Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ztráta propozic - pomoc prosím

Fórum: Výstavy

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: Ztráta propozic - pomoc prosím
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 14:02:47
Odpovědět s citátem

Ahoj,
dneska jsem se rozhodla, že udělám žádost o titul...
Moje zděšení nastalo, když sem zjistila, že propozice z minulých let na internetu nejsou...

Můj problém je, že si opravdu nepamatuji a kdo mi koho posuzoval a podpis nejde absolutně přečíst…

Nemáte prosím někdo propozici v pc ?

Potřebuji:
Mezinárodní výstava koček Praha červenec 2009
Mezinárodní výstava koček Kongresové centrum Praha v říjnu 2009

Pošlete mi je na nelare@seznam.cz nebo kdo je šikovný, ať je hodí na net…

Uvažuji, zda by nebylo dobře naházet všechny propozice na stejné místo, myslím, že asi nejsem jediná, kdo si neumí poradit s podpisem porotce bez propozice, ve které jsou vypsána jména porotců.

Předem děkuji za odpovědi a názory
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Ztráta propozic - pomoc prosím
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 14:36:52
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
Ahoj,
dneska jsem se rozhodla, že udělám žádost o titul...
Moje zděšení nastalo, když sem zjistila, že propozice z minulých let na internetu nejsou...

Můj problém je, že si opravdu nepamatuji a kdo mi koho posuzoval a podpis nejde absolutně přečíst…

Nemáte prosím někdo propozici v pc ?

Potřebuji:
Mezinárodní výstava koček Praha červenec 2009
Mezinárodní výstava koček Kongresové centrum Praha v říjnu 2009

Pošlete mi je na nelare@seznam.cz nebo kdo je šikovný, ať je hodí na net…

Uvažuji, zda by nebylo dobře naházet všechny propozice na stejné místo, myslím, že asi nejsem jediná, kdo si neumí poradit s podpisem porotce bez propozice, ve které jsou vypsána jména porotců.

Předem děkuji za odpovědi a názory


Z každé výstavy přece dostáváte svůj posudek, který Vám zůstává a kde je vše napsáno. Nebo ne? Většinou tam bývají předtištěná jména - alespoň já to tak mám.
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 14:48:28
Odpovědět s citátem

Mám diplomy i posudky, ale ne vždy jsou orazítkované, jeden z nich je jen s podpisem porotce...

Razítka se začala pravidelně dávat až v roce 2009, aspoň mi to tak přijde...

Když si vzpomenu, jak jsem kompletovala championa a interchampiona z roku 2006-2008 to bylo vzrůšo... jenže v té době ještě stránky
http://www.schk.cz/schk/Vystavy_kocek.htm fungovali...

Bývali tam propozice, myslím, že i do roku 1998... ale nedávno jim to celé spadlo a už to nenachodili...

Ono propozice dělá hodně, kouknete na jména porotců a snažíte se to srovnávat s podpisem, horší je, když to není podpis ale šmodrchel, to by je pak člověk nejradši utloukl Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 15:11:25
Odpovědět s citátem

Máte pravdu, že na některých posudcích nejsou podpisy posuzovatelů čitelné a né na všech diplomech je vypsané jméno posuzovatele. Nicméně dost dobře nechápu, že si sama nevedete evidenci, kdy vám kdo koho posuzoval - to by mělo být samozřejmostí v chovatelském deníku. Já si to tam zapisuju po každé výstavě, dokud mám vše v čerstvé paměti. A navíc nevyhazuju katalogy, takže i tam se dá něco případně dohledat.

Ovšem může vám nastat problém - o titul se totiž musí zažádat nejpozději do jednoho měsíce od získání posledního titulu, takže pokud máte posudky ze starších výstav, nemusí vám být titul přiznán (je to ve výstavním řádu).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 15:25:28
Odpovědět s citátem

O chovatelském deníku jsem možná něco zaslechla, ale netušila jsem, že je to povinné...

Já katalogy většinou vyhazuji, protože je většinou zpětně nepotřebuji, letí do koše spolu asi s 30 papíry reklam, které obdržím na výstavě...

Nikdy mě nenapadlo si něco takového zapisovat, páč se domů vracím s takovým bordelem, že bych to stejně nenašla Smile) A hlavně jsem se spoléhala na uvedené stránky, několik let bez problémů fungovaly...

