Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

péče o Sphynxí koťátka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 17:27:46
Odpovědět s citátem

Helcina napsal:
tohle vše vím,v tabulce se orientuji, anglicky taky umím dobře, takže tohle jsem vše vyčetla.
Jinak je mi 25 let, jestli je to tak důležité a pochybujete o mém IQ Very Happy


a problém je tedy v čem?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Helcina



Založen: 15.08.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Vysoká Pec,431 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 17:40:30
Odpovědět s citátem

No u mě to bylo tak, že jsem se do toho nehnala za vidinou peněz..nebo tak něco.Když jsem Trixu kupovala, tak mi majitel sdělil,že by nebylo na škodu jí nechat brzy připustit, a já,že s tím nemám zkušenosti. Ale prý že mi s PP pomůže,tak jsem to nějak nezkoumala. Nenapadlo mě,že budu muset řešit tolik věcí okolo. Nevadí mi to, to vůbec né,ale prostě nebudu dělat suveréna, když se na to opravdu necítím. Byla jsem ráda, že se vše povedlo dobře, porod taky...a na tohle jsem prostě musela vlítnout až po zjištění, že si vše musím vyřídit sama, co vše atd.Tak holt to teď zjištuji tady s vaší pomocí...a nestydím se za to. Pokud se někdo do mě bude trefovat, že jsem méně chápavá,tak prosím, když to někomu udělá radost. Já jen chci,aby to vše bylo,tak jak to má být, a nechci se tady pak o sobě dočíst nějaké drby, že jsem prodala koťě tak a tak, jak to tady někdy je.
_________________
sphynxové jsou sluníčka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Helcina



Založen: 15.08.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Vysoká Pec,431 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 17:43:46
Odpovědět s citátem

teď už možná v ničem.
_________________
sphynxové jsou sluníčka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:03:35
Odpovědět s citátem

Oldo a jsme u toho. Kdyby byla slečna ve FIFE, musela by na výstavu a tam by dala řeč s nějakým chovatelem, který by jí poradil a řekl co a jak Very Happy
A teď na mě vlítne Pavlína M Laughing
Navíc, když nezná ani z jaké linie jsou rodiče, nedivila bych se, kdyby šlo o inbreeding. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:15:55
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Oldo a jsme u toho. Kdyby byla slečna ve FIFE, musela by na výstavu a tam by dala řeč s nějakým chovatelem, který by jí poradil a řekl co a jak Very Happy


No, kdyby byla slečna ve FIFe, tak pokud by nechtěla, nemusela by na tu výstavu taky, sice by to bylo složitější, ale šlo by to. Jinak si myslím, že na to, aby jí někdo poradil, určitě ve FIFe být nemusí ani ona, ani ten, kdo jí bude radit Laughing

Ale to je věc názoru, myslím si že debata zda FIFe, BOEC atd.... tu už byla mnohokrát a vždy o ničem. Buďme rádi že si může každý vybrat a mezi námi, teď ať to nikdo nevztahuje na sebe, trotl může být v jakékoliv organizaci Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:19:30
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
když nezná ani z jaké linie jsou rodiče, nedivila bych se, kdyby šlo o inbreeding. Confused


O inbreeding snad jít může, pokud chovatel ví co dělá, na tom snad není nic špatného, no ale marná sláva, tohle zcela jistě není ten případ Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:33:59
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Blažková Hana napsal:
mohu se Vás prosím zeptat, kolik je Vám let??


Ale Hani no tak Very Happy Učenej z nebe nespadl a docela se dokáži vžít do situace člověka, který se o danou problematiku nikdy nijak nezajímal, že vůbec netuší, co daná čísla a zkratky v PP znamenají.

Je mi jasné, že styl napřed koťata - potom starost jak to vlastně je, vzbuzuje u většiny z nás údiv, ale každý nějak začínal Laughing


Oldo, to nebylo ve zlém. Já bych jenom velmi nerada vyčerpávala síly na 13 leté dítě. Už se mi to také stalo. A co se týká rozdílů mezi organizacemi, tak by opravdu měla slečna své problémy řešit se svou organizací. Barvy koťat se určují tak, že si vezmete do ruky rodokmeny obou rodičů a jedno kotě po druhém a určujete barvy. Což fakt po internetu nejde. Navíc si myslím, že slečna rodokmen kocoura v ruce ani nemá.
Celá tato debata je ztráta času.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:41:04
Odpovědět s citátem

Pochopila jsem to dobře?
Chovatel kočky Vás uhnal do koťat a pak se na Vás vybodl? Máte-li kočku z CHS Grandbor, jde tedy o pí Procházkovou. Bývalou předsedkyni BOEC.
Oldo ne hned vztahovačně. My opravdu na výstavách probereme skoro všechno. Teda když to stihneme. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Helcina



Založen: 15.08.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Vysoká Pec,431 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:51:39
Odpovědět s citátem

všem děkuji...S nečí pomocí už ty barvy dáváme dohromady.
_________________
sphynxové jsou sluníčka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 18:55:34
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Oldo ne hned vztahovačně. My opravdu na výstavách probereme skoro všechno.


