Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočičí fontána na pití.


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Máte fontánu CatIt pro kočky?
Ano
33%
 33%  [ 5 ]
Ne
66%
 66%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Kočičí fontána na pití.
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2006 21:04:22
Odpovědět s citátem

Ahoj, pod vánoční stromeček jsem našemu Damčovi koupili fontánu od CatIt pro kočky 3 l. Obrovské nadšení při prvotním použití - Damča u ní spal... Teď z ní pije, ale máme problém v tom udržet vodu v použitelném stavu. Používám zatím vodu z kohoutku (máme celkem kvalitní, bez velkého obsahu dusičnanů, ale velká tvrdost). I tak nám voda vydrží max. 3 dny a to už je trochu jetá. Nechávám ji puštěnou 24 hodin. Nevím jak jinak bych měla vodu doupravit, aby se tak nekazila a jestli by tedy pomohlo, kdybych mu do napáječky nalévala balenou vodu. Jinak ještě jak se tato fontána dá trochu jednodušeji vyčistit. Nemáte na to někdo nějaký grif. Než to vyčistím, tak proteče minimálně 100 l vody naprázdno a to to není vyčištěné nic moc... Prosím poraďte a podělte se s vašima zkušenostma. Díky.

Katka a Damián (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: Fontanka
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2006 22:47:22
Odpovědět s citátem

Mame taky doma fontanku. Vodu do ni kupuju balenou, ato prave proto, ze kdyz tam naliju vodu z kohoutku, tak se tam behem jednoho dvou dnu udela takovy nevabny slizek. Fontanku celou vymyvam tak co ctrnact dni - jenom teplou vodou bez saponatu a houbickou. Zadny grif na jednoduche umyvani nemam, jenom ji nemyju pod tekouci vodou. Kocicaci jsou z fontanky nadseni. Taky ji nemame polozenou na zemi, ale na starem konferencnim stolku - nenalita tam tolik chlupu a prachu, kocicky si na nizky stolecek bezproblemu vyskoci a jeste jim spodni policka stolecku slouzi jako schovavacka Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jája
Anonymní





Předmět: Re: Kočičí fontána na pití.
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 5:45:25
Odpovědět s citátem

Fontánku Cat It mám doma už rok a jsem s ní velice spokojená. Umístila jsem jí do rohu u okna ve výklenku vedle skříňky takže je v prostoru ohraničeném ze tří stran Dávám do ní vodu z vodovodu, která sice vytvoří povlak, ale nemám pocit že by kočkám nějak vadil. Řekla bych že v létě byla kvalita vody v tomto ohledu lepší (povlak se vytvořil až po delší době), teď na zimu se zhoršila. Mám šest koček a tak jim stačí obsah fontánky tak na dva až tři dny (část vody se asi i odpaří a zlepšuje nám vzduch v paneláku), potom je zásobník prázdný a musím vodu doplnit. Fontánku vymývám asi jednou týdně - nejdříve ji rozeberu a všechny díly umyju houbičkou a kartáčkem na nádobí v hodně teplé vodě v zašpuntovaném dřezu, poté vodu vypustím a vše ještě jednou opláchnu. Jednou za měsíc vyměním filtr. Jednou za čas je zapotřebí rozebrat a vyčistit i čerpadélko - tuto odbornou práci přenechávám manželovi i když bych to určitě taky zvládla, ale to už by doma nedělal vůbec nic Smile)) O balené vodě jsem taky uvažovala, ale při takové spotřebě bych asi tahala vodu jen pro kočky (do fontány se vejdou 3l vody tedy dvě lahve 1,5l minimálně 2x týdně).
Ještě historku pro pobavení - jednou se kočkám v noci povedlo shodit a odtáhnout na fontánku ručník ze sušáku na prádlo, který z ní vysál všechnu vodu, a ráno jsem našla v obýváku prázdnou fontánu s ručníkem a kolem mokrý koberec, který vysychal dva dny.
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 10:45:30
Odpovědět s citátem

Fontánku doma máme.
Co se týče oblíbenosti - kočičky ji přijmuly naprosto bez problémů.

http://www.dolejsovi.com/pic/A0092.JPG

Fontánku jsme dokonce museli koupit, protože ať jsme dali vodu do čehokoliv, Aaronek nám ji vyšplouchal po celé kuchyni. Nic nepomáhalo, ani betonová miska, ani 10l hrnec, který mu dala teta Tereza, když byl u ní na prázdninách. Laughing

Do fontánky jsme taky nejdříve dávali normální vodu, ale protože máme na Kladně vodu opravdu hnusnou a poté, co se dělal hnusý sliz a ani filtr to nezachránil, přešli jsme na vodu balenou. Je pravda, že ji musíme tahat... Ale protože ani my vodu z vodovodu nepijeme, taháme vodu jak pro sebe, tak pro plyšáky. Wink

Taky 2 Kč za 1,5l vody (v Tescu) nás nezabije...

