Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ranní neklid-proč?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2010 9:46:56
Odpovědět s citátem

Ach ano - ještě závěr pro silné povahy:

Začnete zavýjet spolu s kočkou, protože je to jediný způsob jak ji umlčet. Tedy... Vy zavýjíte, ona zavýjí. Vy zavýjíte, ona dál zavýjí. Vy zavýjíte - sakra budeš už zticha? Ona pípne. Vy si oddychnete. Druhá kočka začne mrouskat.
Přichází domu muž. Zastavuje se ve dveřích a vidí vás jak mňoukáte na kočku, jak kočka mňouká na vás a další do toho mrouská. Paní od vedle otvírá dveře a ptá se, od kdy se nám mrouskají všechny tři kočky? (Ano, sleduje to s vámi, poněvadž také trpí spánkovým deficitem.)
Muž se otáčí ve dveřích a prohodí, že si musí ještě něco zařídit. Vy ho neslyšíte. Mňoukáte si s kočkami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terezka



Založen: 03.03.2010
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 3. 2010 10:39:25
Odpovědět s citátem

Muž se otáčí ve dveřích a prohodí, že si musí ještě něco zařídit. Vy ho neslyšíte. Mňoukáte si s kočkami.[/quote]



LOL. odkud to znám? Smile


btw. máme doma 8mi měsíčního bengálce. rozinka (to je jedno z jeho milionu jmen) začal ráno mňoukat pravidelně v půl šesté. manžel chovatelky asi tak ráno vstával, přišel do obýváku, poňuchňal kočky a dal jim do misky. tak si rozinka zvykl, že se vstává v půl šesté.
díky bohu se začíná posouvat - dnes nás přišel vzbudit "až" v 615.
v půl šesté to je fakt na blázinec, přítel řve, že ho dá na aukro.
(právě vyskočil na horní hranu dveří a spadl dolů... na všechny 4 a přítel hned přiskočil a kontroloval, jestli je v pořádku... Laughing takže to s tím aukrem tak vážný nebude)

trochu se to uklidňuje, když hodně řve, šoupneme ho do koupelny, tam si po zhruba 20ti minutovém řvaní lehne a spí.

tak trochu naivně doufám, že se za nějakou dobu vyspím třeba až do sedmé ráno Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terra



Založen: 04.12.2009
Příspěvky: 12

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2010 10:29:14
Odpovědět s citátem

Paní Kausová,

obávám se, že vaše veterinářka má pravdu a u vaší koččiky jde o psychický problém. Vy jste sice dosáhla svého a kočička už se nedobývá k vám do ložnice a vy klidne spíte, ale kočička je ve stresu, chce být v noci s vámi, ale nemůže, nemůže se k vám ani dobývat, něco (být s vámi v noci) jí MOC chybí a kompenzuje to přehnaným olizováním.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merxík



Založen: 12.07.2010
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2010 15:27:00
Odpovědět s citátem