O časových rozmezích jsem neslyšela... na championa jsem čekala rok a půl, takže mi přijde jako blbost řešit nějaký čas, když to bohužel občas dlouho trvá i na druhé straně...

No tak budu doufat, že mi to nějak výjde...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 16:03:56
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
O chovatelském deníku jsem možná něco zaslechla, ale netušila jsem, že je to povinné...

O časových rozmezích jsem neslyšela... na championa jsem čekala rok a půl, takže mi přijde jako blbost řešit nějaký čas, když to bohužel občas dlouho trvá i na druhé straně...

No tak budu doufat, že mi to nějak výjde...


Ano, vést chovatelský deník je povinné.

To jste čekala od doby zažádání o titul do jeho vystavení z SCHK skutečně rok a půl???? Nebo rok a půl trvalo, než kocour (nebo kočka?) titul získala? Je jedno, za jak dlouho získáte potřebný počet ocenění CAC, CACIB atd, rozhodně ale pokud chcete zažádat o přiznání titulu, musíte tak učinit podle výstavního řádu opravdu do jednoho měsíce od získání posledního certifikátu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Laky



Založen: 11.03.2010
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 16:18:51
Odpovědět s citátem

Tak katalog z říjnového Kongresáku najdete tady, jsou tam vypsaní posuzovatelé : http://1ok.cz/dokumenty/katalog_podzim2009.pdf .
Na Stromovku jsem jej nenašla, tedy možná zkusit se obrátit na paní Maršíčkovou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 16:21:08
Odpovědět s citátem

Ano, rok a půl trvalo vyřízení.. po roce jsem jela na výstavu a paní z plemenné knihy tam byla, tak jsem se jí připomněla osobně, moc to ale nepomohlo...

Mohla byste mi prosím soukromou zprávou vysvětlit co je ten deník a podrobnosti kolem toho? ráda bych to napravila...
Chtěla bych to soukromě, aby se zbytečně neměnilo téma, děkuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 16:24:39
Odpovědět s citátem

Děkuji moc Laky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 17:08:51
Odpovědět s citátem

K deníku... myslela jsem, že deník se týká pouze vrhů, ne i kocourů a koček, můžete mi tedy prosím to víc přiblížit ? Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2010 17:12:30
Odpovědět s citátem

Už jsem vám to napsala do SZ, kdyby něco, tak ještě napište, doplním.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2010 8:15:57
Odpovědět s citátem

Alena C. napsal:
Už jsem vám to napsala do SZ, kdyby něco, tak ještě napište, doplním.


Možná by bylo fajn Aleno to napsat i do nového tématu, mne by to také zajímalo,a vím že není vlákno kde by se to probíralo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2010 8:22:08
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Možná by bylo fajn Aleno to napsat i do nového tématu, mne by to také zajímalo,a vím že není vlákno kde by se to probíralo.


Za to se také přimlouvám, byť tedy chovatel nejsem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2010 20:26:53
Odpovědět s citátem

Něco málo je zde - http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1341 možná než zakládat nové vlákno, obnovit toto.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2010 12:48:25
Odpovědět s citátem

April napsal:
Něco málo je zde - http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1341 možná než zakládat nové vlákno, obnovit toto.


April, díky za odkaz. Právě o Aleny V. jsem čerpala veškeré informace o tom, jak vést chovatelský deník. Takže ještě nějaké své poznatky doplním do vlákna, abych nezakládala zbytečně nové téma. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2010 0:43:45
Odpovědět s citátem

Alena C. napsal:
Máte pravdu, že na některých posudcích nejsou podpisy posuzovatelů čitelné a ne na všech diplomech je vypsané jméno posuzovatele. Nicméně dost dobře nechápu, že si sama nevedete evidenci, kdy vám kdo koho posuzoval - to by mělo být samozřejmostí v chovatelském deníku.


To ano, Ali, každý deník vedeme, jak nám to vyhovuje, leč nikde nevyplývá povinnost vést si přehled výstav, ten si tedy taky nevedu (ač nejsem výstavní maniak, tak by mi to moc práce nedalo Smile - takže kdyby nebylo na diplomu razítko, už za pár měsíců bych asi těžko dohledávala, kdo mi kočku posuzoval (a katalogy taky vyhazuju, mám plný sklep těch psích, či je dávám chovatelům, které zajímají Razz )
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top