Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Zdravotní záležitosti


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2008 14:27:31
Odpovědět s citátem

hlavní je, že nemá poleptanou celou tlamku, tohle se brzy zahojí a navíc je schopen se nakrmit Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2008 9:47:35
Odpovědět s citátem

Tak to bohužel vypadá, že oblíznutí pryšce se možná ani nekonalo, anebo pokud ano, tak to jen spustilo něco jiného, na klinice řekli pryšec, moje vetka zase že je to blbost a chudák laik aby se v tom vyznal. Feliskův stav se nelepší, sice mu už tak není cítit z tlamičky, ale úplně přestal mňoukat, jen vydává takové sípavé zvuky, občas dost sliní, když se snaží mňouknout, tak jen otvírá papulku naprázdno. Dle vetky má i trochu zduřelé uzliny, prý snad nějaká infekce či viróza (kurnik jaké snad????). Nevím jestli je to normální, ale během necelého týdne jsem byl u dvou veterinářů a připadá mi, že všude léčba naslepo, prostě asi to bude tohle..., tak nasadíme tohle... a výsledek NIC Sad Sad Sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2008 10:04:04
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Nevím jestli je to normální, ale během necelého týdne jsem byl u dvou veterinářů a připadá mi, že všude léčba naslepo, prostě asi to bude tohle..., tak nasadíme tohle... a výsledek NIC Sad Sad Sad


Oldo,drzte se,chapu,ze clovek ma starost a chce,aby uz byl kocicak v poradku,ale je to 5 dnu a nekdy je treba dukladnejsi vysetreni,obcas proste nejsou priznaky tak jednoznacne... Treba zkuste jeste do tretice nazor jineho veta.Prejeme Feliskovi at je brzo v poradku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2008 14:46:46
Odpovědět s citátem

Nevím jestli je to normální, ale během necelého týdne jsem byl u dvou veterinářů a připadá mi, že všude léčba naslepo, prostě asi to bude tohle..., tak nasadíme tohle... a výsledek NIC Sad Sad Sad[/quote]

Ahoj Oldo,

já vím že to bude znít blbě a už to psala payusshka ale opravdu bych zkusila jiného veterináře tedy dalšího.Já jsem takto také dopadla a co jsem sehnala tu nynější veterinářku tak jsem spokojená.Ono je třeba také pochopit že vet.s kočkama moc nepřichází do styku,tedy jak ktarý a je třeby vyhledat veterináře který ví něco a zbytek je ochoten se doučit nebo nechat si poradit.Mi narazily na takovou veterinářku a jsme naprosto spúokojený,ale na rovinu nám řekla že jsou věci kterým nerozumí ale bude se snažit doplnit zkušenosti což je podle mě super.
Jinak píše tu i Vetka z fora s ní také konzultují je opravdu třída sama má doma kočulky takže zkus jí napsat třeba osobní vskaz určitě se ti ozve. Crying or Very sad Pusinka Feliskovy a přání brzkého uzdravení
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 22:15:58
Odpovědět s citátem

Ahoj Oldo, přejeme Vám brzké uzdravení a konečnou diagnozu. Rolling Eyes

My jsme si také včera přinesli poznatek od veta. Jeli jsme na očkování a vet se zeptal na levé očičko. Máme s ním problémy už dlouho, prakticky od té doby co jsme si ho vzali. Včera mi bylo zděleno, že má chlamidiovou infekci. Evil or Very Mad Nemáte s tímto náhodou nějaké zkušenosti?

Monika a Evsey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 3. 2008 22:25:10
Odpovědět s citátem

for monika

Koukám že ty chlamydie budou asi problém..... my s nimi doma válčíme neúspěšně cca 3 měsíce, tak mě napadá, když s nimi neúspěšně bojujeme my dvounožci, nemůžou to chytit kočičáci a jaké by to u nich mělo projevy??? Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 10:50:58
Odpovědět s citátem

