Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

problém s chozenímna koč. záchod

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
rendak.j



Založen: 30.10.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: vysoké mýto

Předmět: problém s chozenímna koč. záchod
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2010 12:00:34
Odpovědět s citátem

Dobrý den!
Chtěla jsem se zeptat jestli by mi tu někdo neporadil, už jsem opravdu zoufalá. Mám 8 měsíců starého briťáka. Když byl malé kotě chodil normálně na nekrytý záchod. Používali jsme obyčejné stelivo. Když mu bylo asi 6 měsíců tak nám za trest (potom co jsme mu třeba něco zakázali, nebo vynadali) udělal nadílku např. přede dveřmi ložnice. Jenže pak se stávalo, že jsme měli bobek vžy aspon jednou deně okolo záchoda. Tak jsem mu koupila nový krytý záchod, v domění, že má na nekrytém záchodku málo soukromí. Jenže ono to bylo ještě horší, tak jsem mu vršek záchodu oddělala a koupila mu dražší stelivo Cat san, ale kocour v tom pokračuje stejně, koupila jsem i odpuzující sprej ve zverimexu, aby ho na těch dotyčných místech odpuzoval pach spreje, to pomohlo na chvíli, ale dnes to dělá pořád stejně. Někdo mi radil kastraci, že je prý kocourek v pubertě, ale zatím neznačkuje tak mi to přijde zbytečné. Prosím Vás tedy o radu, pryč ho dávat nechceme je to náš miláček, ale toto se dlouho snášet nedá. díky za rady Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2010 12:24:26
Odpovědět s citátem

I tohle je způsob značkování, určitě ho vykastrujte a jsem přesvědčená, že to pomine...
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2010 21:37:19
Odpovědět s citátem

Proč hned mluvit o tom, že "pryč ho dávat nechceme"...? Východiskem je kastrace-tohle je určitý způsob značkování, věk na to má. Dejte ho vykastrovat a bude pokoj, uvidíte.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2010 6:15:34
Odpovědět s citátem

Přesně tak - i kakání mimo záchůdek je jistý způsob značkování. Také je možné, že kocour prostě chce dva záchůdky - jeden na malou, druhý na velkou potřebu. Některé kočky jsou tak háklivé že to tak vyžadují. Moje kamarádka měla s kočkou podobný problém, přidala druhý záchůdek a vše je v pohodě. Také steliva je někdy nutné vyzkoušet třeba čtyři i více druhů než zjistíte, které vaší kočce nejlépe vyhovuje a nejde přitom vůbec o jeho cenu. Já bych např. chtěla mít ve všech záchodcích Cats Best, ale jedna moje kočka na něj vytrvale chodit odmítá a tak mám kvůli ní v jednom záchůdku Zverlit, protože jiné stelivo prostě nechce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2010 19:36:43
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Přesně tak - i kakání mimo záchůdek je jistý způsob značkování. Také je možné, že kocour prostě chce dva záchůdky - jeden na malou, druhý na velkou potřebu. Některé kočky jsou tak háklivé že to tak vyžadují. Moje kamarádka měla s kočkou podobný problém, přidala druhý záchůdek a vše je v pohodě. Také steliva je někdy nutné vyzkoušet třeba čtyři i více druhů než zjistíte, které vaší kočce nejlépe vyhovuje a nejde přitom vůbec o jeho cenu. Já bych např. chtěla mít ve všech záchodcích Cats Best, ale jedna moje kočka na něj vytrvale chodit odmítá a tak mám kvůli ní v jednom záchůdku Zverlit, protože jiné stelivo prostě nechce.


Přesně, souhlasím s paní Alenou. My jsme zkoušeli snad 7 steliv, byla to hrůza. Ale nakonec zvítězilo Brit Care Fresh. Jinak my jsme našeho Tobíse taky dali ve stejném věku jako máte vy kocourka kastrovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top