Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

NESERIÓZNA CHOVATEĽKA.


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: NESERIÓZNA CHOVATEĽKA.
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2011 19:13:02
Odpovědět s citátem

Rozhodla som sa znovu sem napísať dneska som telefonovala na plemennú knihu a zarazila ma jedna vec keď sa ma pani Šimková opýtala že či mám mačku doma najprv ma to riadne zaskočilo hneď som sa opýtala že prečo lebo že po Čechách a chovateloch sa šíri že mačku nemám že je už u pani Polónyovej tak že čo na ňu špiním že čo chcem TAK CHCEM NAPÍSAŤ ŽE MAČKU MÁME STÁLE DOMA JE U NÁS a dala som ju aj na našu web stránku takže nechápem prečo zase klame asi sa chce očistiť ale obávam sa že už ju každý pozná .

Naposledy upravil zana dne 19. 7. 2011 19:18:16, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ilinoiska



Založen: 10.03.2010
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2011 18:33:21
Odpovědět s citátem

Tak co, už se to hnulo z místa? Nebo jste pořád bez PP?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 7. 2011 19:06:22
Odpovědět s citátem

Ešte stále čakám nič sa nedeje nemá snahu ma ani informovať .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: další množitel
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2011 23:43:58
Odpovědět s citátem

Další množitel.
Výmazlené v ? týdnech?


v http://kocky.sbazar.cz/kanadska-sphynx-teplicko- týdnech o6063316.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2011 19:10:38
Odpovědět s citátem

Dneska som zase telefonovala do plemennej knihy bola som zvedavá či sa už konečne niečo deje ohľadom papierov no zistila som že pani z plemennej knihy sa ju pokúšala kontaktovať telefonicky R. P. ale bez úspechu nedvíhala jej telefón tak jej skúsi poslať mail aby dala súhlas aby mi mohli biť papiere poslané mne no ale jedno mi nejde do hlavy že prečo Regina robí takéto problémy mačka je vyplatená ešte k tomu aj z úrazom proste nechápem to je to človek ktorý zhrabne peniaze a tým to skončilo ale to že voči kupujúcemu má ešte podlžnosť to ju netrápi obávam sa že stratím nervy .

Naposledy upravil zana dne 28. 7. 2011 14:42:17, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rostov



Založen: 01.07.2011
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2011 19:13:38
Odpovědět s citátem

Oni Ti to potom pošlú ale ešte to chovateľka musí zaplatiť. To bude kameň úrazu.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2011 19:32:14
Odpovědět s citátem

Áno tak je to že mi ich pošlú ak bude súhlasiť ale nebudem to platiť ja ale R.P.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: NESERIÓZNA CHOVATEĽKA.
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 10:34:05
Odpovědět s citátem

zana napsal:
Rozhodla som sa znovu sem napísať dneska som telefonovala na plemennú knihu a zarazila ma jedna vec keď sa ma pani Šimková opýtala že či mám mačku doma najprv ma to riadne zaskočilo hneď som sa opýtala že prečo lebo že po Čechách a chovateloch sa šíri že mačku nemám že je už u pani Polónyovej tak že čo na ňu špiním že čo chcem TAK CHCEM NAPÍSAŤ ŽE MAČKU MÁME STÁLE DOMA JE U NÁS a dala som ju aj na našu web stránku takže nechápem prečo zase klame asi sa chce očistiť ale obávam sa že už ju každý pozná .


Zuzano, už toho tvého špinění mám plné zuby!!!

Kopie mého emailu ze dne 11.7.2011 na plemennou knihu:

Dobrý den paní Šimková,
již nějaký čas se snažím komunikovat po emailu a telefonu, bohužel bezvýsledně.
Čekám zaslání rodokmenů, psala jsem Vám email s moji novou adresou, kde je možné si rodokmeny převzít, nic méně nedorazili a stále jen slyším od majitelů koťat, že Vám volají a rodokmeny byly odeslané, ale nevyzvednuté.
Mohu prosím Vás požádat o informaci na jakou adresu jste mi je zaslali?
Prosím o vystavení transferu na kočku Quantanna Queen Aniger, kočička je prodaná na Slovensko paní Zuzaně Pivarčiové.
Velmi děkuji za zprávu.