for Olda
Ahoj Oldo,určitě jsi brouzdal na netu a dočetl jsi se ,že léčba chlamydiové infekce je velmi zdlouhavá a je zapotřebí kombinace dvou antibiotik + chemoterapeutika.Je to běh na dlouhou trasu. Sad Bohužel v humánní medicíně se v oblasti chlamydiové infekce zřejmě dost tápe a je zapotřebí najít dobrého lékaře,který se Ti bude intenzivně věnovat eventuelně je sám ochoten se samovzdělat v této oblasti.
U nás Bastík od té doby co jsme si ho přivezli domů tak docela intenzivně kýchal a po nějaké době začal i kašlat-a protože jsem to u Leonka neznala tak jsem s ním mazala k vetovi.Paní doktorka ho kompletně prohlédla :verdikt zněl buď chlamydie nebo herpes viroza.Soustředila se nejprve na chlamydie a udělala Bastymu výtěr z krku -do týdne byl výsledek-bohužel chlamydie. Sad Byla zahájena léčba 3týdny po 12hodinách dostával tabletku Ronaxanu ,jejíž dávka se ke konci léčby trochu zvýšila,protože Bastiánek i navzdory nemoci baštil a přibýral na váze.Teď mu zase pro změnu začalo docela slušně páchnout z tlamky- tak jsem s ním zase běžela na vet.Čerstvě vyměnil zuby a má zánět dásně.Tak teď bereme Stomorgyl.Tak bych tomu našemu holoušovi nahatému přála brzkého uzdravení.S tím přenosem chlamydiové infekce z člověka na kočku a opačně se i názory odborníků různí.V této oblasti nejsem odborník a ani kompetentní odpovědět,ale možná někdo ze zkušených chovatelů sem něčím přispěje aby nás více informoval eventuelně uklidnil.Už jsem tu nějak dlouho tak tedy Oldo přeji Ti brzké uzdravení.Felíškovi samozřejmě také.Charliemu pevné zdraví a hodně lumpáren.Evánkovi přeji také úspěšnou léčbu.Zkrátka všem našim milovaným sphynxím společníkům hodně zdraví a radosti.Jejich dvounožcům samozřejmě také. Smile
Romča+Basty+Leonek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 12:17:14
Odpovědět s citátem

for Romča

Ahoj, Felisek už je takřka v pořádku, nakonec se z toho vyklubala pořádná laryngitida. Ale zajímalo by mě, prosím tě, jak do kočičáka ten Stomorgyl dostaneš? Felda ho taky bere a není způsob, jak to do něj dostat. Nepomůže to ani do ničeho zamaskovat. Tak to rozpouštím ve vodě a drasticky mu to stříknu přímo do krku. Už kluk začíná i mňoukat, baští jak prokoplej, takže to spěje k lepšímu.

Ahoj, Olda
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 12:37:38
Odpovědět s citátem

for Olda
Posadím si Bastyho na klín,otevřu mu tlamku a prášek se mu snažím dát co nejdále ke kořeni jazyka.Pak mu tlamku zavřu a počkám až polkne.Bere 1,5 tabletky -tak to musíme 2x za sebou opakovat.Při této proceduře na něho mluvím a vysvětluji ,že je to pro jeho dobro Laughing On je vzorný pacient.
Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 13:22:01
Odpovědět s citátem

for Romča

Tak my dlabeme půlku tablety. No ale i tak je to horor....
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2008 16:03:19
Odpovědět s citátem

R-Bastian napsal:
for Olda
Posadím si Bastyho na klín,otevřu mu tlamku a prášek se mu snažím dát co nejdále ke kořeni jazyka.Pak mu tlamku zavřu a počkám až polkne.Bere 1,5 tabletky -tak to musíme 2x za sebou opakovat.Při této proceduře na něho mluvím a vysvětluji ,že je to pro jeho dobro Laughing On je vzorný pacient.
Romča+Basty+Leon


Já naštěstí mám oba kluky vzorné, není problém do nich dostat cokoliv. Teď tedy naštěstí do nich nervu nic, co by sami nechtěli, ale v případě potřeba prostě pootevřu tlamku, zvednu hlavnu kocouře a stranou mu tam šupnu tabletu. Tlamku zavřu, hladím krček a mluvím na něj, jako že je šikovnej kluk a takové ty bláboly spíše pro sebe-ale on to polkne-a to je hlavní. Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bari111



Založen: 18.07.2008
Příspěvky: 14

Předmět: Re: Kastrace
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2008 12:33:12
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:


Jako narkóza se mi osvědčila dýchací, i když je dražší a vybavení k ní nemají všichni veterináři. Kočičky jsem vždy dostala už úplně probuzené, jako kdyby se nic nestalo. Takovou kastraci absolvovala Eliška, kůži jí pan doktor zalepil tkáňovým lepidlem a zotavila se opravdu velmi rychle. Cena kastrace ale byla na Pražske klinice temer 3 tisice.

