Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Klementýnka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Klementýnka
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2009 12:44:41
Odpovědět s citátem

zdraví všechny !!
Mám velkou radost !! Malá Klementýnka byla vykoupena a dnes již je v novém domově u Reginy. Zítra podstoupí kontrolní vyšetření u paní doktorky v Olomouci a uvidíme jak na tom je po celkové stránce.
Prozatím vím jen od Reginy, že je strašně maličká. / Na svůj věk/ a že je to
moc milá, příjemná a stále předoucí kočička.
hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Klementýnka
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2009 12:57:01
Odpovědět s citátem

Dobry den!
No to jsou dobre zpravy!
Uz se tesim na dalsi novinky!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 7:49:13
Odpovědět s citátem

Dobré ránko,
takže Klementýnka se ve svém novém domově vyspinkala do růžova a jen září. Je neskutečně mazlivá, jak mě vidí, hned se vyvaluje na záda a chce se mazlit a dotýkat.
Naše kočky na novou spolubydlící reagují tak, že Aza je velice dotčená a odmítla i třeba jen projít kolem ložnice, kde malá zatím bydlí, než si spolu na sebe bezpečně zvyknou. Lála si myslí, že mu přijelo nějaké mazlení pro jeho potřeby a tak jen chodí a ukecává malou k nemravnostem Smile

Dnes jsme měli jet navštívit paní veterinářku, ale ta musela akutně odjet k případu, takže tam pojedeme zítra.

Co nejdříve uděláme nějaké fotečky a udělame Klementýnce stránku na našem webu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 11:41:30
Odpovědět s citátem

Tak hlavně ať se má nahulka co nejlépe a určitě se už těšíme na fotky Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Jupiiii!
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 12:17:33
Odpovědět s citátem

Tak to je paradni!

Jsem rada, ze je kocicka mila a pritulna. To je dulezite. Urcite se ji u Vas libi.
A Lala je teda taky spokojeny Laughing Jen at se Klementynka nenecha ukecat k tem nemravnostem! Laughing

Drzim palce, at vse dobre dopadne u veterinare!

Jeste dotaz: je ted kocicka brezi, nebo ne?

Tesim se na fotky!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Jupiiii!
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 12:27:41
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Tak to je paradni!

Jsem rada, ze je kocicka mila a pritulna. To je dulezite. Urcite se ji u Vas libi.
A Lala je teda taky spokojeny Laughing Jen at se Klementynka nenecha ukecat k tem nemravnostem! Laughing

Drzim palce, at vse dobre dopadne u veterinare!

Jeste dotaz: je ted kocicka brezi, nebo ne?

Tesim se na fotky!


dobré odpoledne Markéto,
já mám sice informace z druhé ruky ale jsou čerstvé. Regina je teď v práci.
Kočička je prý fakt super a Lála je takový, že by" přejel i kolo kdyby mu neujelo"
Původní "majitelé" tvrdili, že březí je asi 14 dní. Takže nikdo neví jestli je, nebo jestli není a hlavně i kdyby byla, tak zatím nevíme jestli otec je sphynx.
Ale tak jak Regina psala k doktoru jdou zítra.

a co ta vaše "plíseń??"
hanka



Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 14:37:04
Odpovědět s citátem

Dobry den Hanko!

Vcera jsem obvolala par klinik a byla mi doporucena jedna ve ktere tuto lampu maji. Veterinar v telefonu rikal, ze podle toho, jak to popisuju, tak to asi opravdu nebude plisen, ale ze mam radsi prijet a posvitime si na to. Very Happy Takze dneska v 18hod tam mam byt.

Jeste rikal, ze vsechny plisne se touto lampou nedaji poznat, ze nekdy je nutne vzit par chloupku, nebo v pripade Sphynxu oskrabat trosku kuze a poslat to do laboratore.

Tak uvidime, co nam rekne.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 16:29:55
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Dobry den Hanko!

Vcera jsem obvolala par klinik a byla mi doporucena jedna ve ktere tuto lampu maji. Veterinar v telefonu rikal, ze podle toho, jak to popisuju, tak to asi opravdu nebude plisen, ale ze mam radsi prijet a posvitime si na to. Very Happy Takze dneska v 18hod tam mam byt.

Jeste rikal, ze vsechny plisne se touto lampou nedaji poznat, ze nekdy je nutne vzit par chloupku, nebo v pripade Sphynxu oskrabat trosku kuze a poslat to do laboratore.

Tak uvidime, co nam rekne.



Very Happy držim palce.
Kdyby to byla plísnička, tak se ozvěte
Hanka Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2009 16:31:39
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
Sfinxie napsal:
Dobry den Hanko!

Vcera jsem obvolala par klinik a byla mi doporucena jedna ve ktere tuto lampu maji. Veterinar v telefonu rikal, ze podle toho, jak to popisuju, tak to asi opravdu nebude plisen, ale ze mam radsi prijet a posvitime si na to. Very Happy Takze dneska v 18hod tam mam byt.

