Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

BOEC - offtopic

Fórum: Rady

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Rozděleno
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 13:08:58
Odpovědět s citátem

Téma jsem oddělila, neboť s BOEC má již v daném okamžiku pramálo společného.

April
moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 13:29:04
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Jana Babická napsal:
A už je to tady zase.
Podnikání je za účelem zisku. Pokud budete podnikat bez zisku, skočí na Vás Finanční úřad. Paní Procházková má řádný živnostenský list na chov zvířat - tudíž z nich musí mít zisk / vy tomu říkáte prachy /. Tady se pořád plete dohromady mazlitelství, zájmový chov a chov zvířat jako profese Exclamation Uvědomte si prosím ten rozdíl.


Pani Babicka,

mam na Vas jeden dotaz: Vy mate zivnostak na chov zvirat?


Mám několik živnostenských listů - co se zvířat a mne týká jde o " zájmový chov". Jakou to má souvislost ale netuším. Ještě chcete vědět něco osobního?
Ale co se týká pí Procházkové i po letech máme doma příjmový doklad na koupi kočičky od pí Procházkové.
A teď Vy: - kdo / kam byla podána /stížnost pí Procházkovou, kdy a s jakým výsledkem - pokud je již vyřešena ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 13:58:27
Odpovědět s citátem

Alena C. napsal:
Já bych jen chtěla podotknout, že i když můžete snést spoustu důkazů na porušování chovatelského řádu, když není ochota orgánů, které mají konat, vyjde to naprázdno. Mluvím z vlastní zkušenosti - zjistila jsem odhov koťat bez pp na kočičce z mého chovu, podala průkazné důkazy, ovšem ZO nešla k chovatelce na kontrolu, tak jak jsem požadovala a tak jak je to i ve stanovách SCHK. Důkazy byly tak jasné, že chovatelka, které se to týkalo, vystoupila z SCHK, tím se stala nepotrestatelnou, protože trestat se může jen člen SCHK. Na mé kočičce teď může buď práskat bezpapíráky dál...


for Alena C

Paní i když vystoupí z klubu a chová na vaší kočce bezpapíráky může být zcela v klidu co se týká porušování stanov jakéhokoliv spolku či dokonce zákona. Zde je opravdu nepostižitelná, maximálně ji ze spolku vyloučí.

Ovšem nemůže být v klidu, ohledně případného porušení kupní smlouvy, pokud tato skutečnost byla z vaší strany v této smlouvě ošetřena. Samozřejmě to vyžaduje žalobu z vaší strany a prohry bych se opravdu nebál, neboť se jedná o HLAVNÍ zásadu civilního potažmo obchodního práva (PACTA SUNT SERVANDA - smlouvy musí být dodržovány).

Pokud se sami chovatelé nebudou za svá práva brát, pak opravdu NIC nenaděláme, je mi ovšem jasné že každý na to čas a nervy nemá. Bohužel, JINÁ CESTA NEVEDE Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:11:28
Odpovědět s citátem

Jana Babická napsal:
Mám několik živnostenských listů - co se zvířat a mne týká jde o " zájmový chov". Jakou to má souvislost ale netuším. Ještě chcete vědět něco osobního?
Ale co se týká pí Procházkové i po letech máme doma příjmový doklad na koupi kočičky od pí Procházkové.
A teď Vy: - kdo / kam byla podána /stížnost pí Procházkovou, kdy a s jakým výsledkem - pokud je již vyřešena ?


Nemyslim, ze je to osobni dotaz. Sama jste tady zverejnila o jine chovatelce (pani Prochazkove), ze ona ma zivnostak na chov zvirat. Proto jsem si myslela, ze tato informace neni nic osobniho.

Nezajima me Vas prijmovy doklad o koupi kocky od pani Prochazkove. Ale ted uz je mi jasne, proc se ji tolik zastavate ... Uz jsme doma! Wink

A k Vasemu dotazu: Napsala jsem, ze podle toho, co si tady procitam, je zrejme, ze vice lidi podalo stiznosti na pani P. I ve sphynxim foru se o tom pise. Takze jeste jednou: podle toho, co tady na foru ctu. Nic jineho jsem nenapsala. O vysledku bohuzel nic nevim, protoze sama pani Prochazkova se k tomu nevyjadruje a neodpovida clenum sdruzeni, kteri ji kontaktovali a pozadovali vysvetleni. Samozrejme neni nici povinnost nekomu neco vysvetlovat. Ale take to o necem svedci.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:18:28
Odpovědět s citátem

for Sfinxie:

Tedy nechápu jaké jsem doma a jakou to má souvislost s údajným zastáváním se Confused

Jen tak pro pořádek: Pokud někdo vlastní chovatelskou stanici, předpokládám že má občas koťata a pokud je nedává zadarmo, tak se příjem daní a zde jednoznačně JDE O ŽIVNOST. To že má někdo na chov koček (rybiček, křečků, švábů) živnost, to není nadávka, ale FAKT daný zákony. A je úplně jedno jestli prodám kočky tři nebo třicet nebo tři sta.