Fontánku čistíme komplet celou každých 14 dní, jinak jen doléváme vodu.

Také fontánku necháváme 24 hodin zapnutou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačaba



Založen: 28.01.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Beroun

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 11:41:42
Odpovědět s citátem

Ahojky, může mi někdo poradit, kde se dá fontánka koupit? Jsem z Berouna a často jezdím do Prahy. Díky Smile
_________________
Kačaba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 12:06:44
Odpovědět s citátem

Kačaba napsal:
Ahojky, může mi někdo poradit, kde se dá fontánka koupit? Jsem z Berouna a často jezdím do Prahy. Díky Smile


Kačabinko, fontánku možná někde ve zverimexu mají, ale většinou je to na objednávku a já ji mám třeba od Happy Animals.

http://happy-animals.eobchod.com

Misky, napáječky - Ostatní
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 14:42:10
Odpovědět s citátem

Olčo díky, tak prošmejdím zverimexy. Co bych pro ty potvůrky chlupatý neudělala. Laughing
Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 21:42:55
Odpovědět s citátem

Ahoj, vy tu fontánu čistíte jen jednou za 14 dní? To se ta balená voda nekazí? Pokud by to tak bylo, tak to ji musím vyzkoušet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 22:08:25
Odpovědět s citátem

Přesně tak, jen jednou za 14 dní. A to jen proto, že se do filtru nachytají chlupy...

Jinak voda neustále cirkuluje, takže kočičkám chutná. Zatím si nestěžovaly. Cool
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2006 22:10:31
Odpovědět s citátem

Přesně tak, jen jednou za 14 dní. A to jen proto, že se do filtru nachytají chlupy...

Jinak voda neustále cirkuluje, takže kočičkám chutná. Zatím si nestěžovaly. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočičí fontána na pití.
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2006 10:09:32
Odpovědět s citátem

Ahoj Katko,

fontánku jsem sice měla, ale prodala jsem ji, protože z ní vůbec Croník nechtěl pít. Kupovala jsem ji, protože rád pije tekoucí vodu z kohoutku, tak že to bude náhrada. Ale bohužel nebyla - dál vyžadoval pustit vodu z kohoutku a fontánky si nevšímal.

I když mám kočku bez srsti a údajně velice kvalitní pražskou vodu, slizovitý povlak se udělal tak 2. - 3. den. Fontánku jsem čistila jednou za týden - rozebrat a umýt v hodně horké vodě (nebo houbičkou s trochou ekolog. mycího prostředku a pak hodně důkladně opláchnout v horké vodě).

Můj známý, který má také sphynxe, je prý s fontánkou zatím spokojen, ale dává balenou vodu. Jeho kočky z ní naštěstí pijou a dokonce si i hrajou s kapkami vody.

Blanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: fontánka
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2006 17:27:49
Odpovědět s citátem

Fontánku jsme pořídili dnes. Zatím máme pozitivní ohlasy. Kočičky si ji nejdříve řádně očuchali a kočička jako první ochutnala tekoucí vodu...moc se jít o líbilo. Namáčí si v tekoucí vodě tlapku a cáká kolem sebe. Kocourek byl bázlivější a chvilku mu trvalo než napodobil kočičku. Po 5 minutách to vypadalo tak, že se oba rochnili v tekoucí vodě, kterou mají evidentně nejraději. Takže po první dni zatím chválíme Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: Prosíme, poraďte
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2006 16:53:05
Odpovědět s citátem

Prosíme uživatele fontánky o radu. Máme britky: kocourka 7 měsíců a kočičku 6 měsíců. Pořídili jsme jim fontánku. Zpočátku bylo nadšení - viz náš předchozí příspěvek, ale teď si nevíme rady. Oba pochopili princip fontánky, ale stále s úspěchem ignorují nádržku s vodou a stále vyžadují pití "po staru" z misky. Kočička chodi k fontánce častěji, kocourek na ni spíš kouká. Dosud jsme podobné "problémy" s jakýmikoliv novinkami měli u kocourka a stále to trvá---- asi je to "brit" .... konzervativní Wink . Máte někdo podobnou zkušenost? Jak se Vaše kočičky naučili pít trvale s fontánky? Trvalo to déle a nechávaly jste jim současně s fontánkou i misku s vodou? Děkujeme za rady a přejeme krásné dny s kočičákama Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2006 17:15:38
Odpovědět s citátem

Dobrý den, jakmile jsme dali fontánku, misku s vodou jsme zrušili...
Dokonce jsem to i někde četla, že když fontánku zapojíte, máte odstranit veškeré zdroje vody, aby si kočička zvykla...
Aaronek ji taky dostal asi v 5 měsících a v pohodě. A Nitka doma taky myslím pila jen z misky a tady jsme se jí neptali, jestli chce fontánku nebo misku. Laughing
Zkuste to, oba jsou to ještě koťátka a tak by si měly zvyknout rychle... Wink