Jeste rikal, ze vsechny plisne se touto lampou nedaji poznat, ze nekdy je nutne vzit par chloupku, nebo v pripade Sphynxu oskrabat trosku kuze a poslat to do laboratore.

Tak uvidime, co nam rekne.



Very Happy držim palce.
Kdyby to byla plísnička, tak se ozvěte - bacha jsme ve vlákně o Klementýnce!!!
Hanka Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Klementýnka u nás
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2009 9:00:57
Odpovědět s citátem

Dobré ránko,
Klementi má již na našem webu svojí stránečku, ale jaksi fotečky je ještě velmi těžké pořídit, neb tato umazlená malá dáma je stále v pohybu a není schopná před dvounožcem být od něj dál jak 30cm Smile
Takže se budeme mociny snažit jí vyfotit. Pěkný den
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Klementýnka u nás
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 10:44:28
Odpovědět s citátem

Zdravim!

Tak jak se vede Klementynce? Jak bylo u veterinare? Vse v poradku? A fotecky uz mate?
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Klementýnka u nás
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 12:24:12
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Zdravim!

Tak jak se vede Klementynce? Jak bylo u veterinare? Vse v poradku? A fotecky uz mate?


Dobré odpoledne,
Klementýnka se už rozkoukala a včera jsem navštívili paní doktroku. Klemi má váhu 2,1kg, má čistou a elastickou kůži, na pravé zadní tlapce byla modřina, která již mizí. Malinko jí však slzí očka, jinak je naprosto v pořádku. Je čipovaná a má negativní testy na FeLV, FIV a FIP.
Za 2-3 týdny jdeme znovu na kontrolu - mrkneme do bříška, zda by opravdu měla miminka a pak se uvidí co a jak dál. Upřímně bych byla raději, kdyby prcky ted neměla, aby se nejdříve trošku ykrmila a zvykla si.
Ted už jen pěkně baští a pod dozorem se seznamuje s našimi plešounky.

Na našich stránkách už má svoji stránku a i jednu první podpostelovou fotečku, budeme hodně fotit a ty vydařené jistě šouneme k té první.... Reg
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Fotot a Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 13:06:37
Odpovědět s citátem

tak jsem na webky přidala fotky, nejsou nic extra, nejsem profík a nemám na to ani buňky a ani náčiní - takže jen tak pohodové, jak se kočky u nás válí.
Klemoušek byla úplně unešemá z "čepice" fusaku či vaku - z "chlupatice" nemohla se s ním vymazlit a i ho dokonce pokusovala a sem- tam si i chvílemi spletla pelech s ocáskem a tak se příjemně hryzla Smile

je to skvělá kočička.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Foto a Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 13:51:01
Odpovědět s citátem

Zdravim!

Fotky jsou moc hezke! Klemi je hezoucka slecna! Opravdu! Vypada, ze si to u vas uziva! A Lala to nevzdava, co?! No jo, to jsou ti chlapi ... Very Happy
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Foto a Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 16:13:45
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Zdravim!

Fotky jsou moc hezke! Klemi je hezoucka slecna! Opravdu! Vypada, ze si to u vas uziva! A Lala to nevzdava, co?! No jo, to jsou ti chlapi ... Very Happy


Jojo, přesně tak... on to prostě nevzdává Smile
Jednou to snad pochopí a nebo dostane co chce Smile jednou určitě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 10:57:40
Odpovědět s citátem

Zdravim!

Tak jakpak se ma Klementynka? Budou kotatka, nebo nebudou? Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 7:19:51
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Zdravim!

Tak jakpak se ma Klementynka? Budou kotatka, nebo nebudou? Wink


Ahojky, no Klemi se má myslím báječně Smile dnes jsem dala nové fotečky na web- teda nic profi, jen tak z domácího poleženíčka.

Jinak jsem ještě jednou chtěla říct, že jsem moc ráda, že Klemi mohla k nám přijít, neb se mi donesla smutná zpráva, že kocourek a její sestřička péči minulých majitelů nepřežili!!!!

A koťátka zaplať bůh nečeká, jsem ráda, že se nejdřív může dát trošku do kupy a na prcky je ještě čas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 10:06:00
Odpovědět s citátem

Dobry den, cely den!

Jsem moc rada, ze se Klemi ma dobre! Musim pak hned kouknout na fotecky. A je fajn, ze jeste nebudou miminka. Vsak je casu dost. Lala se docka, ze?! Laughing

A to, ze to ostatni neprezili ... tak to je hrozne. Evil or Very Mad Co s nimi delali???? Nechapu to. A nikdy neco takoveho nepochopim.

Kazdopadne jsem rada, ze jste s Hankou zachranily alespon tu malou princeznu Klemi. Doufam, ze Vam to Klementynka vraci kocici laskou.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 10:57:53
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Dobry den, cely den!

