Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kde jste všeci????


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Kde jste všeci????
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2009 22:13:55
Odpovědět s citátem

Koukám, že když se tu někdo pomlouvá a drbe, tak je tu plno lidí a jinak sem nevleze ani tlapka... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 6:40:17
Odpovědět s citátem

Jejda, to je trefné Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 8:20:28
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Jejda, to je trefné Laughing


je to spíš smutné, než trefné.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 8:28:10
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Hankou Sad Ale je to všude. Tam kde s sdružuje větší množství lidí v jakém koli zájmu jsou neshody. Co člověk to názor. Jen je škoda, že když se rozohníme, nevidíme napravo nalevo a napíšeme třeba něco, co by nás s klidnou hlavou nikdy nenapadlo a třeba nás to zpětně mrzí......
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 9:26:34
Odpovědět s citátem

Izzy napsal:
Souhlasím s Hankou Sad Ale je to všude. Tam kde s sdružuje větší množství lidí v jakém koli zájmu jsou neshody. Co člověk to názor. Jen je škoda, že když se rozohníme, nevidíme napravo nalevo a napíšeme třeba něco, co by nás s klidnou hlavou nikdy nenapadlo a třeba nás to zpětně mrzí......



Dobrý den,
je dost možné že na tomto fóru zůstanou konečně již jen lidé, kterým jde o kočky a ne o drby.
To by se mi líbilo. A chodila bych sem opět ráda.

Hana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 9:46:44
Odpovědět s citátem

Já myslím, že se chodí koukat spousta lidí, ale ne vždy je co dodat. Very Happy
Já jen dodám, že jste Hanko a Regi udělaly dobrý skutek a kočička Vám to oběma oplatí.
A k té spršce příspěvků, asi to dělá to léto. Na diskuzi MCO to taky pěkně vře.
Tak ať se nám všem to léto vylepší.
Čau
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 10:02:47
Odpovědět s citátem

Myslím, že to Andrea (fundog) napsala velmi trefně Wink
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 10:51:00
Odpovědět s citátem

Mi prijde jenom strasne smutne, ze kdyz se otevrelo tema: "Klementynka", kde slo o zachrannou akci, tak se tam nikdo neobjevil. Najednou se vsichni ztratili. Hmmm...

A taky me trosku mrzi, ze kdyz nekdo potrebuje poradit, nebo pomoct, tak jedine, ceho se docka (az na vyjimky - tech je ale malo) je, ze mu nekdo posle odkaz, kde si ma neco precist. Kdyz je clovek v nouzi a potrebuje rychle poradit, tak nema cas ani nervy cist si nejake stare diskuze a hledat, jestli se v nich pise o dane problematice. Kazdy pripad by se mel probrat jednotlive, individualne.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 10:53:02
Odpovědět s citátem

Jen tak, aby to bylo konkretnejsi: napr. temata jako krmeni, plisen, smlouvy, atd. Nemuzete prece kazdeho posilat do starych diskuzi, aby tam hledal, jestli se tam pise neco o tom, co ho trapi. Myslim, ze to neni smysl fora.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 11:29:30
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Kdyz je clovek v nouzi a potrebuje rychle poradit, tak nema cas ani nervy cist si nejake stare diskuze a hledat, jestli se v nich pise o dane problematice. Kazdy pripad by se mel probrat jednotlive, individualne.


K tomu bych něco napsala já, ánžo se tu už pohybuju celkem dlouho ... víte, ono je docela těžké psát o něčem zas a znovu. Někdy ty diskuze se rozvinou natolik, že mohou přispět zajímavějším postřehem, navíc bývají v nich informace sesumírované rozhodně lépe, než ve znovu vytvořené odpovědi.

Navíc - na rovinu, když tu budete dýl a někdo se postopadesáté zeptá na to, jestli je normální, že jeho sphynx má špinavé uši, zjistíte, že se Vám tu odpověď nechce psát znovu a použijete odkaz Smile ale ten pocit, že se někdo znovu ptá na něco už xkrát omílané, opravdu poznáte, až budete déle přispívat svými radami Wink

Každý případ by se možná měl probrat jednotlivě, ale ne každý člověk má čas a chuť znovu a znovu psát to samé.

