Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočičí fontána na pití.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Máte fontánu CatIt pro kočky?
Ano
33%
 33%  [ 5 ]
Ne
66%
 66%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
J.B.
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2007 10:50:21
Odpovědět s citátem

Olivka napsal:
To je fakt škoda, protože si myslím, že tohle je jedna z mála superpraktických věcí pro kočičky... Tak to zkuste a dejte vědět! Wink


V sobotu od nás odešel kocourek do nové rodiny. Všechno probíhalo dobře až na to, že kocourek nepil. A důvod - byl zvyklý na fontánku a z misky nepil. Nová rodina koupila fontánku a kocour pije. To je zase druhý extrém, který jsem nedocenila - zvyk je železná košile. A je super, že noví majitelé byli tak všímaví a fontánky u nás doma zaregistrovali - mě totiž ani nenapadlo je na to upozornit. Takže 90koček ze 100 by kupovalo fontánku Laughing
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2007 10:53:01
Odpovědět s citátem

Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Viktorka55



Založen: 30.01.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 9

Předmět: Re: Kočičí fontána na pití.
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2007 15:18:09
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Ahoj, pod vánoční stromeček jsem našemu Damčovi koupili fontánu od CatIt pro kočky 3 l. Obrovské nadšení při prvotním použití - Damča u ní spal... Teď z ní pije, ale máme problém v tom udržet vodu v použitelném stavu. Používám zatím vodu z kohoutku (máme celkem kvalitní, bez velkého obsahu dusičnanů, ale velká tvrdost). I tak nám voda vydrží max. 3 dny a to už je trochu jetá. Nechávám ji puštěnou 24 hodin. Nevím jak jinak bych měla vodu doupravit, aby se tak nekazila a jestli by tedy pomohlo, kdybych mu do napáječky nalévala balenou vodu. Jinak ještě jak se tato fontána dá trochu jednodušeji vyčistit. Nemáte na to někdo nějaký grif. Než to vyčistím, tak proteče minimálně 100 l vody naprázdno a to to není vyčištěné nic moc... Prosím poraďte a podělte se s vašima zkušenostma. Díky.

Katka a Damián (2)


Rolling Eyes Ahoj, když ten vynález máte doma, mohla bys mi prosím objasnit, jaké to má výhdy oproti misce, a jestli se cene pohybuje spíš v řádu stovek, tisíců či desetitisíců??? Předem velice děkuji.
_________________
Viktorka55 - Katka S.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2007 16:06:44
Odpovědět s citátem

Fontána vodu neustále čerpá pomocí motorku a čistí přes filtr. Charakteristika:

cirkulující vodní tok
již nikdy nehrozí, že zvíře přijme nečerstvou a stojatou vodu
ochlazuje vodu
mnoho zvířat upřednostňuje pití tekoucí vody – specielně kočky
nízké elektrické napětí 12 V s plastovým ochranným krytem, který chrání kabel při kontaktu s vodou a před ohryzání Vašimi mazlíčky
odnímatelný AC adapter – oceníte při čištění hlavní jednotky
extra – obdržíte misku na potravu!
jednoduchá údržba a čištění
zvíře si může vybrat, jestli bude pít tekoucí vodu nebo vodu z připojené misky – ocení chovatelé většího počtu mazlíčků
dvojitá funkce vyměnitelného filtru – zachycuje zbytky potravy, srsti, usazenin a jiných nečistot; aktivní uhlí pomáhá redukovat špatnou chuť, pach vody z kohoutku.
Průhledná plastová nádoba pojme 2 l vody, naplníte ji snadno otočením dnem vzhůru. Otevřete záklopku stlačením a otočením uzávěru o 90°, nechte jej v této pozici. Nádobu zcela naplňte vodou. Zavřete záklopku otočením do původní polohy. Otočte jednotku do původní polohy a nasaďte jí na základnu. Až bude nádoba na svém místě, voda začne stékat do misky.

Malá 2l fontána: 639 Kč s DPH
Velká 3l fontána: 750 Kč s DPH
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: umývání
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2007 19:13:29
Odpovědět s citátem

Tak super, fontánu jsem rozebrala, nacpala do myčky (mimo trafa - to jsem namočila do octa) a nechal na 70°C umýt. V pondělí odpoledne jsem fontánu smontovala a naplnila a světe div se, dnes je sobota a do fontány už jsem doplňovala vodu (Damoš ji sice nepije - teda alespoň né před námi, to chodí stále do květináče) a ta je stále v dobrém stavu... nic není slizké. Hurá, hurá, hurá... Fakt mě to před tím nenapadlo. Teď už ji do myčky budu strkat pravidelně.