Pokud by daný člověk tu živnost neměl a příjmy nedanil, velmi brzy by se setkal s živnostenským a finančním úřadem.

Takže laskavě přestaňte všichni dělat zločin a svinstvo z toho, co zločinem a svinstvem není...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:22:31
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Sfinxie:
Takže laskavě přestaňte všichni dělat zločin a svinstvo z toho, co zločinem a svinstvem není...


Jeste me Oldo prosim odkazte na prispevek, ve kterem pisu, ze mit zivnost na chov zvirat je zlocin a svinstvo. Pro poradek veci.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bára H.



Založen: 26.09.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Most

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:34:09
Odpovědět s citátem

Dobrý den všichni,

souhlasím se Sfinxie, že se o tom musí mluvit a právě o to více je důvod, když soudní cesta je - jak mnozí píšete - předem prohraná...

Mně by moc zajímalo, proč si myslíte, Vy co odsuzujete mne a ty všechny, kteří odsuzují počínání pí. Procházkové a celé jeji firmy + filiálek, proč jsem to sem asi tak všechno psala, navíc s celým svým jménem?! No proč?! Protože už se na taková svinstva nemůžu dívat mlčky dál!!!!! A hodlám na alespoň upozorňovat co nejvíce lidí. A věřte mi, že mám svých starostí a problémů dost, a to takových, co bych nepřála jen tak nějakému nepříteli... Já to dělám z vlastního nejhlubšího přesvědčení! A mé jméno jsem vydala napospas veřejnosti jen proto, aby nikdo nepochyboval, že to není jen nějaká planá pomluva (protože uznávám, že těch se děje také neskonale mnoho v tomto úžasném kočkařském "byznysu", bohužel).

A paní Babická, vím, že jste dlouholetá a úspěšná chovatelka, a jistě bych před Vámi vždy měla hluboký respekt, ale jak můžete obviňovat oběť a hájit viníka?! I když třeba došlo k vytvoření spekulace, pořád si myslím, že je to 100X menší prohřešek než používat bez svolení foto cizí kočky na webu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:36:02
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Jana Babická napsal:
Mám několik živnostenských listů - co se zvířat a mne týká jde o " zájmový chov". Jakou to má souvislost ale netuším. Ještě chcete vědět něco osobního?
Ale co se týká pí Procházkové i po letech máme doma příjmový doklad na koupi kočičky od pí Procházkové.
A teď Vy: - kdo / kam byla podána /stížnost pí Procházkovou, kdy a s jakým výsledkem - pokud je již vyřešena ?


Nemyslim, ze je to osobni dotaz. Sama jste tady zverejnila o jine chovatelce (pani Prochazkove), ze ona ma zivnostak na chov zvirat. Proto jsem si myslela, ze tato informace neni nic osobniho.

Nezajima me Vas prijmovy doklad o koupi kocky od pani Prochazkove. Ale ted uz je mi jasne, proc se ji tolik zastavate ... Uz jsme doma! Wink

A k Vasemu dotazu: Napsala jsem, ze podle toho, co si tady procitam, je zrejme, ze vice lidi podalo stiznosti na pani P. I ve sphynxim foru se o tom pise. Takze jeste jednou: podle toho, co tady na foru ctu. Nic jineho jsem nenapsala. O vysledku bohuzel nic nevim, protoze sama pani Prochazkova se k tomu nevyjadruje a neodpovida clenum sdruzeni, kteri ji kontaktovali a pozadovali vysvetleni. Samozrejme neni nici povinnost nekomu neco vysvetlovat. Ale take to o necem svedci.


Já se vás, Sfinxie, zeptám jinak. Kolik z těch chovatelů, které tady osočujete a naopak, kterých se zastáváte znáte osobně? Kolik jste jich navštívila doma a viděla jejich chov, stav jejich zvířat, podmínky, ve kterých žijí? S kolikati z nich jste tak dobrá přítelkyně, že o nich víte spoustu věcí?
Fascinuje mě, jak hned někoho odsoudíte na základě toho, co si tu z mnohdy zmatených informací přečtete a naopak se zastáváte jiných, o kterých já zase vím, že u nich je chov zvířat jen a jen pro peníze, ale prostě to na sebe nenapíšou veřejně...
Tyhle "zaručené informace" typu JPP povídala jsou neskutečné! A koukám, jak vždy rozproudí opravdu živou debatu.
Vaše věta na Janu Babickou ... "Ale ted uz je mi jasne, proc se ji tolik zastavate ... Uz jsme doma!" měla znamenat co? Vy jste u ní byla? Vy jste její kočky a prostředí, ve kterém žijí viděla? Já narozdíl od vás ano!!!!
A z toho co jsem viděla nechápu, proč by Jana měla mít živnosťák na svůj zájmový chov. Ale vy, i když bez informací - hup všechny do jednoho pytle!
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:42:59
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Jana Babická napsal:
Mám několik živnostenských listů - co se zvířat a mne týká jde o " zájmový chov". Jakou to má souvislost ale netuším. Ještě chcete vědět něco osobního?
Ale co se týká pí Procházkové i po letech máme doma příjmový doklad na koupi kočičky od pí Procházkové.
A teď Vy: - kdo / kam byla podána /stížnost pí Procházkovou, kdy a s jakým výsledkem - pokud je již vyřešena ?


