Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co bych na stránkách uvítala


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana
Anonymní





Předmět: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2004 0:30:53
Odpovědět s citátem

Dobrý den, měla bych nápad ke Zlaté knize koček. Líbilo by se mi, kdyby zde byla možnost uvést u kočičky také emailovou adresu na majitele, pokud není majitel proti. Kolikrát bych ráda vzkázala některým majitelům, jak se mi jejich kočička líbí. A řekněte, který majitel není na svou kočičku hrdý? Jistě každému takový vzkaz udělá radost...
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2004 7:53:46
Odpovědět s citátem

Díky za nápad, zvážíme, jak to provést Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana
Anonymní





Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2004 10:46:03
Odpovědět s citátem

Ještě mě napadlo, když tak tu Zlatou knihu prohlížím, že by také nezaškodilo uvést u nově přidaných kočiček v indexu nějaké to "new" po určitou dobu. A kolikrát byla kočička shlédnuta - přidalo by to stránce Zlaté knihy trochu života.
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2004 11:01:45
Odpovědět s citátem

Díky za nápady Smile Velice si cením pohledu na stránky zvenku. Když s něčím člověk žije, je těžké získat odstup a najít, co by třeba šlo vylepšit a podobně. Děkuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jani



Založen: 16.02.2004
Příspěvky: 4
Bydliště: Bratislava

Předmět: email k macke
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2004 13:48:05
Odpovědět s citátem

dobry napad - prihovaram sa za - koho by nepotesilo keby niekto pochvalil toho jeho milacika, ze? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana
Anonymní





Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2004 19:57:21
Odpovědět s citátem

Tak dobře, když jste rádi za každý nápad, přidám... Wink
A zase ke Zlaté knize. Ještě by se mi líbilo, kdyby kočička byla kromě "new" také po určitou dobu označená jako "aktualizována", pokud se u ní změní údaje. Napadlo mě totiž, že když něco u své kočičky změním, kdo si toho všimne? Nikdo.
No a zatím poslední nápad: všimla jsem si, že některé kočičky mají ve Zlaté knize víc foteček. Tak mě napadlo, že by každá kočička mohla mít svoji malou fotogalerii někde třeba na jiné stránce po kliknutí - stačí malou, třeba na maximálně šest fotek, takové malé fotoalbum. Ale kdo ví, třeba se to do Zlaté knihy nehodí. Tak to berte jen jako nápad.
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2004 21:44:28
Odpovědět s citátem

Tak jo. Nápady se postupně realizují: ode dneška se pozná, která kočička byla do Zlaté knihy přidaná jako poslední, resp. všechny nové kočičky za poslední měsíc. Stejně tak tam budou změny Smile

Ostatní nápady postupně. S fotkama to není problém, dají se přidat další na kočičí stránku. Zatím to využilo jen několik kočiček, uvidíme, jak to bude nejlepší.

Ještě jednou díky za zpětnou vazbu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jani



Založen: 16.02.2004
Příspěvky: 4
Bydliště: Bratislava

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 2. 2004 10:49:15
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
...Ostatní nápady postupně. S fotkama to není problém, dají se přidat další na kočičí stránku. Zatím to využilo jen několik kočiček, uvidíme, jak to bude nejlepší.
Ještě jednou díky za zpětnou vazbu Smile


Wink Potešila som sa. Prehrabem Mauricove fotky a 2 - 3 pošlem. A keď už u nás bude aj Anitka tak pošlem aj jej foto. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana
Anonymní





Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2004 22:04:53
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Tak jo. Nápady se postupně realizují: ode dneška se pozná, která kočička byla do Zlaté knihy přidaná jako poslední, resp. všechny nové kočičky za poslední měsíc. Stejně tak tam budou změny Smile


Pořád marně hledám upozornění, že se změnila první stránka Zlaté knihy, v Editorialu nebo v Aktualizaci. Myslím si, že ne každý čte diskuzní fóra. A že ne každý spouští Zlatou knihu z horní lišty. Já například měla adresu Zlaté knihy uloženou zvlášť v oblíbených položkách, a ta se nezměnila, protože jste nově vytvořili jakousi předstránku Zlaté knihy. Takže mně se po spuštění z Oblíbených stále zobrazovala "stará" Zlatá kniha. Kdybyste to tu nenapsal, že už je to nové, stále bych si myslela, že je vše při starém. Prosím o upozornění i pro ostatní návštěvníky Vašich stránek.
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2004 9:25:00
Odpovědět s citátem

Jana napsal:
Pořád marně hledám upozornění, že se změnila první stránka Zlaté knihy...


Jano, děkuji za další poznámku. Přiznávám, že mě nenapadlo, že někdo bude mít v "Oblíbených" seznam kočiček ve Zlaté knize. Je to moje chyba a napravím to - na posledně přidané kočičky půjde kliknout z menu vlevo na stránce.