To věřím že je třeba všechno probrat, no ale vždyť o tom to je...

Jojo, lidé jsou různí a já si opravdu myslím, výstavy nevýstavy, spolky nespolky, vždy je to o konkrétních lidech. Zrovna dneska jsem si povídal se slečnou co si vyrazila koupit kočenu do rodné CHS vaší Camilky. Tedy poslouchal jsem s otevřenou hubou a nevěřil svým uším, co vše je možné, ještě že slečna odolala a vrátila se bez kočky Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 19:08:53
Odpovědět s citátem

Zrovna dneska jsem si povídal se slečnou co si vyrazila koupit kočenu do rodné CHS vaší Camilky. Tedy poslouchal jsem s otevřenou hubou a nevěřil svým uším, co vše je možné, ještě že slečna odolala a vrátila se bez kočky



Kéž by takových bylo víc Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 4. 2010 19:12:07
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Kéž by takových bylo víc Embarassed


Přesně to jsem jí říkal, že takových je málo, většinou když už člověk tu nahatou kuličku vidí, neodolá a přemýšlí až doma s křížkem po funuse.
Naštěstí než tam vyrazila, tak si nechala poradit nač je třeba se zaměřit, ale hlavně pak podle toho postupovala. Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: Otvírání očí
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2010 10:03:00
Odpovědět s citátem

Dobrý den jsem tu nová a hned potřebuji radu dne 2.9.2010 se mé kočičce narodilo 6 koťat a jedno z nich po 40 hodinách na světě otevřelo 1 oko?Kočka rodila v 65.dnu březosti.Je to normální?Mám kontaktovat veterináře nebo nemůže třeba na to okooslepnout?Prosím poraďte!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Otvírání očí
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2010 22:44:46
Odpovědět s citátem

kolmenka napsal:
Dobrý den jsem tu nová a hned potřebuji radu dne 2.9.2010 se mé kočičce narodilo 6 koťat a jedno z nich po 40 hodinách na světě otevřelo 1 oko?Kočka rodila v 65.dnu březosti.Je to normální?Mám kontaktovat veterináře nebo nemůže třeba na to okooslepnout?Prosím poraďte!

dobrý večer, jestli máte kotěsphynx tak to je normální a vůbec nemusíte mít strach. Mně otevírají oči okolo 2-3 dne
hezký večer
Hana Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: Re: Otvírání očí
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2010 7:25:04
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
kolmenka napsal:
Dobrý den jsem tu nová a hned potřebuji radu dne 2.9.2010 se mé kočičce narodilo 6 koťat a jedno z nich po 40 hodinách na světě otevřelo 1 oko?Kočka rodila v 65.dnu březosti.Je to normální?Mám kontaktovat veterináře nebo nemůže třeba na to okooslepnout?Prosím poraďte!

dobrý večer, jestli máte kotěsphynx tak to je normální a vůbec nemusíte mít strach. Mně otevírají oči okolo 2-3 dne
hezký večer
Hana Blažková



Dobrý den, ani nevíte jak moc jste mě potěšila!A jelikož vás znám i z výstav tak vim že se v těchtě kočičkách opravdu bravůrně vyznáte a každá rada od vás je pro mě moc cenná.Mohu se ještě zeptat zda je normální že otevřou 1 oko a druhé je stále zavřené?Už mi to udělalo i druhé kotě!A ani nevypadá že by se druhé oko začínalo otvírat.Ještě jednou opravdu moc děkuji!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2010 7:26:34
Odpovědět s citátem

A neplatí to jen pro sphynxe. Mě se opakovaně stávalo u jedné z mých britských koček že její koťata otevírala oči už druhý nebo třetí den po narození.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2010 7:35:43
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
A neplatí to jen pro sphynxe. Mě se opakovaně stávalo u jedné z mých britských koček že její koťata otevírala oči už druhý nebo třetí den po narození.


