Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Bazos - inzerát


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Inzerat
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 13:08:59
Odpovědět s citátem

Tak to je hrozne! To misto, kde kocicka je, je na zvraceni! A co to ma znamenat: mozna vymena za civavu??????? Jsme na trznici, nebo co??????

Podle kraje a inicialu si MYSLIM, ze se jedna o Janu Samcovou, o ktere uz na tomto foru taky byla rec. Je to jedna z "chovatelek", ktera nezaplatila chovnou kocku (kvuli tomu se soudila a prohrala) a kotatka prodava vsude mozne, treba i u benzinove pumpy.

Jak muze byt nekdo tak hnusny ke zviratum? A jak muze nekdo takovou fotku dat do inzeratu na internet? Ale je dobre, ze je na fotce videt, ze neco neni v poradku!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Inzerat
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 13:54:17
Odpovědět s citátem

Jak se ta kocicka dostane k misce s vodou?????? Vzdyt se nema kam postavit!!!!!!!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 13:59:48
Odpovědět s citátem

hned by som ju "vykúpila".... Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 14:14:03
Odpovědět s citátem

Iniciály tak úplně neodpovídají, ale našla jsem shodné telefonní číslo u této osoby:

http://zvirata.hyperinzerce.cz/psi-seznamka-kryti/inzerat/1355958-civava-kratkosrsta-nabidka-brno-venkov/

Přímé kontaktní údaje
Inzerent: Hana Šimková (neregistrovaný)
Kraj: Brno-venkov (Jihomoravský kraj)
Email: Pro odpověď na tento inzerát prosím použijte níže uvedený kontaktní formulář.
Telefon: 602 684 545
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bezinka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 35

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 22:22:48
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
Včerejší inzerát z bazoše. Koukala jsem na něj jako opařená. To snad není ani možnéééé Twisted Evil
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3857364/Sphynx.php

tak tenhle člověk snad ani člověk není!!!!!
A ted-všichni z toho máme husí kůži, ale co můžeme v takovém případě dělat?? když koupíme tuhle kočičku, vyvalí další "kus" ...
jaké máme možnosti?
čte to tady?-přizpůsobí se podle toho(takovej netvor snad ani neumí číst když tohle dokáže) co s tím Crying or Very sad ?
zaručeně má i pejsky,proto fotku doladil míčkem pro psy..
Náměty na řešení by možná pro větší šanci na pomoc,měli proběhnout soukr.zprávami, mezi již registrovanými,aby se "netvor" nemohl maskovat,to přece nejde tak nechat....ach jo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 23:13:12
Odpovědět s citátem

bezinka napsal:
sanny napsal:
Včerejší inzerát z bazoše. Koukala jsem na něj jako opařená. To snad není ani možnéééé Twisted Evil
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/3857364/Sphynx.php

tak tenhle člověk snad ani člověk není!!!!!
A ted-všichni z toho máme husí kůži, ale co můžeme v takovém případě dělat?? když koupíme tuhle kočičku, vyvalí další "kus" ...
jaké máme možnosti?
čte to tady?-přizpůsobí se podle toho(takovej netvor snad ani neumí číst když tohle dokáže) co s tím Crying or Very sad ?
zaručeně má i pejsky,proto fotku doladil míčkem pro psy..
Náměty na řešení by možná pro větší šanci na pomoc,měli proběhnout soukr.zprávami, mezi již registrovanými,aby se "netvor" nemohl maskovat,to přece nejde tak nechat....ach jo.



dobrý večer,
já jsem na tenhle inzerát koukala, koukala a nevěřila vlastním očím. Potom jsem si dala tu práci a našla mnoho inzerátů na prodej koní, a dokonce tento:
Kontaktní údaje
Působnost: Hlavní město Praha
Adresa sídla: Nad Slávií 1344, 101 00 Praha 10
Telefon: 602 684 545
Fax: 420972241952
E-mail: matys04@centrum.cz
je to inzerát na ubytování v nějaké ubytovně a je zde uvedeno stejné telefonní číslo.
Jinak se všude uvádí JS a jihomoravský kraj. u koní také.