V současnosti se držíme pravidla, kdy se v aktualizaci neupozorňuje na:
- nové fotky v kočkogalerii,
- nové zprávy v kocouřím zpravodajství,
- nové fotky ve fotosoutěži,
- nové fotky naší Kitty a Ringa a
- nový díl Kočičího deníčku Kitty a Ringa,
tedy, pokud se nejedná o něco významného, často je také na uvedené odkaz přímo z úvodní stránky. Můj předpoklad byl asi takový - aktualizace výše uvedeného je samozřejmost, je to klasický běh stránek. Pravdou je, když nad tím tak uvažuji, že změna úvodní stránky Zlaté knihy do uvedených kategorií nespadá a tak zmíněna měla být. Stránky se neustále vyvíjejí a možná i tato pravidla bude vhodné přehodnotit.

Ještě jednou děkuju za nápady Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 4. 2004 17:30:17
Odpovědět s citátem

Tento týden marně hledám nový úvodník Sad . Pravda, nebylo tolik novinek, aby v něm bylo o čem psát. Jen tak píšu, pro zpětnou vazbu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2004 6:27:42
Odpovědět s citátem

Jana(Micinka) napsal:
Tento týden marně hledám nový úvodník...


No jo, občas dojde ke zpoždění. Na druhou stranu, novinek bylo tak průměrně Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Soutěže
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2004 16:13:08
Odpovědět s citátem

Když tak koukám, jak mi chyběl úvodník Razz Už jsem si zvykla, že se neobnoví i měsíc, no co se dá dělat. Ale proč píšu. Byla bych radši, kdyby se při stisknutí "Soutěže" zobrazila soutěž se Superkočkou, a ne ukončená soutěž o spáče. Takhle musím zbytečně kliknout dvakrát...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: Soutěže
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2004 16:15:25
Odpovědět s citátem

...Ještě jsem zapomněla. Můžu vědět, kdy soutěž končí v archívu? Na co se čeká? Po jaké době se předávají ceny výhercům, jestli se čeká na foto z předání? Protože v kolonkách Soutěže jich je nějak moc a není moc jasné, která je tedy aktuální a přitom by podle mého názoru už patřily do archívu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Soutěže
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2004 17:22:57
Odpovědět s citátem

Jana(Micinka) napsal:
Můžu vědět, kdy soutěž končí v archívu? ...

Jano, máte se vším pravdu. Mohu napsat spoustu důvodů (výmluv?), ale opravdu teď všechno (a ještě mnohem víc) nestíhám. Pokusím se vše aktualizovat co nejdříve, jak jen to bude možné.
Prosím o trpělivost a doufám, že i přes letní zpomalení Kocouře mu zachováte svou přízeň.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozárka



Založen: 17.08.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2004 15:33:36
Odpovědět s citátem

Mňauuuu,
mohl by být na hlavní straně náhodný výběr fota z fotogalerie aby se to rychleji obměňovalo. A nebyl tam měsíc kočičák co čeká na balkóně až ho přijde vystřídat jiná číča Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2004 8:05:04
Odpovědět s citátem

Rozárka napsal:
Mňauuuu, mohl by být na hlavní straně náhodný výběr fota...

Díky za nápad, ale myslím, že ponecháme foto týdne. Přece jen, měla by to být prestižní záležitost dostat se na úvodní stránku... tak nějak. Uvidíme, jak se to podaří.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
TerezaK
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2004 12:28:55
Odpovědět s citátem

Ahoj Filipe,

jen se priklanim k tomu, ze by se mi ve zlate knize take libilo kdyby ke kocickam slo napr. pripisovat komentare.
V diskusnim foru bych privitala moznost "zobrazit nove prispevky od minule navstevy".

Jinak jsem velmi spokojena a stranky navstevuji rada a pravidelne Razz
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ahoj...
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2004 15:50:57
Odpovědět s citátem

TerezaK napsal:
Ahoj Filipe,

jen se priklanim k tomu, ze by se mi ve zlate knize take libilo kdyby ke kocickam slo napr. pripisovat komentare.
V diskusnim foru bych privitala moznost "zobrazit nove prispevky od minule navstevy".

Jinak jsem velmi spokojena a stranky navstevuji rada a pravidelne Razz

Díky za náměty, vezmu je postupně:

1/ Komentáře k Zlaté knize je opakující se námět, pokusím se ho zrealizovat.

