Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hledá se pomoc pro kocoura


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 21:34:02
Odpovědět s citátem

Ta Dr.Hrib vypadá už dle satránek dost dobře, ale sídlí péékelně daleko Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad my jsme bez auta a kocour strašně zle snáší cestování. Vždycky musí být den bez jídla předem a i tak hrozně zvrací a průjmuje, bez plínky se to neobejde...tak nevííím...achjo...já to nemůžu mít snadné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 21:47:03
Odpovědět s citátem

Je fakt, že laborka je ranec, zvláště pokud se bude testovat vše, osobně bych asi byť je to tedy z ruky, doporučil Dr. Hriba, pokud si on nebude vědět rady, tak to už asi nikdo, zkuste se s ním domluvit po telefonu, aby tam byl, nebo tu poradí někdo, kdo k němu chodí, co a jak to u něj chodí. Ale bylo by to nejlepší, poněvadž by rovnou doporučil postup a nač se při testech zaměřit.

Jinak pokud by se šlo cestou laboratoře, osobně bych napřed udělal bakteriologii a ty chlamky (vždy jsem platil tak, že mi přišly výsledky s fakturou, dopředu nic). U chlamek je cena jasná, okolo pětikila a bakteriologie je podle toho co se najde. Více by vám poradila vedoucí laborky Mgr. Kellnerová, je velice ochotná, ale jak říkám laborku si můžete zvolit dle svého uvážení, ono každý má zkušenosti s jinou.

Co se týká peněz za vyšetření, myslím že jsme se tu již domluvili, že to nějak dáme dohromady.

A cestování s kočkou???? Vítejte do klubu. Proto s kočkami nikam nejezdím, stačí jedna delší cesta a nevím co mám pucovat dřív, několikrát poblití a pos....
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:02:58
Odpovědět s citátem

Holt spunktuju nějaký odvoz autem, s nějakým úplatkem a asi i plynovou maskou Laughing ...necháme teda testy udělat přes Dr.Hriba, on se bude jistě líp orientovat než my a určitě si tam nenaúčtuje nějakou nesmyslně obří částku jen za zprostředkování (uvidíme co mi odepíše Brněnská i Pražská laborka). Nechám se cenu sdělit předem, protože s prázdnou kapsou tam jít nemůžu, vše doložím, případně zbytek všem co přispěli vrátím. Nebo počkám do výplaty a uhradím z vlastní kapsy a až zpětně se snad něco málo nasbírá tady. Jen nevím jak dlouho může před !bytným" dělat mrtvého brouka. Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:19:15
Odpovědět s citátem

Veterinář mail neposlal Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tak snad zítra. Déle už čekat nebudu, v tuto hodinu už vážně nemá smysl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:21:51
Odpovědět s citátem

Pak ještě dejte vědět, co kočičák baští a zda baští sám, nebo oba společně.
Mohli bychom zkusit přírodní léčbu a asi by bylo zbytečné s tím krmit oba.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:27:04
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Pak ještě dejte vědět, co kočičák baští a zda baští sám, nebo oba společně.
Mohli bychom zkusit přírodní léčbu a asi by bylo zbytečné s tím krmit oba.


Baští oba granulky, každý má sice svou misku, ale samozřejmě si tam nakukují. Měli předtím něco jiného, ale po těch měl kocour srajdu, on na ni trpí prý odjakživa, na měkší bobíky. Tak kupujeme od Bosche Sanabell Sensitive a u těch je to lepší (Uvažuju, že pořídíme RC pro Sphynxe, protože kocour furt řve hlady a ty prý vydrží dýl dodávat energii) . Vodu mají společnou a do té kapu ten Aminex, Najťuli to neublíží, jsou to jen vitamínky. Jinak kolik mu mám dý´ávat toho Imunactivu, půl tbl.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:29:54
Odpovědět s citátem

Já jsem také ochotná se zapojit do záchrany kocoura, i finančně, takže pokud se něco bude organizovat, jdu do toho.

