Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Dudlání :o)

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: Dudlání :o)
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2005 14:39:55
Odpovědět s citátem

Ahojky,
náš kocourek již delší dobu dělá velmi zajímavou věc. Má svou deku a když začíná být ospalý, tak si na dece udělá žmolek a ten dudlá, mlaská a vrní. Myslela jsem si, že mu chybí maminka, ale kamarádka mi řekla, že jejich 2 roční kočky to dělají taky i když byly vychovávány s matkou dokud je sama neodvrhla.
Proč to dělají?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2005 14:47:36
Odpovědět s citátem

Proč to dělají to přesně nevím, že by si třeba asociovaly něco z dětství?
Ali to dělá když ulehneme večer k televizi, nežužlá, ale šlape deku. Rafiq zas pro změnu žužlá Alimu cecíky a to mu jsou už 3,5 měsíce...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2005 17:02:08
Odpovědět s citátem

Protoze vas adoptovali za mamu, maji vas radi a citi se s vami dobre a v bezpeci. Je to nejvetsi dukaz lasky, jaky vam mohou dat - zuzlani, preslapovani a slintani blahem, kdyz je hladite - vsechno jsou to projevy jejich naklonosti k vam. Neni na tom nic spatneho a neznamena to, ze by bylo kote odstaveno od mamy moc brzo. Budte za to radi vzdycky, kdyz se kocicky takhle chovaji, nebot vas miluji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2005 8:18:59
Odpovědět s citátem

Surprised) je to sranda občas neslyšíme ani telku. Bála jsem se, že mu chybí kočičí máma. Brali jsme ho dost brzy - začátkem 7 měsíce.
Díky hrozně jste mě potěšili. Je to naše první koťátko a trochu jsem se bála, abych mu svou neznalostí neublížila. Zatím vypadá spokojeně když ho to chytne běhá po bytě, jako blázen. Spinká s námi v posteli a každý den v půl sedmé mě probudí jeho teplá hebká pacička, kterou mi dává na tvář. I když dneska ráno mě vsal útokem a přistál mi na obličeji rychlostí blesku.
Jsem strašně ráda, že jsme si koťátko pořídili. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2005 8:25:17
Odpovědět s citátem

Very Happy teda pardon začátkem 7 TÝDNE, ale to jste jistě pochopili.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Dudlání...
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2005 21:13:07
Odpovědět s citátem

Jo tak to jsem ráda, že to nedělá jen ten náš. Taky jsem si ho brala už v 6 týdnech a zdálo se mi to brzo, ale baštil sám a byl na mě zvyklí. Začal to dělat kolem 8 týdne a začal mě na krku a teď se spokojí s věcmi, které používám - deka v posteli, noční košile atd. Tak to oslintá až je to nechutný. Partner ho chce za to bít, ale myslím si že to dělá podvědomě a né vědomně.
Teď je mu skoro 5 měsíců a intenzita se spíše stupňuje. Taky to dělá, když na něj nemám čas a on si mě asi tak nahrazuje, potože mě adoptoval za mámu hned od malinka i když mámu měl. Když jsem za ním došla na návštěvu tak jeho máma šla stranou a šel za mnou a za ní se vracel, když měl hlad.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Katy
Anonymní





Předmět: Re: Dudlání...
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 11. 2005 13:16:07
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Partner ho chce za to bít, ale myslím si že to dělá podvědomě a né vědomně.


Plácněte radši partnera než kočičáka. To zvíře nemá šanci si spojit, že dělá něco, co se vám nelíbí, naopak by mohlo být zbytečně ve stresu a začít být pak třeba nečistotné apod. Potřebuje dostatek pozornosti a podnětů a mělo by se to postupně srovnat. takovéhle chování zřejmě pro kočky představuje způsob, jak se uklidnit, mít pocit bezpečí a po výprasku by z toho v té své ušaté šišce měl akorát mišmaš. Kde jinde se má cítit bezpečně a jako doma, než u vás?
Zkuste si přečíst zajímavou knížku o chování koček "Co vyvádí vaše kočka", autorku si hned nevybavím. Jsou tam některé zajímavé postřehy.
Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 11. 2005 16:27:43
Odpovědět s citátem

Můj partner je z Montyho úplně na švestku. My se o něj hádáme ač to byl můj nápad pořídit si kocourka,tak manžel začal uplatňovat nároky jako např. ty si MOJE miláček, MOJE zlatíčko, miminko atd. Surprised). Takže jsou teď proti mě 2 mužský. Mě to nevadí, protože je oba miluju stejně Surprised)
Jsem rádá, že si ho manžel tak oblíbil než, aby nadával co kočka zas provede. Spíš dostanu za uši já, když na Montyho zvýšim hlas, protože se sápe na záclony Surprised). Ale stačí zašustit novinama a je v cuku letu je pryč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Danda



Založen: 19.04.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Pardubice

Předmět: Terezo N.
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2005 7:23:19
Odpovědět s citátem

Tereza N. napsal:
Můj partner je z Montyho úplně na švestku. My se o něj hádáme ač to byl můj nápad pořídit si kocourka,tak manžel začal uplatňovat nároky jako např. ty si MOJE miláček, MOJE zlatíčko, miminko atd. Surprised). Takže jsou teď proti mě 2 mužský. Mě to nevadí, protože je oba miluju stejně Surprised)
Jsem rádá, že si ho manžel tak oblíbil než, aby nadával co kočka zas provede. Spíš dostanu za uši já, když na Montyho zvýšim hlas, protože se sápe na záclony Surprised). Ale stačí zašustit novinama a je v cuku letu je pryč.

To je ideální konstalace na pořízení ještě jednoho mňoukadla... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 11. 2005 8:15:42
Odpovědět s citátem

Naší Suzi je už rok a půl a šlape mi na krku a slintá a přede skoro každé ráno. Je to ten nejkrásnější způsob buzení, když mi začne vlhkým čumáčkem rejdit po obličeji, aby mě vzbudila a pak už se jen mazlíme a mazlíme. Často musím trochu zatnout zuby a chvilinku vydržet šlapání na holou kůži, ale když už ty drápky nejdou vydržet, podstrčím jí tam něco, třeba tričko nebo peřinu, když jsme v posteli. To už ale pro ni není ono, má to ráda "na ostro", tak se snažím. Po pošlapání se většinou stulí u mě v náručí a usne a je nám oběma nádherně.
Mám tento rituál moc ráda, protože mi tím dokazuje, že mě má ráda a že je u nás šťastná. Very Happy
Nancy to zatím nedělá, je to takový malý trdlo, ale určitě to taky přijde. Jo, Suzi už taky někdy "šlape" Nancinku, když spolu spinkají. Nancy to evidentně vůbec nevadí a klidně chrní dál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (26x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (20x)
3
HCM u koček - program PawPeds (19x)
4
Debakl (17x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (16x)
6
Zlomek vteřiny (16x)
7
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
8
Veterinární poradna: Kočka s nadváhou sní vše té ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top