Díky za tip....


Katka a Damča (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2007 21:19:44
Odpovědět s citátem

No tak to je super zpráva, to mám radost! Very Happy

Uvidíte, že Damoš té vodě přijde na chuť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
andalu



Založen: 04.12.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Jicin

Předmět: fontana jak kde :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2007 23:36:42
Odpovědět s citátem

ahoj.vsem,komu piji kocky z fontanky jen muzu zavidet,protoze moji kocouri ji neprijali "do rodiny".Koupila jsem ji kvuli jednomu,zdalo se nam ze malo pije a to jen kdyz mu pustime vodu ve vane.Fontanka stala v kuchyni 14 dni,menila jsem vodu asi po3dnech,uplne cerstve se trochu napil ale to vse.dal sedel a mnoukal ve vane.Vzhledem k tomu,ze se leci s nastydlym moc.mechyrem,je nutny aby hodne pil.Takze kdyz se fontana neujala,dala jsem vic misek po byte.Kdyz je to chytne,hodne vycakaji,ale pritom i piji,a casto jim poustim vodu ve vane.Myslim,ze jakmile číčám nepadne do oka fontana hned,nebo co nejdriv,ta je zbytecny ji nechat zapojenou,cistit,dolevat...Mozna jeste zkusit s tim brckem Smile)
_________________
andalu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2007 10:04:06
Odpovědět s citátem

No já si myslím, že je to i o tom, na co kočky naučíte. Pokud Vám kocour mňoukne ve vaně a Vy pokaždé jdete a vodu mu pustíte, naučí se na tuto možnost pití.

Já to vidím u našeho kocoura, který tohle dělá taky, ale jen občas a já na něj prostě nereaguju, neběžím mu pustit vodu, protože to už bysme mohli rovnou koupit baterii na čidlo a já budu výplatu posílat do vodáren. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Janaa



Založen: 27.06.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Lovosice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2007 14:09:12
Odpovědět s citátem

Ahojda!!!! No my jsme chtěli Matýskovi udělat radost fontánkou.....ale bohužel se ji ani nedotkl.....pije ze svého " hrníčku" v koupelně ..... fontánka nebo mistička u jídla???? Ani náhodou Confused

taky jsem neměla srdce mu ostatní vodu odebrat aby se naučil pít z fontánky....Tak jsme ji zase zabalili a je ve skříni Sad Nemáte někdo zájem??????

Je to prostě naše zlato Very Happy

Janaa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2007 14:16:36
Odpovědět s citátem

Janaa napsal:
Tak jsme ji zase zabalili a je ve skříni Sad Nemáte někdo zájem??????


Zkuste jí nabídnout tady: http://www.modrykocour.cz/ads.php?cat=4&bid=1

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2007 11:01:37
Odpovědět s citátem

Tak jsme včera přinesli domů fontánku cat it. Tu na 2l. Vše jsme složili dle návodu, ale po zapnutí fontánka hrozně vrčí a voda stéká proudem po jedně "cestičce" a navíc teče na zem mimo fontánu. Zkoušeli jsme ji mnout rukama, proud vody se trochu rozšířil, ale stále to vytékalo ven. Kocourci měli oba zájem, olizovali ji, ale musela jsem ji vypnout, protože ji půlka vytekla na podlahu. Je to normální, nebo je někde chyba. Přijde mi, že tam překáží ten filtr, dali jsme ho do také dle návodu, na místo proti čerpadlu, kde je výřez, ale přijde mi, že tu kopule mírně nahýbá a proto to teče tak špatně. A pak to vrčení a bublání, to je také normální? Myslela jsme že půjde potichu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2007 11:37:45
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Tak jsme včera přinesli domů fontánku cat it. Tu na 2l. Vše jsme složili dle návodu, ale po zapnutí fontánka hrozně vrčí a voda stéká proudem po jedně "cestičce" a navíc teče na zem mimo fontánu. Zkoušeli jsme ji mnout rukama, proud vody se trochu rozšířil, ale stále to vytékalo ven. Kocourci měli oba zájem, olizovali ji, ale musela jsem ji vypnout, protože ji půlka vytekla na podlahu. Je to normální, nebo je někde chyba. Přijde mi, že tam překáží ten filtr, dali jsme ho do také dle návodu, na místo proti čerpadlu, kde je výřez, ale přijde mi, že tu kopule mírně nahýbá a proto to teče tak špatně. A pak to vrčení a bublání, to je také normální? Myslela jsme že půjde potichu.