A můj názor je, že když je člověk v nouzi, má jet k vetovi. Pokud má čas psát na veřejná fora, není v takové nouzi, aby nemohl věnovat pár minut navíc pročtením nějaké starší diskuze Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 15:53:33
Odpovědět s citátem

April napsal:
Sfinxie napsal:
Kdyz je clovek v nouzi a potrebuje rychle poradit, tak nema cas ani nervy cist si nejake stare diskuze a hledat, jestli se v nich pise o dane problematice. Kazdy pripad by se mel probrat jednotlive, individualne.


K tomu bych něco napsala já, ánžo se tu už pohybuju celkem dlouho ... víte, ono je docela těžké psát o něčem zas a znovu. Někdy ty diskuze se rozvinou natolik, že mohou přispět zajímavějším postřehem, navíc bývají v nich informace sesumírované rozhodně lépe, než ve znovu vytvořené odpovědi.

Navíc - na rovinu, když tu budete dýl a někdo se postopadesáté zeptá na to, jestli je normální, že jeho sphynx má špinavé uši, zjistíte, že se Vám tu odpověď nechce psát znovu a použijete odkaz Smile ale ten pocit, že se někdo znovu ptá na něco už xkrát omílané, opravdu poznáte, až budete déle přispívat svými radami Wink

Každý případ by se možná měl probrat jednotlivě, ale ne každý člověk má čas a chuť znovu a znovu psát to samé.

A můj názor je, že když je člověk v nouzi, má jet k vetovi. Pokud má čas psát na veřejná fora, není v takové nouzi, aby nemohl věnovat pár minut navíc pročtením nějaké starší diskuze Smile



dobré odpoledne,
ukažte mi prosím veterináře který má větší zkušenosti se sphynxíky než chovatel!!

To nebylo pěkné.........
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 16:16:03
Odpovědět s citátem

Hano asi jste spatne precetla prispevek April ... pise, ze pokud neni clovek ve velke nouzy ... ma cas na to si dat do vyhledavace co ho zajima a precist si starsi prispevky a rady ... a pokud cas nema a je to velmi vazne, ma jet k veterinari

Co na teto odpovedi neni pekne? Samozrejme ze pokud zde nenajde jeho problem, tak se zepta
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 16:23:58
Odpovědět s citátem

Frantiska napsal:
Hano asi jste spatne precetla prispevek April ... pise, ze pokud neni clovek ve velke nouzy ... ma cas na to si dat do vyhledavace co ho zajima a precist si starsi prispevky a rady ... a pokud cas nema a je to velmi vazne, ma jet k veterinari

Co na teto odpovedi neni pekne? Samozrejme ze pokud zde nenajde jeho problem, tak se zepta


no vida že tu někdo je...... Very Happy
upřímně? já ta dlouhá vlákna pročítám velmi obtížně.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 16:27:29
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
projít staré diskuse je opravdu rychlejší než zakládat nové vlákno a čekat až někdo odpoví. A taky je fórum přehlednější než několik témat se stejným problémem.
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 17:35:24
Odpovědět s citátem

pravdu povediac,ked som našla toto fórum,chodila som sem dennodenne niekoľkokrát a hltala všetky témy,a strašne ma to bavilo získavať nové informácie a vlastne mi bolo ľúto,ked som všetko prečítala a minul sa zdroj informácií Smile ale je to fakt k nezaplateniu.ale je fakt,že možno si už nie všetko pamätám.ale rada sa vrátim k téme,ktorá je práve aktuálna a zaujíma ma. a tiež sa mi zdá zbytočné aby bolo na jeden problém viac vlákien nemá to zmysel. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 21:40:27
Odpovědět s citátem

Dobrý den!

Z mého osobního pohledu je vyloženě nesmysl, zakládat ke stejnému tématu nová diskusní vlákna. Nejen kvůli přehlednosti stávajících uživatelů, ale také pro lepší orientaci uživatelů nových. Opravdu je pro vás pro některé problém, přečíst dvě, tři stránky plné informací k vašemu problému? Já jsem tedy osobně vděčná za ucelené informace, ne roztříštěné.

Co se týče tématu Klementynka a podobným... Ano, určitě jsme všichni rádi, že se tato sphynxí dáma dostala do dobrých rukou a má nový domov. Ale upřímně, mnoho z nás dělá "dobré skutky" a pomáháme ať už nahatkám (kalendář na podporu výzkumu HCM sphynxů), nebo chlupatkám. To, že pokud někdo - například já - do tohoto vlákna nepřispěje absolutně vůbec neznamená, že se ho to nedotýká.