Držím palce a dejte zase brzy vědět!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: Prosíme, poraďte
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2006 21:41:51
Odpovědět s citátem

Tak přesně tenhle problém mám taky. První nadšení opadlo a Damča ji začal ignorovat. Začal opět pít z vany, protože misku jsem mu zrušila... Crying or Very sad

Vždy když ho lapnu, že tam pije, tak ho vezmu a postavím ho k fontáně a on kouká, jak kdybych spadla z jahody, že jako co s tím mám dělat. Mad

Nevím taky jak na něj....

Další problém mám s tím, že se mi voda strašně kazí, ale radu na balenou vodu jsem ještě nevyzkoušela, protože jsme ještě nebyli pořádně nakupovat.

Přeji brzké pití z fontány.

Katka a Damča(2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2006 6:50:10
Odpovědět s citátem

Katko, radím jedinou věc, o které už víš - dávej balenou neperlivou nebo kojeneckou vodu, stačí ta nejvíc nejlevnější Laughing pokud stejně jako my máte hnusnou vodu...

Určitě bych kočičky k ničemu nenutila, pokud budou fontánku nadále odmítat, asi bych se holt vrátila ke starému způsobu podávání vody.

Rozhodně ale pořád stojím za tím, že fontánka je úžasná věc, min. týden se nemusím starat o dostatek a čistotu vody... A u nás to bylo o každodenním vytírání kuchyně, kde byla rozlitá celá miska...

Možná už by to teď Aaronek nedělal, ale nemám důvod to zkoušet...

Jinak Katko u nás kočičky taky pijí z kohoutku, jakmile vylezeme z vany, tak už jsou oba tam a čekají na kapky z kohoutku... A že tam vydrží čekat s otevřenou tlamičkou třeba 10 minut a pořád kape a oni pořád chytají kapky a i když jim občas kápne do nosu a oni pak kýchají a frkají ostošest, sedí tam dál... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Finta
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2006 7:44:55
Odpovědět s citátem

Slečna, co ode mě fontánku kupovala použila na své kočky fintu - do horní části fontánky zandala takové to silnější brčko, takže voda z něj teče pramínkem. Pak jí z fontánky kočky pijí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: Re: Finta
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2006 16:26:46
Odpovědět s citátem

CZ_Bee napsal:
Slečna, co ode mě fontánku kupovala použila na své kočky fintu - do horní části fontánky zandala takové to silnější brčko, takže voda z něj teče pramínkem. Pak jí z fontánky kočky pijí.


To je super napad!!!! Idea Razz To vyzkousime taky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2006 17:24:53
Odpovědět s citátem

Škoda že se tady neprodává tahle... Sad

http://radiofence.com/drinkwell_pet_fountains.htm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Fontána
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2006 17:10:45
Odpovědět s citátem

Tak jsem do fontána dala balenou neperlivou vodu a dost mě to překvapilo. Bohužel jsem si nezapsala, kdy jsem ji čistila, ale určitě týden ne a možná i déle. Dneska už jsem však musela, protože to začalo vypadat nevábně.

Vše jsem vyčistila (i čerpadlo - to mi rozdělal chlap) a dala nový filtr, vše si zapsala do kalendáře a budu pozorovat, jak dloho to vydrží O.K.

Spíš řeším problém, že Damča z toho nepije. Myslela jsem si, že je to tou balenou vodou, ale když mu ji dám do misky, tak ji vypije, ale z fontány ne. Nevím jestli misku s vodou mu mám uplně sebrat a čekat, že si zvykne? Jinak mi pije z vany a umyvadla, ale i z té misky, ale fontána nic. Rád u ní spí, ale pít nechce. Přitom ji má na stejném místě jako na začátku a to z ní pil bez problémů.


Katka a Damča(2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: Re: Fontána
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2006 20:17:41
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Nevím jestli misku s vodou mu mám uplně sebrat a čekat, že si zvykne?Katka a Damča(2)


Misku sebrat! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: Fontána
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2006 20:58:33
Odpovědět s citátem

Dobře. Vyzkouším to. Seberu mu misku a snad budu psychicky silnější než kocour... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2006 15:11:39
Odpovědět s citátem

Provoz fontány jsme před týdnem obnovili... Výsledek nic moc. Za prvé, voda se zkazila po pěti dnech (balená neperlivá) a Damoš z ní stejně moc nepije. Hledá příležitosti, kdy se bude moci napít z konve na vodu pro kytky, či kdy je mokrá vana... a bohužel ani toho moc nevyčůrá. Crying or Very sad No zatím se držím dál a jinou misku s vodou nemá, tak musí do fontány... Snad časem příjde na to, že je ta voda dobrá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2006 15:31:31
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Damoš z ní stejně moc nepije. Hledá příležitosti, kdy se bude moci napít z konve na vodu pro kytky, či kdy je mokrá vana... a bohužel ani toho moc nevyčůrá. Crying or Very sad No zatím se držím dál a jinou misku s vodou nemá, tak musí do fontány... Snad časem příjde na to, že je ta voda dobrá.