- po totmo emailu se mi za několik dní ozvala paní Šimkové a sdělila mi, že mi v pondělí dne 25.7.2011 odesílá rodokmeny.
Ihned jsem psala email tobě - tady jeho kopie:
Ahoj Zuzana,
včera se mi konečně ozvali z plemenné knihy, neb nebylo možné se tam nějaký čas ani dopsat ani dovolat.
Tak se mi velmi paní Šimková omluvila a slíbila mi v pondělí rodokmeny, včetně transferu poslat. Takže ihned jak je vyzvednu z pošty ti jej posílám doporučeně domů.

Dnes dne 28.7.2011 mám oznámení na poště o uložení zásilky. Rodokmeny vyzvednu zítra, neboť jsem dnes do 17ti hodin v zaměstnání a IHNED odesílám! Nevím asi k čemu by mi rodokmeny byly!

Upozornuji všechny a to i administrátory MODRÉHO KOCOUŘE, že pokud se na tomto webu ještě jednou objeví mé jméno ve spojitosti s špiněním mé osoby, podávám trestní oznámení. Mám toho už dost.
Paní Šimková mi sama sdělila, že mají problémy s komunikaci na emailu i telefonech z technických důvodů. Každý máte telefon a můžete si tam zavolat a ověřit si to!
Raději by jste se měli věnovat něčemu užitečnějšímu než sedět u klávesnice a věčně na někoho kydat sračky, když neznáte fakta!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 12:27:42
Odpovědět s citátem

Zuzano můžu se zeptat, kolik kočičce je?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 12:33:37
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Zuzano můžu se zeptat, kolik kočičce je?

Má sedm měsíců. Ovšem nevím jaký to má vliv na funkci plemenné knihy a pošty. Krycí listy byly odeslány včas ve věku 7týdnů stáří koťat.
Vzhledem k tomu, že jsem se v dubnu stěhovala, mohlo dojít k nedoručení, nic méně jsem komunikovala emaily s plemenou knihou bez odezvy. Já nejsem pražák, abych mohla sednout na tramvaj a zajet se tam podívat, zda semnou bude někdo komunikovat!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 12:48:53
Odpovědět s citátem

Já mám také sedmiměsíční koťata a věřte, že mám PP už hodně dlouho. Plemenná kniha funguje normálně. Možná, že měli nějakou malou pauzu, ale v období 7 měsíců to je fuk. A věřte, taky nejsem Pražák Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rostov



Založen: 01.07.2011
Příspěvky: 4

Předmět: Quanntane Queene Aniger, CZ
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 12:50:27
Odpovědět s citátem

Mačka sa narodila 09.11.2010 - teda bude mať o 1,5 týždňa už 9 mesiacov.
kód:
http://aniger.webz.cz/kotatka.html

Minimálne 5 mesiacov už majiteľka mohla mať PP.

A stále výhovorky, že chovateľ cestuje, sťahuje sa alebo čokoľvek je trápne. To musí každý uznať racionálne premýšľajúci človek.

KEBY BOLO VšETKO ok tak by nemusela byť vôbec táto diskusia.

..............................
Verím, že tento príspevok nie je braný ako osobný útok - to poznámka k žalobám Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 13:03:02
Odpovědět s citátem

Nechci se zastávat jedné ani druhé strany, když neznám objektivně okolnosti.

Chci jen říct, že jsem jednou čekala na PP kotěte z FIFE taky dost dlouho-n ěkolik měsíců-kamarádka, od které kotě mám, mi ještě říkala, že kdybychom se neznaly a nekamarádily, že bych si už jistě říkala, že jsem naletěla. Bylo to pár měsíců, co jsem čekala na PP. Protože jsme dobré kamarádky, byla jsem v klidu. A měla pravdu. Koupit kotě od nějaké CHS, kterou jsem si našla na netu, byla bych po 2 měsících čekání už hodně nervní.

Z BOEC nikdy tak dlouho na vydání papírů nečekám, nejpozději do měsíce je mám doma. Platím předem převodem, takže žádná drahá dobírka.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Quanntane Queene Aniger, CZ
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 13:51:46
Odpovědět s citátem

rostov napsal:
Mačka sa narodila 09.11.2010 - teda bude mať o 1,5 týždňa už 9 mesiacov.
kód:
http://aniger.webz.cz/kotatka.html

Minimálne 5 mesiacov už majiteľka mohla mať PP.

A stále výhovorky, že chovateľ cestuje, sťahuje sa alebo čokoľvek je trápne. To musí každý uznať racionálne premýšľajúci človek.

KEBY BOLO VšETKO ok tak by nemusela byť vôbec táto diskusia.