Nemyslim, ze je to osobni dotaz. Sama jste tady zverejnila o jine chovatelce (pani Prochazkove), ze ona ma zivnostak na chov zvirat. Proto jsem si myslela, ze tato informace neni nic osobniho.

Nezajima me Vas prijmovy doklad o koupi kocky od pani Prochazkove. Ale ted uz je mi jasne, proc se ji tolik zastavate ... Uz jsme doma! Wink

A k Vasemu dotazu: Napsala jsem, ze podle toho, co si tady procitam, je zrejme, ze vice lidi podalo stiznosti na pani P. I ve sphynxim foru se o tom pise. Takze jeste jednou: podle toho, co tady na foru ctu. Nic jineho jsem nenapsala. O vysledku bohuzel nic nevim, protoze sama pani Prochazkova se k tomu nevyjadruje a neodpovida clenum sdruzeni, kteri ji kontaktovali a pozadovali vysvetleni. Samozrejme neni nici povinnost nekomu neco vysvetlovat. Ale take to o necem svedci.


Takže poslední příspěvek, protože to začíná být podle českého přísloví "bav se s vo..m o sobotě........

Zastala bych se kohokoli o kom si myslím, že je nespravedlivě obviněn - i Vás Laughing
Kočičku jsem si nekoupila já,ale moje dcera - doklad zůstal u mě - z něho je možné vyčíst i tu živnost Exclamation takže to bych viděla jediný skutečný důkaz zde. S chovatelkou jsme neměli problém - její chování, jednání němělo vadu - takže si dovolím říct, že narozdíl od Vás vím o čem a o kom píšu.
Tady pročítáte akorát nesmysly bez důkazů. Co když mě napadne napsat, že si údajně myslím, že paní co si říká Sphynxie chová kočky ve sklepě, jsou na ní údajně stížnotśti od různých lidí, krmí kočky starými rohlíky a pod. bude to důkaz pro ostatní že jste lump ? Tak pozor, aby se vám to nestalo, a nebyla jste příště natapetě vy - co když se na vás někdo vyspí a žádná Babická se Vás nezastane.
Tím končím na tohle téma - mám fakt jiné starosti než to, co si kdo údajně myslí, a co vypátral.
Proboha. lidi buďte rozumní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:47:23
Odpovědět s citátem

Bára H. napsal:
I když třeba došlo k vytvoření spekulace, pořád si myslím, že je to 100X menší prohřešek než používat bez svolení foto cizí kočky na webu...


To myslíte vážně????
Někdo si něco vyspekuluje, někoho pomluví bez jakýchkoliv důkazů, pak se někde objeví věta, že to bylo snad v prvním rozhořčení, ale vše je v pořádku?
Jak by se vám líbilo, kdyby takhle o vás někdo veřejně někde na fóru bez jakýchkoliv důkazů spekuloval?
Mě teda ne!!!
Podotýkám - neznám paní Procházkovou, chov zvířat pro zisk je mi cizí, jde naprosto mimo mé chápání, ale co se mi nelíbí vůbec je veřejné pomluvy na základě nějakých spekulací!
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: BOEC x FIFe - podnikání a prodej koťat
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 14:55:23
Odpovědět s citátem

...a jen tak pro doplnění...
Když toto téma začalo organizací BOEC a následně přešlo na živnost na prodej zvířat.
Zajímavé, že se tady nikdo nepozastavil nad prodejem koťat do výkupu některými členy FIFe. To si myslíte, že BOEC je automaticky špatný a FIFe super???
Je to všechno jen v lidech a je naprosto jedno, v jaké organizaci jsou členy. Třeba i mezi sedmi trpaslíky. A nemůžete podle jednoho odsoudit všechny členy dané organizace. A navíc, bez jakýchkoliv důkazů, jen na základě něčí spekulace. Rolling Eyes
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 15:19:49
Odpovědět s citátem

Pavlína M. napsal:
Já se vás, Sfinxie, zeptám jinak. Kolik z těch chovatelů, které tady osočujete a naopak, kterých se zastáváte znáte osobně? Kolik jste jich navštívila doma a viděla jejich chov, stav jejich zvířat, podmínky, ve kterých žijí? S kolikati z nich jste tak dobrá přítelkyně, že o nich víte spoustu věcí?
Fascinuje mě, jak hned někoho odsoudíte na základě toho, co si tu z mnohdy zmatených informací přečtete a naopak se zastáváte jiných, o kterých já zase vím, že u nich je chov zvířat jen a jen pro peníze, ale prostě to na sebe nenapíšou veřejně...
Tyhle "zaručené informace" typu JPP povídala jsou neskutečné! A koukám, jak vždy rozproudí opravdu živou debatu.
Vaše věta na Janu Babickou ... "Ale ted uz je mi jasne, proc se ji tolik zastavate ... Uz jsme doma!" měla znamenat co? Vy jste u ní byla? Vy jste její kočky a prostředí, ve kterém žijí viděla? Já narozdíl od vás ano!!!!
A z toho co jsem viděla nechápu, proč by Jana měla mít živnosťák na svůj zájmový chov. Ale vy, i když bez informací - hup všechny do jednoho pytle!