Někteří kočičáci injekční narkózu zvládají hůře, probouzejí se pomalu, jsou ještě několik hodin malátní, většinou se počůrají a pozvrací. Je dobré pod ně dát papírovou miminkovskou plenku. Nepřipadá mi ale, že by Sphynxové reagovali na anestezii nebo kastraci jinak (hůře) než ostatní plemena.




Já jen že co se týče rozdílu v narkóze...někdo si myslí, že když bude narkoza inhlalční, že se do zvířátka nebude píchat. ale ono to tak není.... Cituji moji paní veterinářku: Ony se zvířátka při vědomí píchají i při inhalační narkoze, protože jinak by nechtěly inhalovat. To jsou zkreslené představy o inhalační narkóze. Zkuste psovi nebo kočce nasadit inhalační masku, tak se uvede do stresu až k šoku. Jednodušší je injekční narkóza, to je jen malé píchnutí a je to mnohem humánnější. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Krvácení z pochvy
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2011 20:31:08
Odpovědět s citátem

Známá má sedmiměsíční sphynxí slečnu a cca týden mírně krvácí z pochvy, občas kapky na podlaze, ráno fleky na prostěradle... čirá krev bez zápachu.
První návštěva veta a ultrazvuk, nic nebylo zjištěno, při druhé návštěvě po třech dnech opět nezjištěno nic, teplota 39,5, preventivně nasazena antibiotika, laborka zatím žádná, chování kočky úplně normální. Mrouskání probíhá cca od 5 měsíců, vcelku normálně, žádná extrémní intenzita.

Nějaké nápady a rady, co a jak vyšetřit, nač se zaměřit? Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 0:20:55
Odpovědět s citátem

A moč byla vyšetřena?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 6:20:44
Odpovědět s citátem

Laborka žádná. A to byla pro jistotu u dvou veterinářů Rolling Eyes
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 8:09:20
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Laborka žádná. A to byla pro jistotu u dvou veterinářů Rolling Eyes


Olivka čůrala krev, když měla těžký zánět močáku. Struvity i oxaláty v něm. Nechápu, že neudělají rozbor moči, když se jedná o močopohlavní ústrojí. Normální to rozhodně není. Tak třetího veterináře a jít k němu i s močí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Krvácení z pochvy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 10:13:10
Odpovědět s citátem

No rozhodně to není normální a přikláním se k tomu zánětu močáku. Určitě by to byla ta lepší varianta, protože správná dieta, strava a ATB to spraví. Ovšem pokud by to byl nějaký problém v pohlavním ústrojí, tak pak je léčba mnohem složitější a většinou stejně končí kastrací. Já jsem se teda za celé roky nesetkala s ničím takovým ve vztahu s mrouskáním. Ale vím o kočičce, která měla silný zánět močového měchýře a tam se to právě projevilo zvýšenou teplotou, kapkami krve a tím, že kočička chodila často a málo čůrat. V podstatě stejné symptomy jako u lidí, akorát ty chuděrky neřeknou, že je to bolí. Na nic nečekat vyšetřit moč a začít léčit. Trpím s kočičkou neb vím, co obnáší silný zánět močáku Sad
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 10:31:45
Odpovědět s citátem

Přesně tak, jakmile jde o krev v této části kočky Wink , vždy vidím Olivku, jak učůrává kapičky s krví-zánět jako hrom. Teď už na to dávám velký pozor a tak 1x do roka koupím 10kg pytel hills C/D (dieta při šutřících) a krmím jen tím všechny kočky. Není to z mé hlavy, ale rada od zkušené chovatelky.

Doopravdy mi rozum nebere, že byli u 2 vetů a ani jeden nedělal moč a sono močáku. Když měla Olivka tento veliký problém, vet ji udělal i sono a i já jako laik jsem na něm viděla, jak má močák plný čehosi-to byli struvity i oxaláty. No a je to nekastrovaná kočka a trpí na to hrozně. A kocouři-kastráti od cca 7 měsíců ani ťuk, naprosto v pohodě. Takže ta kastrace doopravdy nemá na tvorbu čutříků žádný vliv, ba asi ani strava, všichni jedí stejné jídlo a Olivka na záněty trpí, pak¨ještě je měl Kladík - ale jako nekastrovaný kocour. No a teď co je vykastrovaný, tak -ťukyťuk- zánět neměl. Čili je to pověra.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 10:48:28
Odpovědět s citátem