A dnes mi přišel Immunovet, tak nabízím jedno balení, informace o něm jsou tady: http://www.hobbypetshop.eu/static_pages_files/file/MVDr_%20Bla%C5%BEek%20-%20Immunovet%20-%20kot%C4%9B%20inf_%20r%C3%BDma%20-%20rezistentn%C3%AD%20na%20ATB%281%29.pdf

http://www.hobbypetshop.eu/static_pages_files/file/MVDr_%20Kl%C3%ADma%20-%20Immunovet%20-%20exacerbace%20slizni%C4%8Dn%C3%ADch%20eroz%C3%AD%2C%20bakteri%C3%A1ln%C3%AD%20inf_%20-ko%C4%8Dka.pdf

Nabízím 100g balení, takže při dávkování 2x denně 2g 14 dní je to 56g a zbytek 60 g 2x denně 1g je to na dalších 22 dnů - to by se měl účinek rozhodně projevit. Navíc by to mohlo pomoc i s problémem se stolicí.

Levné granule zn. RC najdete tady: http://www.nasimazlicci.cz/45-krmivo-a-vitaminy-pro-kocky levnější jsem nikde nenašla.

Jestli máte zájem, kontaktujte mě na můj mail THostalkova@seznam.cz.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:35:26
Odpovědět s citátem

Tak teď mám dilema, Olda dopručuje ImmunActiv a Tatiana zase Immunovet, s oběma jsou prý dobré zkušenosti. A při odlišném složení by se teoreticky daly kombinovat oba. Co myslíte????

Tatiano i Vám velké díky za podporu!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:42:19
Odpovědět s citátem

ImunActivu stačí 1/2 tablety denně šoupnout do krku, je fuk kdy. ACC sirup jsem již psal kolik, dávejte ho, ředí hleny, je fakt důležitý, já to dal vždy do stříkačky a kocourovi vstříkl do papuly.

Pokud pošle Táňa Immunovet, tak s ImunActivem se to v žádném případě nevylučuje, každý působí na jiné bázi, ale asi bych začal Immunovetem, aspoň se pozná zda to funguje. Není problém po čase podávat oba přípravky.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:44:15
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
ImunActivu stačí 1/2 tablety denně šoupnout do krku, je fuk kdy. ACC sirup jsem již psal kolik, dávejte ho, ředí hleny, je fakt důležitý, já to dal vždy do stříkačky a kocourovi vstříkl do papuly.

Pokud pošle Táňa Immunovet, tak s ImunActivem se to v žádném případě nevylučuje, každý působí na jiné bázi, ale asi bych začal Immunovetem, aspoň se pozná zda to funguje. Není problém po čase podávat oba přípravky.


Já už jsem právě Tatianě napsala, taky bych začala Imunovetem, na tom se shodneme. Pak se uvidí. Acc máme, toho jste psal 2ml. Ale je to boj Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2011 22:47:07
Odpovědět s citátem

2ml 2x denně, ve vašem případě kdy je kocour starší a při těchto potížích dávejte klidne raději 2x 2,5ml. Předávkování se nebojte a využívejte celou lahvičku, to by již měl být výsledek aspoň trochu znát.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: vet
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 1:53:33
Odpovědět s citátem

Sleduji diskuzi a samozřejmě se přidávám na sbírku.
Dr.Hrib je určitě třída ve své profesi.
Ještě je myslím dobrá Klinika na Proseku.

Já osobně jsem Vám chtěla doporučit svého veta, ale asi pro Vás bude také daleko, každopádně auto mám.

http://www.firmy.cz/detail/273333-mvdr-frantisek-pochobradsky-veltrusy.html

taky už mi několikrát radil po telefonu, je schopný i přijet, pokud mu to jeho vytíženost dovolí.

Je mi to moc líto a doufám, že už brzy bude malej v pohodě!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 7:31:48
Odpovědět s citátem

Pečlivě jsem si vše přečetla a jsem moc ráda, že majitelka kocoura se do toho sama vložila, protože vám všem podá informace lepším způsobem, než bych to já tlumočila.
Jsem teď hodně pracovně vytížená, takže mám čas sem mrknout jen na chvíli dopoledne nebo spíš brzo ráno.
Chtěla jsem jen všem poděkovat za podanou pomocnou ruku. Kdyby bylo třeba peněz na cokoliv hned, tak se opravdu nestyďte a řekněte si o ně, ráda pošlu aspoň něco na přispění.
A taky mě napadlo, že kdyby pan majitel bytu měl nějaké řeči, tak ho zkuste uklidnit a hned jak by se stav kocoura zlepšil, tak s Romanem přijedeme a pomůžeme vám vymalovat a dát tu spoušť do pořádku.
Jo a ještě na to šílené cestování s kocouřem. Mám dobré zkušenosti s tabletami Sedalin. Kocour je po něm velmi omámený, ale nespí a taky tolik nezvracel a nes... prostě jen přežíval. Akorát si nepamatuju dávkování, ale to si jistě dokážete zjistit. Taky jsem o něm četla, že už se k nám nedováží. jistě existuje i nějaký jiný lék na sklidnění, aby pro něj ta panická hrůza z cestování byla snesitelnější.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 13:01:18
Odpovědět s citátem

