Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočárky...


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Kočárky...
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 11:49:46
Odpovědět s citátem

Ahojky všem ve spolek.
chtěla jsem napísat, že by jsme měli možnost dovozu do CZ z USA velice krásné kočárky za fajn ceny, takže pokud by jste měl někdo zájem mrkněte k nám na webky na : http://www.sphynxcanadian.wbs.cz/Kocarky_.html
a ozvěte se.
Ceny jsou už kopmlet i s dovozem, pouze + poštovné po CZ. Dodací doby by byla tak za 8týdnů, neb se bude vracet část mé rodiny zpět a mají možnost kočárky přivézt. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočárky...
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 12:28:33
Odpovědět s citátem

Zdravim Regino!

To je bomba! Kocarek potrebuji! Parada! Very Happy
Bylo by mozne, ze byste mi ten kocarek poslala do Rakous? Postevne bych samozrejme zaplatila.

Potrebuji kocarek, aby se mi tam vlezli oba kocourci (ale ne s dvema budkama - jenom s jednou) a aby ta budka (taska) byla i sundavaci. Predpokladam, ze vsechny kocarky jsou skladaci. Question

Ani nevite, jakou mam radost! Takove kocarky hledam uz 2 tydny! Very Happy
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Procházka s kočičím kočárkem
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 17:11:56
Odpovědět s citátem

Teda vypadá to suprově ale nevím, nevím, není to už trochu moc vozit kočičáky v kočárku? Very Happy Už takhle jsem kvůli svým kočičákům označován často za cvoka, který by se s nimi po..., no a koupit jim kočárek, asi by mě rodina poslala k psychiatrovi Laughing

No ale vypadají fakt krásně Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 17:28:13
Odpovědět s citátem

Ahojte,
já se přiznám, že jsem na kočárky nahlížela zpočátku taky s poměrně despektem... Nelíbily se mi, obzvláště ty skoro stejně vypadající jako klasické dětské.

Pravdou ale je, že funkčností se jim nic nevyrovná. Když si vezmu, že někdo nemá k dispozici auto a má táhnout třeba k vetovi několikati kilového kocoura v přepravce, která je sama o sobě dost těžká...

Asi bych takto s kočárem s kočkama nechodila po venku jen tak po procházkách, ale nemít auto, neváhala bych.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 18:28:34
Odpovědět s citátem

Oldo přijďte se podívat na výstavu, tam je má skoro každý. Very Happy
Já bych s ním venku taky nachodila, ale právě na ty výstavy je to super. Kolikrát je parkoviště docela daleko a dá se na něj naložit víc, než jen kočky Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 18:43:12
Odpovědět s citátem

No jasně, na výstavu či návštěvu veta je to fakt paráda, kdo se má táhnout s přepravkou, nemít auto, beru to všema deseti, i když kvůli výstavám i když auto mám, bych o tom klidně uvažoval Wink

Jen prostě chodit takto na procházku jako s miminem mi už přijde trochu ujetý, no ale proti gustu...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 18:47:39
Odpovědět s citátem

U nás ( na ty výstavy), možná zauvažuje Ježíšek Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 19:08:14
Odpovědět s citátem

Jestli máte na Ježíška kontakt či nějakou páčku, tak potřebuju zatlačit na manželku ohledně třetího sphynxíka, tak ať se víc snaží Wink No a pak bude i ten kočárek Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 19:15:21
Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 20:35:01
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Jestli máte na Ježíška kontakt či nějakou páčku, tak potřebuju zatlačit na manželku ohledně třetího sphynxíka, tak ať se víc snaží Wink No a pak bude i ten kočárek Smile


Kdo ať se víc snaží-manželka nebo Ježíšek? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Kocarek
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 20:56:27
Odpovědět s citátem

Ja ten kocarek potrebuji pro kluky na vystavy. Je to silene prakticke! Wink Nabalite tam kocourky, jidlo na cely den, veskere potreby, atd. A nemusite se s nicim tahat jako ostatni. Proste jenom kocarek a tam je vse, co potrebujete na cely den straveny na vystave. Idealni suprova vec!

