Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Výchova původní siamky


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Schokodeluxe



Založen: 27.04.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

Předmět: Výchova původní siamky
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2010 11:57:44
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se poradit o tom jak vychovávat thajské koťátko (původní siamku)
Máme doma tříměsíční koťátko, u nás doma je týden takže už se akorát rozkoukala a pěkně tady začíná řádit.

Je opravdu poznat že se chová jinak než obyčejná koťátka. Snaží se s námi pořád komunikovat. Když odpočívá tak nás vyhledává aby si lehla co nejblíže atp.

Mám zkušenosti jen s normálnima kočkama a proto mám pořád tendenci když zamnouká se ptát "copak"?

Také bych si nerada vychovala kočku který na mě bude závisla 24hodin denně (doslova). Vím že siamky jsou více fixované na člověka a také se jí snažím hodně věnovat. Je ale správné pokaždé když zamnouká jí pohladit a hrát si s ní?

Uvítám věškeré rady
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marki



Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2010 6:55:18
Odpovědět s citátem

Tak si říkám, že se teda pokusím vyjádřit jako majitelka siamského kocoura Very Happy. Siamky jsou opravdu ukecané a dokážou "kecat"celé hodiny... Nemusíš pokaždé když mňoukne si myslet že něco chce, možná jen "pokecat", já Alexovi odpovídám pokud mňouká v mé blízkosti je asi celkem jedno co Laughing , ale pokud si "zpívá v koupelně tak ho nechám a neletím hned zjišťovat co chce Razz . Kontaktní kočka je to také ale ty máš koťátko a to je většinou když je odděleno od rodiny kontaktní, takže to není nic divného že se snaží být stále s vámi.Časem už třeba nebude tak často vyhledávat vaši blízkost.
K té závislosti: 24 hodin denně není na člověku závislá žádná kočka Wink , neboť kočky spí cca 16 hodin denně takže pokud budeš pryč 8-10 hodin nic se neděje, kočka to většiou prospí Razz .Pokud se jí budeš věnovat po příchodu domů tak to určitě přežije Laughing
Mimochodem já jsem první měsíc, dva po příchodu koťátka vstávala o půl hodiny dřív do práce abych si pohrála s Alexem ale pak už o to ani nestál a zůstal zalezlý v posteli tak jsem to odbourala Cool
No a pokud by jsi měla pocit že kočička strádá když se jí nemůžeš věnovat, tak potom doporučuji pořídit kočičí společnost Very Happy . U nás jsme taky brzo pořídili kamarádku Razz
Myslím že není možné kočku rozmazlit přílišnou pozorností, kočky si samy rozhodují kdy mají dost hraní, hlazení a jiné pozornosti Wink Navíc máš koťátko a ty jsou hravé a mazlivé víc než dospělé kočky, tak si to užívej, možná na to budeš za půl roku jen vzpomínat Very Happy
Marki + Alex+Sisi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (30x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top