Možná budu mimo, ale nemá náhodou kocourek rozštěp patra? To měla jedna kočička tady od jedné kočkařky a taky měla problém s tím, že strašně prskala hleny, myslím že pak po nějaké operaci se to upravilo... možná jsem úplně mimo mísu, ale vyloučit byste toto měli taky ...
Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 13:18:54
Odpovědět s citátem

Tak veterinář neodpověděl :-/ takže změna na Dr.Hriba bude asi jasná.

Za to mi ne moc hezky odpověděli ze státního ústavu veterinárního, kde testy sice dělají, ale byly extrémně strozí, nenabídli žádné služby, ceník...nic... Confused

a tady je kopie mailu z brněnské laboratoře Sevaron, tam byli naopak maximálně vstřícní, takže bych do toho šla!!

Zdravím,
tipla bych to na Pseudomonas aeruginosa. Ta je multirezistentní a dělá zelené sople.
Pokud bych Ronaxan podáván jen krátkou dobu a byla tam Chlamydie nebo Mycoplasma, nedošlo k jejich zahubení (je třeba 3-4 týdnů podávání ATB) a ony tam i nadále dělají neplechu.

Odběrovky jsou zdarma, ceny za testy:
- Chlamydophila 480 Kč
- bakteriologie 180 Kč (i s (mycoplasmou)
- herpes 900 Kč

Navrhla bych jen první 2, za herpes je zbytečné vyhazovat peníze.

Jinak já mám perfektní výsledky s kolostrem a aloe vera (Chlam, herpes, kalici, Mycoplasma, Pasteurella, Bordetella, haemophilus, parvovirus, eliminace korona atd). Na vyžádání pošlu (cena 900 Kč za oba preparáty).

Jinak vyšetření můžeme udělt ted a spaltnost třeba až v novém roce.

Mgr. Kellnerová
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 13:55:41
Odpovědět s citátem

Radava napsal:
Možná budu mimo, ale nemá náhodou kocourek rozštěp patra? To měla jedna kočička tady od jedné kočkařky a taky měla problém s tím, že strašně prskala hleny, myslím že pak po nějaké operaci se to upravilo... možná jsem úplně mimo mísu, ale vyloučit byste toto měli taky ...


Úplně mimo mísu není žádný příspěvek, nutno ale dodat, že tohle tu mohu s jistotou vyloučit i já. Kocourovi je už 6 let, znám ho od malička a rozštěp patra rozhodně nemá.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 13:56:47
Odpovědět s citátem

Reakce ze Sevaronu je velmi příjemná. Rozhodně bych do toho šla.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 15:11:17
Odpovědět s citátem

Já taky, a nabízím finanční pomoc.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 17:11:09
Odpovědět s citátem

Koukám že se sevaronem jsme se jaksi zdublovali, psal jsem tam taky, takže mám tutéž odpověď Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 17:39:58
Odpovědět s citátem

Tak můj vet se probral k životu a poslal zprávu :

V naší ordinaci léčen od května 2011.Tylozin bez efektu,enrofloxacin
# -setrvalý stavdoporučen zylexis inj. 14.7.2011 antibiogram vis příloha.
# Po antibiogramu marbofloxacin cca 2 týdny-setrvalý stav,doporučena
# rhinoskopie.Hanke

A v antibiogramu :

Bakteriologické vyšetření : Staphylococcus intermedius ++, Pasteurella multocida ++, citlivost směsná:

Amoxicillin + clavul. r
Cefalexin r
Doxycyklin r
Enrofloxacin C
Metronidazol r
Penicillin r
Spiramycin r
Streptomycin r
Sulfamethox +trimetoprim r

předpokládám, že R je rezistentní a C citlivý.