Eeehmm ... Question a koho tady osocuju? Koho se tady zastavam? A koho jsem odsoudila? Jak a kdy jsem hodila vsechny do jednoho pytle? Tak bud jsem ve svem tehotenstvi uplne pomatena ja, anebo jste me jmeno omylem videla u jinych prispevku. Nevim.

Jedine, co jsem konstatovala je, ze kdyby u pani Prochazkove bylo opravdu vse v naprostem poradku, tak by se neobjevovaly takove prispevky, jake se zde objevuji. Upozornuji, ze nejde o prvni pripad a taky nejde o prvniho cloveka, ktery toto resi. Takze nejaky duvod to prece musi mit, proc je kolem teto chovatelky takovy vitr. Nic vic a nic min jsem nenapsala. A myslim, ze vzhedem k temto okolnostem neni vubec duvod se divit, proc se nad tim clovek pozastavuje. Ale taky musim dodat, ze jsem pani Prochazkovou ani neosocila, ani jsem se ostatnich nezastala, ani jsem chovatele nehodila do jednoho pytle. To uz trosku prevracite a neprimerene reagujete. Takze jeste jednou: jedine, co jsem napsala, bylo: nejaky duvod to prece musi mit, proc je kolem teto chovatelky takovy vitr.

Kdyby pani chovatelka nepouzila na svem webu fotku kocky, ktera patri nekomu jinemu, tak by mozna taky bylo vse v poradku. Kdybych ja objevila fotku jednoho ze svych kocouru na cizim webu (kde se inzeruje prodej kocek!!!), tak bych byla vic nez neprijemne napruzena. A myslim, ze nejsem jedina. A takovou veci, jako pouziti cizi fotky na svuj web, problemy proste zacinaji (nebo pokracuji a zvetsuji se a bohuzel se tim zvyraznuje, ze neco neni v poradku, ackoliv je to mozna "malickost"). Tak to proste je a ne kazdemu pak muzete vysvetlovat, ze danou chovatelku znate a ze tam je opravdu vsechno v poradku. Clovek proste musi davat pozor na to, co dela a jak to dela, aby se pak nestalo, ze nekdo musi zverejnit svuj negativni nazor na tuto chovatelku.

Ja samozrejme chapu Vase rozhorceni. Ale neprevracejte prosim a netvrdte, ze jsem nekoho osocila, odsoudila, nebo ze se nekoho zastavam. Beru to uplne obecne. A jsme prece jenom vsichni jenom lidi. A vykricet svou zlost do sveta je uplne prirozena reakce kazdeho z nas. Proto taky chapu pani, ktera zde napsala o faktu zneuziti fotky jeji kocky na cizim webu. V jeji situaci bych taky zurila a kdybych zrovna nemela nikoho po svem boku, u koho bych se mohla vyradit ze sve zlosti, tak jdu asi taky na forum. Bozinku! Nedelejte vzdy ze vseho takovou tragedii a koukejte na to jednoduse lidsky. O vsem se da normalne a bez hadek mluvit. Nebo to vidite jinak? Nemusime hned vytahovat "drapky". Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: BOEC x FIFe - podnikání a prodej koťat
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 15:21:49
Odpovědět s citátem

Pavlína M. napsal:
...a jen tak pro doplnění...
Když toto téma začalo organizací BOEC a následně přešlo na živnost na prodej zvířat.
Zajímavé, že se tady nikdo nepozastavil nad prodejem koťat do výkupu některými členy FIFe. To si myslíte, že BOEC je automaticky špatný a FIFe super???
Je to všechno jen v lidech a je naprosto jedno, v jaké organizaci jsou členy. Třeba i mezi sedmi trpaslíky. A nemůžete podle jednoho odsoudit všechny členy dané organizace. A navíc, bez jakýchkoliv důkazů, jen na základě něčí spekulace. Rolling Eyes


Tak k tomu muzu jenom doporucit precist si me prispevky ve sphynxim foru, kde se toto tema take probiralo. Nenapsala jsem totiz nic jineho nez Vy. Asi si me opravdu s nekym pletete.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 15:32:24
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Proto taky chapu pani, ktera zde napsala o faktu zneuziti fotky jeji kocky na cizim webu.


Ano, tohle jediné bych pochopila jako něco, co je opravdu podložené - ukradená fotografie, a osobně se proti tomu vyjadřuji také negativně, protože sama jsem řešila před nedávnem blog s ukradenými články a fotografiemi cizích koček. Ale to musí paní řešit s pí Procházkovou, případně poskytovatelem či administrátorem jejích stránek.

Ale je tu jedno velké ALE!!!

Protože prvotní rozhořčení bylo taktéž nad tím, že BOEC, resp. pí Procházková jako předsedkyně údajně falšuje rodokmeny a vydává rodokmeny na cizí vrhy, množí na cizích kočkách, vše viz první příspěvek a následné rozhořčení pí Báry H., která pí Procházkovou obvinila z týrání koček, a zde už se pohybujeme na tenkém ledě!

