Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hledá se pomoc pro kocoura


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2012 18:45:53
Odpovědět s citátem

No to mně teda taky nepotěšilo, doufala jsem, že se vše obrátí k lepšímu... držím palce, Thunder, když bude potřeba, taky ještě přispěju... kéž by se sakra už něco našlo, aby bylo jasné, co je třeba léčit... Ach jo. Zdravím a držíme palce i tlapky.
Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2012 10:53:26
Odpovědět s citátem

Na posraného i hajzl spadne...

včera Najtynka kašlala...asi 3x...kdysi dávno už párkrát zakašlala, vždycky tak jednou za rok, jako by si prostě jen potřebovala odkašlat a dál nic, vet nic nenašel. Ale včera 3x a dnes od rána už aspoň 5x. Se už vážně zblázním!!!!

Ještě počkám den dva, jak se to vyvine...a pomažeme k vetovi. Proboha jak se vlastně léčí kočičí kašel??? Kočku vet poslechne a dál co??? Tam se nedá udělat výtěr jako z nosu, oka atd. Od Mattyho to má těžko, máme ho doma už dlouho a inkubační doba všeho co by mohl mít je dávno pryč a i vetka mi potvrdila, že když to nemá doteď, tak už to mít nebude.

Ještě si musím sypat popel na hlavu, že nemám utřený prach a vysáto dýl než je u nás zvykem... Embarassed tak, že by jen to??? Nemůže to mít souvoslost s tou její tloušťkou..nebo že by třeba astma nebo tak???

Moje nervy!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2012 17:21:57
Odpovědět s citátem

Markét, už jsem ti to psala jednou ( tuším na FB) a napíšu znovu - máš svatozář!!Za to, co pro uzdravení kocourka děláš....prostě máš svatozář, jsi úžasná. Musí to být strašně těžké a my můžeme jen držet tlapky a myslet na tebe, abys to zvládla...

Ke kašli Najtynky - ano, může to být i reakce na prach, taky to může být jen reakce na něco, co spolkla ( vlásek, třeba) . Jestli jinak normálně baští, pije, hraje si, není apatická, nevypadá, že by ji něco trápilo, nedýchá zrychleně či namáhavě...asi bych ji jen pečlivěji sledovala ( což stejně děláš, to je mi jasné) a vyčkala, no.

Drž se!!!!!
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2012 19:29:30
Odpovědět s citátem

Tak mám nové zprávy...s paní doktorkou jsme se dohodly na dalším postupu. Namíchá nám ty svoje speciální interferonové kapky, říkala cca 350kč, což mě potěšilo, čekala jsem nějakou paletu. Nasadíme PM Chlamydil, ten už mám doma...ale zdvojnásobíme dávkování. A v dubnu bude mít z dovozu nějakou léčbu obsahující lisozin, která už je delší dobu v čechách nedostupná. Nechá ji dovézt ze zahraničí (zcela náhodně objevila zdroj a dokonce i ochotného dovozce). Prý s ní má z dávných dob velké úspěchy.

No a zkusíme i ty testy, ať opravdu víme s čím máme tu čest...a do té doby se zaměříme na imunitu.

Vlila mi zase trochu naděje a nadšení do žil...přece jen to ještě není konečná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 14:41:19
Odpovědět s citátem

Tak to je fajn, že to paní doktorka ani vy nevzdáváte. Budeme dál držet palečky a kdyby bylo potřeba financí, tak napiš, rozhodně ti zase nějaké pošlu.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 21:19:34
Odpovědět s citátem

Koukal jsem na net, v USA jdou přípravky s lysozymem koupit v pohodě, akorát je u nich varování, stojí cca od 20,-USD, mají jej tam i v kombinaci s lactoferrinem a colostrem, což by asi opravdu mohlo fungovat, recenze jsou na to u této trojkombinace dobré, hlavně v případě bakteriálních infekcí.

Co přesně vetka má na mysli?

