Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Poděkování


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ludmila



Založen: 03.02.2004
Příspěvky: 4
Bydliště: Jirkov

Předmět: Poděkování
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2004 10:28:45
Odpovědět s citátem

Chtěla bych poděkovat Filipovi a Tině za čas a energii, které vkládají do těchto stránek.
Začínající i pokročilí kočkaři si jistě najdou námět, který je zajímá a jejich žádost o pomoc a radu při řešení nejrůznějších problémů nezůstane nevyslyšena.
Díky i za to, že mají zájem nejen o svoje domácí mazlíčky, ale mají snahu o zlepšení vztahu člověka k přírodě.
Díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marie
Anonymní





Předmět: Poděkování
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2004 21:10:29
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se připojit k poděkování za tvorbu těchto stránek. Denně pročítám "Adélku" a Modrý kocouř ji hezky doplňuje. Zvlášt´bych chtěla poděkovat za krásné články o Jaffovi, které píše paní Luptáková. Na ty upozorňuju celou rodinu, jsou vtipné, citlivě psané, prostě krásné. Ještě jednou - ať se daří autorům Modrého kocouře i jejich chlupáčům. Marie.
Odpovědět 
Olga K.
Anonymní





Předmět: díky
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2005 7:38:01
Odpovědět s citátem

Také se připojuji k vděčným návštěvnicím Modrého kocouře. Až tady jsem se dozvěděla základní informace, po kterých jsem předtím marně pátrala. V knihách, na které jsem narazila, se věnovalo víc místa pokročilým otázkám typu "kočka žere ručníky" nebo "jak připravit kocoura na výstavu", ale nikde jsem se nedočetla o obyčejných praktických záležitostech spojených s pořízením kotěte.
Díky, určitě na vaše stránky zase brzo zabrousím.
Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: poděkování
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2007 0:27:12
Odpovědět s citátem

Děkuji April za velmi srozumitelně napsaný článek o důvodech ke kastraci.Článek je odpovědí na všechny otázky,které se tohoto zákroku týkají.April,ještě jednou děkuji.Bětka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Poděkování
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2007 10:17:39
Odpovědět s citátem

Navštěvuji stránky Modrého kocouře už hodně dlouho a tak se myslím sluší poděkovat všem jeho účastníkům diskuzních fór za výchovu nového kočkomila. Díky těmto stránkám vidím z jiného úhlu nejen kočku vlastní, ale i ty toulavé bezdomovkyně, co nemají to štěstí na lásku a pohlazení. Čas, který věnujete těmto diskusím není tedy ztracený a sem tam padne semínko na úrodnou půdu.
Přeju tedy všem spoustu radosti se svými mazlíčky - nic tak nezvedne náladu po návratu domů jako přivítání spokojeného chlupáčka! Laughing
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 21:30:49
Odpovědět s citátem

Chci poděkovat za existenci těchto stránek. Prošla jsem spoustu kočičích stránek, ale tady jsem zakotvila. Je pravdou, že člověk začne hledat až když se kocouř dostane do úzkých, takže chci hlavně poděkovat April za všechny trpělivé odpovědi na moje dotazy ohledně zdraví - chvíli mi trvalo, než jsem se zde zorientovala. Také děkuji všem tvůrcům těchto stránek za lehkost a vtipnost se kterou stránky vytvořili. Chci poděkovat za to, že stránky nejsou jen pro čistokrevné kočky, ale že i my majitelé koček neurozeného původu se zde můžeme pochlubit svými miláčky, nebo se vypsat ze svých problémů. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (17x)
2
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top