Takže pokud se budeme bavit obecně - všechno, krom ukradené fotky, byly spekulace a informace mylně prezentované a nepodložené.

A o těch drápkách a hádkách, víte, jak to sleduju, sama se do těchto dohadů velmi ráda zapojujete či je přímo začínáte. Viz Vaše, troufám si říct pochybovačné ohledně pí Babické a kotěte od pí Procházkové - Už jsme doma. Sama drápky vystrkujete, tak se nedivte, že je někdo vystrčí na Vás.

A zlost do světa křičet může každý, ale nesmí se u toho dopustit takového kiksu, jako se běžné stává - že člověk kupříkladu chytí mylné informace, což tu začíná být naprostým standardem - nejdřív křičet a nadávat, a pak hledat důkazy a ve finále zjistit, že se věci mají úplně jinak!
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: Re: Podvody a dalsi ...
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 15:36:48
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Pavlína M. napsal:
Já se vás, Sfinxie, zeptám jinak. Kolik z těch chovatelů, které tady osočujete a naopak, kterých se zastáváte znáte osobně? Kolik jste jich navštívila doma a viděla jejich chov, stav jejich zvířat, podmínky, ve kterých žijí? S kolikati z nich jste tak dobrá přítelkyně, že o nich víte spoustu věcí?
Fascinuje mě, jak hned někoho odsoudíte na základě toho, co si tu z mnohdy zmatených informací přečtete a naopak se zastáváte jiných, o kterých já zase vím, že u nich je chov zvířat jen a jen pro peníze, ale prostě to na sebe nenapíšou veřejně...
Tyhle "zaručené informace" typu JPP povídala jsou neskutečné! A koukám, jak vždy rozproudí opravdu živou debatu.
Vaše věta na Janu Babickou ... "Ale ted uz je mi jasne, proc se ji tolik zastavate ... Uz jsme doma!" měla znamenat co? Vy jste u ní byla? Vy jste její kočky a prostředí, ve kterém žijí viděla? Já narozdíl od vás ano!!!!
A z toho co jsem viděla nechápu, proč by Jana měla mít živnosťák na svůj zájmový chov. Ale vy, i když bez informací - hup všechny do jednoho pytle!


Eeehmm ... Question a koho tady osocuju? Koho se tady zastavam? A koho jsem odsoudila? Jak a kdy jsem hodila vsechny do jednoho pytle? Tak bud jsem ve svem tehotenstvi uplne pomatena ja, anebo jste me jmeno omylem videla u jinych prispevku. Nevim.

Jedine, co jsem konstatovala je, ze kdyby u pani Prochazkove bylo opravdu vse v naprostem poradku, tak by se neobjevovaly takove prispevky, jake se zde objevuji. Upozornuji, ze nejde o prvni pripad a taky nejde o prvniho cloveka, ktery toto resi. Takze nejaky duvod to prece musi mit, proc je kolem teto chovatelky takovy vitr. Nic vic a nic min jsem nenapsala. A myslim, ze vzhedem k temto okolnostem neni vubec duvod se divit, proc se nad tim clovek pozastavuje. Ale taky musim dodat, ze jsem pani Prochazkovou ani neosocila, ani jsem se ostatnich nezastala, ani jsem chovatele nehodila do jednoho pytle. To uz trosku prevracite a neprimerene reagujete. Takze jeste jednou: jedine, co jsem napsala, bylo: nejaky duvod to prece musi mit, proc je kolem teto chovatelky takovy vitr.

Kdyby pani chovatelka nepouzila na svem webu fotku kocky, ktera patri nekomu jinemu, tak by mozna taky bylo vse v poradku. Kdybych ja objevila fotku jednoho ze svych kocouru na cizim webu (kde se inzeruje prodej kocek!!!), tak bych byla vic nez neprijemne napruzena. A myslim, ze nejsem jedina. A takovou veci, jako pouziti cizi fotky na svuj web, problemy proste zacinaji (nebo pokracuji a zvetsuji se a bohuzel se tim zvyraznuje, ze neco neni v poradku, ackoliv je to mozna "malickost"). Tak to proste je a ne kazdemu pak muzete vysvetlovat, ze danou chovatelku znate a ze tam je opravdu vsechno v poradku. Clovek proste musi davat pozor na to, co dela a jak to dela, aby se pak nestalo, ze nekdo musi zverejnit svuj negativni nazor na tuto chovatelku.