Je mi z těhle obrázků fakt strašně smutno
Hanka


Ještě jsem našla jeden na prodej psa - čivava

Prodám fenku čistokrevné čivavy krátkosrsté s PP,import Slovensko,dva roky stará,průkaz původu doložím,zlaté barvy,tetovaná,krátký nosík,velký mazlík,zvyklá na děti.Váha 1,4 kg,vhodná i k chovu,jen dává vždy max. dvě čivavky,a to miniatury v dospělosti.Super povahy a vzhledu,prodám nejraději jako luxusní společnici,čistotná a vychovaná.Jen do laskavých rukou.Cena odpovídá její kvalitě,je 10000 kč,pouze při rychlém jednání možná sleva.VÍCE INFO NA TEL.602 684545.Po prodeji bude inzerát ihned vymazán,nevšímejte si prosím vysokého čísla vedle inzerátu.

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: J.S.
602684545

Jihomoravský kraj

V textu


Nevím, co lidi vede k tomu že se chovají ke zvířatům tak ošklivě, ale zamkla bych je do sklepa, a nechala bych je chodit holýma nohama na roštu. Vymyslela bych spoustu jiných a ještě lepších způsobů týrání, jako trest.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Hmmm...
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2009 23:27:15
Odpovědět s citátem

Reseni jako takove asi nenajdeme, protoze nikdo teto "osobe" nemuze zakazat prodavat zvirata jako pouzite ponozky na trznici.

Ale bylo by fajn, kdybychom dali hlavy dohromady... ono se prece jenom da neco udelat... dat teto "osobe" lekci... ale bylo by fakt lepsi to resit SZ. Kdybychom se dali dohromady, tak bych klidne prijela i z Rakouska...
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 7:11:20
Odpovědět s citátem

Řešení v této oblasti je opravdu problematické, jak jsem tu již někde psal, zvíře je dle našich zákonů "věc" a na tyhle inzerenty jsme prostě krátcí a jediné co to může vyřešit, je občas tu proklínaný "trh", poněvadž kde nebude poptávka, nebude ani nabídka.

Jediná věc co mě napadá co bychom mohli udělat je ta, že budeme VŠUDE před těmito vykuky varovat varovat a varovat, no a tím snížit poptávku.... Spousta z nás má své internetové stránky, určitě není problém jednu záložku věnovat podobným zvěrstvům a objasnit, proč takto tedy ne..... Za sebe můžu říci, že na svých stránkách na tom co nejdříve zapracuji (nebo zkuste navrhnout nějakou taktiku) Wink

Co se týká případného postihu oněch lidí, co se takto o zvířata starají, pokud to někoho zajímá, tak Týrání zvířat je řešeno v § 203 tr. zákona a od 1.1.2010 v § 302 trestního zákoníku (jedná se o úplně nový trestní kodex totálně překopávající trestní právo). V novém trestním zákoníku je pod § 303 řešeno již i "Zanedbání péče o zvíře z nedbalosti", což je oproti stávajícímu stavu novinka. Má-li někdo zájem o judikaturu k této věci, tedy vysvětlení toho, co se rozumí pod pojmy "Týrání zvířat" a "Zanedbání péče o zvíře z nedbalosti", mohu to zde dále rozepsat Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 7:55:12
Odpovědět s citátem

No Oldo jestli můžu asi za všechny poprosit, zkus to trochu srozumitelně popsat, pro nás obyčejné lidičky. Aspoň to základní o týrání nebo zanedbání péče. Možná by to chtělo udělat i samostatné vlákno, aby se to později lépe hledalo.
Díky
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 8:52:04
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,
tak jsem zvedla telefon a na daný inzerát jsem zavolala. Kočička je odchov od pana Navrátila a cena kočičky je 25000 Kč.
Na tomto všem mě mrzí jedna věc, že toto je vzácný příklad nesvědomitosti chovatelů, kterému jde opravdu jen o peníze a je mu jedno kde jeho odchov skončí, hlavně, že dostane zaplaceno.
Ti lepší svědomitě vybírají nové pánečky a dlouze se rozhodují komu miminko svěří. Není to sranda odchovat miminka a víte, že to zabere spousty času a hlavně máte se svým odchovem nějaké pouto a chcete pro ně jen to nejlepší, pak jsou tady ti druzí bohužel, kterým je to šumák.
Ano jak píše Olda je to bohužel stále jen věc a neuděláte stím nic vy ani já.
Dokud si ten člověk neuvědomí, že je to tvor co dýchá a vnímá, tak to bude zlé. Jenže takovým lidem je to jedno, hlavně, že jim šustí v prackách bankovky. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Kočička vhodná na chov a výstavy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2009 22:41:25
Odpovědět s citátem

