sama o ní nic nevíte a je to jen "jedna paní povídala, že...". Je vidět, že se vůbec neorientujete a nevíte, jak to tady mezi chovateli chodí-tím vás nechci urážet, je to prostě tak.

Pokud budu o někom mluvit z vlastní zkušenost a mohu svou negativní zkušenost doložit, je to v pořádku, že jiné varuji před nezodpovědností některého jedince. Pokud ale do toho přimíchám někoho dalšího, kde to mám jen z doslechu a sama s dotyčným nemám vlastní zkušenost, je to žalovatelná pomluva.

Můžete se mi ozvat - v mém profilu najdete kontaktů několik, co bude vědět, ráda vám poradím. Mám i sphynxe, takže jejich problematika mi není neznámá a pár let kočky chovám. Nepokládám se za jejich superznalce, ale něco málo vím a budu-li umět odpovědět, odpovím.
_________________
Tatiana, Adam, Claudius, Olívie, Čuk a Gek

http://prestickekocenky.my

Sfinxie napsal:

Stal se sileny omyl!!!! Moc se omlouvam!!!!! Jak pani Vladimire Samcove, tak i pani Rufenachtove!!!!!! Pani prezidentka sdruzeni Bohemians Edelkatzen se spletla, kdyz jsem s ni mluvila, a ten problem, o kterem jsem psala, ze pani chovatelka nema zaplacenou chovnou kocku, se tyka Jany a Ivany Samcove. V zadnem pripade nejde o Vladku Samcovou ani o Ivanu Rufenachtovou!!!!!!! Moc se omlouvam. Nase chovatelka Vladka Samcova je ve Spanelsku a proto se mi neozyvala. Vse je v poradku a papiry pro Sphynxe nam budou zaslany. Takze jeste jednou velka omluva z me strany! Bez pochyb pani Vladimire Samcove muzete duverovat, vse je v poradku.[/b]

Návrat nahoru


Naposledy upravil Scarface dne 12. 7. 2009 18:57:31, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 2 bezinka:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 18:53:38
Odpovědět s citátem

bezinka napsal:
přibyly tady vaše soukromé ůvahy,a kdo s kým chodí do kina,otázky ke krmení,které pro ty co čtou,a napadají jiné ze špatného čtení, jsou zaručeně jinde.....ale nevidím tady důkazy, tady pomlouváte chovatelku p.R.,ANIŽ MÁTE DŮVOD!!
to že vám napíše mejly, to se týká komunikace mezi vámi
mejly nejsou důkazem že je kočkám u chovatele zle!!,a co se týká komunikace, podle které vy tady hodnotíte stav koček v chs! povím vám, že i já mám
takové zkušenosti s lidmi ,že prostě to jinak s některými nejde,
než jim to napsat-říct natvrdo, a věřím že nejsem jediná....
p.skopalová -sfinxie plno svých odpovědí vymazala,bohužel pro ty co přišly později, snad věděla že to v nich přehnala...., a pak nejde hodnotit celek,
proto,kdo jste se k tomuto tématu dostali pozdě, nevíte toho spoustu,tomtome,
nic se tu neobrátilo proti pisateli,
neznáte sfinxii,nevíte co psala,jak se tu ukázala.
za každou větou své odpovědi použila (používala Evil or Very Mad Twisted Evil nebo !šichni jsme podle ní pod ůrovní jejího kotětě....
neznám sfinxii, ale hodnotím jí minimálně jako velmi agresívní osobu, která má ráda rozruch za každou cenu, hlavně at se oní ví.... očekávám že sfinxie mi opět odpálí že tu nesmyslně plkám,....

dále by mě zajímalo-devili... píše: " proboha hlavně žádné klece"-prosím vysvětlete nám tuto povaší poznámku.děkuji.

KIDO píše- "už se těším jak si to zase shytáme od příznivců.....", doted jsme si to schytavali od příznivců drbů a nesmyslných neopodstatnělých pomluv.


S otazkami ohledne krmeni jsme se do tematu "Krmeni" presunuli hned po prvnim dotazu na toto tema. Zase jste pri cteni neco preskocila.

Nikdo tady nikoho nepomlouva. Vyjadrujeme pouze sve nazory. A na to nepotrebuje nikdo dukazy. Kde jsme? Kriminalka Miami? Laughing

Dalsi vec je ta, ze ja jsem zadne sve odpovedi nevymazala. Smazala jsem pouze mylne varovani. Nic vic, nic min. Toto varovani jsem smazala po tom, co jsem se dozvedela, ze je mylne. Nic jineho jsem nesmazala. Vsechny odpovedi, ktere jsem napsala, si kazdy muze precist. Jsou tady.

