Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kde inzerujete ?

Fórum: Rady

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
nelly ness



Založen: 26.03.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2010 11:23:30
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
Tak pani uz nenapsala... Hold co se da delat... Sad
Nekdo jste zminil zahranicni stranky... prozradite aspon jednu ? Dekuji Smile


Zkuste neplacené: www.ale.gratka.pl

placené: www.ikzl.com

jinak sice jsem toto nemusela řešit, ale do ciziny bych mazlíka neprodala ... pokud ano tak, ale již kastrovaného. Někdy je problém ohlídat jinou stranu republiky natož jinou zemi a co pak ... soudy?

Jinak přeji petrbaldíkům hodné nové rodiny ... myslím že je to pěkné, elegantní plemeno a zaslouží si i uznat Smile
_________________
Nelly Ness Coonies etc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2010 15:25:47
Odpovědět s citátem

Mně zase někdo volal z Bratislavy-a když začal licitovat s cenou, která dle mého názoru za papírové kotě není nikterak přehnaná-bylo mi jasné, že z toho nic nebude. Nebylo. Ale jestli mám někomu platit cestu pro kotě, tak jakou mám záruku, že bude mít dobrou péči? Žádnou. Navíc pán krmil kočky whiskaskama... no prostě nic z toho nebylo.

Peterbaldy u nás nikdo nezná, v tom je ta potíž....
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2010 16:00:20
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Mně zase někdo volal z Bratislavy-a když začal licitovat s cenou, která dle mého názoru za papírové kotě není nikterak přehnaná-bylo mi jasné, že z toho nic nebude. Nebylo. Ale jestli mám někomu platit cestu pro kotě, tak jakou mám záruku, že bude mít dobrou péči? Žádnou. Navíc pán krmil kočky whiskaskama... no prostě nic z toho nebylo.

Peterbaldy u nás nikdo nezná, v tom je ta potíž....



Budete potrebovat trochu prodejniho ducha...
Jsou peterbaldi z neceho vyslechteni? z nejake rasy? Jestli ano, tak to inzerovat pod tou rasou neco jako "nove vyslechtene plemeno z rasy X" A pokud se jen nejakemu plemenu podobaji, tak po nim inzerovat "nove plemeno, ktere se podoba plemenu X"
Vy je musite dostat do podvedomi lidi, kteri hledaji urcity vzhled/typ kocky. Ja tez nevedela, ze nejaci peterbaldi jsou, dokud jsem necetla dalsi diskuze, kde se o nich nekdo zminuje. Takze jak o nich muze vedet obycejny clovek? Chtelo by to, abyste udelala informacni web o peterbaldech a odkazala tam na svoji stanici. Je dulezite aby informacich a internetu bylo co nejvice.

Doufam, ze to nevyznelo, jako reklama na produkt, ale takhle to dopada kdyz nekdo zacina pracovat v oboru marketing Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2010 20:03:42
Odpovědět s citátem

Ano, jsou vyšlechtění z donského sphynxe a orientální kočky-na mém webu je o nich informací dost, a propaguju je i jinak. Jeden rozhovor s fotkami koček jsem poskytla příloze Květů Hobby magazínu, teď ve čtvrtek budou u nás fotit peterbaldy z Planety zvířat, natáčela tu Česká televize-to má běžet někdy na podzim.

Jinak se mi ozývají zájemci ze Slovenska-dala jsem inzerát na web: http://www.inzercia.sk/. Tak uvidíme.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ereirias



Založen: 19.06.2011
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2011 14:16:38
Odpovědět s citátem

Určitě bych vyzkoušela CHS a poprosila o přidání do odkazů Smile Petíky jsem viděla poprvé na vašich stránkách, i když jsem o nich slyšela dříve, a jsou to miláčci Cool My uvažujeme do budoucna o Snowshoe a jen proto, protože je to kočina podle mých představ Wink takže myslím, že máte opravdovou šanci !!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top