Musíte mít fontánku na rovném !! místě. Pokud stéká voda jen po jedné straně je fontána nakloněna a nemusí to být okem vidět! Fontánka také chrčí ve chvíli, kdy je vody ve fontáně málo - podle toho my poznáváme, že je třeba ji doplnit. jinak je provoz nehlučný. Chyba bude asi v instalaci Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2007 12:22:24
Odpovědět s citátem

Verunko, zkus tou koupulí pootočit... nesedla tam přesně... když to kopuli otočíš dnem vyhůru, tak je tam naznačeno, kde má být filtr - je tam taková rýha... tak ta musí přesně padnout na ten filtr, když nesedne, tak ta kopule tam nesedí - kýve se... až dosedne, tak se nebude kývat... musí to být pevnější... a to že voda teče po jedné straně, tak to může být ten plast mastný... vyzkoušej rukou párkrát jakoby spojit to z jedné strany na druhou - hlaď tu kopuli... možná se ta voda spojí...

Hluk - pokud je to takové to nasávání vzduchu a vody - střídavě, tak je tam málo vody... jinak to trafo jakoby vrní...

Doufám, že nepíšu blbosti... mám tu velkou, ale myslím, že náhradní díly jsou stejný...
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2007 9:34:34
Odpovědět s citátem

TAk už je to v pořádku, měli jsme tam špatně filtr, nebyl správně "dosedlý" a ta byla kopulka mírně nakřivo a čerpadlo vrčelo. Filtr jsme porovnali a už je to tiché. Jen nám voda pořád stéká po jedné straně i když fontánku třeme rukama a přemísťujeme. Ale kočičákům to nevadí, pijí z ní oba od té doby co jsme ji zapnuli. A první o co se snažili bylo narvat tlapky do té části pod kopulí. No a když to nešlo, tak cákali vodu pacičkama z té kopulky. Ale proti vylévání misky to je super.
Ještě jsem se chtěla zeptat, co by se stalo, kdyby se jim podařilo fontánku rozbít, vytekla a vytekla by z ní voda? Zkratuje tam něco? Jsme v práci a fontána je zapatá a já trnu co tam vyvedou. Honí se po bytě jak blázni, tak mám strach aby nevrazili do fontány, neodlítla kopule apod. Bez vody by se s tím stalo co?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2007 19:12:36
Odpovědět s citátem

Verunko, nemůže se stát nic. Jedině, že by se voda dostala do trafa - to je to černé velké v zásufce. To trafo až budeš čisti poprvé, tak jde rozebrat na čtyři díly - kousek s mřížkou, kryt vrtulky a i vrtulka vevnitř jde ven a zbytek trafa. Je tam jen magnet... Smile Prostě se voda nesmí dostat přímo do elektriky do té zásufky nebo rozdvojky. Nevím jak to máš zapojený, ale je to bezpečný... dokola budeš mít jen potopu a i to trafo to vydrží... Poprvé se to trafo rozebírá špatně, ale časem se to naučíš rychle... Smile

Přeji Ti, by Ti z toho čičáci bumbali co nejdéle... u nás je zase momentálně vypnutá... Sad
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2007 19:39:50
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Verunko, nemůže se stát nic. Jedině, že by se voda dostala do trafa - to je to černé velké v zásufce. To trafo až budeš čisti poprvé, tak jde rozebrat na čtyři díly - kousek s mřížkou, kryt vrtulky a i vrtulka vevnitř jde ven a zbytek trafa. Je tam jen magnet... Smile Prostě se voda nesmí dostat přímo do elektriky do té zásufky nebo rozdvojky. Nevím jak to máš zapojený, ale je to bezpečný... dokola budeš mít jen potopu a i to trafo to vydrží... Poprvé se to trafo rozebírá špatně, ale časem se to naučíš rychle... Smile

Přeji Ti, by Ti z toho čičáci bumbali co nejdéle... u nás je zase momentálně vypnutá... Sad
)

To černé zastrčené v zásuvce je trafo, to rozhodně nerozebírejte. Občas rozebrat a vyčistit můžete čerpadlo - mohou tam být napadané chlupy nebo takový sliz z vody, já ho čistím pomocí vatových tyčinek na čištění uší. Čerpadlo najdete na na druhém konci kabelu a je ponořené ve vodě ve fontánce a přečerpává vodu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2007 6:46:51
Odpovědět s citátem