Už jsem opravdu jako kolovrátek, ale diskusní fórum na Modrém kocouřovi, alespoň tak, jak ho vnímám já, by mělo být plné informací, věcných, konkrétních, co někomu pomůžou. Pokud je zájem o "plkání", založte někdo nějakou místnost na chatu a setkávejte se tam. Opravdu, zkuste si přečíst pár témat zde na Modrém kocouřovi u fór NEMOCI, KRMENÍ A PITÍ apod. a zjistíte, že TOTO je zdroj informací. A tak bych si já osobně představovala i funkčnost Sphynxího fóra.

Máme všichni svobodnou volbu, kde a jak se budeme vyjadřovat. Ale prosím vás, pro dobro Sphynxího fóra, nemíchejme podstatné informace a osobní názory dohromady. To pak chápu, že je pro někoho velmi únavné pročíst téma o vážné problematice sphynxů, když je tam "omáčka" nevěcných příspěvků.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Kde jste všeci????
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 22:45:39
Odpovědět s citátem

...zakládám firmu, starám se o syna, domácnost, kočky, dělám mýdla, rekonstruuju obrovský dům a za měsíc se mám přestěhovat Wink
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 22:55:00
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:

dobré odpoledne,
ukažte mi prosím veterináře který má větší zkušenosti se sphynxíky než chovatel!!

To nebylo pěkné.........
Hanka


Chovatel má sice se svým plemenem zkušenosti, ale obvykle nemá vzdělání, klinickou praxi, ani potřebné vybavení jako veterinář. Samozřejmě je spousta věcí, se kterými majiteli Sphynxe poradí jeho chovatel, ale současně by měl problém být konzultován i s vetem. Víc hlav víc ví Smile
Co se týká starších diskuzí, můj názor je takový, že pokud někdo čas má, je dobré si příspěvky přečíst. Souhlasím s April, někdo už se nechce opakovat a stále dokola odpovídat na tentýž dotaz. Na druhou stranu i zkušení získávají nové poznatky, jsou nové léky nebo metody a tak je dobré se i znovu ptát a podělit o nově nabyté zkušenost. Pokud mám problém s černýma ušima, najdu si vlákno "uši", pročtu si co tam je a pokud mě odpovědi neuspokojí, zeptám se znova. Vlákno se automaticky přesune nahoru a debata může pokračovat.
Pravdou je, že se diskuze občas stočí jinam a tím zahltí vlákno o něčem zajímavém. Můžeme založit další vlákno a nazvat ho "bezduché tlachání" pro debaty, které se nikam zařadit nedají. Rolling Eyes
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 0:32:40
Odpovědět s citátem

Pro objasneni: neni treba zakladat nova vlakna / temata. Sve dotazy jsem napsala i do temat, ktera jiz byla vytvorena. Vse k danemu tematu. To je jasne.

Ale pokud mam dotaz: co by mela obsahovat smlouva, kterou bych mela mit jako majitel kocoura na kryti, a nekdo mi posle odkaz na starou diskuzi, ve ktere se pise o obsahu kupni smlouvy kotete, tak pardon ... Pokud si takto predstavujete dobrou radu a pokud si takto predstavujete odpoved k tematu, tak nevim, nevim ...

Byla jsem presvedcena o tom, ze na foru je porad aktualizovano. Kdybych si chtela precist vse o sphynxich nemocich, tak nejdu na forum, ale na Google. Na forum jdu, protoze mam moznost dnes napsat dotaz a zitra si precist treba par odpovedi zkusenejsich k danemu tematu / dotazu / trapeni / nezkusenosti / problematice.

Kdyz se na tomto foru clovek zepta na neco, co se tyka opravdu jen kocky, tak se ozve opravdu jen malo lidi a jeste min techto lidi napise odpoved, ktera se da pouzit. Ale kdyz se napise neco, co se netyka pouze kocek, tak se tady najednou objevi vsichni a kazdy se velice rychle ohani a ospravedlnuje.

A nikdo se tady v posledni dobe neptal na spinave usi, ... takze tento argument muzete vynechat.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 0:49:07
Odpovědět s citátem

Na Googlu jsem si nasla vyznam fora: Internetová diskuse je stránka (místo) na internetu, kam lidé vkládají své názory a reakce a ty se následně na stránce zobrazují.
Mnohé diskusní stránky mají zároveň i znaky chatu.
diskusní fórum: obvykle je součástí rozsáhlejšího diskusního projektu, umožňuje zakládat nová diskusní témata a členit je do skupin podle témat.