Jo je to pravda, spíš bych řekla, že je to trochu dědičné. Znám kastrované kocoury v půl roce a mají klid a náš Amon byl kastrovaný až ve dvou letech a problémy s močákem má úplně stejné, jako jeho otec a bratr. U té kočičky, co jsem psala, bylo podezření i na psychický spouštěč toho zánětu v té době byla hodně sama (neúmyslně) a tak možná dlouho vysedávala v chodbě za dveřma na studeném nebo prostě chtěla jen aby se o ni někdo víc staral. U koček mě nepřekvapí už vůbec nic, jsou to záhadná stvoření a sphynxové zvlášť. Smile
Rozhodně není špatný nápad, preventivně třeba 2x do roka koupit nějaké kvalitní granule, které jsou určené na rozpouštění struvitů a oxalátů a dát je kočinám na přilepšenou. To platí pro ty, co mají koček "milion" a je problém krmit každou zvlášť. Ideální je samozřejmě krmit je granulema pro kastráty, RC teď dělají pro holky a kluky zvlášť, je tam opravdu velký výběr.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 11:00:47
Odpovědět s citátem

No jo, granule pro kastráty, ale jak to dělat, když jsou spolu kastráti, nekastráti, březí či kojící kočky a koťata? To je vořech k rozlousknutí, já na nic prozatím nepřišla. Nemám možnost mít je oddělené, zvlášť kastráty, zvlášť březí a kojící a zvlášť ty ostatní. Taky mám některé kočky vyloženě hubené, takže musí mít možnost jíst, když ony chtějí a ne když já jim to dám befelem. No a Klaudýsek je po kastraci vyloženě tlustý, chutná mu, a já nevím, co s tím. Teď bagrujou všichni společně C/D. Chutná jim to. Jinak tip-kupuju to za 1279 Kč!!!! tady http://www.svetkrmiv.cz.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 11:25:56
Odpovědět s citátem

Tatiano, to je přesně to, co jsem psala: my co máme doma koček"milion" tak to řešíme krmením pro všechny stejným, ti co mají jednoho nebo dva mazlíčky, tak to můžou rozdělovat. U nás je to taky boj, který už jsem vzdala. Kastráti, chovné kočky tlusté, chovné kočky těhotné a hubené, kocour s močovými problémy, kocour dorostenec a teď ještě kojící matka a koťata. Prostě to střídáme a jedí vždycky všichni všechno a těm hubeným a malým prostě v kuchyni pod dozorem přilepšuju Smile
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 12:38:54
Odpovědět s citátem

Psal jsem že sono bylo a bylo OK samozřejmě včetně močáku, nikde nic divného (předpokládám že ultrazvuk a sono je jedno a totéž), laborka nebyla. Problémy s čuráním žádné, kočka se chová zcela normálně, jen z ní holt občas kápne krev, markantní je to po ránu na prostěradle Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2011 14:47:46
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]Přesně tak, jakmile jde o krev v této části kočky Wink , vždy vidím Olivku, jak učůrává kapičky s krví-zánět jako hrom. Teď už na to dávám velký pozor a tak 1x do roka koupím 10kg pytel hills C/D (dieta při šutřících) a krmím jen tím všechny kočky. Není to z mé hlavy, ale rada od zkušené chovatelky.

Táni a to krmíš všechny tou dietou? Těm zdravým to nevadí a neuškodí?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Přírodní léčba
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2011 16:41:16
Odpovědět s citátem

Pokud někdo používá u koček (nebo u sebe) CORDYCEPS, do 9.5.2011 je na iHerbu v akci 20% sleva na všechny výrobky firmy Paradise Herbs, cordyceps tedy vyjde na 13 USD balení 60 kapslí. Jedná se o jeden z vůbec nejsilnějších na trhu, koncentrace 8:1, takže jedna kapsle je ekvivalent 3200mg!!! 100% přírodní, bez jakékoliv chemie. Na různé staphylokoky a streptokoky není nic lepšího, a to hovořím z vlastní zkušenosti Wink

Se slevou koupíte i Imperial Mushroom Immunne formula, který navíc krom Cordycepsu obsahuje i houby Agaricus, Maitake, Reishi a Shiitake, vše v koncentracích až 12:1 Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top