Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

plaché kotě


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ajinav82



Založen: 25.09.2011
Příspěvky: 32

Předmět: plaché kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 8:06:22
Odpovědět s citátem

Ahoj,včera jsme si dovezli kotě. Je mu cca 4-6 měsíce,zalezl si za pračku a nehodlá vylézt. Už je tam od včerejška. Vylezl jen v noci na dlabanec.Přijde mi,že vůbec není zvyklé na lidi i když paní mi tvrdila opak. Měla ho ve sklepě,myslíte,že si na nás zvykne a stane se z něj mazlíček?
Vedle pračky má i wc,ale není tak vůbec načůráno a to jsme ho dovezli včera okolo 4h odpolední
Také bych řekla že trochu zapáchá a má dost špinavé uši. Co s tím? Děkuji Andrea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Re: plaché kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 9:40:17
Odpovědět s citátem

ajinav82 napsal:
Ahoj,včera jsme si dovezli kotě. Je mu cca 4-6 měsíce,zalezl si za pračku a nehodlá vylézt. Už je tam od včerejška. Vylezl jen v noci na dlabanec.Přijde mi,že vůbec není zvyklé na lidi i když paní mi tvrdila opak. Měla ho ve sklepě,myslíte,že si na nás zvykne a stane se z něj mazlíček?
Vedle pračky má i wc,ale není tak vůbec načůráno a to jsme ho dovezli včera okolo 4h odpolední
Také bych řekla že trochu zapáchá a má dost špinavé uši. Co s tím? Děkuji Andrea


Ahoj.
Copak je to za koťátko?
Sice je běžné takovéto chování kočičky do nového prostředí, jen nechápu proč bylo ve sklepě, tam moc lidí asi nepříjde.
Každopádně nechte kočičku seznámit se v novém domově postupně,dejte mu čas.Je pro něj vše nové.pokud zabrouzdáte na kocouře najdete spoustu rad.Kočky vydrží bez toalety docela dlouho,takže bez obav.Dobré je že se najedl.
K těm ouškám, vezměte ho raději k vetovi,ať ho prohlédne, může se jednat i o kvasinky v oušku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 10:04:14
Odpovědět s citátem

Já se z toho picnu-to je pořád dokola!!! Dokud budou lidi ochotní kupovat špinavá, zanedbaná, plachá koťata odněkud ze sklepa, do té doby pokvete pšenka rádoby "chovatelům". Já bych si kotě z takových podmínek NIKDY nebyla ochotná koupit.

Co na ten dotaz odpovědět? Počítejte s tím, že budete mít problémy-se vší pravděpodobností ano. Do sklepa za koťaty asi nikdo moc často nechodil. A má-li kotě špinavé uší, z toho prostředí a "péče" se nedá vyloučit svrab. Takže kotě odchyťte, odneste k vetovi, dejte vyšetřit, nechte mu ďobnout vakcinaci-pochybuju, že je očkované, dejte mu odčervovací pastu (zopakujte ještě jednou dle pokynů veta), nechte vyšetřit uši, zda nemá svrab.

No a navíc počítejte s tím, že mazlíkem se stát může, ale také nikdy nemusí. Zkuste koupit Feliway odpařovač, třeba mu to pomůže se sebrat.

Takovouhle koupí jste si zadělali na problémy. Tak na 99%.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ajinav82



Založen: 25.09.2011
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 10:05:13
Odpovědět s citátem

je to obyčejná kočička. proč bylo ve sklepě,to nevím,ale paní vypadala,že jí na kočičkách moc záleží. Včera jsme ho ze za pračky vyndali abysme mu ukázali misku a já ho hladila a hned začal vrnět. Nadlábl se a hned zase za pračku Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 10:23:26
Odpovědět s citátem

Takže žádná CHS?
Pochopím pokud jí na kočičkách bude záležet, tak dá tu svou vykastrovat.
Ale proč množí a pak je nechá ve sklepě?
Tatiana má pravdu, vezměte koťátko na veterinu ještě dnes a Feliway doporučuji též!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ajinav82



Založen: 25.09.2011
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2011 17:50:05
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Já se z toho picnu-to je pořád dokola!!! Dokud budou lidi ochotní kupovat špinavá, zanedbaná, plachá koťata odněkud ze sklepa, do té doby pokvete pšenka rádoby "chovatelům". Já bych si kotě z takových podmínek NIKDY nebyla ochotná koupit.

Co na ten dotaz odpovědět? Počítejte s tím, že budete mít problémy-se vší pravděpodobností ano. Do sklepa za koťaty asi nikdo moc často nechodil. A má-li kotě špinavé uší, z toho prostředí a "péče" se nedá vyloučit svrab. Takže kotě odchyťte, odneste k vetovi, dejte vyšetřit, nechte mu ďobnout vakcinaci-pochybuju, že je očkované, dejte mu odčervovací pastu (zopakujte ještě jednou dle pokynů veta), nechte vyšetřit uši, zda nemá svrab.

No a navíc počítejte s tím, že mazlíkem se stát může, ale také nikdy nemusí. Zkuste koupit Feliway odpařovač, třeba mu to pomůže se sebrat.

Takovouhle koupí jste si zadělali na problémy. Tak na 99%.


My ho nekupovali. A ve sklepě ho měla proto,že prý ho pes honil po dvoře. neřekla bych,že to byl nějaký záměr čičinu týrat. Odčervená je,jen není očkovaná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (56x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (24x)
4
Britská krátkosrstá kočka (24x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (19x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top