Nikde se nepise o tom, ze forum je sbirka starych diskuzi, kde se clovek muze prehrabovat ve starych prispevcich a hledat rady, nebo reseni, nebo odpovedi na sve otazky. Rovnez jsem nikde nenasla, ze se clovek nesmi ptat, nebo nesmi zakladat nova temata.

Pise se, ze na forum se vkladaji nazory a reakce. Nepise se, ze stare nazory a reakce se pouze ctou a neaktualizuji.

Pokud se vam nechce na nejakou otazku odpovidat dvakrat, nebo trikrat, nebo x-krat, tak neodpovidejte. Ale pak take nechapu, proc jste zrovna na foru, kde je logicke, ze pribyvaji novi clenove, kteri maji nejen nove dotazy, ale treba i dotazy, ktere jste jiz nekolikrat zodpovedeli. Neprihlasujte se na forum, napiste knihu, kde vse napisete jen jednou, nechte udelat x-vytisku a je to. Pak se nemusite rozcilovat, kdyz se nekdo na neco pta.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 0:54:24
Odpovědět s citátem

Forum proste neni sbirka starych diskuzi, ktera je urcena pouze ke cteni.

Forum je misto, kde mam moznost kdykoliv napsat jakykoliv nazor, dotaz, reakci.

Kocici forum je misto, kde mam moznost kdykoliv napsat jakykoliv nazor, dotaz, reakci, ktera se tyka kocek, chovu, zivota s kockami.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 6:41:53
Odpovědět s citátem

dobrý den všem,

ráda bych zde sdělila všem, kteří tvrdí že je lepší si dlouhosáhle pročítat vlákno.
A hledat v nějakém vlákně odpověď na můj problém. Můj čas je opravdu drahý. Vlastním firmu, Buduji novou firmu a starám se o své syny, buduji dům a velmi pečlivě pečuji o své Sphynxe a koťátka.
Dělím svůj čas na věci nutné, méně nutné a zbytečné. A ono to kupodivu jde.
Diskuzní web je podle mého pojmenován podle mne od slova diskutovat.
Historie je hezká, ale poznatky může mít i nový byť začínající majitel sphynxe.
Proto souhlasím s názorem paní Markéty.
Každá novinka je lepší než historie. A nikdo nikoho opravdu nenutí, na prosby o pomoc nebo o radu, odpovídat.
Jestliže se lidem, kteří toto fórum zakládali zajídá stále a stále opakovat stejnou odpověď, tak ať se opravdu zamyslí nad účelem se kterým toto diskuzní fórum zakládali.
Neberte to ve zlém, prosím.
Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 8:07:57
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:

Každá novinka je lepší než historie.


A proč se tedy ve školách učí dějepis? Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: Re: Kde jste vsichni?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 9:24:59
Odpovědět s citátem

To si delate ze me srandu Smile)) je takovy problem napsat svuj dotaz do uz existujiciho topicu??? nebo je jednodusi pro orientaci mit 100 000 vpodstate stejnych topicu?

A snad 5min na procteni si najde kazdy a ano samozrejme kazdy ma moznost psat dotazy, ale trochu soudnosti opravdu nikomu neuskodi
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Pointa...
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 9:49:07
Odpovědět s citátem

Pěkné ránko,
víte, nemyslím si, že by se tu jednalo o problém s 1000+1 stejných odpovědí.

Mě osobně šlo spíše o to, že když se tu plácl inzerát s ne zrovna vkusně vyfocenou kočikou z bazoše, tak se tu našlo plno lidí, co tu hned "omývali majitelům zadek" a kdyby ho mohly dostat do rukou, rozsápaly by ho, aniž by si vůbec ověřili skutečnou podstatu věci.

Taktéž když se tu řeší již nechovatelské spory mezi jistýmy dvěma stanicemi, resp. dvěma dámamy a jejich oblíbenci, to je tu pak diskuze tak naplněná, že ani nestíhám číst....

Někdy mám dojem, že se lidi ráno probudí, aby mohli někoho naštvat, pomluvit, ublížit... a že už také ani někdy nechtějí slyšet něco příjemného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2009 8:42:16
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

dovoluji si ještě reagovat na příspěvek April, týkající se funkčnosti a určitých "pravidel" tohoto fóra.

