Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mražení krmiva


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Dufinka



Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Mražení krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2009 10:54:38
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda mražením kompletního krmiva pro kočky se neničí některé jeho složky...Jde mi o to, že větší balení konzervovaného krmiva vyjde levněji než ty menší...jenže taková 400g velká konzerva by zůstala dlouho otevřená v lednici a jistě by nevydržela v poživatelném stavu do úplného spotřebování. Otázka tedy zní: Znehodnotí mražení kompletní konzervované krmivo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Mražení krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2009 13:31:11
Odpovědět s citátem

Dufinka napsal:
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda mražením kompletního krmiva pro kočky se neničí některé jeho složky...Jde mi o to, že větší balení konzervovaného krmiva vyjde levněji než ty menší...jenže taková 400g velká konzerva by zůstala dlouho otevřená v lednici a jistě by nevydržela v poživatelném stavu do úplného spotřebování. Otázka tedy zní: Znehodnotí mražení kompletní konzervované krmivo?


Mražení je nejlepší konzervace,neničí se žádné vitamíny.Pokud konzervu při otevření rozdělíte na porce a dáte zmrazit,nemělo by to být na úkor kvality.Ovšem po rozmrazení spotřebovat,neuchovávat.Proto naporcovat na takové množství,která je kočka schopna sníst najednou.


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2009 10:53:32
Odpovědět s citátem

Mražením se nic nezničí, ale 400g konzervu dle mého názoru není potřeba mrazit. Já kupuji 400g Porta21 a z jedné konzervy udělám tak 5 porcí. Takže i když toto prostřídám něčm jiným a doplňkovými granulemi, tak mi konzerva vydrží max 5 dní a tuto dobu v pohodě vydrží i v chladničce. Pouze ji zakrývám plastovým víčkem, aby neosychala. Na toto se mi osvědčilo bílé plastové víčko od slazeného kondenzovaného mléka z Lidlu. Na 156g balení Porta21 (=2 porce) nebo 170g Cosma Thai zase používám čevené víčko z plechovky KK arašídů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2009 11:29:46
Odpovědět s citátem

Víčka určená přímo na kočičí konzervy se nechají za pár kaček koupit-nabízí i zoohit a kdejaká prodejna kočičích potřeb.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Dufinka



Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Mrazení krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2009 14:20:21
Odpovědět s citátem

Moc děkuji za Vaše příspěvky...právě ty Porty vycházejí ve větším balení levněji... Laughing uvidím, jak dlouho vydrží v ledničce po otevření, ta víčka zatím nemám, určitě si je pořídím...ale myslím, že na to mrazení stejně dojde...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top