Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

BOEC - offtopic

Fórum: Rady

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:43:56
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Pavlína M.

Taky nejsem v tomto ohledu optimista, ale pokud se nebudou chovatelé brát za svá práva a ten lump nebude s vidinou rizika že narazí a zaplatí takovou pokutu, až se z toho s prominutím pos..., asi to lepší nebude.


Oldo, vzdyt Vam tady vsichni pisou, ze je prakticky nemozne neco takoveho dokazat. Tak jak se maji chovatele brat za sva prava? Vytazky z knih tady nikomu nepomuzou.

Proto si porad stojim za tim, ze je kolikrat lepsi a ucinnejsi takove veci napsat alespon na nejakem foru nez tahat se k soudu, mit vydaje a pak houby z toho.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:46:34
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Alena C:

Já vím, ale jak je možné že ZO nekonala, proč nekonala, když to má ve svých pravidlech? A je to zase jen o těch poctivcích a o tom, jak moc členové trvají na tom, aby se pravidla dodržovala. (schůze, výbor který nekonal sesadit a dát tam jiný). Ale je mi jasné, že se o tom lehce píše a že domoci se nápravy tak snadné není Confused


ZO patrně stačilo, že se zbavilo členky, se kterou už prý byly dříve problémy, k tomu nepotřebovali genetický důkaz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: ZO
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:49:55
Odpovědět s citátem

Oldo BINGO!!! A jsme u toho!!! Odpovídám i za AlenuC, neb jsme v tom spolu - její kočka + můj kocour. ZO konala tak, svolávala schůze, na které se dotyčná opakovaně nedostavovala, pak už chtěli po několika!! měsících rozhodnout bez ní, jenže ona se omluvila dovolenou (byť ve zvacím dopise nikde nebylo, že pokud se nedostaví BEZ OMLUVY, pouze pokud se nedostaví, že bude rozhodnuto bez ní), omluva přijata, termín opět odsunut a nakonec to dopadlo jejím vystoupením z SCHK přímo v průběhu kárného řízení. Proč ZO nekonala?? Taky nevíme, jen jsme se doslechly, že by je stejně nepustila, že by koťata schovala atd. To pro mne není dostatečnou "omluvou" ZO, které to prostě ani nezkusilo, pak by mohlo teprve tímto argumentovat. Byť jsme ZO bombardovaly jak to šlo, výsledek je takový, jaký je - jak píše Alena - oni se zbavili jim nepohodlné členky (hurá...) a my jsme tam, kde jsme byly předtím. Takže jak pak můžu mít důvěru? Má to tedy ty slušné odradit jakkoliv konat, protože na tom stráví hodiny času a výsledek je pro něj NULA??
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 17:52:45
Odpovědět s citátem

Ano, ideální by bylo, kdyby si chovatelé sami založili forum a tam své hříšníky vylepovali. Něco jako mají firmy se zveřejněnými dlužníky. Ať si takové forum spravují a hlídají, že informace zveřejněné jsou opravdu pravdivé a podložené.

Ale nezlobte se na mě, ale jako moderátorka nestojím o to, aby si tady chovatelé, nechovatelé, množitelé, postižení, kritizovaní, kritizující a kdoví kdo ještě vyřizovali své účty, navíc povětšinou bez důkazů jen na základě JPP. A to podotýkám, že není v mých možnostech, ani v možnostech MK tyto důkazy vyžadovat, natož zveřejňovat.

Ukočírovat a uhlídat oprávněnost a většinou i rozhádanost (a jistě mi dáte za pravdu, že nelze vlákno nechat bez moderování) takového vlákna je nad síly mé i Modrého Kocouře. A poslední, o co stojím já, jako moderátorka a troufám si psát i za Filipa, aby se Modrý Kocouř stal terčem kritiky, výhrůžek, žalob, a nevím čeho ještě, jen kvůli tomu, že někdo má potřebu veřejně kritizovat praktiky jiných a zvolí si zrovna Modrého Kocouře pro zveřejnění.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 18:08:29
Odpovědět s citátem

for sfinxie:

Jenže v tom případě a zvláště za použití oněch důvěryhodných zdrojů tady (viz. jé já se spletla), pak riskujete to, že ten před kým budete varovat a tahat jej po fórech a následně se zjistí že neprávem, neb došlo ke komunikačnímu šumu nebo agentuře JPP (jedno jak to nazveme), tak ten ty nervy a odvahu mít bude a pak se z té vysouzené pokuty, ušlého zisku a kdoví čeho ještě, zblázníte vy Wink

Já nevím jak to ještě polopaticky napsat. Asi by bylo nejlepší, aby fórum sloužilo k tomu, aby se tu lidem radilo a aby si vyměňovali zkušenosti a né drby a pokud varovat, pak opravdu s rozmyslem, když mám věc řádně podloženou.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 19:08:20
Odpovědět s citátem

