Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočky sphynx na prodej


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Mišička



Založen: 02.03.2011
Příspěvky: 2

Předmět: Kočky sphynx na prodej
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2011 8:08:27
Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by neměl někdo zájem o kocourka a kočičku sphynx (cca dvouletí, nepříbuzní). Manžel mě opustil a já zůstala se synem sama. Máme doma celkem tři kočky a jednoho psa. Nemám na to, abych to všechno finančně táhla sama. Chtěla bych, aby je měl někdo, kdo je bude mít rád a kdo jim dá lásku a péči, jakou si zaslouží. Já na ně nemám tolik času. Děkuji. Michaela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2011 15:25:33
Odpovědět s citátem

Michaelo, tady ve fóru najdete nového majitele asi dost těžko, sem chodí hlavně lidé, kteří už kočky mají a řeší nějaké problémy. Dejte si když tak inzerát do sekce "Inzerce" a na různé inzertní servery - hodně navštěvovaný je www.bazos.cz nebo www.bazos.sk .

Akorát nevím, jakou si představujete cenu, nečekejte, že je prodáte za nějaké větší peníze-dnes se špatně prodávají i koťata, natož dospělé kočky-pokud jsou nekastrovaní, tak je od vás nejspíš koupí někdo, kdo na nich bude chtít chovat, pokud jsou kastrovaní, prodáte je hůř. Možná budete nakonec ráda, když je dáte za symbolickou cenu.

Nechcete s prodejem ještě chvíli počkat? Teď se vám jeví vše černě a katastrofálně, ale za pár měsíců všechno může být jinak... a oni jsou tak úžasní, hřejiví, mazliví! Odpustí vám syn, když je dáte pryč?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Mišička



Založen: 02.03.2011
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2011 7:28:11
Odpovědět s citátem

Nechci na nich vydělat. Peníze za ně nejsou důležité. Spíš jsem si říkala, že tady bych mohla najít někoho, kdo k těmto kočičkám má nějaký vztah a že třeba se tu nejde někdo, kdo zná někoho, kdo by je mohl chtít. Nejsou kastrovaní. Kočička je bez PP (strakatá) a kocourek je s PP (světlý). Chci najít někoho, kdo je bude mít rád.


tatiana napsal:
Michaelo, tady ve fóru najdete nového majitele asi dost těžko, sem chodí hlavně lidé, kteří už kočky mají a řeší nějaké problémy. Dejte si když tak inzerát do sekce "Inzerce" a na různé inzertní servery - hodně navštěvovaný je www.bazos.cz nebo www.bazos.sk .

Akorát nevím, jakou si představujete cenu, nečekejte, že je prodáte za nějaké větší peníze-dnes se špatně prodávají i koťata, natož dospělé kočky-pokud jsou nekastrovaní, tak je od vás nejspíš koupí někdo, kdo na nich bude chtít chovat, pokud jsou kastrovaní, prodáte je hůř. Možná budete nakonec ráda, když je dáte za symbolickou cenu.

Nechcete s prodejem ještě chvíli počkat? Teď se vám jeví vše černě a katastrofálně, ale za pár měsíců všechno může být jinak... a oni jsou tak úžasní, hřejiví, mazliví! Odpustí vám syn, když je dáte pryč?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2011 10:00:40
Odpovědět s citátem

Míšo a máte někde nějaké fotečky a více informací o kočenkách? Věk, povaha a tak? Možná by to uspíšilo hledání nového páníčka Smile Taky možná jakou si za kočenky představujete cenu a odkud jste. Pak se jistě lépe rozhodí sítě.
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Kup teď za 3000
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2011 18:05:28
Odpovědět s citátem

Sphynxík za tři ticky....
http://aukro.cz/kanadsky-sphynx-i1855519165.html
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2011 19:15:41
Odpovědět s citátem

A tady je sphynxík s PP za 6000.

http://aukro.cz/kocourek-sphynx-s-pp-i1857431081.html

Je neskutečné, jak cena těchto nahatých krasavců šla dolů.........
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Kup teď za 3000
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2011 18:05:57
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Sphynxík za tři ticky....
http://aukro.cz/kanadsky-sphynx-i1855519165.html


SPHYNXÍK JE UŽ DOMA

Když jsem zde v úterý zveřejnil výše uvedený inzerát z Aukra, ještě jsem netušil, co bude následovat. Shocked Ve středu přišla na návštěvu dcera a prý, zda jí dám Feldíka, no odpověď byla že samozřejmě ne, Felďa tu byl první, je to už pán domu. A co Charlieho? Taky né, je to můj miláček... A Narinku? No to už vůbec né.... je to naše prdelka Smile Ale proč to píšu... Dcera se na mě podívala a řekla, No, já jsem si to myslela, tak jsem si koupila sphynxe na Aukru jenom za tři tisíce... Málem mě kleplo a vcelku jsem byl rád, když mi řekla, zda bych nechtěl jet pro sphynxíka s ní. Velice mi totiž vrtalo hlavou, jak může prodej sphynxe za tři tisíce vypadat a to co následovalo, byl pro mne opravdu pořádný šok.