Jo, jo, trafo nerozebírat!!!! Jsem se upsala v názvech... to co se rozebírá je čerpadlo.... Very Happy Omlouvám se za chybu...
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2007 8:36:27
Odpovědět s citátem

V pořádku, rozebírat trafo by mě opravdu nenapadlo. Pochopila jsem, že myslíte čerpadýlko. No až to budem rozebírat, asi to bude zajímavé. Já jsem netrpělivý nervák, přítel taky Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 9:04:33
Odpovědět s citátem

tak fontána je kocouřema využívána, zatím vše o.k. Jen jsem se chtěla zeptat, jak se rozebere ta plastová kopule? Když měním vodu, tak je v nádobce sliz, takže v té kopuli ho musí být také požehnaně. Jen jsem nepřišla jak ji otevřít a rozebrat. Jsem technický antitalent Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 9:43:43
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
tak fontána je kocouřema využívána, zatím vše o.k. Jen jsem se chtěla zeptat, jak se rozebere ta plastová kopule? Když měním vodu, tak je v nádobce sliz, takže v té kopuli ho musí být také požehnaně. Jen jsem nepřišla jak ji otevřít a rozebrat. Jsem technický antitalent Evil or Very Mad

Musíte vyšroubovat to zelené na spodku kopule. Ze začátku to může jít ztěžka, ale potom to povolí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 14:34:53
Odpovědět s citátem

tak s tím jsem točila. A to mám vytočit úplně pryč? nebo s tím pootočit a pak to jde nějak rozebrat? Nemám jí teď u sebe, juknu na to doma.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 3. 2007 15:29:15
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
tak s tím jsem točila. A to mám vytočit úplně pryč? nebo s tím pootočit a pak to jde nějak rozebrat? Nemám jí teď u sebe, juknu na to doma.

Musíte s tím točit docela dlouho a celé to vyšroubovat potom se začne rozestupovat dno od té polokoule a dá se to vymýt. Já to dělám asi 1x měsíčně, uvnitř ten povlak nebývá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Akellas



Založen: 08.03.2007
Příspěvky: 4

Předmět: Fontánka
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2007 15:40:09
Odpovědět s citátem

Smile Máme již tři týdny fontánku a kočičky jsou naprosto spokojené a i pijí jednou tolik. Voda se nám nestihne zkazit, neboť ji každý třetí den musím dolévat. Je to skvělá věc a Andík již nemůže vylévat vodu z misek. Opravdu doporučuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2007 14:09:56
Odpovědět s citátem

Tak se mi dneska podařilo fontánku asi definitivně zničit Twisted Evil
Čistila jsem ji a při povolování šroubu při rozebírání kopule jsem zavadila za ten čudlík, který uzavírá výpust z kopule. Celé dva roku, co fontánku máme, jsem si na to dávala pozor, protože je to takové tenké brčko - no, a už jsem ho konečně zlomila. Zkoušela jsem sekundové lepidlo, ale je to nějaký plast, který sekundáč nelepí.
Nevíte, jestli je možné tu tyčku s bambulkou sehnat jako náhradní díl, nebo budu muset koupit celou fontánku???
Holky jsou na fontánku zvyklé, pořád chodí kolem a hledají v ní vodičku...
Nojó, když mají takovou šikovnou mamču Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2007 14:45:47
Odpovědět s citátem

Dagmar napsal:
Tak se mi dneska podařilo fontánku asi definitivně zničit Twisted Evil
Čistila jsem ji a při povolování šroubu při rozebírání kopule jsem zavadila za ten čudlík, který uzavírá výpust z kopule. Celé dva roku, co fontánku máme, jsem si na to dávala pozor, protože je to takové tenké brčko - no, a už jsem ho konečně zlomila. Zkoušela jsem sekundové lepidlo, ale je to nějaký plast, který sekundáč nelepí.
Nevíte, jestli je možné tu tyčku s bambulkou sehnat jako náhradní díl, nebo budu muset koupit celou fontánku???
Holky jsou na fontánku zvyklé, pořád chodí kolem a hledají v ní vodičku...
Nojó, když mají takovou šikovnou mamču Embarassed

Podívejte se na http://pets.cz/shop/shop.asp?show=objednavka_order&Id=103-50072&TID1=c&TID2=ce&TID3=ced&TID4=ced
mám dojem že v téhle sadě najdete potřebný díl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2007 17:47:15
Odpovědět s citátem