Ja samozrejme chapu Vase rozhorceni. Ale neprevracejte prosim a netvrdte, ze jsem nekoho osocila, odsoudila, nebo ze se nekoho zastavam. Beru to uplne obecne. A jsme prece jenom vsichni jenom lidi. A vykricet svou zlost do sveta je uplne prirozena reakce kazdeho z nas. Proto taky chapu pani, ktera zde napsala o faktu zneuziti fotky jeji kocky na cizim webu. V jeji situaci bych taky zurila a kdybych zrovna nemela nikoho po svem boku, u koho bych se mohla vyradit ze sve zlosti, tak jdu asi taky na forum. Bozinku! Nedelejte vzdy ze vseho takovou tragedii a koukejte na to jednoduse lidsky. O vsem se da normalne a bez hadek mluvit. Nebo to vidite jinak? Nemusime hned vytahovat "drapky". Wink


Ne, opravdu si vás s nikým nepletu. A četla jsem od vás tady na fóru docela dost příspěvků... A konstatovala jste toho více, než tady teď píšete.
Ale nebudu se tady dohadovat, jak vy píšete - vytahovat "drápky".
Zkuste si tu mou odpověď přečíst znovu. Snažila jsem se jen vysvětlit, že je hrozně jednoduché někoho veřejně odsoudit bez důkazů, ale nedělá se to. Někdo si něco vydedukoval a "dav se přidal" a je s toho hon na čarodějnice. Paní Procházkovou neznám, ale nerada bych se jednou dočetla tohle to třeba o sobě, protože si opět někdo něco vydedukuje. Rolling Eyes
A "vo tom to je". O ničem jiném....
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: bezpapíráci a řešení od ZO
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 16:06:18
Odpovědět s citátem

citace:
for Alena C

Paní i když vystoupí z klubu a chová na vaší kočce bezpapíráky může být zcela v klidu co se týká porušování stanov jakéhokoliv spolku či dokonce zákona. Zde je opravdu nepostižitelná.


Fofo, ale nezdá se Vám to na hlavu postavené? Tak k čemu je nutné členství vůbec v nějakém spolku, kde JÁ musím dodržovat spoustu pravidel, SCHK má snad z FIFe jedno z nejpřísnějších pravidel stran povolování různých typů krytí (já bych si občas rozumně ráda odpovídala za svoje odchovy a jméno sama) - a když se obrátíme na ZO a na SCHK, tak někdo druhý může porušovat stanovy a je "vysmátý"??? Jak je vůbec možné, že někdo může v PRŮBĚHU kárného řízení v ZO říci, že odchází z FIFe, což je dostatečné a tím pádem nemůže komise ZO vyřknout rozsudek a řízení je zastaveno? K čemu pak existuje kárný řád, k čemu se namáhá dotyčný dokládat všechny podklady, když jako snad u nás ve všem ti slušní nedosáhnou nic??? Já teď např. vím o odchovu na rok mrtvé kočce, takže je jasné, jak to probíhá - a co tedy s tím?? Nic, že....
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: bezpapíráci a řešení od ZO
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 16:33:49
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:
Já teď např. vím o odchovu na rok mrtvé kočce, takže je jasné, jak to probíhá - a co tedy s tím?? Nic, že....


Bozinku! To tady vubec nepiste! Shocked To se prece nesmi! Anebo mate totalne jasne dukazy??? Laughing
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: bezpapíráci a řešení od ZO
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 16:35:13
Odpovědět s citátem

Eh, Sfinxie - paní ZdenkaP vůbec nikoho nejmenovala. Píše právě v té všeobecné rovině, což Vám zcela evidentně uniká.

Jo a pokud to měl být vtip, tak si troufám říct, že vtipnej teda rozhodně není Rolling Eyes
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:01:59
Odpovědět s citátem

for ZdenkaP

Ač se to může zdát, není to na hlavu postavené, pokud má klub takto postavené stanovy a sankce. Jak to daná organizace má, to bohužel nevím, ale pokud jsem v nějakém spolku, musím dodržovat jeho regule a když je nedodržuji, následuje ona sankce. Pokud samozřejmě vystoupím ze spolku dřív, než mě stihnou vyhodit, nemají co řešit. Použil bych příměr toho, že chodím na elitní školu a něco vyvedu, dle řádu školy je nejvyšší sankce vyloučení, já však odejdu sám, tudíž zanikla jistá právní skutečnost, poněvadž nemohu vyloučit někoho, kdo tam není (právní akt by byl nulitní, tedy jakoby nebyl)... Pokud ale například bude mít nějaký spolek jako sankci uvedený značný finanční postih, vymahatelný i po zániku členství, nevidím v tom problém, to už je jiná a každý by si asi rozmyslel co dělá, ale to se musíte kouknout do vašich řádů.

Ještě bych dodal k chovu bezpapíráků. Toto opravdu žádný zákon nezakazuje, a NIC není nad zákon, takže pokud jakožto člen nějakého sdružení ty bezpapíráky chovám, může mi to zakazovat jen ono sdružení a to si také samo stanoví sankce, pokud je nedodržím. Pokud nebudu nikde členem, mohu si produkovat stovky koček bez PP a je to moje věc, zvláště pokud je někdo koupí. Mohu si klidně založit chovatelský spolek "Fofo Cat" kde podmínkou vydání průkazu původu bude, že jsou koťata odchovávána v růžovém pelíšku s modrými puntíky. Zaregistruji se u MV, svolám ustanovující schůzi, zvolím orgány a schválím pravidla kde tato podmínka bude a zároveň bude stanovena sankce, za nedodržení této podmínky. FIFe má své výstavy, Fofo Cat pelechy s puntíkama. Ač se to může zdát absurdní, ze zákona si budeme rovni a je jen na členech, jaký své organizaci vybudují kredit.