Tak jsem zase jednou brouzdal inzeráty, no je to fakt síla co ti lidé už neinzerují Confused Kočička na chov či výstavy, není problém prodat nakrytou. Evil or Very Mad

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/4507081/Sphynx-kanadsky-s-PP.php

No nevím, mám nový čočky, třeba blbě vidím, ale není kočena na vystavování moc chlupatá???? Teda na sphynxe...
Prodejce bude asi velký srandista, poněvadž prodával už i devítitýdenního tygra usurijského. Shocked
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2009 8:21:01
Odpovědět s citátem

Oldo, prodejce je pan Roman Navrátil ze Sopřeče, známý toť chovatel Confused ...

http://home.tiscali.cz/canisfeline/

A prodává mimo jiné na netu tygra, pumu, sphynxe, čau-čau...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2009 8:31:44
Odpovědět s citátem

A ještě doplním:

NABÍDKA KRYTÍ ,kocouři s PP BRI lila,regdol,Sphynx kanadský,Devon Rex,mainský,Cornish Rex.Cena od 3 tis Kč Kočičky ubytujeme,početné vrhy. 721856405

Puma ochočené kotě s doklady 3 měsiční,ihned,příznivá cena. 721856405

COLORPOINT s m odrými odznaky BRI a 33 s PP britské kotě ,kočička 4 měsiční,vymazlená,přítulná,chodí na wc.Smlouva s roční zárukou a krmení do začátku.Rodiče uvidíte.Testované,očkované 2 x ,odčervené. cena 6000,- Kč možnost splátek 721856405

BRI VOLORPOINT s modrými odznaky s PP a 33 ,kočička 20 týdnu,2 x očkovaná,odčervovaná,nádherná a vymazlená.Na výstavy,chov i miláčka.Krmení do začátku.K dětem. Smlouva a rok záruly.Fotot pošlu .cena 7000,- Kč Možnost splátek.

Britsk kotata modrá 3 měsiční a 5 měsiční ihned.Očkovaná,odčervovaná,přítulná,chodí na W c. K dětem.cena 3000,- Kč 721856405

Jedná se vše o aktuální inzeráty:

http://www.ifauna.cz/rubriky/?r=8&kraj=E&kat=-1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2009 9:48:16
Odpovědět s citátem

Ahoj Silvi, no každopádně s tou vhodností na výstavy a do chovu mě fakt dostal, alespoň dle fotky Shocked
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2009 10:00:13
Odpovědět s citátem

Ano toto je pan Navrátil, z jeho chovu pochází i naše Klemi a dneska už je mi jasné, jak vypadají sphynxové z takových a z jiných chovů. Klemi když je už tlustá, váží i 2,4kg! Ti naši dva mají kočka 4,7kg a kocour skoro 7kg. Jsou prostě věci, které už nikdo nikdy nedožene.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2009 10:28:59
Odpovědět s citátem

Jojo Reg, typický příklad že není ani tak důležité za kolik se sphynx kupuje, ale OD KOHO a z JAKÉHO CHOVU (či velkochovu - překupníka). Dokud nebudou kupující i nad takovými věcmi více přemýšlet, nikdo s tím nic nenadělá, ať se nám to líbí nebo ne. Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2009 11:01:02
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Jojo Reg, typický příklad že není ani tak důležité za kolik se sphynx kupuje, ale OD KOHO a z JAKÉHO CHOVU (či velkochovu - překupníka). Dokud nebudou kupující i nad takovými věcmi více přemýšlet, nikdo s tím nic nenadělá, ať se nám to líbí nebo ne. Confused


