Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

granule fitmin kitten


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
stiskoCh



Založen: 29.05.2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Bučovice (okr.Vyškov)

Předmět: granule fitmin kitten
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2009 11:10:53
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s granulama Fitmin pro koťata? u nás v obchodě je mají v akci tak o nich uvažujeme.

díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Mishankaa



Založen: 08.07.2009
Příspěvky: 21

Předmět: .
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2009 21:46:14
Odpovědět s citátem

.j

Naposledy upravil Mishankaa dne 22. 11. 2009 20:25:38, celkově upraveno 3 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mishankaa



Založen: 08.07.2009
Příspěvky: 21

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2009 21:50:49
Odpovědět s citátem

jjů

Naposledy upravil Mishankaa dne 22. 11. 2009 20:26:16, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: granule fitmin kitten
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2009 16:01:27
Odpovědět s citátem

stiskoCh napsal:
Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s granulama Fitmin pro koťata? u nás v obchodě je mají v akci tak o nich uvažujeme.

díky


Fitmin je moderní výživový program, vycházející z běžného chování majitelů koček, kteří kombinují suché a mokré krmivo, aby dopřáli své kočce chutnou a pestrou stravu. Fitmin = kombinovaná výživa, která spojuje výhody a eliminuje nedostatky obou druhů krmiv. Nabízí kombinaci suchého krmiva - granulí a kapsiček s vlhkou stravou.

Výživový systém Fitmin pro kočky je svojí optimální denní dávkou a pestrým surovinovým složením tím správným řešením pro zdraví Vaší kočky.

Je zaměřený na zdraví kočky:

* zdravé zuby - spoléháme na mechanické abrasivní působení granulí, které je posíleno přítomností jedinečného patentovaného doplňků Stay-Clean TM. Ten působí jako antibakteriální ochrana v ústní dutině, prokazatelně snižuje ukládání plaku (o 20 %) a tvorbu kamene (o 14 %)
* zdravý imunitní systém - využíváme synergického efektu několika funkčních surovin. Nu-Pro - doplněk nukleotidů prokazatelně zvyšuje schopnost bránit se nemocem a infekcím. Vitamíny E a C, spolu s organicky vázaným zdrojem selenu, které působí jako koktejl antioxidanů a chrání proti volným radikálům, oddalují stárnutí buněk. Fruktooligosacharidy napomáhají osídlení střeva žádoucí mikroflórou, naproti tomu mananoligosacharidy snižují možnost rozvoje nežádoucích střevních organismů
* zdravý močový systém - krmiva Fitmin jsou koncentrovaná a vysoce stravitelná, jejich celková denní spotřeba je nižší. Tím je zároveń menší i množství výkalů a množství vody v nich obsažené, více vody odchází z těla močí. Močení je častější a tím se zkracuje čas, po který mohou vznikat močové kameny. Tyto faktory působí spolu s optimální hladinou hořčíku v krmivu na celkové zdraví močového systému
* zdravou kůži a srst - v krmivech Fitmin je obsaženo dostatečné množství esenciálních aminokyselin, které jsou základními stavebními kameny při tvorbě kožních a chlupových bílkovin. Hebkost a vláčnost kůže a lesk srsti jsou dosaženy díky optimálnímu poměru mastných kyselin (lněné semeno a lososový olej). Přirodní forma zinku spolu s biotinem a vitamíny skupiny B vhodně doplňují celou mozaiku faktorů, pozitivně ovlivňujících kvalitu kůže a srsti
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fitmin
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2009 16:32:37
Odpovědět s citátem

Tatiano,
stisko asi chtelo zkušenost, ne výpis z netu, každá liška chválí svůj ocas. Fitmin je krmivo, které v nové řadě vyrábí naše firma Dibaq. Je chemicky konzervované, byť složení vypadá docela dobře. Myslím ale, že za tu cenu jsou prověřenější vyzkoušená krmiva. Já osobně (ale mám pocit, že svým kočkám musím dát to NEJ a na jejich výživu dbám určitě víc jak na svoji) bych s tím kotě nekrmila, maximálně bych byla ochotna vyzkoušet to u dospělé kočky. Leč jak říkám - pokud není motivací cena v poměru ke kvalitě - a to tady není - tak se držím osvědčeného.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2009 12:19:28
Odpovědět s citátem

Já jsem jednou dostal 400g pytlík zdarma a odnesl jsem ho s dalším co můj mlsoun odmítl do útulku. Tam jsem se dozvěděl, že ho prý útulkové kočky také nemusí.
Mimochodem Fitmin kapsičky u mě rovněž neuspěly (co by také člověk nechtěl za 44,-Kč/Sada 4 kapsiček).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (75x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top