Jinak páč je to konzervant z kategorie méně vhodných, tzv. éčko - E 1105, u nás se moc nepoužívá, občas k ošetření sýrů Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 22:14:24
Odpovědět s citátem

[quote="fofo177"]Koukal jsem na net, v USA jdou přípravky s lysozymem koupit v pohodě, akorát je u nich varování, stojí cca od 20,-USD, mají jej tam i v kombinaci s lactoferrinem a colostrem, což by asi opravdu mohlo fun

já nevím zda je rozdíl mezi lisozinem a lysozymem. Já jsem na netu našla jen info o tom,že tuhle látku obsahují i sliny a slzy,jako antimikrobiální složku,což dává smysl. Přesný název přípravku neznam. Ale co říkala,znělo to dobře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 22:19:20
Odpovědět s citátem

Lisozin neexistuje Wink

To co obsahují ty sliny je lysozym, který má baktericidní účinky Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2012 22:32:32
Odpovědět s citátem

Tak ten, co psal ten článek udělal stejnou gramatickou chybu jako já Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2012 12:22:12
Odpovědět s citátem

Thunder-jak to s vámi vypadá?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2012 13:06:28
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Thunder-jak to s vámi vypadá?


No...blbě to vypadá. Už sem ani nechodím, protože není co bych psala. Je ve mě nahormaděná bezmoc, naštvání, vztek...přecházející do sebelítosti a hekáním nad nespravedlností.

Psala bych sem jen samé plky a litovala se.

Mates pořád pšíká, soplí, kašle...vše při starém. Jediné co se mu zlepšilo je trávení ve smyslu kakání, už nemá srajdičku,ani nijak měkké bobky což dřív míval celou dobu co ho máme (měl to tak prý i před tou rýmou). Ale za to často zvrací. Asi jak je zahleněný až na půdu. Furt uklízím kromě soplů i blitky. Ale nehubne, je veselý,hravý. Jako vždy.

Majitel bytu se vrátil ze zahraničí a přepsal byt na syna a ten se s náma moc nesere. Takže se musíme odstěhovat. Dovolil nám si našetřit na stěhování, takže doufám, že nás tu ještě aspoň čtvrt roku nechá. Pak musíme všude vymalovat, kde vypadla omítka od pšíkanců tak i oškrábat případně vyštukovat, vyčistit koberce.

A jsem zvědavá jak v dnešní době seženeme byt,kde můžou být zvířata.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2012 18:58:49
Odpovědět s citátem

Hm, tak to je blbý Sad - nějak nevím, co na to říct... Já bych ještě zkusila konzultaci u dr. Hriba, nic víc mě nenapadá.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2012 20:21:15
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Hm, tak to je blbý Sad - nějak nevím, co na to říct... Já bych ještě zkusila konzultaci u dr. Hriba, nic víc mě nenapadá.


Mám takový dojem,že už není nejen co říct, ale ani co předepsat a co vykonzultovat..a hlavně teď musím připravit prašule na jiné věci..barvy,stěhování,odměnu realitce..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2012 21:09:05
Odpovědět s citátem

Ahoj,já vím,že peněz je málo,ale proč nevyzkoušíš tu Aloe,je to opravdu vynikající a pomáhá, trochu to trvá,ale účinek je opravdu zaručený,místo těch všelijakých chemikálií co už spolykal a stejně bez účinku,už by byl určitě v pohodě.

BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2012 6:06:19
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
Ahoj,já vím,že peněz je málo,ale proč nevyzkoušíš tu Aloe,je to opravdu vynikající a pomáhá, trochu to trvá,ale účinek je opravdu zaručený,místo těch všelijakých chemikálií co už spolykal a stejně bez účinku,už by byl určitě v pohodě.

BBLMM


aloe klidně vyzkouším...zkoušela jsem už kde co, klidně zkusím i tohle. Jen mi napiš, jestli stačí "obyčejná" třeba 98% z lékárny a kolik ml mu mám dávat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2012 13:35:09
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Hm, tak to je blbý Sad - nějak nevím, co na to říct... Já bych ještě zkusila konzultaci u dr. Hriba, nic víc mě nenapadá.


ano ano dr. Hriba vřele doporučuji...řešíme alergii a kocouř je po roce drbání konečně fakt dobrej!! zkouší najít řešení, pátrá, opravdu se zajímá a hodně toho ví...
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 21:55:08
Odpovědět s citátem

