Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Zdravotní záležitosti


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: Re: Krev ve stolici
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 19:54:08
Odpovědět s citátem

Tak vyšetřením (laborkou) u Evseye zjistil vet špatnou funkci střev. Nějaký problém se sliznicí (epitel). Musí mít lehkou dietku, jen granulky, žádný ňamky. Dále dostal pastu PRO-KOLIN (probiotika), která by měla spravit střevní výstelku. Tak uvidíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 20:06:51
Odpovědět s citátem

Držíme palečky a tlapičky - brzy se uzdravte Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 20:08:50
Odpovědět s citátem

děkujeme, snad nám to zabere. Už i stolice se ustálila ale krmíme pro-planem jiné nesnese. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 20:44:14
Odpovědět s citátem

Monika27 napsal:
děkujeme, snad nám to zabere. Už i stolice se ustálila ale krmíme pro-planem jiné nesnese. Rolling Eyes

Ahoj Moniko i Evsey,
je mi to moc líto že je Evsey nemocný a doufáme že se brzy uzdraví.Přejeme vše nej,nej,nej co se přát může ale hlavně zdravíčko a dej nám vědět jak je Evsey na tom pápá
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 7:49:21
Odpovědět s citátem

Děkuji za starost. Copak Evankovi je dobře, ten vůbec nic nepociťuje, ale já musím vydržet ty jeho smutný pohledy, když žebrá Laughing Je to hroznej hladovec Rolling Eyes Ale to asi všichni sphynxíci.

Monika a Evsey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 19:00:00
Odpovědět s citátem

Nevím co to toho našeho uličníka napadlo a co bylo prvotní příčinou, jestli se kousnul či co, ale nyní se soustavně kousá do konce ocásku, kdy mu od špičky tak v délce cca 2cm ocásek stále mokvá a krvácí. Vždy když je to chvíli v pohodě a ocásek konečne zaschne, tak se do něj kousne, znova mu z něj začne crčet krev a vše jde nanovo dokola. Nemáte někdo radu co s tím, jestli to nějak zalepit, něčím mazat, což nevím jak na to, když si do toho furt hlodá Crying or Very sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 19:07:16
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Nevím co to toho našeho uličníka napadlo a co bylo prvotní příčinou, jestli se kousnul či co, ale nyní se soustavně kousá do konce ocásku, kdy mu od špičky tak v délce cca 2cm ocásek stále mokvá a krvácí. Vždy když je to chvíli v pohodě a ocásek konečne zaschne, tak se do něj kousne, znova mu z něj začne crčet krev a vše jde nanovo dokola. Nemáte někdo radu co s tím, jestli to nějak zalepit, něčím mazat, což nevím jak na to, když si do toho furt hlodá Crying or Very sad


Oldo, tohle bych viděla na límec, aby se mu zabránilo v kousání-třeba bude někdo mít lepší radu... Confused
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 19:43:31
Odpovědět s citátem

No v každém případě to není v pořádku. Vypadá to, že se tam asi poranil a udělal se mu tam zánět. To že se do toho kouše může znamenat, že ho to bolí a proto si to snaží vyčistit. Asi bych s tím zašla k vetovi, pokud je tam zánět, tak by se mu to mohlo dostat i do kosti, přece jen na ocásku není moc masíčka a myslím, že vet bude trvat na tom límci, než se to zahojí, no chudák kocour. Držím palce!
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 11:51:46
Odpovědět s citátem

Tak jsme byli u vetky, říkala že kočičáků s pochroumaným ocáskem už měla spousty a vždy je problém to léčit, poněvadž je konec ocásku málo prokrvený, takže se tam ATB špatně dostanou a navíc s ním kočičák furt mydlí, což je náš případ, poněvadž Felisek má určitě raptoří předky. Tak jsme dostali dezinfekční kapky, antibiotikové kapky no a uvidíme, snad s ním ten malej raptor nebude tak mlátit (momentálně se spokojeně opaluje za oknem) Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 14:49:12
Odpovědět s citátem

To jsem moc ráda, že jste s tou vetkou neotáleli, měla jsem docela strach, aby ten zánět nebyl vážný a aby pak třeba Felísek nepřišel o kousek ocásku, to by byla velká škoda. To že s ním plácají všude a pořád je pravda, já říkám, že je to jako by měli u zadečku malého hada, co se pořád kroutí. Ale přijde mi hrozně roztomilé, jak si ty ocásky pořád tulí k tělu, aby si je ohřáli. Tak držíme palce a tlapky, aby se ocásek brzy zahojil.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 14:57:54
Odpovědět s citátem