No Klemi si od Navrátila pořídili lidé, co se tomu věnovali a chtěli věnovat ze stejným zámerem, jako on sám, takže je to vůbec netrápilo. Sice dle fotek má jistě vše v pořádku po úřední stránce a taky ty kočky samy osobně neví, že jsou nějak ošizené, neb jiné žití nezažily, ale je to zvláštní představa pro nás, že kočky nespí jako s námi v postelích a jsou čím si víc než jen příjemným přivýdlěkem. Jen je mi líto té chlupaté sfinxky, neb pro chovatele chlupatá kočička z chovatelského hlediska nemá cenu žádnou a kdo chce mít sfinxe jako mazlíka, chce aby i tak vypadal... takže se obávám, že bude na inzerci viset ještě dlouho Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
iva.jak



Založen: 06.01.2010
Příspěvky: 2

Předmět: Cena za krytí
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2010 22:18:41
Odpovědět s citátem

Dobrý večer všem milovníkům těchto úžasných kočičáků.
Mám doma jednu sphynxí princeznu, a pomalu jí vyhlížíme do budoucna ženicha. Byla jsem informována naší paní chovatelkou, o přibližných cenách za krytí kocourkem. Počítala jsem tedy s " vyšší " cenovou relací ", než jsem narazila v tomto inzerátu na tuto nabídku: http://zvirata.bazos.cz/inzerat/4664264/Kanadsky-sphynx-s-PP.php

Nezlobte se že se ptám, v chovu se nevyznám, kočičku máme jen jednu a koťátka ještě neměla, ale je to běžné, že cena za krytí kocourkem sphynx s PP je pouhé 4 tisíce ? Nevím nyní čemu věřit, byla jsem připravena na vyšší cenu , a ted nevím co si o tom myslet, zda že toto je cena nízká, nebo to, že nás chtěla paní chovatelka " natáhnout ", ( i když my s ní vycházíme velmi dobře, to nic ve zlém ) , když nám řekla cenu přibližně trojnásobně vyšší...
Moc Vám děkuji za odpovědi. Iva.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Cena za krytí
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2010 22:46:22
Odpovědět s citátem

Tak jako se dá sphynx koupit za třicet tisíc a na druhé straně sotva za deset a neznamená to automaticky, že ten za třicet je lepší, tak jsou samozřejmě rozdílné i ceny za krytí, nevidím v tom nic nenormálního, postupem doby prostě nabídka vyrovnává poptávku a doby kdy tento kočičák byl převážně pro majitele tučného konta jsou nenávratně fuč Wink Záleží na linii, genech, absolvovaných testech, typu, toho jestli je dané linie plná republika nebo je kocour k většině koček nepříbuzný, důvěryhodnosti chovatele....atd. atd. Jsou i chovatelé srdcem, kteří se nesnaží vydělat, na druhé straně ovšem neposkytnou kocoura každému..., prostě nízká cena nemusí být známkou nějaké méněcennosti, tak jako vysoká cena není zárukou kvality.

No nechci být šťoura, ale vyjádření ve smyslu, v chovu se nevyznám a sháníme ženicha, mě fakt dostalo (nic ve zlém) Very Happy Hlavně koukat na vhodnost z hlediska genetického a na zdraví a až v poslední řadě na cenu Wink

Takže přeji šťastný výběr a hodně budoucích chovatelských úspěchů Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
iva.jak



Založen: 06.01.2010
Příspěvky: 2

Předmět: Re: Cena za krytí
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 0:17:03
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, děkuji za odpověd.
Ano, jsem začátečník, ale přesto nehodlám nakrýt prvním kocourem, který mi " přijde do cesty ". Rozhodně hodlám koukat na zdraví, a na nepříbuznost. A samozřejmě i na krásu, ale to rozhodně není jediné či hlavní měřítko našeho výběru.. myslím, že když se skloubí krása, nepříbuznost a zdraví v jeno, tak by to bylo ideální Smile Nejsem z těch, co by nakryli " za humny " jen proto, že to tam je nejblíže nebo nejlevnější...možná můj příspěvek špatně vyzněl, já rozhodně nevybírám podle ceny, mě naopak přišlo 4 tisíce směšně málo, a účinek to na mě má rozhodně opačný, tj, odrazující. Já se jen chtěla zeptat, zda je prostě normální, že se kryje za takto nízké ceny, prostě mě to zarazilo...
Neříkám, že má být sphynx výsadou bohatých, to rozhodně ne, ba naopak. Nevidím důvod, proč by si ho mohli dovolit pouze lidé, kteří jsou na tom finančně lépe...
Jen mě prostě zarazila ta cena krytí, co tak vím tak i u jiných, " běžnějších " plemen je cena za krytá vyšší, než toto . Děkuji. Iva.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: cena za krytí
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 8:26:10
Odpovědět s citátem