Chov koček bez PP lze nejjednodušeji omezit tím, že chovatel bude důsledně vyžadovat plnění kupní smlouvy. Pokud prodám kočku a ve smlouvě bude uvedeno, že je zakázáno chovat na této kočce koťata bez PP pod pokutou 50.000,-, není problém ty peníze pak vysoudit a každý by si to případné riziko rozmyslel, ale to jsem tu už psal.

Znova opakuji, ne vše co se nám nelíbí, musí odporovat zákonu, pokud to zákonu neodporuje, těžko se můžeme bez rizika pro nás se do takového člověka navážet, navíc fakty typu "JPP" nebo po pěti stránkách diskuse "jé já se spletl" (riziko pomluvy, vysouzení ušlého zisku atd...). Ale věřte, že vzhledem k tomu, že ty kočky jsou pro mne opravdu to nej, nelíbí se mi toho hodně, ale to co tu popisuji jsou fakta a pocity jsou opravdu něco jiného...

Ještě k onomu odchovu na mrtvé kočce. Pokud to lze dokázat, lze to brát i jako podvod a onomu rádobychovateli život velmi znepříjemnit.

Tak a doufám že mě někdo omete, že nemyslím lidsky a jsem v zajetí pouček Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: stanovy, zákony
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:15:16
Odpovědět s citátem

Fofo, ale AlenaC právě psala, že bezpapíráci byli odchováni v CHS pod SCHK, což SCH výslovně zakazuje. A ZO má právo neohlášené kontroly chovatele. Což neudělalo. Prima, pro příště jsem moudřejší, že můžu v zásadě porušit, co chci - no a až dojde na mé vyhození, tak těsně předtím, než nade mnou vyřknou ortel, tak ohlásím odchod z SCHK - tedy FIFe a v klidu se uklidím pod nonFIFe. No fakt dík za takové předpisy, kdyby nebyly, aspoň by se člověk nenamáhal.
Pro Sfinxie: pochopila jsem to jako vtip, leč je to spíše smutné, samozřejmě tady by asi důkazy byly snazší (čipování, pokud někdo z té mrtvé čip nevyřezal a nepřendal), leč výsledek? Asi stejný jako u bezpapíráků v CHS.
Zkrátka je to vše o lidech a jejich morálních hodnotách, ať jsou členy, kde chtějí...
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:15:24
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for ZdenkaP
Chov koček bez PP lze nejjednodušeji omezit tím, že chovatel bude důsledně vyžadovat plnění kupní smlouvy. Pokud prodám kočku a ve smlouvě bude uvedeno, že je zakázáno chovat na této kočce koťata bez PP pod pokutou 50.000,-, není problém ty peníze pak vysoudit a každý by si to případné riziko rozmyslel, ale to jsem tu už psal.


Já bych se k tomu jen zeptala na praktickou stránku této věci. Prodám kotě se smlouvou, uvedu tam tuto sankci, majitel vyprodukuje bezpapíráky, já budu mít chuť a sílu do soudního sporu jít (jako že vím, že bych jí v sobě určitě nenašla).... Jaké bude soud požadovat důkazy, že k tomuto došlo? Nějaký stažený inzerát z netu asi stačit nebude. Zřejmě bych musela mít jedno z těchto prodaných koťat, jeho nového majitele, který mi dokáže, že kotě koupil bez pp a genetické testy rodičů. No a tady už zase narážím na ochotu spolupráce producenta bezpapíráků. Nebo myslíte, že mi zcela ochotně poskytne na tyto testy rodiče? A co když bude tvrdit, že to jsou koťata od naprosto jiných rodičů než si myslím, kteří např. mezitím uhynuli?
Ono je to pěkné, dát si to do smlouvy a pak to chtít vyžadovat, ale když se nad tím zamyslím prakticky, jak toho lze vlastně dosáhnout, jsem v koncích s nápady...
Zase jsem tam, kde jsem byla. Je to opět jen v lidech. Opravdu jsem nepřišla na to, jak lze tuto sankci, i když uvedenou ve smlouvě pak vymáhat... Crying or Very sad
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: bezPP atd.
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:22:35
Odpovědět s citátem

Ano Pavlíno, musím souhlasit. Těžko mi ten dotyčný " chovatel" snese důkazní materiál a přesně jak píšete - pro soud nebudou stačit stejné fotky z inzerce jako jsou u koťat papírových atd. Zatímco ZO mělo právo neohlášené kontroly, vyžadovaly jsme stěry rodičů a kotěte, které jsme byly ochotny samy uhradit - právě kvůli soudnímu jednání - a ZO tohoto práva nevyužilo, ač jsme to výslovně ve stížnosti požadovaly. Koťata se mezitím prodala a bylo vymalováno, z nás dvou jsou s prominutím blbci a "chovatelka" je za vodou...
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: Re: bezPP atd.
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:26:34
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:
Ano Pavlíno, musím souhlasit. Těžko mi ten dotyčný " chovatel" snese důkazní materiál a přesně jak píšete - pro soud nebudou stačit stejné fotky z inzerce jako jsou u koťat papírových atd. Zatímco ZO mělo právo neohlášené kontroly, vyžadovaly jsme stěry rodičů a kotěte, které jsme byly ochotny samy uhradit - právě kvůli soudnímu jednání - a ZO tohoto práva nevyužilo, ač jsme to výslovně ve stížnosti požadovaly. Koťata se mezitím prodala a bylo vymalováno, z nás dvou jsou s prominutím blbci a "chovatelka" je za vodou...