Navíc nevím jak je to u vás, ale ten náš malý raptor když svádí bitvu s naší nahatou číňankou, tak to chvílemi vypadá i drasticky. Třeba teď leží vedle sebe a je vidět, že to jsou největší kámoši, ale když ho to chytne, skočí ji na záda, zakousne se do krku nebo do nohy, nedá jí pokoj dokud ho zase ona prozměnu nechytne pod krkem, to se pak člověk nemůže divit že přijde hnedle k nějakému tomu šrámu, no a s tím šrámem pak hypoteticky navštíví svoji kadibudku a problém je na světě.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 15:10:19
Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že u nás doma není momentálně žádné kotě, které by terorizovalo ostatní, tak je vcelku klid a všichni dospěláci spí na topení nebo, kdo se nevešel, tak pod peřinou či v pelechu u topení. Fenku máme takovou trochu na číňanku netypickou, velmi bázlivou a nespolečenskou. Tím myslím, že se bojí lidí a psů i menších než je ona a nechce se s nima kamarádit. Ovšem já ji podezírám, že si myslí že je kočka, protože od mala vyrůstala v kočičí smečce, žere s nima stejné jídlo ze stejných misek, koupe se, když se koupou ostatní a vůbec dělá všechno jako kočky. Občas se s nima i honí, ale nikdy na ni žádná naše kočka nedělala větší útoky v rámci hry na lov. Ovšem je to asi opravdu tím, že koťata doma máme vždy jen malá na to, aby se pouštěla do větších bojů se psem. Takže je mi vaší fenky docela líto, že na stará kolena musí snášet takového raptora, ale on se snad časem uklidní Twisted Evil
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 16:39:54
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Navíc nevím jak je to u vás, ale ten náš malý raptor když svádí bitvu s naší nahatou číňankou, tak to chvílemi vypadá i drasticky. Třeba teď leží vedle sebe a je vidět, že to jsou největší kámoši, ale když ho to chytne, skočí ji na záda, zakousne se do krku nebo do nohy, nedá jí pokoj dokud ho zase ona prozměnu nechytne pod krkem, to se pak člověk nemůže divit že přijde hnedle k nějakému tomu šrámu, no a s tím šrámem pak hypoteticky navštíví svoji kadibudku a problém je na světě.


Držíme moc palečky a tlapičky, ať se to Feldovi zahodjí bez následků co nejrychleji.

Pár fotek, jak Adam dává zabrat naší Arče´jesm dala do jeho alba Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 17:17:39
Odpovědět s citátem

Pro Oldu a Feliska: Kluci myslíme na Vaše brzké uzdravení.Ať se ocásek rychle zahojí a ať to moc nebolí Smile
Pro Tatianu a Adámka: My jsme už videli všechnafoto a jsou opravdu zdařilá.Very Happy
S pozdravem Romča +Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 17:40:47
Odpovědět s citátem

for tatiana:
Po shlédnutí fotek musím říci: JAKO U NÁS. Akorát naše fenka se statečně brání.

A díky všem za podporu. Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 19:00:28
Odpovědět s citátem

Ahoj Oldo taky s Enží držíme Felíškovi palečky ať je ocásek co nejdříve v pohodě a může s ním zase vrtět Smile
Lucka a Enží
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 21:24:31
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for tatiana:
Po shlédnutí fotek musím říci: JAKO U NÁS. Akorát naše fenka se statečně brání.

A díky všem za podporu. Smile


Ta naše trouba si nechá všechno líbit (naštěstí) Razz
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2008 12:38:51
Odpovědět s citátem

Tak musím říci, že již po jednodenní léčbě spočívající v potírání antibiotikovými kapkami a máchání ocásku v odvaru z řepíku je znát rapidní úspěch, mokvající a hnisající koneček ocásku splasknul, zaschnul, nekrvácí, hojí se přímo před očima a celkově se kočičák absolutně nesnaží si ho jakkoliv okusovat či olizovat. Smile

Takže má rada, s podobnými problémy neotálet a vyrazit k vetovi Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: bolavý ocásek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2008 13:44:12
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Tak musím říci, že již po jednodenní léčbě spočívající v potírání antibiotikovými kapkami a máchání ocásku v odvaru z řepíku je znát rapidní úspěch, mokvající a hnisající koneček ocásku splasknul, zaschnul, nekrvácí, hojí se přímo před očima a celkově se kočičák absolutně nesnaží si ho jakkoliv okusovat či olizovat. Smile

Takže má rada, s podobnými problémy neotálet a vyrazit k vetovi Smile


Hurá! Tak to je skvělé Smile - to by mohl být po víkendu zcela v pohodě Wink Podrbej ho za nás na čumáčku (to náš Adamíšek rád Razz )
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: Re: Krev ve stolici
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 11:50:06
Odpovědět s citátem

Tak pastu Pro-kolin jsme dobrali celou. Po krvi zatím není ani památka. Přešli jsme pro jistotu i na Proplan delicate (pro citlivá bříška). Tak doufám že to vydrží.

