Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

které z nich - Defu, Herrmanns, Yarrah


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
jana_brno
Anonymní





Předmět: které z nich - Defu, Herrmanns, Yarrah
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2012 22:20:15
Odpovědět s citátem

Ahoj,
zvažuju, které z konzerv/kapsiček zvolit (pro dospělou kastrovanou kočku v bytě). Chci bio kvalitu (když už, tak se s těmi zvířaty slušně zacházelo), no a to vyrábějí Defu, Herrmanns a Yarrah.
Máte prosím někdo zkušenosti s nimi? Které byste v poměru cena/kvalita zvolili?
Díky.
Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: Re: které z nich - Defu, Herrmanns, Yarrah
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 7:48:47
Odpovědět s citátem

co zkusit čerstvé maso?




jana_brno napsal:
Ahoj,
zvažuju, které z konzerv/kapsiček zvolit (pro dospělou kastrovanou kočku v bytě). Chci bio kvalitu (když už, tak se s těmi zvířaty slušně zacházelo), no a to vyrábějí Defu, Herrmanns a Yarrah.
Máte prosím někdo zkušenosti s nimi? Které byste v poměru cena/kvalita zvolili?
Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jana_brno
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 8:14:10
Odpovědět s citátem

Carol díky, ale trochu nezdvořile podotknu - ptala jsem se na konzervy/kapsičky, tj. na snadno skladovatelné, před-porcované krmení, které je vždycky po ruce a zároveň je v bio kvalitě. A zajímá mě, které z těch výše jmenovaných je u někoho osvědčené (nebo třeba naopak), pokud ho tu tedy někdo používá.
Díky za pochopení.
Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 11:56:02
Odpovědět s citátem

Kupovala jsem Herrmanns a Defu. Kupodivu Defu hovězí s rajčaty baštili, což jsem nepředpokládala, ale tenkrát bylo nějak v akci, tak jsem to vyzkoušela. Herrmanns taky chutnalo. Ovšem především u kotěcí smečky a jak známo, koťata ve vývinu zblajznou cokoliv. Dospěláci se nad tím dost ofrňovali a spíš jen občas ochutnali. Když jsem měla víc odrostlých koťat, brala jsem i 800 g Herrmanns, líp se to cenově vyplatilo. Jinak cenově dobré jsou konzervy grau - pro dospělé dělají i bez obilí, ale našim nejvíc chutná grau pro koťata (taky bez obilí). Jinak moje kočky jsou toho názoru, že příliš bio škodí Wink takže pokud mají herrmanns častěji, přestane jim chutnat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jana_brno
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 15:38:15
Odpovědět s citátem

Aleno díky, zkusím počkat jestli se ještě někdo ozve Smile čím víc různých referencí tím líp... zatím mám ještě chvíli čas s nákupem počkat.

A že příliš bio škodí... Cool No ne-bio holt nebude. Když už maso, tak z aspoň relativně přijatelných podmínek, na zvířecích koncentrácích se podílet nechci ani skrz kočku. Takže ráda jí vyberu, co jí bude šmakovat a bude hodnotné, a pro ni to neznamená žádný asketismus - spíš naopak, bude to mít bez pesticidů, hormonů a podobných svinstev, beru to jako zodpovědnější vůči kočce i vůči prostředí.
Časem i s granulema postupně přejdeme z RC, na které je zvyklá, na něco přijatelnějšího, to ale ještě otestuju co jí pojede a bude to na delší dobu, jelikož je to kočka převážně granulová. Smile
Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 19:49:17
Odpovědět s citátem

Jano s tím příliš bio - u nás je to spíš tak, že občas někdo ukradne něco nezdravého ... jinak se snažím taky o zdravou stravu, ale pokaždé to není možné. Maso kupuju od jednoho soukromníka, co chová býčky na volné pastvě, mimochodem, telata jsou u krav až do 8 měsíců, krávy nemá na mléko, ale právě na krmení telat, krůtí a kuřecí k nám vozí také z jednoho soukromého chovu, ale není to tak často, tak holt to prostě někdy nejde, musí se koupit u řezníka, ale nikdy v super a hypermarketech ... Jinak držím pěsti s přesvědčováním kočiny na jinou stravu, ale některé jsou fakt dost zatvrzelé. Zdravé Taste odmítají a striktně vyžadují RC. Čtyři roky se marně pokouším jednu kočku přemluvit, aby si aspoň občas dala granulky - nedá, je striktně masová. Nejstarší kocour by zase syrové maso nevzal ani za nic. Bio konzervy, jak jsem již psala, jely hlavně koťatům.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 21:18:57
Odpovědět s citátem

Grau jsem koupila také, je to dobré složení a v 800g provedení pro moji smečku i za přijatelnou cenu.

http://www.zoohit.cz/shop/kocky/konzervy/grau

Jinak těm mým granule Taste of the Wild naštěstí moc chutnají.

http://www.zoohit.cz/shop/kocky/granule/taste_of_the_wild/175620#more
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
carol0



Založen: 23.01.2011
Příspěvky: 56

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 21:26:21
Odpovědět s citátem

Moc se omlouvám, zapomela jsem ...
Bohužel nemáme zkušenost s tímto krmivem,ale
ona si kolikrát vybere kočička či ji bude chutnat a vyhovovat.
Wink





jana_brno napsal:
Carol díky, ale trochu nezdvořile podotknu - ptala jsem se na konzervy/kapsičky, tj. na snadno skladovatelné, před-porcované krmení, které je vždycky po ruce a zároveň je v bio kvalitě. A zajímá mě, které z těch výše jmenovaných je u někoho osvědčené (nebo třeba naopak), pokud ho tu tedy někdo používá.
Díky za pochopení.
Surprised Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jana_brno
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2012 22:05:04
Odpovědět s citátem

Díky za další tipy. No sama jsem zvědavá, co si mlsná huba vybere Smile Ale zas tak vybíravá není, říkali mi majitelé že si klidně dá i sardinky z plechovky... Tak já ty různé druhy prostě ozkouším, prostřídám, vyloženě špatnou zkušenost s nimi jsem ani nevygooglila, a to by bylo, aby se něco neujalo. Však ty popisky zní líp než kdeco pro lidi. Cool
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (74x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top