Taky jsem nenapsala, ze by vsichni byli pod urovni meho kotete. VIDITE, ZASE VSE PREVRACITE. Anebo opravdu nectete POZORNE. Napsala jsem, ze me kotete ma vic jasno v tom, co chce, nez Vy. Ale proc to opakovat, kdyz to tam porad je napsane? Hm...

A ze ja jsem agresivni ... to se opet a zase muzu tak maximalne smat. Ach jo.

A opet opakuji: Skopalova uz nejaky ten rok neni Skopalova. Kdybyste cetla opravdu pozorne, tak byste si vsimla meho podpisu anebo toho, ze uz jsem jednou napsala, ze nejsem Skopalova. Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:02:38
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Na chov kocek musim mit zivnost ze zakona,alespon to by jste mohla vedet.Jestli me to ale zivi je jina otazka, na kterou Vam nebudu odpovidat.Chov kocek je predevsim moje hobby,verte nebo ne.A co vy Skopalova,cim jste prospesna svetu?Vysedavanim u pocitace?Ctenim starych diskuzi a drbanim na forech?A jestli pomahate jinym zviratum jste vubec neodpovedela.


Vy jste opravdu presvedcena o tom, ze mnozenim kocek jste prospesna svetu? Razz No to me podrz!

To se teda taky vykaslu na prispivani na destne pralesy a na vzdelavani deti. To taky zacnu mnozit kocky, kdyz je to tak prospesne! (ironie) Zase se lamu smichy.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:10:57
Odpovědět s citátem

Vas maly Johny by zde beze me jiste nebyl,ani Toyotka a Tom jiste vi,ze ma obe kocicky ma po mojich predcich..atd..atd..Ale jak rikam,vy zatim vite o chovu velky PRD Skopalova,tak nema vyznam to s Vami resit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:16:02
Odpovědět s citátem

Jen tak na odlehčení, poněvadž jak jsem se tu dočetl, že se zde na fóru nepomlouvá ale jen vyjadřují názory a jak tak koukám, velice kultivovaným způsobem, no tak jeden můj názor:

Paní Ivana je opravdu množitelka, zde musím dát některým z vás za pravdu a omlouvám se že jsem si to neuvědomil, poněvadž paní Ivana co vím, od svých koček odchovává koťata, tudíž jistě platí přímá úměra, že když má kočka koťata, zcela jistě se množí, jinak tomu nemůže být a pokud někdo něco množí, tak je množitel, no to je vlastně fakt.

Naproti tomu JÁ JSEM CHOVATEL. Mí sphynxové jsou neskuteční mazlíci, sotva se někde usadím, hup, už jsou u mě uvelebení a jen by se chovali. Chvíli chovám Feldíka, sotva sleze chovám Charlieho, myslím si že jako chovatel jsem vážně skvělý. Aby nedošlo k omylu, to se nevytahuju, ale konstatuji stav věci Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:22:18
Odpovědět s citátem

Uzasne a nazorne zobrazeno Oldo.Snad uz ted budou moci klidne spat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:38:48
Odpovědět s citátem

KIDO



Založen: 12.07.2009
Příspěvky: 1

Předmět:
Přitlapkováno: 12.07.2009 11:46

--------------------------------------------------------------------------------

Ahoj Tome a Lucy,
po dlouhatánské době nahlížím na tohle forum a vyloženě jsem potěšena Vašimi příspěvky.Byla jsem nesmírně v šoku,jak si lidé okamžitě vybrali tu poctivou a správnou paní.Zajímalo by mě kolik z nich aspoń jednu z dam zná osobně,aby se mohli okamžitě rozhodnout,která lže a která ne.Již Lucy zmíněný mejl od Ivany mi doslova vyrazil dech.To byl jediný pomlouvačný a sprostý vklad do tohohle fora.Naprosto chápu paní Skopalovou,že se pod takovouhle palbou pokusila obhájit nejprve slušně a posléze za každou cenu.Je to přirozenost každého z nás nenechat se špinit.Slova Ivany byla brána ,slova paní Skopalové převracena a obracena k obrazu svému... .Už se těším jak si to od Ivany a jejích příznivců zase schytáme.Ono přece tady člověk nemůže mít vlastní hlavu a názor,musíte být ve vleku a kývat jako ostatní!
Lída

Návrat nahoru





Mate jeste ten vyrazeny dech????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 2 Scarface:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:49:14
Odpovědět s citátem

Jup, porad se smeju. Nejde prestat. Hlavne po tom, co mi bylo objasneno, ze jsem vlastne taky "chovatelka". A to nejen kocky, ale i psu! To me podrz! Musim se informovat, kdo pro me tedy zaregistroval chovatelskou stanici, kdyz uz jsem teda automaticky po koupi kotete, ci psa, "chovatelka".