Kdybych sla s kocourkama na prochazku s kocarkem jen tak z frajeriny, tak by se se mnou manzel asi rozvedl. To uz bych musela byt uplne strelena. Laughing

Ale kdyz nad tim tak premyslim, tak jak se znam, az konecne otehotnim, tak mi urcite totalne streli v bedne a je docela mozne, ze pro cvik asi fakt vezmu kocourky na prochazku v kocarku. Razz Laughing Razz Laughing Ale to bude samozrejme vyjimecna situace, na kterou se da brat ohled. Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 20:59:07
Odpovědět s citátem

for Tatiana:

No Ježíšek přece, mě už docházejí argumenty, tak musí trochu zatlačit Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2009 23:04:07
Odpovědět s citátem

Sfinxie až budete mít mimino, tak manžel může vozit dítko a Vy kocourky. Aspoň se nebudete hádat.

Oldo konečně by byla kočička? Na chov ? Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 0:16:55
Odpovědět s citátem

Ahojky, moc díky za zájem. určo nebude pro Sfinxie problém poslat "kárkuů do Rakous.
Jinak - mě hlavně motivovala veterinární přejímka - neb hodinu stojím ve frontě a šoupu s kočkama v bednách po zemi, navíc za sebou vláčím tašku s nočníkem a podestýlkou, v dalším báglu záclonky a misky s baštou a v zimě ještě nějakej ten kabát, no síla a to při představě dvou či tří přenosek je i jeden spolujezdec málo. Takhle to všecičko naskládám na kočáek a jen malinko popostrčím a je to Smile

Naši budou mít ten double, neb azalka , naše madam nesnese v uzavřeném prostoru u sebe druhého kočkouna.

Kočárky jsou všechny skládací, jen prosím pozor - ne všechny jdou oddělit "kabina" od podvozku!!!

O víkendu ještě pokusím doplnit více informací a rozměry ke každému kočárku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 7:47:42
Odpovědět s citátem

Dobre ranko!

Regino, tak to je super! Dekuji za ochotu! Urcite si jeden vezmu. Uz mam vybrano. Wink Jeste teda prosim napiste rozmery a dam Vam vedet, ktery chci.

Kazdopadne moc dekuji za super nabidku!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 9:37:35
Odpovědět s citátem

for fundog:

No vypadá to že jo, ale je to strašná odpovědnost, práce, spousty času.... no ale to zná asi většina sphynxomilů, kteří se do tohoto plemene zblázní
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: kočárek
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 10:13:52
Odpovědět s citátem

Pro Reg

Také by se mi kočárek líbil i hodil-právě kvůli výstavám, ale...

Ani na vašem webu, ani zde na MK jsem nenašla vaše jméno, adresu, žádný konkrétní kontakt krom mailu, a to se mi po pravdě řečeno moc nelíbí. Pokud mám platit tisíce, musím vědět nejen za co, ale také komu.

Já na svém webu mám na sebe kompletní kontakt, a jsem hodně opatrná tam, kde není, kde chybí jméno a adresa. CHS, kde jsem si kočky brala, mají také kompletní kontakt, pokud nakupuju cokoliv na netu, vím od koho.
O vás nevím nic, jen že chováte sphynxe a máte nick Reg. To mi na vytvoření objednávky nějak nestačí, i když nabídka zní velice lákavě.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: kočárek
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 10:31:48
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Pro Reg

Také by se mi kočárek líbil i hodil-právě kvůli výstavám, ale...

Ani na vašem webu, ani zde na MK jsem nenašla vaše jméno, adresu, žádný konkrétní kontakt krom mailu, a to se mi po pravdě řečeno moc nelíbí. Pokud mám platit tisíce, musím vědět nejen za co, ale také komu.

