Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Dovolená


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Dovolená
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2011 7:37:04
Odpovědět s citátem

Tento týden jedeme na 5 dí na Lipno,bereme s sebou kola,taková aktiv dovča,moc se těším.
Ale řeším otázku zda s sebou vzít holky Toyinku a Camelii,nebo je nechat u našich.
Zase mám strach z toho,že na hotelu bude nějaký rozruch,je možné že Toyinka bude ještě mrouskat,ale naříká i když nemrouská,nerada je sama.
S Camelii problém není ta je klidná,lehne a spí.
Pak se bojím toho,že když budeme cestou někde stavět třeba na Hluboké,nebudu je chtít nechávat v autě a s nimi mě asi nikam nepustí.
Myslíte že se budou trápit méně bez nás (kam jezdí občas na víkend) nebo s námi?Co pro ně bude lepší?Hlavně cesta na lipno je 150km
Děkuji za odpověd´předem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Dovolená
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2011 8:10:47
Odpovědět s citátem

V tomto případě bych spíš volila ty rodiče. Pokud to tam holky znají, tak jim tam bude určitě mnohem líp a v klidu než při nějakém cestování po úplně cizích místech. Sice sphynxové s cestováním nemají problém, ale co vím o Toyince, tak měla docela rušné a stresové poslední měsíce svého života (pro ostatní: měnila majitele) a tak za ni prosím, nechte je u rodičů a v klidu nebo ji rozhodíte ještě víc než je. Holky budou spolu a rodiče jistě vědí, co s nimi a pokud vy jedete na aktivní dovču na kolách, tak byste na ně stejně neměli moc času a takhle si to všichni jistě užijete líp.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2011 11:50:33
Odpovědět s citátem

Sice si myslím,že by to bylo ideální řešení,mam spíše strach z toho,aby si Toyinka nemyslela,že jde zase k jiným dvojnožcům.byla tam jen jednou,ale zase bude s Camelii Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2011 19:13:49
Odpovědět s citátem

Radko, věta že sphynxové nemají s cestováním problém mě tedy pobavila. Jak kteří, rozhodně ne MOJI. Stačí několikahodinová cesta autem a několikrát poblití, několikrát pos.... a v horším případě i druhý den viróza jak hrom Very Happy

Takže když někam jedeme, kočky sedí doma a stará se o ně spolehlivá osoba a je to absolutně bez problému.

Osobně bych kočky na čundr v žádném případě nebral.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2011 22:24:59
Odpovědět s citátem

Já měla s sebou dva kocoury v lázních, a bylo to bez problémů. Ale to byli v pokoji, kde pokud jsme byli pryč, prochrápali ten čas, a když jsme se vrátili, nastěhovali se k nám a my mazlili. Ale na čundr, na chatu, do stanu, na akční dovolenou a tak bych je rozhodně nebrala.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2011 5:32:08
Odpovědět s citátem

Oldo, tak já to brala podle vlastní zkušenosti. Nidy mně žádný z našich sphynxů v autě nezvracel. Občas se vztekají, když jsou zavření v přepravce, ale pokud je vyndám na klín, tak sedí a koukají a pak spí. Většina našich koťat cestuje poměrně do dalekých domovů po celé republice a taky téměř bez problémů. Třeba do Aše je to od nás přes 5 hod cesty a oba kočičáci co tam jeli, byli naprosto spokojení u nové paničky na klíně. Ta si akorát stěžovala na zdřevěnělé nohy Smile a Jungle, která k nám přicestovala z dálky 8000 km, u té bych předpokládala, že bude mít paniku z cestování a ne, ona ho miluje. Jak vyndám přepravku, tak se do ní nastěhuje a čeká, že se jede na výlet. A když se nejede, tak je naštvaná Smile.
Ale je pravda, že vyjímky potvrzují pravidlo. Měli jsme kocoura ženicha, který zvracel a kálel strachy ještě než se auto nastartovalo. Ten se dal někam převést jen pod sedativy, jinak strašně trpěl.
Ale jinak vím o spoustě lidí, co běžně jezdí se sphynxem na chalupu a v pohodě.
Oldo ještě mě napadá, zvracejí ti jen v přepravce nebo i když by byli v autě na klíně? I tento případ znám. Přepravka fuj, ale na klíně pohoda.
Vím převážet kočičáky na klíně jde jen, pokud je vás v autě víc. Smile
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2011 11:24:19
Odpovědět s citátem

To je ono Smile Jen v přepravce když s nimi jedu sám. Ovšem i ve dvou bych si mít v autě tři pobíhající kočičáky nedovolil. Jednou jsem Charlieho lovil z pod pedálu a zažíval vcelku horké chvilky jak by to dopadlo, kdybych si musel vybrat: BRZDA nebo Charlie??? Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2011 21:21:55
Odpovědět s citátem

Tak dovča bude u konce a my se těšíme na holky a doufám že i ony na nás Very Happy
Jinak cestu v autě zvládají dobře,spinkají.
Převážela jsem je k našim.
Pokud by jeli s nami byli by na hotelu,já měla spíš strach aby nezpívali,hlavně Toyinka,ale pro příště se nebojím,řvali tady děti Smile
Jinak mamča řikala,že Camelii první dva dny tekly slzičky,ale jinak se válejí v ložnici v posteli nebo se slunní na okně Smile
Laughing [/code]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
5
HCM u koček - program PawPeds (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top