Dagmar napsal:
Tak se mi dneska podařilo fontánku asi definitivně zničit Twisted Evil
Čistila jsem ji a při povolování šroubu při rozebírání kopule jsem zavadila za ten čudlík, který uzavírá výpust z kopule. Celé dva roku, co fontánku máme, jsem si na to dávala pozor, protože je to takové tenké brčko - no, a už jsem ho konečně zlomila. Zkoušela jsem sekundové lepidlo, ale je to nějaký plast, který sekundáč nelepí.
Nevíte, jestli je možné tu tyčku s bambulkou sehnat jako náhradní díl, nebo budu muset koupit celou fontánku???
Holky jsou na fontánku zvyklé, pořád chodí kolem a hledají v ní vodičku...
Nojó, když mají takovou šikovnou mamču Embarassed


Ahoj, pokud je zlomený ten zelený "klacíček", tak je opravdu v náhradní sadě těsnění... Stojí to pár korun. Kdyby bylo nejhůř a nemohla jsi sehnat tu sadu, tak mě kontaktuj tady přes soukromé zprávy a já Ti jej pošlu (už jsem mělnila všechna těsnění, ale pro jistotu jsem si to staré nechala, kdyby nastala tahle situace... )
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2007 7:20:09
Odpovědět s citátem

Ahoj, to se mi také podařilo. Tak jsem to normálně celé vyndala a je tam jen díra do té kopule. Funguje to stejně jako kdyby tam ta kulička s brčkem byla, voda se doplňuje, vše funguje. Jen je trošku problém, když kopuli naplním tak ji "plácnout" na tu misku a trefit se jinak voda pořád teče. Ale během dvou dnů jsme si našla grif jak na to a je to v pohodě. Náhradní jsem nekupovala, protože mi přijde, že teď fontána doplňuje vodu do misky mnohem lépe. Kočičáci mi oba vodu z kopulu cákají a jsou schopni za jeden den ty dva litry rozcákat všude okolo. No a když tam ten špuntík byl, tak jsme kolikrát přišli z práce, fontána vrčela, po kopuli nic neteklo. No a v misce bylo málo vody a kopule doplnila až když se s ní hodně naklonilo. A to stojí opravdu na rovině. Teď doplňuje perfektně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2007 18:47:41
Odpovědět s citátem

Verunko, díky za typ - zkusila jsem to a perfektně to funguje. Fyzika nikdy nebyla moje hobby, tak jsem nevěděla, jak to bude vypadat, když tam ta bambulka nebude.
Máš pravdu, dřív jsem měla problém, někdy se voda nechtěla včas doplnit a teď to krásně protýká a nic nechrčí.
Super, ještě že máme Modrýho kocouře... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2007 7:56:23
Odpovědět s citátem

Dagmar: tak to jsem ráda, že jsem mohla poradit. Mě to doplňování vody také štvalo. Fontána nedoplnila vodu dolů do misky a chrčela, přesně jak píšeš. No a pak jsem nevěděla jak dlouho chudáci bez vody byli. No teď s tím není nejmenší problém a fontána funguje bezvadně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Janulka



Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha 5 - Zbraslav

Předmět: Hlučnost fontány, pomůže podložka?
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2007 11:22:33
Odpovědět s citátem

Zdravím,
fontánku mám dva dny a hrozně mi vadí, jak vrčí. Mám špatné spaní a vadí mi jakýkoli zvuk navíc. Fontánka je v předsíni na dlažbě, asi čtyři metry od mé hlavy v ložnici a dost mě to ruší Sad Dveře od ložnice nechávám otevřené kvůli Natálce, takže tím si nepomůžu. Fontánka je normálně tichá - trošku hučí ten motorek - na to bych si snad i časem zvykla, ale vadí mi jak jakoby drnčí ty plasty o sebe Sad Snažila jsem se s tím všemožně hýbat, otáčet, ale je to jen o malinko lepší Confused Když jsem jí postavila na tlustý hadr, tak mi přijde, že je to snad lepší. Nemáte někdo tu podložku? Jaký je rozdíl mezi hlučností bez a s podložkou? Případně, mohli byste zkusit porovnat hluk na hadru a na podložce? Nechce se mi kupovat podložka za dalších 250,-, ale kdyby to mělo ještě lepší efekt, tak bych to snad i dala. Jinak, jestli je v tom nějaký rozdíl, jedná se o tu velkou třílitrovou fontánu CatIt.
Díky moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (12x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top