Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocour nezere, skoro nepije, zrychlene dycha

Fórum: Nemoci

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Akhkhazu



Založen: 25.05.2017
Příspěvky: 2

Předmět: Kocour nezere, skoro nepije, zrychlene dycha
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2017 20:14:12
Odpovědět s citátem

Dobry den, mam doma ani ne rocniho kocoura, vzal jsem si ho na zacatku ledna z utulku. Ockovany, odcerveny. Nedavno si vyskrabal kuzi na krku, na to jsem dostal od veterinare desinfekci a misto potiral, zacalo se to zlepsovat prakticky hned. Posledni 2 dny u nej ale doslo k naproste zmene chovani. Nezere, skoro ani nepije, jen lezi, zrychlene a melce dycha, kdyz ho zvednu tak jakoby pisti/tise zoufale mnouka. Jedine co si ode mne vzal byla dusena sunka natrhana na malinke kousky (vim, ne uplne typicka kocici strava ale fakt jsem uz zkousel cokoliv, hlavne aby neco snedl). Veterinar ho dnes rano zkontroloval, rekl, ze jde o zanet dychacich cest a pichnul mu antibiotika s tim, ze uz do dvou hodin by melo nastat zlepseni. Nezlepsilo se nic. Zitra mam jit zase pro dalsi injekci, ale kdyz vidim kocoura, mam popravde docela strach s tim tak dlouho cekat. Ani specialni konzervu co mi dal veterinar, ze se pouziva v pripade nechutenstvi a tak nechce. Krmeni strikackou (tip od veterinare) taky moc nefunguje. Nevim, jestli jde o chybu veterinare nebo normalni, treba tezsi prubeh toho zanetu a ja jsem zbytecne vydesenej, ale nikdy driv jsem zvire nemel, az ted pul roku prave kocoura a moc nevim, co delat. Predem diky za jakekoliv rady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2017 20:38:35
Odpovědět s citátem

Toto nevyzera na zanet dychacich cest, ale silny zapal plic. Podla popisu mi to uplne sedi na priebeh, ako sme mali my. Krmit nasilu ho nema zmysel. Potrebuje silne atb. Nam vtedy vet nasadil Ronaxan kazdych 12 hodin a dokonca prve tri dni dupla davku. Pomohla by aj infuzia, aby nebol dehydratovany a vitaminova inj catosal. Drzte ho v teple a striekackou mu davajte pit vlaznu vodu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Akhkhazu



Založen: 25.05.2017
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2017 21:47:43
Odpovědět s citátem

Děkuju, vodu mu dávám, vitaminovou injekci zitra veterinari navrhnu. Antibiotika mi snad nejake da, povidal neco o prascich, ale pry ze az zitra. Tak snad mate pravdu a bude to dobre Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 5. 2017 21:54:38
Odpovědět s citátem

Povedzte mu prasky Ronaxan. My sme vdaka nim macku dostali z ozaj smrtelne vyzerajuceho obojstranneho zapalu pluc. Navyse su to atb, ktore akoby startuju imunitu.
Drzim palce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (16x)
2
Přinesení (12x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top