U nás je to tedy tak, že Matýsek od miminka spí s námi v ložnici - je s námi od svých 4 týdnů, jak už jsem tu psala, zachránili jsme ho čistě náhodou. Byl tak maličký a já byla tak "vykulená" (dřív jsme měli doma jenom morče), že bych asi stejně oka nezamhouřila, kdybych věděla, že není v mojí blízkosti.
Jako úplně maličké miminko byl hodný, stočil se mi u hlavy a spinkal. Já byla vzhůru, abych ho nedejbože nezalehla...
Potom jsme si prošli odbobím pěkného zlobení - lítání po peřinách, drápání, okusování nohou... přítel byl na nervy, pořád ho napomínal, ošíval se po něm - a to bylo samozřejmě to nejhoší, co mohl. Takže jsem přítele na pár dní "vykázala" do obýváku - on se vyspal, já začala kocouře ignorovat a za týden se zklidnil.
Teď jsou mu čtyři měsíce, spát chodí s námi (většinou tak okolo jedenácté, půl dvanácté). Okolo třetí se vzbudí, začne špacírovat ode mne k příteli, oba nás "oňuchává", vrní jak o život, olizuje nás, slintá Smile) Přítel si zvyknul nereagovat, takže k tomu už chodí minimálně, zato já neodolám a vždycky ho pomazlím, užiju si jeho pozornosti dosyta Smile) To trvá tak deset dvacet minut, pak zase usne, ale v pět už je vzhůru, zase mazlení, jenže pak už neusne a začne vyvádět blbosti. Já se proto každý den v pět zvednu, vezmu kočkouna a jdeme si hrát, aby se přítel ještě chvíli vyspal. Ale on většinou do práce vstává okolo půl šesté, takže to už není tak velký rozdíl. To spíš aby měl příjemné probuzení a nebudil ho zvuk padajících květináčů Smile)
Já tedy po tom, co jsme si s kočičákem prožili ten první a druhý měsíc, považuju za úspěch to, že můžeme spát s přítelem v jedné místnosti a do těch cca 5 se jakžtakž vyspíme. Už jsem si na to brzké vstávání dokonce tak zvykla, že před odchodem do práce stihnu udělat nějaké drobnosti a ušetřím si tak čas večer, kdy si s kocourkem můžeme hrát Smile
Do budoucna bych byla ráda, kdyby ho přešlo to mazlení ve tři ráno, ale kdyby spal od jednácti do pěti v kuse, byla bych moc ráda. Moc nechápu ty, kteří si stěžují, že je kočka budí v šest ráno - já jsem totiž celý život zvyklá vstávat do školy/práce okolo šesté, nikdy později a ani o víkendech se u nás žádné vyspávání nikdy nekonalo, takže mě pátá - šestá připadá docela přijatelná. Ale to asi záleží, jak je kdo zvyklý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2010 21:02:03
Odpovědět s citátem

Tak to mně by zabilo! V tu dobu se tak otáčím na druhý bok a pokračuju ve spaní a všechny kočky se mnou. A že jich tam teď mám 3 dospělé a 4 koťata, a všichni spí, dokud já neožiju. Klidně o víkendu i do osmi. Zlatíčka moje.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Merxík



Založen: 12.07.2010
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2010 12:38:41
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Tak to mně by zabilo! V tu dobu se tak otáčím na druhý bok a pokračuju ve spaní a všechny kočky se mnou. A že jich tam teď mám 3 dospělé a 4 koťata, a všichni spí, dokud já neožiju. Klidně o víkendu i do osmi. Zlatíčka moje.



Víte, ono je to asi právě tím, že těch kočičáků máte víc. Já to znám od mojí mamky, ta má tři a k tomu pejska. A protože si spolu přes celý den hrají, jsou "vyblbnutý" a v noci spí celkem dobře. Teď jsme poslední dva víkendy strávili na chalupě právě s mamkou a jejím "zvěřincem", do kterého se náš Matýsek výborně zapojil (měla jsem ze začátku trochu strach, jak bude na tolik zvířátek reagovat). Celou noc jsme o něm nevěděli - zůstal spát s ostatními v obýváku. Ložnici měl celou noc otevřenou, ale přišel až v sedm ráno - loudit o snídani Rolling Eyes Jestli se nám podaří přestěhovat, tak mám od přítele slíbenou druhou kočinu - kamaráda pro Matýska, evidentě je to totiž kočka společenská Very Happy

Třeba by i té briťulce, která paní budí v pět ráno pomohlo, kdyby jí pořídili kočičího kamaráda, aspoň by za těmi dveřmi nebyla sama (a nebo by na paní mňoukaly a bouchaly obě) Evil or Very Mad

Tatiano, dívala jsem se na Vaše stránky, máte opravdu nádherné kočičky, hlavně peterbaldi, ti jsou přímo úžasní. Bivojek je moc roztomilé miminko Laughing Je to jediné plemeno, u kterého se mi líbí úplně stejně "nahatá" i "kožíšková" varianta.

Hodně radosti s kočičí smečkou a pěkný víkend
Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2010 19:10:21
Odpovědět s citátem

Děkuji a nápodobně Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top