No vidíte, tak k čemu potom nějaká sankce ve smlouvě? Podle mě čestný člověk dodrží dané slovo, nepotřebuje k tomu ani podepsaný papír, ale "vyčůránek" si najde svou cestu vždy... Crying or Very sad
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:29:54
Odpovědět s citátem

for PavlínaM

Máte úplně pravdu, bohužel je to tak, ta důkazní stránka je na vás, ale výhodou civilního procesu je že důkazy "navrhujete", nikoliv sbíráte a opatřujete, takže než do toho půjdete, je na vás shromáždit tolik informací, aby bylo co navrhovat. Samozřejmě navrhovat jako důkaz genetické vyšetření kočky XY když nemá čip a není identifikovatelná je asi problém.

Ono ale hlavní je ta hrozba sankcí, to si opravdu většina lidí rozmyslí, věřte mi Wink

Ale je to jak se to tu píše, JEN a JEN o lidech a ne o organizacích, spolcích a pravidlech.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz


Naposledy upravil fofo177 dne 29. 9. 2009 17:32:20, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: sankce
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:31:11
Odpovědět s citátem

Pavlíno, k něčemu to přece jen dobré je (aspoň myslím), ty méně otrlé vyčúránky to odradí - buď chovat bezpapíráky, nebo si to kotě vůbec koupit, což už se mi stalo. A bylo by to k něčemu, kdyby ZO využila svých práv a já se mohla soudit s důkazy v ruce.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:32:04
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for PavlínaM

Máte úplně pravdu, bohužel je to tak, ta důkazní stránka je na vás, ale výhodou civilního procesu je že důkazy "navrhujete", nikoliv sbíráte a opatřujete, takže než do toho půjdete, je na vás shromáždit tolik informací, aby bylo co navrhovat. Samozřejmě navrhovat jako důkaz genetické vyšetření kočky XY když nemá čip a není identifikovatelná je asi problém.

Ono ale hlavní je ta hrozba sankcí, to si opravdu většina lidí rozmyslí, věřte mi Wink


Víte, vzhledem k tomu, co kolem sebe kolikrát vidím a slyším, tak jsem v tomto směru značný pesimista. Nevěřím tomu, že nějaká hrozba sankce odradí toho, kdo podvádět chce. Podle mě dobře ví, že na něj stejně nakonec nedojde... A je v klidu. Nervy má jen "podvedený" chovatel. Crying or Very sad
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:34:38
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for PavlínaM

Máte úplně pravdu, bohužel je to tak, ta důkazní stránka je na vás, ale výhodou civilního procesu je že důkazy "navrhujete", nikoliv sbíráte a opatřujete, takže než do toho půjdete, je na vás shromáždit tolik informací, aby bylo co navrhovat. Samozřejmě navrhovat jako důkaz genetické vyšetření kočky XY když nemá čip a není identifikovatelná je asi problém.

Ono ale hlavní je ta hrozba sankcí, to si opravdu většina lidí rozmyslí, věřte mi Wink


Jenže Fofo, já právě důkazy měla, dokonce jsem věděla, do kdy tam ta koťata budou, proto jsem požádala ZO o kontrolu s tím, že zaplatím genetické vyšetření (stěry koťat a stěry rodičů koťat), jenže ZO se na to vykašlala s tím, že fotky stačí. Mezitím jsou koťata prodaná, chovatelka vystoupila z Fife a já si můžu kupní smlouvu strčit akorát za obrázek. A stačilo jen, aby ZO konala, co má.


Naposledy upravil Alena C. dne 29. 9. 2009 17:39:02, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:36:01
Odpovědět s citátem

citace:
Samozřejmě navrhovat jako důkaz genetické vyšetření kočky XY když nemá čip a není identifikovatelná je asi problém.

Fofo, ale rodiče jsou čipovaní, takže gentest jejich plus bezpapírového kotěte by jasně sdělil, že jde o potomka těchto dvou jedinců, což bylo popřeno.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:37:09
Odpovědět s citátem

for Pavlína M.

Taky nejsem v tomto ohledu optimista, ale pokud se nebudou chovatelé brát za svá práva a ten lump nebude s vidinou rizika že narazí a zaplatí takovou pokutu, až se z toho s prominutím pos..., asi to lepší nebude.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:41:08
Odpovědět s citátem

for Alena C:

Já vím, ale jak je možné že ZO nekonala, proč nekonala, když to má ve svých pravidlech? A je to zase jen o těch poctivcích a o tom, jak moc členové trvají na tom, aby se pravidla dodržovala. (schůze, výbor který nekonal sesadit a dát tam jiný). Ale je mi jasné, že se o tom lehce píše a že domoci se nápravy tak snadné není Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (68x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top