Paní chovatelka nás mile přivítala, ukázala všechny své kočeny a hlavně samozřejmě toho vyhlídnutého sphynxího kluka. Na moji otázku, co, že je tak levný, jsem se dozvěděl, že už má klučina půl roku a právě proto by již měl jít k novým páníčkům. K jedněm již sice měl cestovat, ale když se chovatelka dozvěděla, do jakých by šel podmínek, raději zůstal doma. Takže jsme poklábosili, samozřejmě za situace kdy jsem já i dcera byli doslova v nebojácném kočičím vrnícím obležení a rozhodnutí bylo jasné. Obchod proběhl a úplnou SAMOZŘEJMOSTÍ byla:

kupní smlouva,
potvrzení o vyšetření rodičů na HCM,
průkaz původu,
očkovací průkaz samozřejmě s provedenými očkováními a odčervením jak má být,
pytel kočkolitu, pytlík s krmením, pytlík s hračkami,
a jako bonus CD s fotkami sphynxího kluka, abychom viděli jak vyrůstal.

Takže toliko zkušenost se zde mnohokráte odsuzovanými obchody na Aukro. Nutno říci, že i já si v minulosti říkal, jak tam někdo může koupit kočku, no, teď bych řekl, že vůbec nezáleží, kde ji člověk kupuje, ale hlavně od koho

Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ilinoiska



Založen: 10.03.2010
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2011 18:45:31
Odpovědět s citátem

Oldo, jsem ráda, že jsi tuhle svoji zkušenost napsal. Někdo by totiž mohl napsat, že chovatel,který prodává tak levně, nemůže svým kočkám kupovat kvalitní stravu, zajišťovat odpovídající veterinární péči atd.

Klidně jsi mohl napsat, o jakou CHS se jedná. Nemusí se sem psát jen o těch "špatných"... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2011 10:30:58
Odpovědět s citátem

Tak já to prásknu, protože to vím. Je to mazlík od paní či slečny Nikoly Hrubešové z Hradce Králového, CHS Egyptian Baeuty-a práskám to strašně ráda Smile Už když jsem viděla ten inzerát na Aukru, tak jsem věděla, o koho jde, ale netušila jsem, jak to bude skvěle probíhat a jak je tato CHS dobrá.

Ano, také si myslím, že je třeba jmenovat ty dobré, nejen ty špatné. Tady bych se kotě koupit nerozpakovala-třeba i na AUKRU. Jak psal Olda, není důležité KDE kupuješ, ale OD KOHO.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2011 13:19:26
Odpovědět s citátem

Ilinoiska napsal:
Někdo by totiž mohl napsat, že chovatel,který prodává tak levně, nemůže svým kočkám kupovat kvalitní stravu, zajišťovat odpovídající veterinární péči atd. Klidně jsi mohl napsat, o jakou CHS se jedná. Nemusí se sem psát jen o těch "špatných"... Smile


No, já už semhle popravdě nějak moc chuti dávat konkrétní jména nemám, ono se to vždy pak nějak zvrtne Rolling Eyes Kdo bude chtít, ten si to najde, navíc na mých stránkách bude brzy info i s novými fotečkami.

Ke krmení, strava je úplně OK, páč se jedná o superprémiovku BRIT CARE cat KITTEN.

Ještě co se onoho prodeje týká, tady snad ani nemůže být řeči o nějakém prodeji, za takovou symbolickou cenu bych řekl že je to spíše o nalezení vhodného nového majitele, kde se bude mít kočičák dobře Wink


Mimochodem, tohle by byla spíše otázka pro chovatele (část berte prosím s nadsázkou):
Máme koťátka a prostě se stane, nějaké se neprodá a zůstane doma.... Co s nimi děláte? Dát za symbolickou cenu, necháte si je, nebo pustit do lesa, utopit????

_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2011 20:47:15
Odpovědět s citátem

No v takovém případě jsem já osobně pro to, dát za symbolickou cenu tam, kde se bude mít kotě dobře-nejradši někomu, kdo si "drahé" papírové kotě dovolit nemůže, a umí si toho vážit, že ho dostal za hubičku. A drží dohody. Pak mě nemrzí, že dostanu za kotě málo peněz.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2011 5:06:06
Odpovědět s citátem

Souhlasím, že než nechat kotě doma, tak raději umístit za nízkou cenu, která třeba pokreje aspoň očkování, u někoho vhodného. Všichni kdo chováme kočky víme, že nelze do nekonečna nechávat si doma neprodaná koťata. Smile
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2011 15:00:51
Odpovědět s citátem

Radko, taky jsem už v bodu, kdy si další kastráty doma nechat nemůžu. Mám jich až dost, víc než chovných. Nedělalo by mi problém někomu kotě přenechat za nízkou cenu, jen je zádrhel v tom, že napřed prodávám a teprve pak se mohu přesvědčit, jestli nový majitel dodržel slovo (a kupní smlouvu). Vede mě to k tomu, že když už teda takové odrostlejší kotě levně prodávala, určitě jen s kopií průkazu původu a pokud by to šlo, tak už raději vykastrované, i když raději kastruji od 7 měsíců nahoru. Ale když by nebylo zbytí, musela bych nechat vykastrovat i mladší, ze strachu, že se mohou najít zájemci, kteří mi namažou med kolem pusy a pak si stejně udělají co chtějí, řeknou si, že přišli levně ke kotěti a proč by si taky nedopřáli koťátka ... Hodně se dá odhadnout, když se zájemce napřed přijede nezávazně podívat, ale neplatí to pokaždé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2011 18:24:20
Odpovědět s citátem

Já jsem na tom taky tak, z 9 koček je 5 kastrátů. Další si dovolit nemůžu. Nebo to dám nakonec vykastrovat všechno a bude po chovu peterbaldů v Čechách......
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Debakl (21x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
6
HCM u koček - program PawPeds (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (18x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top