..............................
Verím, že tento príspevok nie je braný ako osobný útok - to poznámka k žalobám Very Happy


Nepříjde Vám podivné, že plemenná kniha nesdělila majitelce kočky žádné problémy, a ještě se sama divila, proč mě pošpiňuje, když mám rodokmeny nevyzvednuté? Kdyby snad byl nějaký problém a já měla někoho podvádět, tak snad to plemenná kniha bude řešit a hlavně to sdělí, ne? Příjde mi jakože na hlavu házet na mě to, že má rodokmeny plemenná kniha a nikoliv já! Asi to bude teda čí vina? Vím, že paní Šimková bývá často nemocná a kdo je u FIFe ví, že jsou problémy s časem již léta. A věřím tomu, že bych dávno rodokmeny měla, neb by jistě paní Šimková dobrovolně nepřehazovala složku na svém stole s mými rodokmeny sedm měsíců jen tak!
A to, že se stěhuji, je vyloženě moje věc a myslím si, že Vaše hloupá starost. Já nahlásila změnu adresy včas, to že plemená kniha korespodnenci nečte není moje starost!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Quanntane Queene Aniger, CZ
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 13:53:22
Odpovědět s citátem

rostov napsal:
Mačka sa narodila 09.11.2010 - teda bude mať o 1,5 týždňa už 9 mesiacov.
kód:
http://aniger.webz.cz/kotatka.html

Minimálne 5 mesiacov už majiteľka mohla mať PP.

A stále výhovorky, že chovateľ cestuje, sťahuje sa alebo čokoľvek je trápne. To musí každý uznať racionálne premýšľajúci človek.

KEBY BOLO VšETKO ok tak by nemusela byť vôbec táto diskusia.

..............................
Verím, že tento príspevok nie je braný ako osobný útok - to poznámka k žalobám Very Happy


A věřte, že mě spíše příjde trapné si založit účet na foru, jen proto, abych do někoho šil - což je vidět v počtech vašich příspěvků.
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rostov



Založen: 01.07.2011
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 14:03:19
Odpovědět s citátem

no comment Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 14:08:11
Odpovědět s citátem

rostov napsal:
no comment Very Happy


No právě Cool
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rostov



Založen: 01.07.2011
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 14:23:44
Odpovědět s citátem

No práve užívatelia ... čo mám odpísať odborníkovi na prekrúcanie záležitostí.
S takými "akoby" chovateľmi sa ako je pani XY (a spol) sa nebavím. Chovatelia sa delia na serióznych a pochybných -nech si každý každého zaradí ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 14:39:12
Odpovědět s citátem

rostov napsal:
No práve užívatelia ... čo mám odpísať odborníkovi na prekrúcanie záležitostí.
S takými "akoby" chovateľmi sa ako je pani XY (a spol) sa nebavím. Chovatelia sa delia na serióznych a pochybných -nech si každý každého zaradí ...


A ještě na plkatele... Cool
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 18:57:44
Odpovědět s citátem

Je mi jedno jak si budete říkat, já se jen chci zastat pí. Šimkové. Já s ní mám jen dobré zkušenosti. PP včas, jakýkoli problém řeší ochotně, je milá a vstřícná. V úřední hodiny se vždy dovolám.
Poslední vrhy jsem také hlásila na novou adresu a byl problém. Ovšem na naší poště. Ale vše se vyřešilo. Jenže musí se chtít Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 19:27:25
Odpovědět s citátem

Idem aj ja reagovať v prvom rade je zaujímavé že ja som zo Slovenska a stále som sa dovolala na plemennú knihu a musím povedať že pani Šimková je milá pani a snažila sa mi vyjsť v ústrety ako sa jej dalo a bolo v jej možnostiach povedala mi že jej papiere posielala 3krát a stále sa jej vrátili naspäť a že sa ju pokúšala kontaktovať aj telefonicky ale že jej nedvíhala telefón je mi to čudné keď predám niekomu mačku a nemám záujem sa opýtať ako to vyzerá z papierami mačka má za 11dní 9mes. a proste brzdí ma s tým že nemôžem ísť s ňou na výstavu a nemôžem si ju ani prihlásiť a keď napíšem R.P. že ako to vyzerá z papiermi tak mi ešte odpíše že aby som sa stále nepýtala lebo ona nemá čas mi vypisovať proste nechcem nič nech mám papiere a ja som stou osobou skončila nech dá to čo má dať za čo som si zaplatila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 21:09:05
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Je mi jedno jak si budete říkat, já se jen chci zastat pí. Šimkové. Já s ní mám jen dobré zkušenosti. PP včas, jakýkoli problém řeší ochotně, je milá a vstřícná. V úřední hodiny se vždy dovolám.
Poslední vrhy jsem také hlásila na novou adresu a byl problém. Ovšem na naší poště. Ale vše se vyřešilo. Jenže musí se chtít Confused


