Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočičí nebíčko


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Andrea



Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno

Předmět: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2005 8:11:01
Odpovědět s citátem

Ahoj, napadlo mě, že na Modrém kocouřovi není ještě virtuální kočíčí nebíčko, kde by mohly být fotky s popiskem kočiček, které již bohužel nejsou mezi námi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: kočičí nebe
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2005 10:18:07
Odpovědět s citátem

To je dobrý nápad,sice i kočičky ,které už nejsou s náma mohou být ve zlaté knize, ale do nebíčka by se daly přesunout. Bohužel máme taky jednoho kocourka v kočičím ráji, tak i on by měl v nebíčku své místo:-))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2005 13:50:45
Odpovědět s citátem

Andrea napsal:
Ahoj, napadlo mě, že na Modrém kocouřovi není ještě virtuální kočíčí nebíčko, kde by mohly být fotky s popiskem kočiček, které již bohužel nejsou mezi námi.

Ahoj, díky za nápad. Myšlenka byla vždycky taková, že i tyhle kočky patří do Zlaté knihy - je jich tam takových už několik, málokdo si toho asi ale všimne, to vím. Ta kniha... myslím, že z mého pohledu je to takhle nějak příjemnější, nechtěl bych, že to tak musím napsat, rozdělovat kočky na současné a minulé... v Knize jsou prostě kočky, které někomu zasáhly do života tak, že jim založil stránku (sám tam jednou dám fotky babiččiny kočky Miňy, kterou si pamatuju jako malej, jen co se k nim dostanu a naskenuju je).
V každém případě uvítám jakékoliv další nápady a názory k tématu, děkuju.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea



Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2005 14:11:09
Odpovědět s citátem

Ahoj, nemyslela jsem tím nebíčkem, rozdělit kočičky na dvě skupiny jak jsi popsal, ale myslím si, že si zaslouží mít svou vlastní sekci. Jak jsi napsal, že si jich málokdo ve Zlaté knize všimne, tak to je naprostá pravda. Myslím, že tyto kočičky by si zasloužily, aby si na ně někdo zavzpomínal každou chvíli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2005 14:31:10
Odpovědět s citátem

Andrea napsal:
Ahoj, nemyslela jsem tím nebíčkem, rozdělit kočičky na dvě skupiny jak jsi popsal, ale myslím si, že si zaslouží mít svou vlastní sekci. Jak jsi napsal, že si jich málokdo ve Zlaté knize všimne, tak to je naprostá pravda. Myslím, že tyto kočičky by si zasloužily, aby si na ně někdo zavzpomínal každou chvíli.

Jenže vlastní sekce je ono rozdělení... napadá mě teď řešení, které zatím nevím, jak technicky provést (přece v přihlášce do Knihy nemůže být kolonka "patří do kočičího nebíčka"), ale... něco jako "kočičí nebíčko" by mohla být možnost výběru listování Zlatou knihou, analogicky k výběru plemene u inzerátů... zvolit si výběr ze Zlaté knihy, ve kterém budou kočičky v "nebíčku"...
Na druhou stranu, pořád osobně preferuju tohle nedělat... Kniha je knihou, ve které jsou výjimečné kočky. A tečka. Které kdy žily nebo žijí, to je přece jedno...
Opravdu moc uvítám další názory. Děkuju.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maxik



Založen: 24.04.2004
Příspěvky: 51
Bydliště: M.L.