Já bych k tomu už snad jen zopakoval to poslední, že celá tato diskuse a humbuk vznikly na základě nepodložené a nepravdivé informace, která byla až po několika stranách diskuse mírně uvedena na pravou míru a to beze slova omluvy, ale na základě které jsou však členové (a možná i nečlenové) BOEC bombardováni meily a telefonáty, jak to s těmi podvodníky v organizaci je, zda vůbec platí jejich rodokmeny, zda vůbec mají kočky které si koupili a zaplatili a podobně. To je to tragické nedomýšlení důsledků, kdy byť může být cesta dlážděna dobrými úmysly, vede do pekla a uškodí lidem, kteří s tím nemají nic společného Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 19:21:14
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Já bych k tomu už snad jen zopakoval to poslední, že celá tato diskuse a humbuk vznikly na základě nepodložené a nepravdivé informace, která byla až po několika stranách diskuse mírně uvedena na pravou míru a to beze slova omluvy, ale na základě které jsou však členové (a možná i nečlenové) BOEC bombardováni meily a telefonáty, jak to s těmi podvodníky v organizaci je, zda vůbec platí jejich rodokmeny, zda vůbec mají kočky které si koupili a zaplatili a podobně. To je to tragické nedomýšlení důsledků, kdy byť může být cesta dlážděna dobrými úmysly, vede do pekla a uškodí lidem, kteří s tím nemají nic společného Confused


Mě na tom překvapuje i ta "netolerance" ke členům jiných organizací než je FIFe, v tom případě (u nás) SCHK. Na základě tohoto vlastně tato diskuze vypukla, viz. tento úryvek z prvního příspěvku: "Organizace Bohemians Edelkatze e.V." (BOEC) - mám dost silné podezření, že tato organizace je podvodná, doporučila bych chovatelkám , které si koupili kočičku pod touto organizací, aby si pravost rodokmenu potvrdily na plemenné knize".
Někdo má nějaké podezření, zveřejní to a automaticky je tato organizace mnohými označena jako podvodná, členové dotazováni, jak zde mohou setrvávat...
Nějak to ale neplatí opačně. Když má někdo domněnku o podvodu člena FIFe, neoznačí celou organizaci za "divnou"...
Docela se mě to týká, protože taky nejsem člen FIFe (jsem v CFA).
Vždyť přece neexistuje jen FIFe, je spoustu, ale spoustu organizací a klubů, o většině jsme ani nikdy neslyšeli, protože jsou například jen regionální. Ale to přece neznamená, že jsou špatné, jen proto, že to není FIFe.
Než někdo začne takhle řadově odsuzovat, prosím, uvědomte si, že v každé organizaci, malé i velké jsou členové různí. Poctiví i ti méně poctiví. Že příslušenství k určitému klubu ještě neznamená dodržování etiky a chovatelskou poctivost.
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bára H.



Založen: 26.09.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Most

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 19:44:06
Odpovědět s citátem

Tak já si nemyslím, že by to byl (rozhodně tedy ne z mé strany) projev netolerance k ostatním organizcím (non-FIFe)... Právě já byla z toho proto tak špatná, že jsem zjistila, že bych do BOEC měla psát něco o někom, kdo je jejich předsedkyní... To jsem skutečně nečekala... A jsou to pak právě oni, kdo vrhají spolu se sebou dosti pravděpodobně špatné světlo i na jiné minoritní ogranizace!

Jinak znovu se omlouvám za nešťastnou formulaci ohledně mého podezření (to bylo opravdu taktickou chybou v době kdy se na důkazech teprve pracuje), ale stejně nepochopím nikoho, kdo kvůli tomu bude napadat mě a hájit paní P... Nepřipadám si zde jako mezi milovníky koček, ale jako před bandou přitroublých obhájců někde u soudu... Zkuste to brát trochu lidsky a ne jako študentíci podřadných práv!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2009 19:50:54
Odpovědět s citátem

Tak víte co paní Báro? Máte svůj web, co kdybyste celou kauzu zveřejnila na svém webu, umožnila diskuzi a nechte lidi, ať se vyjadřují na webu, který spravujete Vy. Dejte sem odkaz, aby lidé věděli, kam se nasměrovat, spravujte a korigujte podobné aktivity. Neste na trh svou kůži.

Já osobně nemám nic proti tomu zveřejnit odkaz na diskuzi na podobná témata, pokud si její iniciátor stáhne veškerou správu a zodpovědnost pod sebe.

A tímto tuto diskuzi uzavírám a vlákno uzamykám.

Pokud chce kdokoliv cokoliv k uvedenému dodat, ať si spustí diskuzi na svém webu a sem vloží odkaz.
Pokud bude založeno znovu vlákno na toto téma, bude uzamčeno.
Pokud chce kdokoliv cokoliv dodat, prosím, o kontakt prostřednictvím soukromých zpráv.

Děkuji za pochopení.

April
moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top