Tyto pravidla respektují všichni uživatelé a diskutující na Modrém kocouřovi. Nikdo proti odpovědím formou odkazům na starší vlákna k tématu neprotestuje. Když si při troše vašeho vzácného času pár témat pročtete, zjistíte to sami.

Jen zde, na sphynxím fóru se to někomu nelíbí, ač opravdu stále nechápu proč. Spynxí fórum nemá tolik jednotlivých témat, kde by nebyl problém se podívat na názvy, pročíst si těch pár momentálně podstatných a podle toho založit nové téma, nebo přispět do stávajícího. A věřte mi, čas nás všech je drahocenný, nikdo nehoupe doma nohama a nenudí se a přesto není problém si těch pár minut najít.

NIKDO nenapsal, že se nová témata zakládat nemůžou. NIKDO nenapsal, že je diskusní fórum sbírkou starých diskusí. To je čistě vaše demagogie, Sfinxie. Pouze bylo upozorněno na to, ať v rámci možností je pro přehlednost dodržován nějaký systém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2009 9:05:40
Odpovědět s citátem

Jste uplne marni. Opravdu v kazdem prispevku vidite jen to, co tam videt chcete. Ted uz chapu, proc mi tolik lidi rikalo, ze na forum vubec nemam chodit.

Ja o koze, ty o voze.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Balisek



Založen: 07.12.2007
Příspěvky: 74

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2009 9:46:29
Odpovědět s citátem

Markéto, nějak nechápu, o co Vám jde! Ptala jste se na smlouvu o krytí, do třičtvrtě hodiny jste měla přímý odkaz na vzory smluv (ač jste na jiném fóru tvrdila, že kocoura chcete jen jako mazla a ne do chovu - natož když je z tak "špatného" chovu od neodpovědné chovatelky, že ano Very Happy ).

Chtěla jste něco vědět o plísni, Kaba Vám ještě týž den poskytla podrobné informace včetně linku, kde se toto téma již probíralo. Tak co máte za problém?!

A k tomu množství příspěvků u"drbání a pomlouvání"? Je normální, že k tématům obecného charakteru se vyjádří více lidí, než když se ptáte na konkrétní problém, kde Vám odpoví pouze ti, co o dané problematice něco vědí a mají s ní osobní zkušenost.

Ráda bych Vám také připoměla, že jste to byla hlavně Vy, kdo tyto "drbací a pomlouvací" témata otevíral a neustále je vracel do hry!!!

Pobývat na tomto či jiném fóru Vás nikdo nenutí. Pokud Vás jeho obsah neuspokojuje - přispěvatelé jsou "všichni marní", nemáte "čas a nervy" probírat se odkazy na starší příspěvky; klidně si můžete najít jiný zdroj informací, lépe odpovídající Vašim představám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re:
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2009 10:05:07
Odpovědět s citátem

Sfinxie - Markéto!
Pokud se vám tady mezi námi nelíbí, nikdo vás tu nedrží. Účast na tomto foru není povinná a proto tu nemusíte být. Nehledě na to, že všechen ten chaos tu začal vaším příchodem.
Pokud se chcete něco o sphynxech a jejich problémech dozvědět, zkuste si najít jiný zdroj informací, když my jsme tak úplně marní!!
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2009 19:07:40
Odpovědět s citátem

Mě osobně odkazy pomáhají když něco nevím , nejsem líná si to přečíst , dřív ty diskuze měli alespoň smysl , proto vim že to co hledám tam najdu , když ne zeptám se k tématu , které bylo založeno , budete-li číst pozorně , zjistíte že je to tu dost obsáhlé a není to o tom hledat si jednoduchou cestu , když vás problematika zajímá čas jí věnujete .
Taky nemám času na rozdávání , tím se tu bude ohánět každej , jen aby obhájil svou pohodlnost , jednou tu kočku máte tak pro ni taky něco udělejte a ten čas tu kvůli ní proseďte a hledejte .
Proč sem někteří přestali chodit je myslím na foru vidět poměrně dobře , právě kvůli lidem co tu dokáží otrávit ovzduší .
Proboha má to tu tři stránky tak si to téma najděte a pročtěte si ho je to problém , nebo za to ty kočky nestojej .... Jen k zamyšlení se nad sebou . Kdo by měl něco k mému příspěvku nebo ke mě tak soukromě - proč to tu zahlcovat plkáním že..... Cool
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (60x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (36x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (27x)
4
Kočičí jména (26x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (22x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (21x)
8
Komiks: Podáš koččce celaskon? (20x)
9
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top