2/ Zobrazit nové příspěvky - to zde funguje, ale pouze pro registrované uživatele (tak jsem také našel tento příspěvek Smile) - není nic snažšího, než se zaregistrovat. Kromě zobrazení nových zpráv je možné zasílat si zprávy s dalšími přihlášenými atd., vyplatí se to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
TerezaK
Anonymní





Předmět: Kočkoalba
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2004 7:33:51
Odpovědět s citátem

To nové kočkoalbum vypadá skvěle!!! Laughing Laughing Laughing
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočkoalba
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2004 8:09:42
Odpovědět s citátem

TerezaK napsal:
To nové kočkoalbum vypadá skvěle!!! Laughing Laughing Laughing

Díky.

Provoz Kočkoalba je zatím zkušební, přidávání fotek není online a v databázi zatím nejsou fotky poslané na Kocouří stránky po 10.8.2004 - všechno rychle doplním.

Pokud zjistíte, že v Kočkoalbu něco nefunguje, popřípadě v související Zlaté knize a deníčkách, prosím, e-mňauněte mi to. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozárka



Založen: 17.08.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Kočkoalba
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2004 20:29:29
Odpovědět s citátem

No téda, Shocked
jsem pěkně vykulená co se všechno změnilo na Kocouřovi. Maminka je nemocná tak mě neinformovala o nových deníčcích a fotečkách. Rozhodla jsem se, že se juknu z domácího počítače a dobře jsem udělala. Jen tak dál ať Kocouř pěkně žije!!!
Doufám,že se vám podaří uspořádat srázek abych se dozvěděla něco víc o ostatních kočičácích a lidičkách.
Pac a tlap věrná čtenářka a okukovačka Róza mňauuuuuuuu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozárka



Založen: 17.08.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Kočkoalba
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2004 20:35:12
Odpovědět s citátem

Kde je mé KOČKOALBUM?????????????????????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kočkoalba
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2004 19:07:13
Odpovědět s citátem

Rozárka napsal:
Kde je mé KOČKOALBUM?????????????????????

Omlouvám se, ale jak je vysvětleno v nápovědě. Vzhledem k tomu, že fotky v Kočkogalerii nebyly dříve přiřazeny žádné kočičce ze Zlaté knihy, přiřazoval jsem vše tak, jak to nejlépe šlo - někdy jsem mohl udělat chybu. Prosím, pokud na jakoukoliv narazíte, napište mi a já se pokusím vše co nejdříve napravit.

Jaké chyby mohly vzniknout?
1/ Ve vašem Kočkoalbu je fotka, která k vám nepatří
2/ V Kočkogalerii je fotka, která není přiřazená do vašeho Kočkoalba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozárka



Založen: 17.08.2004
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 10

Předmět: Re: Kočkoalba
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2004 19:11:24
Odpovědět s citátem

[Prosím, pokud na jakoukoliv narazíte, napište mi a já se pokusím vše co nejdříve napravit.

Děkuji, děkuji, děkuji už mám KOČKOALBUM Wink
Mňauuuu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Moony
Anonymní





Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2004 17:02:24
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Rozárka napsal:
Mňauuuu, mohl by být na hlavní straně náhodný výběr fota...

Díky za nápad, ale myslím, že ponecháme foto týdne. Přece jen, měla by to být prestižní záležitost dostat se na úvodní stránku... tak nějak. Uvidíme, jak se to podaří.

Na tak dobré stránce by mělo být počítadlo přístupů. Wink Laughing
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co bych na stránkách uvítala
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2004 6:33:03
Odpovědět s citátem

Moony napsal:
Na tak dobré stránce by mělo být počítadlo přístupů. Wink Laughing

Počítadlo je k dispozici v levém sloupečku úplně dole Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: fotka u profilu
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2004 10:38:16
Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, že by možná stála za úvahu možnost přidat třeba 2 fotky k registrovaným uživatelům.
Já bych si tam třeba chtěla dát fotku sebe s kocourama, a určitě bych se i ráda podívala na fotky ostatních.

No je to jen nápad... Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: fotka u profilu
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 11. 2004 10:47:13
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Tak mě napadlo, že by možná stála za úvahu možnost přidat třeba 2 fotky k registrovaným uživatelům.

Díky, zvážím tuhle možnost, hlavně jak je to technicky proveditelné, protože celé diskusní fórum je hodně samostatný blok v rámci stránek. Ale na příkladu Povídání je vidět, že se do všeho dá docela přijatelně zasáhnout Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
typek_000
Anonymní





Předmět: Re: Zlatá Kniha
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2004 8:59:23
Odpovědět s citátem

typek_007 napsal:
typek_007 napsal:
moje kočička Moony zmizla ze zlaté knihy Crying or Very sad Crying or Very sad

uz jsem ji tam nasel tak nic Rolling Eyes Embarassed Laughing Laughing Laughing
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (63x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (49x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (42x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (33x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (24x)
6
Veterinární poradna: Mrouskání kočky po kastraci (21x)
7
Pojištění koček (20x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (20x)
9
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top