Přesto by další laboratoř nebyla asi od věci, jen pro srovnání.Obzvlášť pokud by cena byla, jak píše v mailu viz výše Mgr. Kellnerová 660kč a byly v tom i ty chlamky. Ještě jí napíšu, když mám teď ten původní nález, zda by tam přidala ještě něco.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 18:08:02
Odpovědět s citátem

A tohle mi odpověděla paní magistra totálně bleskově :

Staphylococcus intermedius je normální mikroflora na kůži, ne původce infekce respiračního traktu.Pasteurela na ni zabírá Convenia nebo Synulox, netřeba enrofloxacin!

Pošleme odběrovky na bakteriologii + chlam, odeberet z nosu. Odběry zašlete asi až po novém roce obyčejně nebo EMS formou (110 kč) na Sevaron

Já mám takovou radost!!!!! Jak každý reaguje,pomáhá, doporučuje, sdílí,radí. Začínám vážně věřit, že se to povede a kocour bude nakonec zdravý.Děkuji všem!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 21:19:52
Odpovědět s citátem

Náš pan doktor se znova sám ozval, kdybychom ho mohli informovat, co je v dalším nálezu a jak jsme postupovali a s jakou úspěšností. Tak alespoň to se cení Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2011 21:40:40
Odpovědět s citátem

Prima! Dita (pí Kellnerová) odběrky určitě pošle, i s instrukcema, jak na to. Zvládnete to i sama, a kdyby ne, tak je vidět, že vet se přece jen zajímá, tak by snad odběry udělal, kdybyste si netroufla sama. Teď budou svátky, takže je blbá doba, ale něco přece jen podniknout můžete-důležité je začít. Jsem zvědavá sama na ten Immunovet, jak a zda zabere. Uvidíme.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2011 9:29:08
Odpovědět s citátem

To rozhodně zvládnu sama Smile počkám až dorazí odběrky a hned jak to bude možné pošlu. Jinak zatím alespoň ACC a imunita hned dnes jak dorazí...už teď mi přijde, že kýchá míň. Tak nevím zda se mi to jen zdá nebo to na něj působí i psychicky jak ho teď "nosíme na rukách a snášíme mu modré z nebe"... Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2011 9:39:47
Odpovědět s citátem

To ACC by mu to mělo začít uvolňovat a postupně by měl méně kýchat, působit by to mělo začít takřka obratem, navíc má vedlejší efekt, že působí silně antioxidačně a proti chlamydiím. Ono kočka jaksi narozdíl od nás neumí smrkat, proto je nutné ty hleny naředit, aby šly snadno ven.

Držíme tlapky
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2011 10:12:12
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
To ACC by mu to mělo začít uvolňovat a postupně by měl méně kýchat, působit by to mělo začít takřka obratem, navíc má vedlejší efekt, že působí silně antioxidačně a proti chlamydiím. Ono kočka jaksi narozdíl od nás neumí smrkat, proto je nutné ty hleny naředit, aby šly snadno ven.

Držíme tlapky


Mně příjde, že jsou ven snadno až MOC Laughing Laughing ale ne, rozumím co tím chtěl básník říct a proto mu ho dávám...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2011 20:54:12
Odpovědět s citátem

Tak pvní dávku Immunovetu do sebe kočičák právě souká, šmakuje mu a z konzervy je nadšený, protože do granulí by to nešlo Laughing jen to navážit na té mé kuchyňské chudince je nadlidský úkon, tak to vezmu zítra do práce a pár dávek si předchystám. A už můžeme jen čekat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2011 21:13:56
Odpovědět s citátem

To to nemá odměrku? Shocked
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2011 21:27:54
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
To to nemá odměrku? Shocked


ee, je to sypké a dává se to na gramy Smile asi předpokládají, že vážit umí každý...

ale kocouřovi to děsně šmakovalo, ještě velké DÍKY TATIANĚ!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2011 10:08:49
Odpovědět s citátem

Tak teď jen doufat a modlit se, aby to doopravdy pomohlo. Moc mě to zajímá.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (26x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (20x)
3
HCM u koček - program PawPeds (19x)
4
Debakl (17x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (16x)
6
Zlomek vteřiny (16x)
7
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
8
Veterinární poradna: Kočka s nadváhou sní vše té ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top