Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stafylokok

Fórum: Srst, kůže

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kashaa



Založen: 02.06.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Stafylokok
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2016 9:05:14
Odpovědět s citátem

Zdravím a prosím o radu. Máme již čtyřletého koucourka a poslední rok a půl nás trápí stafylokok felis. Před rokem jsme s ním byly na veterině kvůli tomu, že náš kocourek má na bradě, hlavičce a v uších stupy a boláky. Na klinice zjistili, že se jedná o druh Felis. Následně byl léček injekcemi, antibiotiky a vším možným co na to je a bohužel nic nepomohlo. Vždy mu to zabralo tak na týden a pak se to rozjelo znovu. Bylo nám řečeno, ať se snažíme posílit jeho imunitu, tak jsem v lékárně koupila sirup na podporu imunity a bohužel to také nepomáhá. Před třemi měsíci jsme se přestěhovali a stal se zázrak a kocourek po cca 14 - ti dnech neměl ani stroupek. Tento stav ale moc dlouho nevydržel a nyní po měsíci jsme na tom samém, na čem jsme byli na začátku. Jsem opravdu bezradná a nevím, co mám dál dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: Re: Stafylokok
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2016 9:10:24
Odpovědět s citátem

kashaa napsal:
Zdravím a prosím o radu. Máme již čtyřletého koucourka a poslední rok a půl nás trápí stafylokok felis. Před rokem jsme s ním byly na veterině kvůli tomu, že náš kocourek má na bradě, hlavičce a v uších stupy a boláky. Na klinice zjistili, že se jedná o druh Felis. Následně byl léček injekcemi, antibiotiky a vším možným co na to je a bohužel nic nepomohlo. Vždy mu to zabralo tak na týden a pak se to rozjelo znovu. Bylo nám řečeno, ať se snažíme posílit jeho imunitu, tak jsem v lékárně koupila sirup na podporu imunity a bohužel to také nepomáhá. Před třemi měsíci jsme se přestěhovali a stal se zázrak a kocourek po cca 14 - ti dnech neměl ani stroupek. Tento stav ale moc dlouho nevydržel a nyní po měsíci jsme na tom samém, na čem jsme byli na začátku. Jsem opravdu bezradná a nevím, co mám dál dělat.


A nevíte, co mohlo být těch 24 dní jinak, že to úplně zmizelo? Nevypozorovala jste něco? Nějakou změnu? Nějakou maličkost?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kashaa



Založen: 02.06.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Stafylokok
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2016 9:34:47
Odpovědět s citátem

Nad tím jsem přemýšlela a vůbec nevím. Spíš jsem si myslela, že jsme vyhodili z bytu něco co mu ještě k tomu navilo (koberec, křeslo) ale bohužel tomu tak nebylo. Žrádlo má pořád stejné, peru ve stejném prášku, dle mého jinak nic nebylo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: Re: Stafylokok
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2016 9:40:37
Odpovědět s citátem

kashaa napsal:
Nad tím jsem přemýšlela a vůbec nevím. Spíš jsem si myslela, že jsme vyhodili z bytu něco co mu ještě k tomu navilo (koberec, křeslo) ale bohužel tomu tak nebylo. Žrádlo má pořád stejné, peru ve stejném prášku, dle mého jinak nic nebylo...


Ona to opravdu může být hrozná maličkost. Něco, co by vás vě snu ani nenapadlo. Jiný čistící prostředek, jiný prací prostředek, někde si něčeho lízne .
Na imunitu toho existuje hodně.
Možná, kdybyste to nafotila a dala fotku, možná by někdo poradil, měl podobnou zkušenost. Stačí opravdu dát fotku do Kočkogalerie.

Anebo vám ještě použít i s fotografii veterinární poradnu
http://www.modrykocour.cz/rady/veterinarni-poradna
I když vím, že jste psala, že u veterináře jste byla. Ale víc hlav, třeba víc ví.

Moc vám přeji, aby se to zlepšilo a neměla jste z toho takový stres.

M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kashaa



Založen: 02.06.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Stafylokok
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2016 9:45:24
Odpovědět s citátem

[quote="gwen"]
kashaa napsal:
Nad tím jsem přemýšlela a vůbec nevím. Spíš jsem si myslela, že jsme vyhodili z bytu něco co mu ještě k tomu navilo (koberec, křeslo) ale bohužel tomu tak nebylo. Žrádlo má pořád stejné, peru ve stejném prášku, dle mého jinak nic nebylo...


Ona to opravdu může být hrozná maličkost. Něco, co by vás vě snu ani nenapadlo. Jiný čistící prostředek, jiný prací prostředek, někde si něčeho lízne .
Na imunitu toho existuje hodně.
Možná, kdybyste to nafotila a dala fotku, možná by někdo poradil, měl podobnou zkušenost. Stačí opravdu dát fotku do Kočkogalerie.

Anebo vám ještě použít i s fotografii veterinární poradnu
http://www.modrykocour.cz/rady/veterinarni-poradna
I když vím, že jste psala, že u veterináře jste byla. Ale víc hlav, třeba víc ví.

Moc vám přeji, aby se to zlepšilo a neměla jste z toho takový stres.



Mnohokrát Vám děkuji, Zkusím dnes odpoledne nahrát fotku a třeba mi někdo pomůže.
Ještě jednou děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top