Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co mám dát koťátku???


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Severusek



Založen: 01.05.2011
Příspěvky: 4

Předmět: Co mám dát koťátku???
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2011 11:10:58
Odpovědět s citátem

Dobrý den ...mám doma 6ti týdenní kotě,paní mi říkala ,že granulky už jí,ale když sem si ho přinesla celé 2 dny se granulek(byly to ty samé co dávala paní) ani vody nedotklo.Ani neudělalo potřebu do připraveného záchodu.Na raadu kamarádek jsem mu dala mléko s rohlíkem a to snědl poté taky kakal a čural venku.Zajímalo by mě proto co mu mám dávat kromě granulek? a jestli mu tím rohlíkem a mlékem nějak neublížím???Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Co mám dát koťátku???
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2011 11:26:22
Odpovědět s citátem

Severusek napsal:
Dobrý den ...mám doma 6ti týdenní kotě,paní mi říkala ,že granulky už jí,ale když sem si ho přinesla celé 2 dny se granulek(byly to ty samé co dávala paní) ani vody nedotklo.Ani neudělalo potřebu do připraveného záchodu.Na raadu kamarádek jsem mu dala mléko s rohlíkem a to snědl poté taky kakal a čural venku.Zajímalo by mě proto co mu mám dávat kromě granulek? a jestli mu tím rohlíkem a mlékem nějak neublížím???Děkuji



No, mléko a rohlík není moc dobrá strava pro kočku.Pokud chcete dávat mléko,kupte speciálně vyrobené pro kočky,kravské mléko obsahuje laktozu,kterou kočky nesnáší,mají po něm průjem.Rohlík je potravina pro lidi,v přírodě ho kočka nenajde,také není vhodný.Prodávají kapsičky,konzervy,granulky zkuste namočit do teplé vody,jsou pro koťátko moc tvrdé.Kotě prodělává obrovskou psychickou změnu,bylo odebráno od matky,je v cizím prostředí s cizími dvounožci,proto má problém jak s jídlem,tak s vyměšováním,když nejí,není co kakat.Sežeňte si tady na webu informace,jak a čím kotě krmit.Je moc malinké a brzy odebrané od matky:-(.Také se řiďte podle rozumu a přemýšlejte co by asi jedlo kdyby bylo v přírodě.Ale zatím kapsičky,kotěcí granulky,trochu bílého jogurtu,nebo kysané smetany,vaječný žloutek,trochu syrového,přemraženého hovězího masa,nebo vařené kuřecí,vše na drobounko nakrájené a vždy čerstvou vodičku.A je doufám samozřejmostí,že žádné sladkosti,piškoty sladké jogurty atd.Cukr také zířátkům nepatří i když jim moc chutná:-(.Tak přeji hodně štěstí a ať se vám a hlavně kotěti daří:-)



BBMLM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Severusek



Založen: 01.05.2011
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2011 11:29:58
Odpovědět s citátem

Děkuji.Moc jste mi pomohla Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2011 11:38:33
Odpovědět s citátem

Severusek napsal:
Děkuji.Moc jste mi pomohla Smile



Tady si trochu počtěte

http://www.modrykocour.cz/stranka.php?id=982
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
nelly ness



Založen: 26.03.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co mám dát koťátku???
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2011 14:39:58
Odpovědět s citátem

Severusek napsal:
Dobrý den ...mám doma 6ti týdenní kotě,paní mi říkala ,že granulky už jí,ale když sem si ho přinesla celé 2 dny se granulek(byly to ty samé co dávala paní) ani vody nedotklo.Ani neudělalo potřebu do připraveného záchodu.Na raadu kamarádek jsem mu dala mléko s rohlíkem a to snědl poté taky kakal a čural venku.Zajímalo by mě proto co mu mám dávat kromě granulek? a jestli mu tím rohlíkem a mlékem nějak neublížím???Děkuji


V tomhle věku by kotě mělo být ještě min dalších 6 týdnů u matky a složení stravy by mělo být mateřské mléko!
Takže kotěcí granulky ( žádný whiskas!!!! ) pro malá koťata ( třeba RC pro 0-3m), kotěcí mléko ( RC, Gimpet, etc ) nebo nahradit Tatrou (neslazenou) a do toho granulky namáčet. Kvalitní konzervy, syrové přemražené maso. Prostě tu dobu co jste ho odtrhla od matky musíte dohnat - v totmo věku se vyvíjí autoimunita a celkově pak koťátko z této doby čerpá pro další růst a pokud ho jednou podlomíte teď jen horko těžko to budete dohánět.

A příště prosím raději předem studovat kdy a jak pořídit koťátko, co potřebuje atd. než zpětně hledat radu na fóru!
Také nejdřív jdete do autoškoly a zařídíte si řidičák než sednete za volant auta a hurá do provozu!!!! Twisted Evil
_________________
Nelly Ness Coonies etc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (74x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top