A musim rychle zacit mnozit ty svoje ctyrnohe dabliky, abych byla svetu prospesna stejne jako p. Rufenachtova. Laughing
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 19:54:44
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Vas maly Johny by zde beze me jiste nebyl,ani Toyotka a Tom jiste vi,ze ma obe kocicky ma po mojich predcich..atd..atd..Ale jak rikam,vy zatim vite o chovu velky PRD Skopalova,tak nema vyznam to s Vami resit.


Vam to porad hlava nebere, ze nejsem Skopalova, ze? Laughing Tak teda jiz po nekolikate: Skopalova uz delsi dobu neni Skopalova.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 20:00:40
Odpovědět s citátem

Ještě mi tak vrtá hlavou, kdepak všichni ti "experti na chov a množení" jsou, když se tu diskutuje, radí a když se předávají zkušenosti i v jiných tématech, než jsou ta hádací ze "zaručených zdrojů", jen tak namátkou: péče o zoubky..., očkování..., proč to dělá..., hlásím se..., krmení..., slabší čich..., hnědnutí..., galerie a zlaté knihy atd....

Zkusil jsem se podívat cca půl roku pozpátku a NIC Wink V jiné oblasti zkušenosti nemáte???
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 20:00:45
Odpovědět s citátem

Prosím vás... všechny... Nemohli by jste toto prosím již uzavřít?

Co chtěla Sfinxie říct, to si řekla, odpovědi taky dostala. V co se to zvrtlo nadále, to si tady užíváme v pravidelných intervalech poměrně často. Takže prosím všechny, pokud máte potřebu upozornit zájemce o sphynxe na nějakého chovatele, napište konkrétní, jasné a věcné názory a fakta.

Osobní invektivy a vzájemné urážky myslím vůbec nikoho nezajímají. To nemáte raději co napsat ke zkušenostem s krmením apod.? Co někoho opravdu zajímá? Co takhle založit vašim kočičákům alespoň Zlaté knihy, zde na Modrém kocouřovi? Nebo se sem chodíte jen dohadovat?

Další a další příspěvky nikam nevedou, to myslím chápeme všichni. Takže pokud toto vlákno neuzamknou moderátoři, prosím, nepokračujte v tom vy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 20:05:00
Odpovědět s citátem

Johny Walker je krasavec Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bezinka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 35

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 20:07:37
Odpovědět s citátem

pro sfinxii-no tak jste měla štěstí,že si vás někdo vzal, vidte,už jste se tu chlubila vícekrát, všimla jsem si nebojte! ale tohle tady neřešíme-že? a otázka krmení taky už měla být jinde....
pomluvy=názory? zajímavá rovnice.
bylo by toho víc, co by jste měla vysvětlit, ale kdo na vás má mít trpělivost?

pro p. R.-tady se setkaly dvě,tři,co si sednou svými myšlenkovými pochody a způsoby,chtějí na sebe upozornit,získat si obdiv....,ale pak je na světě spousta lidí,kteří ani neznají toto forum,nepotřebují se zde zviditelnovat,hledat příznivce, kteří vás p. R.znají déle, mají od vás třeba kotátko, a vědí že si můžete dovolit chovat kočičky na žl.díky možnostem,znalostem,obětování se pro ně, ale i díky skvělým výsledkům-ůžasným,krásným mazlivým kotatům, jaké jentak všude nenajdete.