Podívala jsem se na onen inzerát. Kdo se v chovu pohybuje, tak z inzerátu vyčte důležité informace.

Tento kocour je z CHS Nemesis Katky Urbanové, jak jsem se dočetla v inzerátu, tak toho bych se nebála, není to nikdo neznámý. Spíš bych se zajímala o to, zda v inzerátu není něco špatně Wink (uvedená cena) - stává se to.

Je tam na ni odkaz na web, kontakt, stačí zvednout telefon a zavolat nebo poslat mail. Určitě se domluvíte. Katku znám z výstav.

Jinak ještě k cenám za krytí-většinou to bývá cena kotěte, ale cena je prostě vždy taková, na jaké se shodnou obě strany.

Někdo svého kocoura ke krytí vůbec neposkytuje, a když už ano, s velmi tvrdou smlouvou a vysokou cenou. Tento přístup většinou bývá podložen špatnými zkušenostmi s chovateli v české kotlině.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 9:56:39
Odpovědět s citátem

for iva.jak

Opravdu se nad cenami nemusíte zarážet, každý má jiné priority a každý jinou "prodejní" filosofii Wink Je to jak jsem psal, sphynxe také můžete koupit za 30.000 a neznamená to že musí být lepší než ten za deset. Tímto jojo efektem si prošlo takřka každé zprvu módní a nedostatkové plemeno.

PS: a tady se můžete s kočenkou pochlubit:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1930&start=210
a také ji přidat do Zlaté knihy, ať se je nač koukat.

Ještě jednou přeji hodně úspěchů a ať se Vám sphynxí rodina pěkně rozroste, poněvadž jeden je opravdu málo, to by tu jistě většina pisatelů - sphynxomilů, potvrdila.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 10:02:05
Odpovědět s citátem

Jedním to začne a kolika skončí, toť otázka........ Wink

Taky jsem před 2 lety měla jen Adama a teď? Prozatím 8 kousků a počet není konečný, to je jediné, co vím zcela jistě.

Jeden je ale doopravdy málo. Chce to aspoň dva Very Happy .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 17:19:06
Odpovědět s citátem

Zas jedna kočenka na prodej http://kocky.sbazar.cz/sphynx-prekrasna-kocicka-s-pp-kolin-zabonosy-o3508728.html
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 17:37:58
Odpovědět s citátem

for Izzy

Tato kočenka je na prodej už minimálně několik měsíců, je odsud: http://www.angelsphynx.com/

Nevím jak je na tom zrovna tato kočena, ale setkal jsem se s pár sphynxicemi, které jsou původem ze stanice jež pochází Sweet a ty po prvním vrhu koťat dosti značně zchlupatěly Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Cena za krytí
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 18:58:29
Odpovědět s citátem

iva.jak napsal:
Dobrý večer všem milovníkům těchto úžasných kočičáků.
Mám doma jednu sphynxí princeznu, a pomalu jí vyhlížíme do budoucna ženicha. Byla jsem informována naší paní chovatelkou, o přibližných cenách za krytí kocourkem. Počítala jsem tedy s " vyšší " cenovou relací ", než jsem narazila v tomto inzerátu na tuto nabídku: http://zvirata.bazos.cz/inzerat/4664264/Kanadsky-sphynx-s-PP.php

