Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2011 18:53:50
Odpovědět s citátem

Na základě zdejších referencí jsem na nasimazlici právě objednala-fakt tam mají super ceny, tak uvidíme.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bala



Založen: 13.01.2012
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2012 9:28:27
Odpovědět s citátem

Alena C. napsal:
Přesně tak. Až budou naši prodejci schopni nabídnout výbornou cenu, krátkou dodací lhůtu, klidně je budu podporovat, ale zatím mají smůlu. Nakupuji tam, kde je to výhodné, kde mají zboží na webu zároveň skladem a dodají mi to za pár dní. A jako bonus dají chovatelskou slevu nebo dopravu zdarma a nehandrkují se, jestli má balík se stelivem trochu nad 30 kg.



Dobrý den,
sleduji tuto diskuzi a nestačím se divit. Pohybuji s v obchodu s krmivem pro zvířata už desítky let a můžu Vám říct, že netuším kde to tyto zahraniční obchody berou, ale s jistotou vím, že některé granule, obzvláště ty o mnoho levnější a značkové, jim nedodávají výrobci těchto granulí. Zvláště tito značkový výrobci si striktně drží jasnou cenu a dodávají to všem ochodníkům do všech zemí za stejné ceny a také vím, že za ceny, za které to nabízí tento obchod, to nelze koupit ani přímo od výrobce natož pak od obchodníka.
Vážně si myslíte, že by naši prodejci toto zboží neprodávali za nižší cenu nebo přinejmenším za stejnou jako oni??? Oni by rádi, ale to nelze. Oni to za tu cenu ani nekoupí. Souhlasím s paní Žanetou, protože takto podporujete jinou státní kasu atd. Jak to tito levní obchodníci dělají si můžete domyslet... A hlavně u nich platí jiné zákony, jiné daně...
Přeberte si to jak chcete, ale moc by mě zajímalo jak by jste řešila případ, když by jste zjistila, že Váš miláček onemocněl díky nekvalitní stravě (což Vám samozřejmě nepřeji). Kde by jste komu co někde v zahraničí dokazovala.......Ale to už je Vaše věc, ale dát si udělat zkušební rozbor taky není na škodu.....zkuste to, myslím, že se budete hodně divit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: Zoofast
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2012 21:57:01
Odpovědět s citátem

Kvůli diskuzím na kočičích fórech, kde se rozebírá, že nákup z Polska je hazardem se zdravím koček, jsem psala na české ústředí Royal Canin - aby mi potvrdily, že RC odebíraný ze ZOOFASTU (Polsko) i ze ZOOHITU (Německo) mají stejnou kvalitu.
citace z e-mailu fi Royal Canin:
Do Polska, České republiky i Německa jsou dodávány krmiva z naší polské a částečně z francouzské továrny, protože polská továrna nemá dostatečně velkou kapacitu.
Moje oblíbené granule RC řady Pure feline mají v Polsku o 99,-Kč levnější, tak je beru tam...
Máte někdo zkušenost, že stejné výrobky jsou pro český trh jiné, než např. pro německý trh? Všude se o tom mluví, ale já nemám možnost srovnání - jen u toho co beru ze ZOHITU v Německu a to mi chodí "némlich" to samé, co kupuji v českých e-shopech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top