Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Litter Kwitter

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Myšička



Založen: 03.03.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Strakonice

Předmět: Litter Kwitter
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2008 8:49:22
Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebovala bych poradit odledně výrobku Litter Kwitter.

http://www.litterkwitter.cz/litterkwitter/


Nemáte s tím někdo zkušenosti? Uvažuju o koupi, ale protože je to docela drahý, chtěla jsem nejdřív zjistit, jestli je to opravdu tak snadný. Díky Myšička + Tobík + Ammy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Litter Kwitter
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2008 14:31:50
Odpovědět s citátem

Myšička napsal:
Ahoj, potřebovala bych poradit odledně výrobku Litter Kwitter.

http://www.litterkwitter.cz/litterkwitter/


Nemáte s tím někdo zkušenosti? Uvažuju o koupi, ale protože je to docela drahý, chtěla jsem nejdřív zjistit, jestli je to opravdu tak snadný. Díky Myšička + Tobík + Ammy


Jak jsem se na to dívala, tak moje kamarádka naučila kocoura používat lidské WC za minimální náklady-použila vkládané prkýnko, co se dává malým dětem, aby nepropadly do záchodu a vložila do něj malý lavorek za pár korun, kam nejdřív dala stelivo, a když tam kocour začal chodit, tak v něm vyřízla malý otvor, který pořád zvětšovala, až posléze zůstalo jen prkýnko-a bylo to za pár korun. Vkládací dětské bylo po dětech, tudíž pro ni již zadarmo a lavorek byl za pár desetikorun. A službu to udělalo tu samou, jen to nebylo tak hezké Wink . To bych musela šťochat, dát za to skoro dva tácy, když si to mohu vyrobit do dvou stovek.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
jo.jo



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Jirkov

Předmět: Re: Litter Kwitter
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 12. 2008 19:28:47
Odpovědět s citátem

[quote="Myšička"]Ahoj, potřebovala bych poradit odledně výrobku Litter Kwitter.

http://www.litterkwitter.cz/litterkwitter/


Nemáte s tím někdo zkušenosti? Uvažuju o koupi, ale protože je to docela drahý, chtěla jsem nejdřív zjistit, jestli je to opravdu tak snadný. Díky Myšička + Tobík + Ammy[/quote

Zdravím, taky mne zajímá Litter Kwitter, protože při 3 kočkách v paneláku je spotřeba steliva dost veliká.
Zkoušela jsem metodu co popsala Tatiana, ale to dětské sedátko zabere dost prostoru a pžidaná mistička s perlitem je moc malá, takže je neláká k tomu, aby do ní vykonaly potřebu. Hledám inzeráty na prodej již použitého zařízení, ale nikde nic není. Už jsem skoro zvyklanaá, že koupím to nové a až splní svůj účel prodám ho dál se slevou. Kočiny totiž to zařízení co se na WC objevilo zajímá a procházejí se po prkénku, misku s perlitem jsem jijm dala vedle mísy WC a zvykly si.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 15:59:20
Odpovědět s citátem

No tak to je úžasný!! Co mám tři kočky, tak nevím, co s kočkolitem, už jsem kvůli tomu změnila i četnost svozu popelnice Smile Dokonce jsem uvažovala o tématu do diskuze "Kam s ním... " Smile Jediným - a dost zásadním - problémem u mne doma je to, že WC máme na chodbě, tedy dvoje dveře v cestě a k tomu chodbu málo vytápěnou, takže kdybych to kočinám pořídila, zase se nedoplatím na topení.... Tohle vědět před 8 roky, tak si nechám udělat toaletu v koupelně Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Litter Kwitter
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 16:28:04
Odpovědět s citátem

Myslela jsem na to, ale cena je opravdu přehnaná. A navíc jezdíme často na chalupu, kde je klasický venkovský "suchý záchod" mimo obytné prostory, tam by kocour nemohl. Střídat dva různé postupy podle místa pobytu by asi kocourovi nevyhovovalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2009 16:34:18
Odpovědět s citátem

Cena je vysoká, ale když si to člověk spočítá, tak se to vrátí za pár měsíců (zvášť při vyšším počtu kočičáků). Spíš mě taky odrazuje to, že pokud jedu k našim a beru zvěř sebou, tak by museli na těchto návštěvách používat bedýnu. Sice je kočka inteligntní, ale nevím jestli až tak moc, aby pochopila, že jednou se chodí do záchoda a jednou do bedničky. Ono stačí, jak jsou vykulené z toho, že jsem jejich bedýnku pootočila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
silvik



Založen: 12.03.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Litter kvitter
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 13:10:53
Odpovědět s citátem

Máme ho. Není to těžké, je to jiné a déle to drvá. U klasického WC nasypete a jen vybíráte. Naprosto bezproblémové. Tady je zpočátku více práce. Ale je to varianta. Mně vyhovuje z hlediska hygieny- vzhledem k dětem a vůbec. Kočka nám chodí po stole, po lince, spí v posteli... Takže: návod je bohužel v angličtině- DVD a je opravdu důležitý. Když shrnu to nejdůležitější: kočkolit se musí častěji měnit, jelikož ho je tam málo- spíše symbolicky a v prkýnkách s dírama ještě méně. Vyměňovali jsme ihned po potřebě a také se musí častěji dosypávat, protože půlka ho skončí ve WC. Na každé prkýnko je potřeba počítat měsíc času, a to i tehdy, pokud se zdá po 14 dnech, že si kočička bez problémů zvykla. Nesmí se to uspěchat, je to zřejmě pro kočky velká změna. Pokud příliš brzo přejdete na prkýnko č. 2 s dírou, kočka do ní vrazí hlavu i s ušíma a to bude tak všechno(my se ještě 2x vraceli k 1. prkýnku)Máme malé děti, synovi jsou 4 a manipulaci s prkýnkem zvládl. Musí se dát na stranu, pokud chcete WC použít a sklopit vaši WC desku dolů( jinak je zvednutá nahoru). Také je přeba počítat s větším nepořádkem kolem, zametat se musí neustále. Musejí být otevřené dveře na WC- neustále. Teď už se to kočičák naučil a je to v pohodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: Re: Litter kvitter
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 13:35:19
Odpovědět s citátem

[Teď už se to kočičák naučil a je to v pohodě.[/quote]


Jé, to by jste mohla přihodit nějaké video, abychom se na toho vašeho šikulku mohli mrknout Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sylvie



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Milano

Předmět: Litter Kwitter
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 3. 2009 23:55:52
Odpovědět s citátem

Litter Kwitter mam a nepouzivame ho. Take mne ze zacatku okouzlil, kocouraci se nauci rychle, ale neni pravda, ze nejde citit osklivy pach. Pokud je nekdo z vas neustale doma, tak se to da....po kazdem pouziti okamzite splachnes. Ovsem pokud jste v praci a vracite se az vecer, tak si dokazete predstavit, jak to smrdi.....voda ten pach tak dokonale neprekryje. Vzhledem k tomu , ze mame i terasu jsem se vratila zpet ke "klasickemu" zachudku.

tady je odkaz http://www.litterkwitter.com/en/index.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Moniička



Založen: 12.11.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Plzeň

Předmět: Wc
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2014 11:49:31
Odpovědět s citátem

tak jsme o tom taky přemýšlely a našli jsme levnější verzi Smile a to Citti Kitty což je určitě mnohem lepší Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (39x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Mňoukání a štěkání (17x)
5
Britská krátkosrstá kočka (16x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (12x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top