Nezlobte se že se ptám, v chovu se nevyznám, kočičku máme jen jednu a koťátka ještě neměla, ale je to běžné, že cena za krytí kocourkem sphynx s PP je pouhé 4 tisíce ? Nevím nyní čemu věřit, byla jsem připravena na vyšší cenu , a ted nevím co si o tom myslet, zda že toto je cena nízká, nebo to, že nás chtěla paní chovatelka " natáhnout ", ( i když my s ní vycházíme velmi dobře, to nic ve zlém ) , když nám řekla cenu přibližně trojnásobně vyšší...
Moc Vám děkuji za odpovědi. Iva.


dobrý večer,
myslím si že jestli hledáte kocourka na krytí měla by jste si občas obejít výstavy koček a podívat se na více vystavovaných kocourků. Jestliže máte kočinu s PP, měla by jste být také v nějakém klubu.
Nic z toho jste tu neuvedla. Ani jestli máte kočičku s PP. Zcela určitě se tyto ceny odvíjejí od titulů kocoura, od vyšetření která podstoupil a také od toho jak si majitelé kocoura cení.
Měla by jste asi důvěřovat chovatelce od které jste si kočičku koupila.
přeji vám hezký večer
Blažková Hana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 20:35:21
Odpovědět s citátem

Oldo, tak to jsem si nevšimla.... Kdo ví přoč je k prodeji. Ja si nedovedu představit, že bych prodala svojí Kiki. Je ted právě v tom věku..... Člověk obrečí miminka když jdou z domu, natož dospělou kočenu, která byla členem naší rodiny. Musí to být pro majitele asi hrozně těžké.....
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 1. 2010 21:02:06
Odpovědět s citátem

for Izzy

Osobně si také nedovedu představit, že bych kočenu, která se mi již do chovatelského plánu nehodí, dal pryč, poněvadž ke každému kočičákovi si člověk vytvoří určitý vztah. Ale samozřejmě možné to je, ne každý chovatel je ochotný akceptovat a mít doma kočenu a teď to zní hnusně, kterou už z chovatelského hlediska nepotřebuje. Z mého hlediska, pokud by to tak muselo být, bych šel spíše cestou, že bych ji dal jako bonus k některému kotěti a samozřejmě pouze tam, kde bych věděl že jí bude dobře Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: Krytí
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2010 10:16:17
Odpovědět s citátem

Dobré poledne,
tak jsem to tady opět pročetla a nestačím se divit. Co se týče mého kocoura, tak opravdu stačí zvednout telefon a pořádně se informovat, jak to vlastně je. Tohle mě opravdu dostává do varu, že někdo rozebírá něco na foru a spekuluje veřejně o mě beze mě!!!!!!
Tak to tady malinko objasním.
Co se týče ceny ta je správně, ale vzhledem k tomu, že opravdu nepatřím k těm co jde o peníze, tak všechny kočičky co se hlásily na krytá jsem striktně odmítla. Bud chyběli testy co jsem požadovala a měli by byt samozdřejmostí nebo to byla bohužel linie co opravdu nepřicházela v úvahu!!!!!! Takže já klidně nakryji za cenu uvedenou v inzerátu, ale chci aby kočka splnovala moje podmínky.
Kdyby v tomto případě šlo o peníze nakryji každou bez rozmyslu a nehrabu se v rodokmenech a je mě jedno co z toho bude , hlavně, že dostanu zaplaceno. Myslím kdo mě zná, tak ví, že se toho ode mě nedočká.
Těmto kočkám se věnuji již dlouho a ikdyž mám odchováno pouze jedno kotě, tak to rozhodně za hlavu nehodím. Mějte se krásně a pokud má někdo nějaký dotaz stačí napsat na mejl nebo zavolat.
Přeji hezký den
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2010 11:32:52
Odpovědět s citátem

A nemyslím, že by se ceny krytí nebo kotat meli odvíjet od dosažených titulů. Dneska se se sphynxem dostanete hodně daleko pokud vás to baví a máte dostatek času jezdit po výstavách.
Proč bych měla krýt nebo kupovat zvíře po rodičích s nejvyšším titulem . Ani ten nej titul nezaručí zdraví a kvalitu zvířete. Je tady pár špičkových chovatelů, kteří mají hodně kvalitní chov a na výstavy vůbec nejezdí. Prostě to nepotřebují, protože vědí co mají doma a čeho chtějí vlastně dosáhnout v chovu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (29x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top