Dobry vecer vsem,
po precteni celeho pribehu nemocneho kocourka pani Markety, jsem se chtela zeptat, jak to s nim vypada??? Je to lepsi???
Moc me to mrzi, pani Marketa je opravdu svaty clovek!
Drzime palecky a prejeme moc moc zdravicka!!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 22:19:31
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
děkuju Janě za povzbudivá slova. Je to příležitost se zase ozvat. Občas sem načíhnu,ale už moc nepíšu Confused Matýs je na tom pořád stejně. Chvilkama mnohem lepší, míň kýchá. Ale třeba teď dva dny to má horší a má fakt ucpaný čumec. Tak jsem koupila kolidní stříbro začali jsme kapat do nosu i očíček. Moc semnou nekamarádí, už jsme se ho natrápili tabletkama a kapkama dost a dost.

uvidíme co udělá to stříbro, měl na čumáčku ranku (asi dostal přes držku od naší "madam důležité") a ta e mu víc jak 5 dní nehojila, což u naháče není zvykem, hojí se obvykle mrknutím oka a to stříbro mu to hned zahojilo....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Re: :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 22:24:20
Odpovědět s citátem

Další super reference na kolidní stříbro Laughing

Markét, co zbývá?Kompletní testy?
Jiná možnost už asi není, aby se vědělo jaká potvora ho trápí Sad
A čím léčit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 22:34:52
Odpovědět s citátem

carol0 napsal:
Další super reference na kolidní stříbro Laughing

Markét, co zbývá?Kompletní testy?
Jiná možnost už asi není, aby se vědělo jaká potvora ho trápí Sad
A čím léčit.


Ano, zbývají ty testy...poslední možnost. Takhle jen zkouším zkouším a po testech bych věděla, zda mám zkoušet dál, protože je to neléčitelné nebo je to léčitelné a čím vlastně...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Re: :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 22:41:16
Odpovědět s citátem

Tak hurá na testy!
Pravděpodobně to bude vyšší částka,že? Se mnou počítej!
Přála bych si aby byl kocourek zdravej, musí ho to trápit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 22:45:59
Odpovědět s citátem

Carol,
ty testy stojí 3tisíce. Jedna sbírka už proběhla. Jsem za ni moc vděčná. Čekala jsem ale, že se tím vše vyřeší,jenže jsem zjistila, že je to jen začátek cesty. Každý den čtu starosti lidí, umrtí kočiček, objevení HCM...netroufám si vůbec ani pomyslet z něhoko zase tahat peníze... Crying or Very sad už tenkrát mi to bylo trapné,ale prootže to rozjela Radka a všichni byli tak hodní, netroufla jsem si odmítnout, obzvlášť, když vím, jak je to potřeba...teď to ale všechno utichlo a mně přešla kuráž...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Re: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2012 22:53:39
Odpovědět s citátem

Ano, starosti má každý, ale to neznamená že si nepomůžeme, lidé si mají pomáhat nacož teprve zvířátkům!
Nemohou nám říct co je trápí, je to na nás zjišťovat.
Se mnou tedy počítej.
Člověk nikdy neví, kdy bude potřebovat pomoci on.
Nastartuj kuráž, jde o kocourka, ne o Tebe nevzdávej to, bude líp!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana.k



Založen: 13.07.2012
Příspěvky: 36
Bydliště: Terst

Předmět: kompletni testy
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 6:37:05
Odpovědět s citátem

Dobre rano Marketo,
to me moc mrzi, ze se to nezlepsilo, souhlasim s nazorem, ze uz opravdu zbyvaji jen ty kompletni testy! Kocourek ani Vy si nezaslouzite takhle trpet a kdyz nas na to bude vic, tak 3tis.Kc neni zas tak zavratna castka.. Rada take pomuzu Smile
Krasny den vsem!!
_________________
Jana & Melody & Sunshine
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thunder



Založen: 23.11.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

Předmět: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 10:18:20
Odpovědět s citátem

Děkuju vám oběma za vzkříšení diskuze. Přiznávám, že už jsem zase ve fázi, kdy jsem to vzdala...ale vy jste mě zase nakoply a dodaly mi chuť s tím něco zase začít dělat. A třeba nakonec ty testy vážně budou!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: testy
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 12:31:21
Odpovědět s citátem

Thunder napsal:
Děkuju vám oběma za vzkříšení diskuze. Přiznávám, že už jsem zase ve fázi, kdy jsem to vzdala...ale vy jste mě zase nakoply a dodaly mi chuť s tím něco zase začít dělat. A třeba nakonec ty testy vážně budou!!!