Já jsem ovšem neřekla proti paní Šimkové půl slova! Já s ní mám taktéž jen samé dobré zkušenosti a pokud jsou papíry stále u ní, asi jsem žádnou vydrbávku nepřichystala! Takže zítra vyzvednu rodokmeny a odesílám je majitelům. Jsem zvědavá, co vytáhnete pak nového.
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2011 21:10:02
Odpovědět s citátem

zana napsal:
Idem aj ja reagovať v prvom rade je zaujímavé že ja som zo Slovenska a stále som sa dovolala na plemennú knihu a musím povedať že pani Šimková je milá pani a snažila sa mi vyjsť v ústrety ako sa jej dalo a bolo v jej možnostiach povedala mi že jej papiere posielala 3krát a stále sa jej vrátili naspäť a že sa ju pokúšala kontaktovať aj telefonicky ale že jej nedvíhala telefón je mi to čudné keď predám niekomu mačku a nemám záujem sa opýtať ako to vyzerá z papierami mačka má za 11dní 9mes. a proste brzdí ma s tým že nemôžem ísť s ňou na výstavu a nemôžem si ju ani prihlásiť a keď napíšem R.P. že ako to vyzerá z papiermi tak mi ešte odpíše že aby som sa stále nepýtala lebo ona nemá čas mi vypisovať proste nechcem nič nech mám papiere a ja som stou osobou skončila nech dá to čo má dať za čo som si zaplatila.


Napíšu ti v pátek, že mi je v pondělí paní Šimková posílá a ty mi v uterý píšeš, jestli už jsem ti je poslala! Tak si připadám jak idiot!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2011 19:33:59
Odpovědět s citátem

A ti sa mi čuduješ že sa ťa stále pýtam na papiere mačka je u nás od 5.3.2011 a stále nič a nehnevaj sa ale je to chyba tvojej lajdáckosti nie plemennej knihy neviem keby to bolo že ja ti dlžím papiere proste keby že je to naopak ako bi si ti reagovala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2011 20:00:50
Odpovědět s citátem

zana napsal:
A ti sa mi čuduješ že sa ťa stále pýtam na papiere mačka je u nás od 5.3.2011 a stále nič a nehnevaj sa ale je to chyba tvojej lajdáckosti nie plemennej knihy neviem keby to bolo že ja ti dlžím papiere proste keby že je to naopak ako bi si ti reagovala.


Kurva jaká moje lajdáckost???
Zjisti si laskavě na plemenné knize, kdy přišly krycí listy na plemennou knihu!!! Tyto jsem posílala včas ve věku 7mi týdnů stáří koťat
Pak jsem se stěhovala a je možné, že mi přišly rodokmeny na starou adresu, ale předem jsem psala mail na plemennou knihu o změně adresy. To, že z nějakého důvodu toto PK neakceptovala a poslala je na adresu původní a tím se zásilka vrátila já jako vážně nemůžu! Já nebudu denně ráno stát na původním bydlišti a čekat na pošťačku, až jestli mi náhodou někdo něco neposlal jinam než měl!

A pokud ti v pátek řeknu, že je v pondělí posílají z Prahy a v úterý mi příjde od tebe email, jestli jsem je už poslala, tak si připadám fakt jak pitomec!!! Do konce příštího týdne je máš doma!!! Jestli ne, ukamenujte mě!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zana



Založen: 24.06.2011
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2011 21:30:59
Odpovědět s citátem

No tak ti chcem povedať že sa veľmi pekne vyjadruješ na verejnom fóre a uzavriem to zatiaľ asi tak že za pravdu sa každý hnevá a som veľmi zvedavá či do konca týždňa budem mať papiere t.j.do 5.8.2011 lebo ti si už toho toľko nasľubovala a nič si nesplnila .a keď ti budem písať každý deň o papiere je to moja vec ja ich chcem a nebola si schopná ich skoro za 5 mes. mi ich poslať a nevyhováraj sa stále je to už otrepané.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2011 22:00:30
Odpovědět s citátem

zana napsal:
No tak ti chcem povedať že sa veľmi pekne vyjadruješ na verejnom fóre a uzavriem to zatiaľ asi tak že za pravdu sa každý hnevá a som veľmi zvedavá či do konca týždňa budem mať papiere t.j.do 5.8.2011 lebo ti si už toho toľko nasľubovala a nič si nesplnila .a keď ti budem písať každý deň o papiere je to moja vec ja ich chcem a nebola si schopná ich skoro za 5 mes. mi ich poslať a nevyhováraj sa stále je to už otrepané.