Ani nevíte ženský jak moc mě tyto zprávy uklidnili jelikož mě včera veteriná řekl že to není normální a že na to oko bude asi slepej!Nevim zda nemám uvažovat o změně veterináře Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2010 21:43:33
Odpovědět s citátem

kolmenka napsal:

Ani nevíte ženský jak moc mě tyto zprávy uklidnili jelikož mě včera veteriná řekl že to není normální a že na to oko bude asi slepej!Nevim zda nemám uvažovat o změně veterináře Crying or Very sad

dobrý večer,
myslím si, že určitě stojí za to dát si na veterináře pozor, protože se sphynxíky to moc veterinářů neumí.
S těmi očíčky akorát dávejte pozor aby některé nebylo(když je ještě zalepené) hodně vyboulené - takový pupenec. To se někdy stane a stačí ho trošku z vnitřního koutku rozlepit a vyteče takový bílý hnis. Potom stačí očíčko omývat vlažnou převařenou vodou a dbát aby se znovu nezalepilo. případně přemáznout antibiotikovou oční mastí Já dávám koťátka prvních deset dnů do absolutního šera, nejlépe přikrýt bednu nabo klec dekou a nikdy jsem neměla problém. Uvidíte sama, že to nebude tak zlé.
ať Vám děcka rostou
hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2010 21:48:46
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
kolmenka napsal:

Ani nevíte ženský jak moc mě tyto zprávy uklidnili jelikož mě včera veteriná řekl že to není normální a že na to oko bude asi slepej!Nevim zda nemám uvažovat o změně veterináře Crying or Very sad

dobrý večer,
myslím si, že určitě stojí za to dát si na veterináře pozor, protože se sphynxíky to moc veterinářů neumí.
S těmi očíčky akorát dávejte pozor aby některé nebylo(když je ještě zalepené) hodně vyboulené - takový pupenec. To se někdy stane a stačí ho trošku z vnitřního koutku rozlepit a vyteče takový bílý hnis. Potom stačí očíčko omývat vlažnou převařenou vodou a dbát aby se znovu nezalepilo. případně přemáznout antibiotikovou oční mastí Já dávám koťátka prvních deset dnů do absolutního šera, nejlépe přikrýt bednu nabo klec dekou a nikdy jsem neměla problém. Uvidíte sama, že to nebude tak zlé.
ať Vám děcka rostou
hanka Blažková



Dobrý večer,
moc děkuji za rady.V šeru je mám na světlo jdou jen při vážení a když je prohlížím ale vždy je to denní světlo takže to snad bude vše ok.Přeji pěkný zbytek večera.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2010 5:48:21
Odpovědět s citátem

Můj veterinář byl úplně hotovej, když se sekcí narodilo nahaté peterbaldí mimino, které bylo hned po narození plně vidoucí a s tak dlouhými drápisky, že mu je stříhal, než jsem odešli z ordinace. Teď už to ví, že holorození peterbaldi se rodí vidoucí a už ho to nepřekvapí. Veterináře je někdy třeba si trochu "vychovat", máme-li nahatá plemena. A pokud to nejde a on není ochotný nebo schopný vzít to, že jsou to sice kočky, ale v něčem se od "normálních" chlupatek liší, tak holt je třeba najít jiného, který bude chtít se o tom něco dozvědět a nebude vám tvrdit blbosti jen proto, že to nezná.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: Testi v USA
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2010 12:57:40
Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám prozbu nemá někdo odkaz na web laboratoře v USA kde dělají testi barevnosti.V plzni už sice dělaj tyto testy ale nejsou z dale tak kompletní jako ty z USA a já bych to chtěla sakuprdum se vším včetně očí a kresby.Moc prosím písně te mi to co nejdříve.Moc děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2010 12:58:52
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Můj veterinář byl úplně hotovej, když se sekcí narodilo nahaté peterbaldí mimino, které bylo hned po narození plně vidoucí a s tak dlouhými drápisky, že mu je stříhal, než jsem odešli z ordinace. Teď už to ví, že holorození peterbaldi se rodí vidoucí a už ho to nepřekvapí. Veterináře je někdy třeba si trochu "vychovat", máme-li nahatá plemena. A pokud to nejde a on není ochotný nebo schopný vzít to, že jsou to sice kočky, ale v něčem se od "normálních" chlupatek liší, tak holt je třeba najít jiného, který bude chtít se o tom něco dozvědět a nebude vám tvrdit blbosti jen proto, že to nezná.



jojo s tim úplně souhlasim!