nejen pro sfinxii -chodíte i na forum kočky -online, tam je spousta zkušeností, ale i na "lidech"nejen v kategorii sphynx,tak. se začtěte do špatných zkušeností od malých chs, kde je v chovu pár koček,veterináři by mohly vyprávět co někteří chovatelé dokážou.... obujte se do nich Twisted Evil ....A pokud se budete někdy chovu koček věnovat, snad získáte větší přehled o tom co je špatně a co dobře, a nebudete bezdůvodně nikoho napadat, vykřikovat nesmysly a ztrapnovat se tak ještě víc, a ubližovat vašemi "názory".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 21:45:36
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, Kido Děkuju ale je to pravda Paní Kraut Laughing nemá to cenu směju se a mám pusu od ucha k uchu už mě to ale nebaví. Opravdu toho mám dost a pro to sem dám mojí konverzaci s paní Rufenachtovou. Ať si každý udělá obrázek a hlavně nebojte se lidi a řekněte pravdu. Nebaví mě číst tady rady jejích rádoby právníků. To obhajování tatiany je také k smíchu prý zdravý kočky Adam je naprosto zdravý co tatino vůbec si si ho nebrala z přehřátý místnosti a nebála se jeho kašlíku a nemá náhodou adam broblémy s močovým měchýřem? Opravdu je tohle strašné pokrytectví. Nevím co bych si o tom měla jiného myslet. No OLdo velice vtipné s tím množením až na to že to opravdu není pravda nebo jsme snad všichni chovatelé??? Jinak Paní rufenachtová Já světu jsem prospěšná dost přispívám každý měsíc na greenpeace, vozíme jídlo a potřeby do útulků a mnohé další... Jinak čím přispíváte vy kromě množení koček??? S tím vegetariánstvím jsem to nepochopila omlouvám se. Jinak vašepříspěvky mě vždycky rozesmějí zní tak sofistikovaně Laughing Laughing .
Ráda si vyslechnu další vaše moudré rady děkuji.
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 21:53:06
Odpovědět s citátem

A zde slibovaná konverzace:

Dobrý den paní Rufenachtová mohla byste mi vysvětlit proč chovatel na tak vysoké úrovni jak o sobě tvrdíte, mimochodem ja si to nemyslím, může prodat plesnivou kočku a zamlčet to? Stačilo by mi vysvětlení a vaše loutky tatiana a olda kteří vás tak vilně podporují na MK mě nezajímají ptám se za sebe, Děkuji Klicperová


to by jste mi musela prvne vysvetlit proc jste tak zla,podla a jedovata???A take hloupa a trapna?A proc o Vas vsichni rikaji ze jste psychopatka?Mate nejaky problem ??Komunikovat s Vami je totiz pod moji uroven a ztrata casu


Dobrý den, paní Rufenachtová ještě jednou se chci zeptat, proč mě tak urážíte já zatím píšu slušně. A normálně se ptám, myslím si, že kdyby jsem neměla pravdu tak by jste se asi obhajovala a NE neustále psala, že jsem psychopatka. Já opravdu nemám zájem se hádat, ale jen mě zajímá jak na tohle můžete mít žaludek. A proč zrovna vy urážíte Karolínu měla by jste is z ní vzít příklad a NE ji linčovat. Zatím nikdo kdo má kočky, ze scarface neměl kočku úplně zdravou a paní Di dato taky NE buď tam je něco v očích a nebo plíseň. Snížila jste cenu sphynxe na minimum asi to mělo opravdu zůstat aby sphynx stál 50 000 a to I mazlík protože Pak by nebylo tolik lidi, co jen množí a množí. A proto mám tedy otázku myslíte is, že je normální prodávat možná I křížence sphynxe s cornishem I když se to nesmí. Nedokážu is představit jak to množíte a proč máte tolik koček. Jo a ještě zajímalo proč stanice Aaron Love má stejné kočky co Scarface a Di Dato které se schovává za Vás a tužíž jse to taky vy. Protože množíte jak posedlá a nemohla by jste vykazovat tolik koťat z jedné stanice.... Děkuji za odpovědi a hezký den přeji Klicperová




Bezte se lecit a starejte se sama o sebe,jste opravdu blazniva,uboha psychopatka, ktera nevi co se sebou a snazi se otravovat vsechny kolem.Nechte me laskave na pokoji,copak nevidite jak jste trapna????Nebo se bezte uklidnit na forum,ale prosim davejte pozor co pisete aby jste to pak nemusela zase mazat

...posedla jste nejvice Vy Klicperova a musite byt asi velmi zavistiva a nestastna. Ja jsem ale naopak moc rada, ze se snizily ceny Sphynxu a hlavne ze konecne skoncilo to odporne kastrovani. Ano, moje prognoza a hrozba Vaseho Vudce se naplnuje a Sphynx zacina byt opravdu na kazdem rohu, jde to presne podle Leitnerovych slov takzv. "geometrickou radou" a verte, ze jsem na svou praci a dilo hrda! Vy by jste mela spis zacit sportovat , aby jste ve Vasem veku lepe vypadala, ty tluste nohy a zada nedelaji na Vasich strankach zrovna dobry dojem... take by jste prisla na lepsi myslenky a nestrkala zbytecne nos do veci, po kterych Vam nic neni. Takze naposledy Vas prosim, starejte se sama o sebe a nechte lidi na pokoji. Nic stejne nevyresite a nemyslete si, ze nevim, kdo za tim vsim stoji .