Právě proto, že je to veřejné forum se tu můžou kydat sračky na lidi!!! Takže pak tím pádem bez obalu! Je mi to fuk!
Vypisovat můžeš samozřejmě jak chceš, rozhodně to ovšem ničemu neurychlí.
Slibovat jsem neslibovala nic, než to, že rodokmen dodám ihned po obdržení z plemenné knihy, což máš uvedené i ve smlouvě!
A jako "otrepané" mi tu příjde řešit jeden sranec furt dokola! O všem se ví, všechno je dle našeho "vládního úřadu! v pořádku, takže věř, že nikdo mi je z Prahy osobně nepoveze a tobě na SK taky ne. Takže ted už je to jen na poště!
_________________
Aniger Sphynx cattery
www.sphynxcanadian.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: NESERIÓZNA CHOVATEĽKA.
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2011 22:11:38
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
jsem opravdu smutná z toho, co se tu opět děje. Nebudu to mazat, protože jste se na mě minule zlobili.
Jen vás prosím, ve vlastním zájmu si vyřiďte tuto záležitost soukromě a sem nám jen napište, jak to dopadlo.

Pro paní Polonyovou: Psala jste mi soukromou zprávu, veřejně Vám ale odpovídám. Nejsem administrátor tohoto fora a proto si mě klidně zažalujte, stejně nezmůžu nic s tím, co se tady třeba konkrétně o Vás píše. Jsem pouze moderátor Sphynxího fora a dohlížím na to, aby se tu především nemluvilo sprostě, což je Vás případ. Neznám Vás, ale je mi divné, že se Vás tu nikdo nezastal. Takže buď pište slušně, nebo bez milosti smažu Vaše příspěvky - ne pro to co v nich píštete, ale proto že používáte sprostá slova.

Pro všechny: Nebudu toto téma zatím zamykat, ale uvažte vždy pořádně, co sem napíšete. Jakmile bude diskuse pokračovat nevhodným způsobem, tak to zamknu, nebo smažu.

Můj osobní názor: Já jako chovatelka se snažím se všemi lidmi, co si ode mě pořídili kotě, vycházet co nejlépe to jde. Mám spoustu přátel a dovolím si říct, že není nikdo, kdo by si na mě mohl stěžovat, takže když se chce a dělá se to poctivě, tak to jde slušně. A pokud se náhodou vyskytnou nějaké problémy, tak si to seriozní chovatel vyřídí rychle a v tichosti, ke spokojenosti zákazníka, protože jinak utrpí jeho pověst a to rozhodně nikdo z chovatelů nechce.

Přeji všem hezký den

_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2011 12:49:48
Odpovědět s citátem

Radko, mluvíte mi z duše.

Neodchovala jsem desítky koťat, jen pár, ale s lidičkami, co jim poskytli svá srdíčka a domovy jsem v kontaktu-tedy z většinou z nich. Z některých se stali přátelé. Když mají problém, a jsem schopná pomoct, ráda pomůžu. I když se nejedná o "moje" kotě. Pořád ještě věřím ve slušnost, i když někteří lidé se hodně snaží tuto víru zviklat.

Také mi tady hodně vadí sprostota Reginy, nevěřím, že se to tady komukoliv zamlouvá a líbí. Její vyjadřování hovoří za ni samo.

Neumím si vůbec představit, že bych takhle jednala s někým, kdo si odemne koupil kotě.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: NESERIÓZNA CHOVATEĽKA.
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2011 16:47:19
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:

Můj osobní názor: Já jako chovatelka se snažím se všemi lidmi, co si ode mě pořídili kotě, vycházet co nejlépe to jde. Mám spoustu přátel a dovolím si říct, že není nikdo, kdo by si na mě mohl stěžovat, takže když se chce a dělá se to poctivě, tak to jde slušně. A pokud se náhodou vyskytnou nějaké problémy, tak si to seriozní chovatel vyřídí rychle a v tichosti, ke spokojenosti zákazníka, protože jinak utrpí jeho pověst a to rozhodně nikdo z chovatelů nechce.

Přeji všem hezký den


Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top