Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kamarád z útulku


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Kamarád z útulku
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2010 18:23:20
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak už konečně jsem to doma po dlouhém boji vyhrála ,a k našemu kočičákovy budeme pořizovat kamaráda Smile jelikož náš první kocourek je nalezenec kamaráda chci vybrat určitě z útulku nebo z nějakého azylu. Dívala jsem se na nějaké stránky a zaujal mě azyl paní Stejskalové z Velkých Pavlovic má tam hromadu kotátek na výběr akorát mě trochu zarazil ten počet Shocked znáte někdo tento azyl?? Nebo máte nějaký tip a dobré zkušenosti s útulkem či azylem? A taky mám strach abych si domů nedonesla nějaké nemocné kote a nenakazila třeba našeho drobka.Jsem z Brna takže nejlépe v okolí..děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: koťátko z útulku
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2010 23:30:13
Odpovědět s citátem

Sisinko, tento útulek neznám, takže osobně hovořit nemohu. Zato znám Brněnský Max, kde paní Elen dělá pro kočičky opravdu první poslední a kde mají také teď podzimní koťata, mají je často v domácnostech dočasných pečovatelů.. Jsou i na Facebooku a svůj web mají tady :
http://www.brnenskymax.estranky.cz/
Mám tam virtuálně adoptovaného kocourka, který je neumístitelný a vím, že kočičky tam mají stálou veterinární péči.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2010 16:01:05
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověd, na stránky jsem koukla a taky bych asi vybrala.. Smile Na neděli mám domluvených pár prohlídek tak očítám stím že si nějaký mrně dovezeme domů. Akorát náš kocour byl očkovaný naposledy před rokem protože to špatně snášel tak nám vet řekl že když je pouze domácí nemusíme ho očkovat. Ale ted nevím když si dovezu nové kotě domů nemůže od něj něco chytnout a nemám ho nechat radši znovu naočkovat??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2010 16:11:12
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Děkuji za odpověd, na stránky jsem koukla a taky bych asi vybrala.. Smile Na neděli mám domluvených pár prohlídek tak očítám stím že si nějaký mrně dovezeme domů. Akorát náš kocour byl očkovaný naposledy před rokem protože to špatně snášel tak nám vet řekl že když je pouze domácí nemusíme ho očkovat. Ale ted nevím když si dovezu nové kotě domů nemůže od něj něco chytnout a nemám ho nechat radši znovu naočkovat??


Kocoura bych neočkovala,proč mu dělat problém,kdyby mu něco bylo,očkování by stejně nepomohlo,to neléčí,je to prevence.Kotě bude z útulku snad naočkované,to se domluvíte v útulku,jak na tom bude zdravotně,s očkováním a vůbec se vším.Jinak přejeme hodně štěstí vám všem:-)

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2010 16:13:45
Odpovědět s citátem

Sisinko, pokud ho chcete dovézt už tento víkend, vyberte si koťátko odčervené (to snad dělají všude), ale hlavně očkované. Jinak bych možná raději počkala a šla kocourka oočkovat, zvolte jinou vakcínu než tu, co špatně snášel, vyzkoušejte Purevax nebo Felocell, se kterým bežně očkuji i koťata bez známek reakce.
Když budete vybírat - zaměřila bych se nejen na vzhled koťátka, ale pokud možno i na jeho povahu, aby byla přibližně stejná (pokud budou v útulku vědět, jak se projevuje), jako je u Vašeho kocourka, aby nebylo výrazně divočejší nebo naopak klidnější a třeba už teď dominantní - prostě tak, aby sbližování s Vaším kocourkem proběhlo co možná nejlépe a nejrychleji.
Přeji šťastnou ruku při výběru Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (27x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top