Jsem moc rada, ze se Klemi ma dobre! Musim pak hned kouknout na fotecky. A je fajn, ze jeste nebudou miminka. Vsak je casu dost. Lala se docka, ze?! Laughing

A to, ze to ostatni neprezili ... tak to je hrozne. Evil or Very Mad Co s nimi delali???? Nechapu to. A nikdy neco takoveho nepochopim.

Kazdopadne jsem rada, ze jste s Hankou zachranily alespon tu malou princeznu Klemi. Doufam, ze Vam to Klementynka vraci kocici laskou.


Tak to netuším co s nimi dělali. Vím jen, že chovají psy a i ta fotka, která mě nakopla se za Klemi vydat, asi mluví za vše.
Raději to ale ani nechci vedět Sad jen mě to utrvdilo v tom, že až jednou některá moje holčina bude mít koťátka budu vážně zvažovat a prověřovat, komu sfinxího prodat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Klemi
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 13:28:39
Odpovědět s citátem

citace:

Raději to ale ani nechci vedět Sad jen mě to utrvdilo v tom, že až jednou některá moje holčina bude mít koťátka budu vážně zvažovat a prověřovat, komu sfinxího prodat.


Nejen sphynxe-já lustrovala i příští majitele mých devonků-když sae s koťaty člověk 3 měsíc piplá a věnuje jim stovky hodin času, má je jako svoje vypiplánky, tak je nedá každému a komukoliv. Moji mají hezké nové domovy a s jejich majiteli jsem pořád v kontaktu.

A budu lustrovat dál, žádné své kotě nedám jen proto, abych ho (komukoliv) udala.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Elsa



Založen: 10.08.2012
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2012 14:12:40
Odpovědět s citátem

Reg napsal:
Dobré ránko,
takže Klementýnka se ve svém novém domově vyspinkala do růžova a jen září. Je neskutečně mazlivá, jak mě vidí, hned se vyvaluje na záda a chce se mazlit a dotýkat.
Naše kočky na novou spolubydlící reagují tak, že Aza je velice dotčená a odmítla i třeba jen projít kolem ložnice, kde malá zatím bydlí, než si spolu na sebe bezpečně zvyknou. Lála si myslí, že mu přijelo nějaké mazlení pro jeho potřeby a tak jen chodí a ukecává malou k nemravnostem Smile

Dnes jsme měli jet navštívit paní veterinářku, ale ta musela akutně odjet k případu, takže tam pojedeme zítra.

Co nejdříve uděláme nějaké fotečky a udělame Klementýnce stránku na našem webu.


Mohla byste se vyjádřit o k tomuhle paní Regíno???
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/17619214/Sfinx-bezsrsta-kotatka-bez-PP.php nebo tohle je v pořádku? Vztávají vlasy hrůzou když tu od vás čtu jaký jste andílek!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2012 19:54:41
Odpovědět s citátem

Elsa napsal:
Reg napsal:
Dobré ránko,
takže Klementýnka se ve svém novém domově vyspinkala do růžova a jen září. Je neskutečně mazlivá, jak mě vidí, hned se vyvaluje na záda a chce se mazlit a dotýkat.
Naše kočky na novou spolubydlící reagují tak, že Aza je velice dotčená a odmítla i třeba jen projít kolem ložnice, kde malá zatím bydlí, než si spolu na sebe bezpečně zvyknou. Lála si myslí, že mu přijelo nějaké mazlení pro jeho potřeby a tak jen chodí a ukecává malou k nemravnostem Smile

Dnes jsme měli jet navštívit paní veterinářku, ale ta musela akutně odjet k případu, takže tam pojedeme zítra.

Co nejdříve uděláme nějaké fotečky a udělame Klementýnce stránku na našem webu.


Mohla byste se vyjádřit o k tomuhle paní Regíno???
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/17619214/Sfinx-bezsrsta-kotatka-bez-PP.php nebo tohle je v pořádku? Vztávají vlasy hrůzou když tu od vás čtu jaký jste andílek!


To je zajímavý... že jsem nikde nečetla, jak ta tyranka Regína vytáhla ze sraček dva devon a jednoho cornishrexe z těch báječných chovatelských stanic, které tu tak opěvujete, jak dokonale chovají s PAPÍRAMA A JSOU ZARUČENĚ ŠPIČKOVÍ! kdy kočka chodila jen díky blechám co měla v kožichu, který chytla spolu se svrabem od těch dalších 16ti rexů zavřených kdesi ve sklepě!!!! jak je dala do pořádku, vykastrovala, vykrmila, vyléčila a dala jim domov!

Ani o tom, jak z jiných sraček vytáhla tři zubožený psy a dala je podobným způsobem do pořádku???

Polibte mi už prdel s hovadinama a snažte se pomáhat zvířatům, který to potřebují, než kydat sračky na lidi, který ani nemáte podložený!!!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (76x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Mrouskání kočky (říje) (26x)
7
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top