Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Granulkožrouti


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Granulkožrouti
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 8. 2011 19:14:31
Odpovědět s citátem

Pěkný večer,
máte někdo zkušenosti s dáváním mozzarely kočkám? Jedna moje čičmenová je totiž vyloženě granulková, maso ani konzervy ne, tak jsem ráda, když sní cokoli jiného - myslíte, že mozzarelu občas může? Ani se mi nezdá slaná, ale to je možná jen pocit. Nebo obecně, pokud máte tipy, čím zpestřit jídelníček granulkové kočce - do té mojí se mi podaří dostat trochu Lipánku, kysané smetany, vnitřek té Pribiňákové tyčinky, ale tu jenom trochu, je to dost sladké.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Preta



Založen: 21.07.2011
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Granulkožrouti
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2011 1:54:01
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Pěkný večer,
máte někdo zkušenosti s dáváním mozzarely kočkám? Jedna moje čičmenová je totiž vyloženě granulková, maso ani konzervy ne, tak jsem ráda, když sní cokoli jiného - myslíte, že mozzarelu občas může? Ani se mi nezdá slaná, ale to je možná jen pocit. Nebo obecně, pokud máte tipy, čím zpestřit jídelníček granulkové kočce - do té mojí se mi podaří dostat trochu Lipánku, kysané smetany, vnitřek té Pribiňákové tyčinky, ale tu jenom trochu, je to dost sladké.

Dobrý den, já si myslím, že pokud kočičku krmíte kvalitními superprémiovými granulemi, tak je to dostatačující plnohodnotná strava a již nemusíte dokrmovat. Já dávám kočinám jen granule a kapsičky. Navíc mozzarela je dost tučná. Má to i své výhody, kočičky pak neloudí a nekradou ze stolu.
_________________
Nathálka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Granulkožrouti
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2011 6:23:55
Odpovědět s citátem

Bych řekla, že mozzarellou toho není moc co zkazit, je sice tučnější, ale dá se zase koupit Zottarella Light Smile, a taky mi nepřijde nějak moc slaná, aby to mohlo kočce ublížit.
Jinak Maxíš je převážně granulovej, nějaký lipánky, smetany, to si jen lízne a jde, zvlášť naservíruju-li to přímo pro kočkouny, ale na čem vyloženě ujíždí je sladký pečivo no, tak ho občas necháme zakousnout se do loupáku z druhý strany Smile Po těch letech mě už přestaly trápit snahy o zpestření jídelníčku, resp. moje snahy o zpestření neuspěly, takže když ho něco zaujme, lízne si, případně kousek ukradne a pokud to není vyloženě něco nezdravého, tak ho nechávám být. Jinak co má moc rád jsou Whiskas Hairball bonbonky.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2011 18:30:26
Odpovědět s citátem

Mozarellu, zotarellu klidně, já ji dávám i koťatům, můžou se utlouct - právě proto ji dávám, že na rozdíl od jakýchkoliv jiných sýrů není slaná. Tučnost nevadí, pokud nejde o kastráta, kočky mají mnohem větší spotřebu tuku než psi. Ještě kupuju pizarellu, ta je tuhá a dá se strouhat, ale třeba v Albertu ji nemají, kupuju ji v Bille - a spotřebuju těchto sýrů poměrně dost - obměňuju Apetitem a Kiri. Pribináky moc nedávám kvůli cukru, ale ony to ani moc nechtějí, ani koťata, raději si dají tučný tvaroh.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Mrouskání kočky (říje) (18x)
8
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)
9
Kočičí jména (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top