Hezký den paní Rufenachtová,

nevím o čem to mluvíte jáký Vůdce já nepotřebuji nikoho takového, aby MI něco nedošlo. Asi to nejspíš berete podle sebe viz Olda Fojtík a Tatiana Hošťálková ? Co myslíte. Opravdu nechápu proč se snižujete a píšete o mé postavě a majetku Proč? O to tady snad vůbec nejde NE? Jenom pro Vás jsem s manželem šťastná a s postavou taky. Pořád postrádám, ale odpovědi na mé otázky proč MI neodpovíte ?

Jo a ještě bych se chtěla zeptat co měla znamenat tato věta ? :Ja jsem ale naopak moc rada, ze se snizily ceny Sphynxu a hlavne ze konecne skoncilo to odporne kastrovani. Ano, moje prognoza a hrozba Vaseho Vudce se naplnuje a Sphynx zacina byt opravdu na kazdem rohu, jde to presne podle Leitnerovych slov takzv. "geometrickou radou" a verte, ze jsem na svou praci a dilo hrda!
Chápu to dobře, že Vám jde jen o hloupou pomstu a nezáleží Vám absolutně na Kočkách ? Podle toho co říkáte je Vám jedno kdo kočku má, je jedno jestli umírá nebo neumírá hlavně, že je od Vás. Je to tak ? Opravdu mě moc mrzí, že kvuli vaší hlouposti to odnáší nevinná zvířata která končí v klecích u pana Navrátila atd... Klidně dáte plesnivého kocoura ke dvou březím kočkám a neinformujete o tom.

Podle mě vám je úplně jedno komu to zvíře prodáte a to is myslím je moc špatné. Pan navrátil je naříklad, tedy aspon is to myslím zlej chlap s duševní chorobou a náplň jeho života je umístit co nejvíc zvířat do klecí a rychle prodat dokavaď úplně nesplesniví.

Jak můžete takovím to lidem prodat kotě ??? To jste chovatel ?? Vůbec Vám nejde o to aby sphynxové byly zdravý a vykastrovali se ti co v sobe mají nemoci, které by mohli roznášet do jiných linií. Je to s Vámi opravdu špatné, když hlasate, že konečně je konec s kastrováním !! Je MI opravdu líto, všech zvířat co Vám prošla rukama a že jich málo nebylo co?

Buďte tak laskavá napište MI o tom, mě opravdu nezajímá nějaký vymyšlený Vůdce ani to jestli sem nebo nejsem šťastná nebo že mám tlustý nohy...

Nejste přeci komise modelingu, ale jste " CHOVATELKA " tak se bavme o KOČKÁCH !!

Těším se a s pozdravem Klicperová
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 21:55:05
Odpovědět s citátem

Lucko, pokud někdo není schopen poznat vtip, no tak k tomu nemám co říci. A ke zveřejňování osobní korespondence nemám co říci také, o tom každý slušný člověk ví své.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2009 22:10:56
Odpovědět s citátem

Ještě o jedno bych tě Lucko poprosil, poněvadž toho začínám mít opravdu dost, když už jsi zveřejnila tu korespondenci kterou si měla mít s paní Ivanou, absolutně nechápu kde bereš tu drzost zmiňovat v ní mé jméno a kde bereš tu drzost psát že někomu lezu do zadku. Mé příspěvky na těchto fórech byly vždy k věci, korektní a slušné a pokud jsem psal o své zkušenosti s koupí jednoho ze svých kocourků v CHS Scarface, psal jsem jak to bylo a je a pokud s tím má někdo problém a svoji zkušenost má jinou, vadit mi zcela jistě nebude pokud ji napíše, ale nezlob se na mě, ty to opravdu nejsi, to může napsat jen ten, kdo má z této stanice kotě, tedy pokud se bavíme o konkrétní zkušenosti s konkrétní stanicí a o následném chovatelském servisu.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (46x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (18x)
4
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (18x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (18x)
6
Somálská kočka (18x)
7
Zajímavá škrabadla a pelíšky (17x)
8
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (16x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top