PS:Všem se omlouvám z ahrubou chybbu v nadpise předchozího příspěvku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Testi v USA
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2010 17:34:55
Odpovědět s citátem

kolmenka napsal:
Dobrý den, mám prozbu nemá někdo odkaz na web laboratoře v USA kde dělají testi barevnosti.V plzni už sice dělaj tyto testy ale nejsou z dale tak kompletní jako ty z USA a já bych to chtěla sakuprdum se vším včetně očí a kresby.Moc prosím písně te mi to co nejdříve.Moc děkuji


http://www.vgl.ucdavis.edu/
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: koupání koťat
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2010 18:14:21
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
mám otázečku.Kdy nejdříve se mohou koťata koupat?Našim je 1 týden a jsou jak čuníci.Nechci je samozřejmě koupat hned ale asi jak jen to půjde.Jsou opravdu moc špinavý!A kočka po porodu se může koupat kdy?Taky je dost špinavá ale koupání nesnáší ta se bojim aby nepřišla o mlíko.Jak to vyřešit?Máte nějaou zušenost??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 8:37:22
Odpovědět s citátem

Nejsem sice chovatelka a s malými koťátky zkušenost nemám, nicméně ničemu podle mne neublížíte, když je otřete nějakou jemnou navlhčenou žínkou, popř. dětskými vlhkými ubrousky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 9:12:26
Odpovědět s citátem

Dětské ubrousky raději nee...můžou být až moc agresivní a mimi se můžou osypat. Mokrá žíňka je super řešení. Moc se mi na doporučení Hanky Blažkové osvědčila Nivea Intimo-zelená. Cool
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lůca



Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 13:44:44
Odpovědět s citátem

Jojo, zelenou má slečna Kolmenka ráda, dokonce touto bavou nalakovala koťátku drápky...grrrrr!

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/6990292/Kanadsky-Sphynx-s-PP.php

4.fotka

Jestli se pletu, tak se omlouvám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 14:53:39
Odpovědět s citátem

Lůca napsal:
Jojo, zelenou má slečna Kolmenka ráda, dokonce touto bavou nalakovala koťátku drápky...grrrrr!

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/6990292/Kanadsky-Sphynx-s-PP.php

4.fotka

Jestli se pletu, tak se omlouvám.




Dobrý den,ty drápky jsou nalakované kůli rozpozníní kůli krmení a vážení nevim jak jinak bych je od sebe rozpoznala.Ale to je pro vás asi dost těšké pochopit. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 19:30:32
Odpovědět s citátem

kolmenka napsal:
Lůca napsal:
Jojo, zelenou má slečna Kolmenka ráda, dokonce touto bavou nalakovala koťátku drápky...grrrrr!

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/6990292/Kanadsky-Sphynx-s-PP.php

4.fotka

Jestli se pletu, tak se omlouvám.




Dobrý den,ty drápky jsou nalakované kůli rozpozníní kůli krmení a vážení nevim jak jinak bych je od sebe rozpoznala.Ale to je pro vás asi dost těšké pochopit. Confused


Co takhle podle flíčků???? každý kotě je úplně jiné. Měla jsem 5 kotat a z toho byly 4 černobílé s kresbou a každé bylo jiné...
Jinak já koupala mimina od prvního týdne, vždy v teplé vodě s intimní niveou, jen opláchnout a rychle usušit a dát zpět na dečku....
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kolmenka



Založen: 04.09.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Topolová 913/A, Milovice 289 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 19:44:19
Odpovědět s citátem

kolmenka napsal:
Lůca napsal:
Jojo, zelenou má slečna Kolmenka ráda, dokonce touto bavou nalakovala koťátku drápky...grrrrr!

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/6990292/Kanadsky-Sphynx-s-PP.php

4.fotka

Jestli se pletu, tak se omlouvám.




Dobrý den,ty drápky jsou nalakované kůli rozpozníní kůli krmení a vážení nevim jak jinak bych je od sebe rozpoznala.Ale to je pro vás asi dost těšké pochopit. Confused


Mám koťat 6 z toho 2 kluky ty poznám od první chvíle ale 4 holky flekaté poznám až teď po týdnu možná jsem neschopná ale asi se budete divit ale lak na drápy mi poradil jak veterinář tak hnoho chovatelů nejen plemene sphynx.Nemůže jim nijak uškodit a mě to pomohlo.Navíc mám svůj 1 vrh koťat a fakt jsem byla dost vyplesklá z porodu natož abych si pamatovala jaké kotě mělo na zádech jaký flek. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (52x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (30x)
3
Anketa: Máte nějaké oblíbené kočičí plemeno? (23x)
4
Fotočlánek: Krásná bílá kočičí dvojčata (22x)
5
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (21x)
6
Fotočlánek: Maya - šilhající kočička (21x)
7
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (21x)
8
Kočičí jména (21x)
9
Kočičí věk (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top