Thunder vůbec se nezmiňuješ o tom,jestli jsi dávala to Aloe.Znova,já s ním mám velmi dobré zkušenosti.Je jasné čím vyšší koncentrace tím lépší.Dává se podle váhy 1ml/kg.Naše Lea je po něm nádherná,zlepšení jejího stavu se projevilo asi tak za 3týdny kašel,průjem vše bylo v pořádku snad i dříve,.Pro jistotu jsem dávala dlouho(půl roku)Koupila jsem ho litr,zbylo mi půl,v lednici se dá uchovat dlouho.Je jasné,že se může dávat i lidem,třeba dětem a to ve stejném dávkování.Já na něj nedám dopustit,podívej se jak Lea vypadala první fotky má u Barunky než jsem jí sem přihlásila.Dneska je z ní nádherná kočka.Já fakt nechápu,jak můžete cpát do zvířátek tolik chemie a přitom bez účinku a navíc při vysokých finančních výdajích:-(.Sice to aloe také není levná záležitost,ale to je ten první náraz,při ceně,kterou jsem zaplatila a půlroční denní užívání mi denní náklad vyšel asi na tři koruny!!!Nestojí to za to?Kocour by byl už v pořádku.Já aloe koupila u LR,ale dá se pořídit i na Netu levněji.Ještě jsem chtěla říci,u LR je registrován veterinář,nějaký Sokol,s kterým jsem podávání aloe konzultovala.Také doporučuje Colostrum na těžší případy.Colostrum se podává prvních 14 dní může společně s aloe,se kterou se pokračuje dále,Aloe se vlastně může dávat pořád a to jak zvířátkům,tak i lidem.Jenom chci podotknout,nedělám reklamu LR nejsem ani dielerka.Jenom když jsem já začla podávat tak mne nenapadlo koupit ho jinde a i levněji.

BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 15:23:02
Odpovědět s citátem

LR - to je co nebo kdo?

Jinak bude-li sbírka, přispěju zas.

Ta aloe a colostrum je dobrá volba, možná by to ještě stálo za to vyzkoušet tuto léčbu. Obojí dohromady. Já s tím měla také dobré zkušenosti, stejně jako s koloidním stříbrem. Jsem ochotná přispět na cokoliv, co by kocourův stav pomohlo zlepšit. Spousta lidí by ho už dala uspat.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 16:00:38
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
LR - to je co nebo kdo?

Jinak bude-li sbírka, přispěju zas.

Ta aloe a colostrum je dobrá volba, možná by to ještě stálo za to vyzkoušet tuto léčbu. Obojí dohromady. Já s tím měla také dobré zkušenosti, stejně jako s koloidním stříbrem. Jsem ochotná přispět na cokoliv, co by kocourův stav pomohlo zlepšit. Spousta lidí by ho už dala uspat.



Tatiano,je to německá firma,která prodává výrobky z Aloe.Výtažek z Aloe,se stejnými účinky se ale dá koupit i na netu a levněji.Dala bych sem odkaz,ale nechci aby si někdo myslel,že dělám LR reklamu,proto vám ho napíšu do SZ.

BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 16:12:55
Odpovědět s citátem

No při těch cenách byste tomu moc reklamy nenadělala, nejsem blázen, abych to byla ochotná za to dát. V USA to koupím za zlomek těch cen co jsem s vytřeštěnýma očima sledovala Laughing . Myslela jsem, že špatně vidím. To jsou ceny pro bohaté Němce a ne pro chudé Čechy. Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2012 22:47:23
Odpovědět s citátem

Jsem moc ráda, že se Markéta konečně odhodlala k tomu poslednímu kroku a to kompletním testům, myslím že jiná možnost není.
Bet, chápu že Aloe vychvaluješ a doporučuješ na vše, ale každá kočka je jiná každé zabere něco jiného, co vím zkoušela se různá antibiotika (chemie)
a bylinky, ted´se zkouší stříbro, dle referencí co jsem v různých diskuzích četla, jsou velmi ověřené u spousty zvířat ba i lidí.
Aloe,určitě pomůže ke zlepšení imunity,ale určitě to není zázračný všelek a zamrzelo mě moc a určitě nején mě,jak jsi napsala, že mohl být kocourek už dávno zdravý kdyby se mu Aloe podávalo!
Neber to prosím zle.

Každopádně poprosila bych Markétu a číslo účtu a necht´přispěje kdo chce.
Doufám že to to bude něco lečitelného a Mates bude brzy fit a může se mazlit bez kejchanců a soplí Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (75x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top