Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

noční řádění


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Helen



Založen: 20.05.2014
Příspěvky: 1

Předmět: noční řádění
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 5. 2014 10:49:24
Odpovědět s citátem

ahoj, potřebuju radu, je to asi měsíc co jsme se s mojím ročním kocourkem přestěhovali do nového podnájmu, Miki si docela rychle zvyknul, ale problém je v tom, že pracuji na 12hod šichty a tudíž Miki je některé dny úplně sám, večer když se vracím domů vítá mě ale pak začně řádít. chápu že celý den se nudil, tak si s ním hraju, pak ale musím spát a Miki začne cca ve 2h.ráno dováděl škrábe na dveře, pobíhá, skáče. jelikož jsem v pronájmu řeším rušení sousedů. nevím co dělat jak ho přes den kdy nejsem doma zabavit aby v noci neblbnul. bohužel na druhou kočku si netroufám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: noční řádění
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 5. 2014 17:22:23
Odpovědět s citátem

Helen napsal:
ahoj, potřebuju radu, je to asi měsíc co jsme se s mojím ročním kocourkem přestěhovali do nového podnájmu, Miki si docela rychle zvyknul, ale problém je v tom, že pracuji na 12hod šichty a tudíž Miki je některé dny úplně sám, večer když se vracím domů vítá mě ale pak začně řádít. chápu že celý den se nudil, tak si s ním hraju, pak ale musím spát a Miki začne cca ve 2h.ráno dováděl škrábe na dveře, pobíhá, skáče. jelikož jsem v pronájmu řeším rušení sousedů. nevím co dělat jak ho přes den kdy nejsem doma zabavit aby v noci neblbnul. bohužel na druhou kočku si netroufám.


přes den chrápe...moji 2 kluci celý den prospí...ať jsem doma nebo v práci...řádit pak začínají, když já jdu spát...a pak kolem 3h ranní budíček...společník je samo lepší, není mu tolik smutno, ale nezaručí Vám, že nebudou ráno řádit oba dva...jeden se mi dožaduje vstupu do chodby, druhej mi lítá skoro po hlavě...dupou jak stádo slonů, že to musí slyšet snad 2 patra pode mnou...oni žijou jinak...brzké ranní budíčky jsou pro ně spíš normální...
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kamiladuchovna



Založen: 06.07.2014
Příspěvky: 2

Předmět: litani :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2014 22:41:44
Odpovědět s citátem

Zdravim vas tu.mam mensi problemek.muj 4 mesicni britcak mi dost casto beha doslova lita po byte a shazuje vse co mu stoji v ceste
Bojim se o nej aby si neublizil kdyz jsem zrovna v praci.lita vazne jako pomateny a nejvic se bojim u zrdcadla ktere se doslova trepe.prosim za kazdou radu kterou mi date a budu moc vdecna Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: litani :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2014 7:30:32
Odpovědět s citátem

No otázkou je, co dělá, když jste v práci. Osobně si myslím, že v té době se někde válí a chrní, jako většina koček. K životu a akčnosti se probouzejí až s naším příchodem domů.

Jinak platí - co je cenné a může se rozbít, případně to, co může zranit, schovat. To ostatní se buď zvedne, nebo nakonec dospějete k závěru, že to vlastně můžete taky někam uklidit.
Zrcadlo, pokud není pořádně připevněné, bude chtít tedy bytelněji přidělat.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kamiladuchovna



Založen: 06.07.2014
Příspěvky: 2

Předmět: Re: litani :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2014 10:25:59
Odpovědět s citátem

A to ze takto lita je normalni chovani? Obcas vyjede aj po me kdyz ho chci uklidnit.vzdy sem mela psa a toto je pro me vazne novinka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: Re: litani :-(
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2014 19:31:35
Odpovědět s citátem

Je to úplně normální, u nás se teď honí dokonce dva kocouři. Vemte si, že kotě skoro celý den spí a tu nahromaděnou energii někde musí vydat a tak lítá. Kousání čí zakusování vás, je jen hra a trénování lovu. Je to úplně normální, všechno.Smile A jak psala April, odstraňte věci co by mu mohli ublížit a nebo co nechcete aby rozbil. Předpokládám že myšky na lovení, čí jiné hračky pro něj máte. A užívejte si to, dospělá kočka pak už takhle hravá moc nebývá.
Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2014 19:44:02
Odpovědět s citátem

Máte super normálního kocourka Smile Mrňata mají vždy přemíru energie, i ta lidská, a když jste pryč, tak celou dobu spí. Tu energii pak musí někde vynaložit. Takže jak již bylo řečeno, všechny nepotřebné věci, ozdoby, serepetičky odklidit z cesty. U nás to ze začátku vypadalo jako holobyt Smile Když přijdete domů kocourkovi se věnujte. Hrajte si s ním, hoňte, lákejte na různé hračky na provázku, zkuste laserové ukazovátko a tak. Až bude starší, tak se uklidní. Ale věřte mi, že vám to pak bude chybět Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Česká kočka



Založen: 10.07.2014
Příspěvky: 15
Bydliště: Kopřivnice/Brno

Předmět: Re: noční řádění
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2014 16:51:44
Odpovědět s citátem

Zdravím! Doporučuji před odchodem z domu narafičit po celém bytě hračky a granule rozdělit do několika aktivních krmítek, aby něco dělal i přes den, když jste pryč a vy tak nebudete jediným zdrojem zábavy. Pokud vás budí v noci, dejte si polštář na hlavu a za žádnou cenu mu nedávejte najevo, že jste vzhůru. Bude to dělat jen pokud mu dáte, co on chce... a on chce vaši pozornost. Nepodlehněte ani jednou, jinak se výcvik k nočnímu klidu vrátí zpátky na začátek. Je to mladý kocour, pravděpodobně řádit postupně přestane. Smile Moc držím pěsti!
_________________
Petra Žallmannová, www.ceska-kocka.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (18x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top