Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

konzerva brit care


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
stiskoCh



Založen: 29.05.2009
Příspěvky: 47
Bydliště: Bučovice (okr.Vyškov)

Předmět: konzerva brit care
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 13:40:45
Odpovědět s citátem

dobrý den, máte někdo zkušenosti s těmito konzervami? krmím mého kocoura kastráta a kočiku granulami brit care pro kočky žijíci v bytě a jsem spokojená, ale stále hledám nějaké vhodné konzervy. díky za radu

http://www.granulepropsy.eu/zbozi/312-brit-care-cat-konzerva-tunak-a-krocan-80g/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 17:34:18
Odpovědět s citátem

Já jsem ji minule koupila,tuším tu kuřecí a přišlo mi to nic moc.Kočině to ani nevonělo,nechala tp(ehm,když ona nechá všechny konzervy,tak to zase tak moc neberte Very Happy ),ale hlavně to bylo takové masíčko a ,,vodou".
Zkusila jste Shiny Cat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2010 22:32:46
Odpovědět s citátem

Myslím, že jsou tyto konzervy kvalitní, ale nesmyslně drahé, stejně jako shiny cat, cosma thai apod. Raději než kupovat tyto konzervy kupovat, uvařím kočkám maso sama. Vájde to asi na 1/4 ceny. Už mám vychytaných pár receptur Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2010 12:57:29
Odpovědět s citátem

U nás docela jedou. Je to změna oproti Shiny Cat, je tam trochu jiný ten sos. Měli jsme všechny tuňákový a jednu kuřecí. Dokonce jsem jednou omylem vzala kuřecí pro koťata, to byla taková větší kejda Laughing Ale baští to obstojně.


kaba napsal:
Myslím, že jsou tyto konzervy kvalitní, ale nesmyslně drahé, stejně jako shiny cat, cosma thai apod. Raději než kupovat tyto konzervy kupovat, uvařím kočkám maso sama. Vájde to asi na 1/4 ceny. Už mám vychytaných pár receptur Laughing


Nepodělíte se s námi? Smile Mě nenapadá nic jiného než to maso uvařit ve vodě a to teda našemu mlsounovi moc nešmakovalo Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2010 13:47:06
Odpovědět s citátem

Já mám právě také problém s tím, že prostě jen uvařené maso mi ty opice mlsné nejedí. za jakýkolikv recept budu vděčná Smile Brit se ke mě dostal jednou a byl zbaštěn se středním nadšením, Shiny cat je na jejich žebříčku ještě níž. Co ale u nás z těch masovek frčí, je Applaws ve všech kombinacích, navíc myslím, že je cenově nastejno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2010 15:30:04
Odpovědět s citátem

Smeny
lucbic


Mám 2 kocoury, jeden je zmlsaný až to není hezké, druhý zblajzne v podstatě všechno, ale jelikož nehodlám vyvyřovat každému zvlášť, musím se přizpůsobit tomu mlsnému Very Happy Mlsnému Bandíkovi moc nejedou ryby, výjimkou je tuňák a losos (dostává jen nesolené, čili buď z kočičích konzerv nebo uvařené). Z drůbeže může vnitřnosti(např. srdíčka) a tučnější maso (stehna). Dělám to tak, že to co mám po ruce z toho co jedí dám do nádoby vhodné do mikrovlnky, přikryju to něčím (mám na to už takovou sadu - miska a podšálek z ikey Laughing ), dávám jen tolik co snědí na posezení, strčím to do mikrovlnky asi na 1-3 min(po dobu vaření to vydává šílené zvuky, Shocked ), pak vyndám z mikrovlnky, zapnu digestoř, otevřu, vyndám maso, nakrájím na kousky(velikost záleží na preferencích strávníků), zaliju štávou která vbyla v misce popř. nechám trochu vychladnout a podávám Wink Dokonce Bandíkovi moc chutná. Osvědčený recept je kuřecí 1. srdíčka 2 kuř. maso a kůže (odřezky co mi zbyly po přípavě lidského jídla) , 3. losos, to vše můžete vylepšit trošičkou uvařené rýže pokud máte po ruce(asi tak lžička na 2 kocoury), ale nemusíte. Důležitá je ta příprava v mikrovlnce (ale pozor, nesmí to trvat moc dlouho pač potom např. kuř. kůže je usmažená a nepoužitelná) bez vody jen ve vlastní šťávě(nezapomeňte ji přidat do misky, je to to nejlepší) Wink Ještě můžete přidat trochu lněného nebo lososového olej(pro hezkou srst).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2010 16:02:41
Odpovědět s citátem

Ještě jsem zapomněla na krevety. Ty jsou velice oblíbené. Kupuje je neloupané předvařené (pro sebe Wink ) a pár kousků nechám kočkám(nechám je jen rozmrazit). Z krevet jen sundám krunýř z těla a hlavy(ale nechám hlavu celou, jakoby s "mozkem").
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Creepy kočky: Noční kontrola (15x)
3
Vaříme pro kočky: Domácí masová sklenice (13x)
4
Jak dát kočce prášek (13x)
5
Veterinární poradna: Venkovní kocour má nemocné oči - ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top