Předmět: Re: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2005 21:01:20
Odpovědět s citátem

Náhodou koukám na Kočičí nebíčko. Občas se podívám i na stránky (Kočičí nebe). Ale myslím si, že je lepší Zlatá kniha koček. Když si v ní listuji, tak si přečtu, která číča už nežije.
Lidi si také z alba neodstříhujeme, zůstávají tam s námi napořád i když ve skutečnosti jsou už docela jinde. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kocickalea



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 15

Předmět: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2008 7:49:57
Odpovědět s citátem

Myslím, že by bylo dobré, kočičky ve Zlaté Knize nechat, ale pokud by lidé chtěli, dalo by se založit i kočičí nebíčko, kde by se na ně dalo zavzpomínat atd. Technicky bohužel nevím, co s tím, ale určitě se někdo takový najde Smile
_________________
kocickalea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2008 15:37:15
Odpovědět s citátem

Já osobně si myslím, že je lepší, nechat je ve zlaté knize. Je přece možné u kočičky udělat poznámku, že už není mezi námi. Nebo by se dala udělat značka nebo ikonka, která by se ke stránce ve zlaté knize přidala a bylo by to všem jasné. Samostatná sekce kočičí nebe by mi přišla hrozně smutná a já osobně bych si jí asi neotevřela, protože vím, že bych při prohlížení plakala. Stačilo mi přečíst si jeden řádek v kočičích deníčcích, který posledně oznamovat odchod jedné kočenky a trvalo mi dost dlouho, než jsme se uklidnila. Není to určitě neúcta k těm, které tu už nejsou. Berte to jako můj názor. Zdravím všechny Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kocickalea



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 15

Předmět: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2008 17:29:39
Odpovědět s citátem

Nevím, byl to také můj názor. Matně si vzpomínám, že jsem někde na netu kdysi sekci Kočičí nebíčko viděla, a bylo mi z toho hrozně smutno. Úctu si určitě zaslouží i kočičky, které už tu s námi nejsou. Také mě to hrozně raní, když se dozvím, že nějaká kočenka umřela.
_________________
kocickalea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 14:52:52
Odpovědět s citátem

kocickalea napsal:
Nevím, byl to také můj názor. Matně si vzpomínám, že jsem někde na netu kdysi sekci Kočičí nebíčko viděla, a bylo mi z toho hrozně smutno. Úctu si určitě zaslouží i kočičky, které už tu s námi nejsou. Také mě to hrozně raní, když se dozvím, že nějaká kočenka umřela.

Nam umrela nase Myshka minuly rok a jeste to boli. Udelala jsem proste vedle data narozeni jeste "+" pripominajici krizek a datum,kdy "odesla".
Take bych asi nechtela,aby byla nekde zvlast s ostatnima nezijicima cicama.Ja bych tohle nebicko urcite nenavstevovala,nemam moc rada nostalgii a smutneni po minulosti. Takhle na ni ve Zlate knize obcas narazim a pripomenu si to hezky s ni.
Mozna by stacilo policko pro datum umrti jako je pro datum narozeni,a nebo nejaka mala znacka,ze uz kocicka nezije.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kocickalea



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 15

Předmět: Re: Kočičí nebíčko
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 4. 2008 8:32:50
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
kocickalea napsal:
Nevím, byl to také můj názor. Matně si vzpomínám, že jsem někde na netu kdysi sekci Kočičí nebíčko viděla, a bylo mi z toho hrozně smutno. Úctu si určitě zaslouží i kočičky, které už tu s námi nejsou. Také mě to hrozně raní, když se dozvím, že nějaká kočenka umřela.

Nam umrela nase Myshka minuly rok a jeste to boli. Udelala jsem proste vedle data narozeni jeste "+" pripominajici krizek a datum,kdy "odesla".
Take bych asi nechtela,aby byla nekde zvlast s ostatnima nezijicima cicama.Ja bych tohle nebicko urcite nenavstevovala,nemam moc rada nostalgii a smutneni po minulosti. Takhle na ni ve Zlate knize obcas narazim a pripomenu si to hezky s ni.
Mozna by stacilo policko pro datum umrti jako je pro datum narozeni,a nebo nejaka mala znacka,ze uz kocicka nezije.


To je celkem dobrý nápad Smile
_________________
kocickalea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (16x)
2
Na co si dát pozor u krmení koček (15x)
3
RSS kanály (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top