Katko, jak to tak čtu, tak bych se na fontánku už vyprdla a raději Damčovi postavila po bytě vícero misek s vodou ... vypadá to, že jemu prostě fontánka do oka nepadla ... tak bych to už moc neřešila a odstavila jí, nevěřím, že časem z ničeho nic z ní pít začne ... a zkoušet "kdo s koho" mi přijde u pití ne zrovna ideální ...

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2006 15:48:10
Odpovědět s citátem

Jo fontána se nechytla, ale misku s vodou může mít Damča jen jednu a to na tom samém místě co má fontánu a to v koupelně pod umyvadlem, jinde to Jarek nedovolí... Přes léto bych však chtěla umístit fontánu v obýváku, ale jestli si to prosadím, tak to nevím. Co se týče Jarek versus Damián, vyhrává více Jarek..., ale v jednom Damča vyhrál - spí s námi v posteli... Wink To byl přísný zákaz...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2006 20:38:01
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Jo fontána se nechytla, ale misku s vodou může mít Damča jen jednu a to na tom samém místě co má fontánu a to v koupelně pod umyvadlem, jinde to Jarek nedovolí... Přes léto bych však chtěla umístit fontánu v obýváku, ale jestli si to prosadím, tak to nevím. Co se týče Jarek versus Damián, vyhrává více Jarek..., ale v jednom Damča vyhrál - spí s námi v posteli... Wink To byl přísný zákaz...


ahoj mkatko Smile), můj manžel taky naše kočky spíš tiše trpí kvůli nám, takže vím, jak je složité ho někdy přesvědčit na něco pro kočinky. Ale myslím, že pokud je aspoň trochu rozumně uvažující,tak určitě pochopí, že Damián pít prostě MUSÍ, jinak mu hrozí problémy s ledvinama ( a vám výdaje za veterináře). A proti spaní v posteli je další miska v rohu pokoje prkotina. Jak píše April, na fontánku bych se taky vykašlala, některé kočky ji prostě nechtějí. Zkus ji nabídnout se slevou někomu,kdo o ní uvažuje a je mu nová příliš drahá. Podrbání Damčovi Razz janča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 3. 2006 18:09:34
Odpovědět s citátem

Tak fontána se přesunula z koupelny do obýváků a zatím dobrý. Jarek ani neřval a naopak zhodnotil, že když už nic, tak se alespoň zvlhčí trochu vzduch a jen včera jsem Damču viděla asi pět krát, kdy to olizoval, ale stále mám problém s kažením se vody i když používáme balenou... Vydrží tak asi 4 dny a je K. O.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2006 14:46:59
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Tak fontána se přesunula z koupelny do obýváků a zatím dobrý. Jarek ani neřval a naopak zhodnotil, že když už nic, tak se alespoň zvlhčí trochu vzduch a jen včera jsem Damču viděla asi pět krát, kdy to olizoval, ale stále mám problém s kažením se vody i když používáme balenou... Vydrží tak asi 4 dny a je K. O.

Ono jde taky trochu o to, jak casto menite uhlikovy filtr. Ja se snazim tak jednou mesicne (taky s balenou vodou), ikdyz vyrobce snad doporucuje jednou za ctrnact dni. Celou fontanku myju kazdy tyden a je to docela v pohode.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2006 15:52:18
Odpovědět s citátem

Možná jeden typ:
Čistím fontánku vždy o víkendu, ale cca ve středu jen jednoduše vyměním celý obsah (bez čištění) - vypustím starou vodu a natočím novou. Ráno to mám za 2 minutky hotové a voda vydrží spolehlivě celý týden, i když používám kohoutkovou a filtr vyměňuju tak jednou za měsíc, někdy vydrží i o něco déle.
Teď je u nás ale smutek, protože se nám porouchalo čerpadýlko a momentálně není čas shánět nové. Tak jsem kočindám dala o misku víc, ale stále chodí do koupelny na místo, kde byla fontánka a hledají ji.
Snad to brzy dáme do pořádku...
Čauky
Dagmar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2006 15:52:51
Odpovědět s citátem

Filtr měníme dle doporučeni a to jedou za 3 týdny, což mi připomíná, že musím koupit další várku. Máme poslední... Surprised


Katka a Damča(2)
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (44x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top