Já na svém webu mám na sebe kompletní kontakt, a jsem hodně opatrná tam, kde není, kde chybí jméno a adresa. CHS, kde jsem si kočky brala, mají také kompletní kontakt, pokud nakupuju cokoliv na netu, vím od koho.
O vás nevím nic, jen že chováte sphynxe a máte nick Reg. To mi na vytvoření objednávky nějak nestačí, i když nabídka zní velice lákavě.


Tak to je na jednu stranu pravda, na druhou stranu jsou lidičkové co mě znají z výstav a tím pádem znají i mou adresu. Nemám v úmyslu z kočárků dělat nějaký "byznys", já jen že moje sestra žije v USA a pojedou sem do Čech a může je přivést, zatím jsem dala jen fotky na web a ještě nejsou ani kompletní informace. Nejsem žádný e-shop, nabízela jsem kočárky jen svým známým nebo lidem v mém okolí co by měli zájem, ostatně nikoho do ničeho nenutím a jistě po nikom nebudu chtít a ani nechci posílat finance za něco co neviděli a nebo jen tak na nějaké číslo. A ostatně taky nikoho nenutím si kočárek obejdnávat. A ti co měli zájem se mi ozvali osobně a dořešili jsme potřebné věci osobně, takovým lidem dám jistě své veškeré kontatky, kvli tomu to nemusím vystavovat na svém webu, neb můj web je o mých kočkách, ne o mě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: tajná neznámá....
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 10:58:41
Odpovědět s citátem

Navíc mě ted ještě napadlo, že kdybych byla nějaká neznámá a tajná osoba, jistě by mi neposlala Hanička Blažková 25 tisíc kč na záchranu Klementýnky. Jen v dnešním světě, který nebývá občas přívětivý mám jaksi potřebu si uchovat ještě trochu soukromí. Ten kdo bude mít zájem, jistě se semnou spojí a veškeré potřebné informace získá Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: tajná neznámá
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 11:08:35
Odpovědět s citátem

Já myslím že jestli někdo má nebo nemá na svých stránkách kompletní údaje je jeho věc a je zbytečné to tu řešit. Na stranu jednu je vcelku pochopitelné, že si lidé v dnešní době chtějí uchovat nějaké soukromí, neb ne každý má dobré úmysly, na stranu druhou, nějaká ta anonymita může působit nedůvěryhodně. Prostě vše má své pro a proti a je na každém, jak to vidí a chce. Mimochodem, pokud budu chtít někoho podfouknout, tak to udělám s údaji či bez nich, mohu si dát do kontaktu klidně Ferda Mravenec a kdo ví, jestli je to tak. Very Happy

Vlákno je o kočárcích a ty jsou vážně supééééér a tak mám pro Reginu dotaz, nabídka je jednorázová, nebo dlouhodobá? Páč známe to přísloví, Kdo zaváhá...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: tajná neznámá
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 11:14:37
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Já myslím že jestli někdo má nebo nemá na svých stránkách kompletní údaje je jeho věc a je zbytečné to tu řešit. Na stranu jednu je vcelku pochopitelné, že si lidé v dnešní době chtějí uchovat nějaké soukromí, neb ne každý má dobré úmysly, na stranu druhou, nějaká ta anonymita může působit nedůvěryhodně. Prostě vše má své pro a proti a je na každém, jak to vidí a chce. Mimochodem, pokud budu chtít někoho podfouknout, tak to udělám s údaji či bez nich, mohu si dát do kontaktu klidně Ferda Mravenec a kdo ví, jestli je to tak. Very Happy

Vlákno je o kočárcích a ty jsou vážně supééééér a tak mám pro Reginu dotaz, nabídka je jednorázová, nebo dlouhodobá? Páč známe to přísloví, Kdo zaváhá...


