Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

TOP 10


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: TOP 10
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2005 14:51:29
Odpovědět s citátem

Co takhle diskvalifikovat Ginger Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad . Samozřejmě nemám nic proti kočičce, ale říkám si JE TO OD JEJÍHO PÁNÍKA FÉÉÉR. (Ten snad celý den jen hlasuje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ) Měl by se stydět. Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2005 15:12:17
Odpovědět s citátem

Hmm, taky mi to hlasování přijde nefér.

Jestli se tu ukáže páníček (panička) od Ginger, jen bych mu (jí) chtěla vzkázat, že my tady soutěžíme férově a sportovně a ne kvůli výhře, ale pro radost z našich kočiček Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2005 15:16:07
Odpovědět s citátem

Moje řeč. Nejde mi o výhru, nemám v galerii ani jednu fotku, ale přijde mi to prostě nefér. Aby byla na sedmi fotkách z deseti jedna kočička a ještě s tak obrovským náskokem.......
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Ginger
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2005 15:17:11
Odpovědět s citátem

No mně se Ginger líbila, ale po té, co se tu podvádí už mám na ni spíš aversi-všeho moc škodí,Čeho je moc, toho je příliš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2005 15:21:59
Odpovědět s citátem

Ano, Ginger je úzasná!! Několikrát jsem jí dala hlas, ale po tom, co včera během 20 minut přibylo přes 25 hlasů, jsem se rozhodla, že už ne. Myslím si, že je to zbytečné. Nechci se tu hádat ani nic podobného. Každý člověk v sobě má jistou dávku soutěživosti, ale prosím férově Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Nefér soutěžení....
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2005 9:25:16
Odpovědět s citátem

Páníčkovi Ginger zřejmě unikla ta skutečnost, že soutěž je proto, aby se vybrala ta nejhezčí fotka a ne, aby někdo vyhrál za každou cenu Confused ....

Dala jsem hlas "co zas kde lítá?" proto, že je to podle mě opravdu nejvydařenější fotka a mimo jiné i proto, že její autorka by případnou výhru věnovala některému útulku pro kočky Wink ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2005 9:16:42
Odpovědět s citátem

Vážně nikomu nepřijde divné že jedna fotka má před ostatními náskok víc než 500 hlasů???????? Evil or Very Mad
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2005 9:23:21
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Vážně nikomu nepřijde divné že jedna fotka má před ostatními náskok víc než 500 hlasů???????? Evil or Very Mad


Divné to samozřejmě každému je, a ten, kdo je trochu znalý v problematice internetu, webů, a podobně, i ví, jak to bylo "spácháno".

Nicméně, bohužel, proti lidem, kteří chtějí podvádět a kazit soutěže, není obrany, protože tací si vždycky cestu najdou ... minule Ginger, teď Elizabeth .... a příště se najde další vykuk Evil or Very Mad

My ostatní si můžeme hlasovat "pro sebe", tj. pokračovat v regulérním hlasování a mít alespoň "drobnou" radost z toho, že se naše fotky opravdu líbí a že jsme počtu hlasů dosáhli bez podvádění!

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2005 8:58:45
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Vážně nikomu nepřijde divné že jedna fotka má před ostatními náskok víc než 500 hlasů???????? Evil or Very Mad


Divné to rozhodně přijde, ale já osobně už nevím jak to komentovat. Co na to říct, když má někdo žaludek na to podvádět a ještě u tak nekvalitní fotky... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2005 9:00:51
Odpovědět s citátem

Divné?! Spíš je to každému jasné, prošla jsem fází vzteku, teď jsem ve fázi rezignace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2005 13:09:49
Odpovědět s citátem

Ginger se už umoudřila a teď tu máme zase Elizabeth. Crying or Very sad (Ginger měla alespoň hezké a kvalitní fotky.)
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: ad Top ten
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 10:15:15
Odpovědět s citátem

Nejsem počítačový expert, ale třeba na Adélce (kocka-info.cz) mají hlasování ošetřeno, takže jeden počítač=jeden hlas. Zřejmě by i to šlo obejít, ale pro obyč uživatele je to dostatečná zábrana. Pak by byl konec rozhořčeným výkřikům a vládě jedné kočky (i třeba dvou). Gemma
P.S.: píšu z jiného počítače
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ad Top ten
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2005 10:28:16
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Nejsem počítačový expert, ale třeba na Adélce (kocka-info.cz) mají hlasování ošetřeno, takže jeden počítač=jeden hlas. Zřejmě by i to šlo obejít, ale pro obyč uživatele je to dostatečná zábrana. Pak by byl konec rozhořčeným výkřikům a vládě jedné kočky (i třeba dvou). Gemma
P.S.: píšu z jiného počítače


Teď vyjadřuji jen své domněnky, nemám to potvrzeno a ověřeno, ale dle mých zkušeností s internetem a tak podobně předpokládám, že u Ginger to bylo nejspíš podvádění v klasickém slova smyslu ... víc hlasů z jednoho PC, což se ošetřit dá ... nicméně případ Elizabeth se nejspíš v prvopočátku ošetřit nedal, dokud to tedy někdo nezkusil tímhle způsobem podvádět, protože pravděpodobně hlasování probíhalo spamem ... dotyčný rozeslal emailem přímo odkaz na "poslání hlasu", takže kdokoliv odkaz otevřel, zahlasoval a tím pádem každý hlas šel z jiného PC ....
Lidská fantazie je neuvěřitelná .... pokaždé nějaký vykuk příjde na nový způsob, jak oblafnout hlasování .....

Ostatně, co jsem četla, tak i Adélka měla svého času problémy s podvody při hlasování .... ošetření přes IP adresu je sice řešením, jenže se pak znemožní hlasovat třeba dvěma různým osobám v jedné firmě, pokud firma "posílá ven" jen jednu adresu .... to samé, pokud lidé mají doma jeden PC a chtějí zahlasovat třeba celá rodina ....

Tohle nejsou ani tak výkřiky, jako spíš zklamání nad tím, že někomu stojí za to podvádět!

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ad Top ten
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2005 11:22:23
Odpovědět s citátem

April napsal:
Teď vyjadřuji jen své domněnky, nemám to potvrzeno a ověřeno, ale dle mých zkušeností s internetem a tak podobně předpokládám...

Musím potvrdit, že u Elizabeth to byl spam toho druhu, jak popisuje April - je to zase už ošetřeno, není to už tak snadné, ale na internetu je třeba počítat asi vždycky s tím, že někdo se bude snažit najít cestičku, jak všechny zábrany obejít - znám třeba člověka, co má k dispozici stovky IP adres a už to i myslím využil.
NEJ fotka je pokus o vrácení foto soutěží na Modrého kocouře, technicky jsou obrany proti všelijakým podvodům vždy o krok za koumáky, kteří zoufale potřebují vyhrát. Myslím, že i vzhledem k počtu fotek, který je v posledních týdnech ohromný (je to tím, že skončily prázdniny, nebo NEJ fotkou?), je potřeba uvažovat o další změně pravidel. Protože nechci měnit nic v běžící soutěži, pro současné fotky platí a bude platit to, za jakých podmínek sem byly vloženy.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (29x)
2
Jsme v pořádným svrabu (28x)
3
Kdo mi to vysvětlí? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top