Monika a Evsey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 21:06:35
Odpovědět s citátem

Ahoj Moni,tak ať už Evánka nic netrápí a ProPlan delicate vřele doporučujeme Very Happy
Oldo,tak jak je na tom Felda a jeho vrtítko Question Laughing
S pozdravem Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 21:41:59
Odpovědět s citátem

Ahoj,
tak Felda a jeho vrtítko je na tom tak nějak léčebně. Už to vypadalo OK, když mávl ocáskem, praštil s ním o zeď urval si stroupek z konečku, pak si do toho hlodnul a bylo vymalováno Sad Úplně mu na konci špičky čouhala kostička, takže nyní jsme ve fázi, kdy se ta ranka zatahuje. Už to vypadalo bledě, opět to začlo mokvat, takže jsem se chystal k vetovi ač byla sobota, ale pak jsem v sobotních novinách našel článek o českém revolučním patentu na hojení ran "HemaGel", který působí formou mokrého hojení, takže se netvoří strup. Tak jsem objel všechny lékárny co tu máme a v jedné jsem to sehnal, Feliš dostal gelový zábal špičky ocásku no a od té doby se to už jen zatahuje a hojí. Vetka kterou jsem pak pro jistotu navštívil, říkala že nezbývá než čekat, ale že takový "zázrak" medicíny ještě neviděla. Takže máte-li někdo problém s hojením jakékoliv ranky u svého kočičáka, vřele doporučuji.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2008 22:00:37
Odpovědět s citátem

Tak ať Vám gel nadobro vyléčí bolavou špičku ocásku a díky za radu.Raději kdyby to nikdy nebylo zapotřebí,ale jeden nikdy neví.
Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Blinkání
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 10:55:37
Odpovědět s citátem

Dneska ráno začal Adam blinkat-strašně mě to vyděsilo-byly to jen šťávy a kousky masové tyčinky, kterou chvíli před tím dostal. Nemám potuchy, co mohlo být příčinou Mad - nahatky přece nemají důvod zvracet, nebo ano?
Jinak se ale chová normálně, honí se s parťákem a masí ho jako obvykle, lítají společně a hrajou si jako o závod, tak snad to nic nebylo Confused

Zvracela vám někdy nahatka?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Blinkání
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 13:37:36
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Zvracela vám někdy nahatka?


Ahoj, Ginger cas od casu ma jakoby "zvracecí reflex", ale nikdy nic nevyzvraci,jendou mozna snad trosku slin a 3 granulky. Ale mozna
je to tim,ze mam jeste chlupace a nekdy ho olizuje nebo mista,kde on
se vali,takze nejake chlupy spolkne.. Mozna to je i tim. Ale je to opravdu
cas od casu,nejak to neresim. Chlupac teda nezvraci vubec,tak nevim,jestli to souvisi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 13:41:49
Odpovědět s citátem

Oldo, jak to vypadá s Feldou-už je v pohodě po té mokré léčbě? Moc mu to přeju a vám doma taky, vím, co je to za starost, když nám miláčkové stůňou, a je fuk, jestli dvou nebo čtyřnohý Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2008 11:52:34
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak po "mokré léčbě" jsou v pořádku ty poslední cm ocásku které měl bolavé a mokvaly, BOHUŽEL ten úplný koneček v pořádku není, prostě přišel o tu špičičku, kde není žádné masíko a která kryje tu poslední minikostičku a jak se mu tam až k té kostičce udělala dírka, tak tam se to stále nechce zahojit. V pondělí jdeme znovu na kontrolu k vetovi ale nevím. Jinak je kocouř v cajku, řádí jak černá ruka, no ale přeci nemůže být s dírkou na konci ocásku Sad Tak mám takové neblahé tušení, aby o ten poslední článeček nepřišel Sad Sad Sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2008 11:44:46
Odpovědět s citátem

Mě včera Adam pěkně vyděsil-už několik dní má pěkný průjem, teče to z něj jako smradlavá voda (a to jsem si libovala, jak může cokoliv a nic se neděje Crying or Very sad ), no a večer ještě zvracel, nechtěl ani svoji milovoanou masovou tyčinku, tak to se mi ani trochu nelíbilo. Tak jsem počítala s bezesnou nocí, vzala jsem si do postele jen jeho, Claudia jsem nechala v obýváku, připravila jsem si baterku, papírové ubrousky, další WC, no a noc byla v pohodě. Dneska už vypadá normálně, tyčinku slupnul jako malinu, chová se normálně, tak nevím... No, my taky někdy máme nějaký problém, který během dne zmizí, tak uvidíme.

Ach jo, jak se o ty své miláčky bojíme.......
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2008 14:22:11
Odpovědět s citátem

Přesně tak, člověk tak neprožívá ani když je sám nemocnej, jako když je něco těm našim kulíškům Sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2008 17:29:43
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]Mě včera Adam pěkně vyděsil-už několik dní má pěkný průjem, teče to z něj jako smradlavá voda (a to jsem si libovala, jak může cokoliv a nic se neděje Crying or Very sad ),quote]

To je mi lito,ten prujem neni nic prijemnyho, ale myslim si,ze sphynxum ani jinym kocicakum nesvedci presprilis pestra strava. Byt vami, tak se pokusim jidelnicek omezit urcite na jeden druh granuli a jednu znacku "mokreho". Nam to pomohlo,do te doby jsem stridala ruzne znacky pastik a porad bylo bahynko. Ted uz je to 100% ok
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top