No, zatím to ještě řešíme, neb můj tatík ještě v USA zůstává, takže pokud bude ochotný mi vypomoci s levnějším zasíláním, bude i dlouhodobá Smile
Ale 100% jistota je ted a hlavně bez poštovného z USA a cla. Sestra přijede v druhé polovině listopadu, takže tak do konce října můžeme objednávat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 12:40:25
Odpovědět s citátem

som očarená! úplne super výber a veľmi dobré ceny.už dlho som nad tým rozmýšľala,lebo ked si môj naháčik/psík-zlomil nohu a nemal ma kto odviesť k vetovi,tiež som to riešila tak,že som na buginu pripevnila ruksak a psíka v nom odviezla.niektorí si iste ťukali na čelo,ale veľmi mi to pomohlo, neviem,ako by som sa doterigala nebyť tohto k vetovi. tiež počkám na tie rozmery,resp upresňujúce údaje a iste vašu ponuku využijem Very Happy ak by bolo možné aj fotku v zloženom stave,resp aspoň rozmery.aby som vedela či sa to vojde aj do kufra oltcita.vdaka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 18:40:14
Odpovědět s citátem

Ahoj Regi,
jen chci všem říci, že z výstav se známe a můžu poreferovat. Kočárek od tebe si určitě budeme brát... těším se na bližší info ohledně rozměrů atd... Brzy se ozvi.
měj se prima Tom
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 18:51:13
Odpovědět s citátem

Tomtom napsal:
Ahoj Regi,
jen chci všem říci, že z výstav se známe a můžu poreferovat. Kočárek od tebe si určitě budeme brát... těším se na bližší info ohledně rozměrů atd... Brzy se ozvi.
měj se prima Tom
)

Tak to mi stačí Smile Wink - nic ve zlém, Reg Smile
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 20:51:15
Odpovědět s citátem

Díky díky díky Smile
budu na tom co nejdříve pracovat ať to máme kompletní a pak si můžete vybrat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2009 11:26:14
Odpovědět s citátem

Podobné kočárky jsem našel i na aukru, pokud tam někdo nakupujete:

http://www.aukro.cz/item711518751_kocarek_pro_psy_a_kocky_sunny.html
http://www.aukro.cz/item711520061_kocarek_pro_psy_a_kocky_gonny.html
http://www.aukro.cz/item711522498_kocarek_pro_psy_a_kocky_jogger.html
http://www.aukro.cz/item711524409_kocarek_pro_psy_a_kocky_runny.html

V našich internetových obchodech jsem je zatím neobjevil.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2009 12:08:50
Odpovědět s citátem

http://www.psisvet.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=82
http://www.kocicarna.cz/
http://www.psiobleceni.cz/kocarkypropsy-kocickyaprislusenstvi/buggyallterrain-kocarekprokockyapsy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
TRP



Založen: 16.09.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 14:11:57
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny!

Měla jsem o kočárek také zájem a tak jsem si pro jistotu zjišťovala, kdo je "Reg". Je to p.Regina Polonyová z Dobromyslic, zadejte si do Googlu a udělejte si úsudek sami !
_________________
Karolína F.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 19:36:46
Odpovědět s citátem

Dobry vecer Karolino,

jste si 100% jista, ze se opravdu jedna o pani, ktera je na tomto foru pod nickem "Reg"?

Ja sice Reginu neznam osobne, ale ... tak jak ji znam, tak bych vubec nerekla, ze se jedna o tu Reginu Polonyovou. Regina, kterou znam z tohoto fora je moc hodna, ochotna a obetava pani, ktera zachranila kocicku, ktera byla drzena v hroznych podminkach.

Mohlo by se k tomu vyjadrit prosim vice lidi?

Dekuji!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 20:05:24
Odpovědět s citátem

TRP napsal:
Zdravím všechny!

Měla jsem o kočárek také zájem a tak jsem si pro jistotu zjišťovala, kdo je "Reg". Je to p.Regina Polonyová z Dobromyslic, zadejte si do Googlu a udělejte si úsudek sami !


dobrý večer,
když se dneska rozhodnu že z "TRP" udělám černou ovci, tak se mi to zcela určitě podaří dříve, než řeknete švec. Pod touto zprávou bych očekávala podpis celým jménem. Přezdívka TRP a nic neříkající podpis zřejmě hovoří za vše.

přeji všem hezký večer.

Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top