Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2009 20:45:01
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Tak z toho jsem prostě blázen-mě to voní pořád, já to vůbec neměním, jen dosypávám (a prosíváme 2x týdně prach), a pořád to VONÍ, i když do toho chodí 5 koček. Tak tomu nerozumím, jak to může zasmradit kočka jedna Shocked ...

Já tomu taky nerozumím, že mi ten kočičí WC už třetí den smrdí... Mad
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2009 6:02:09
Odpovědět s citátem

Chi chi, já tomu i rozumím, nám Cats Best Oko Plus totálně zasmradily dvě kočky během dvou dnů ... bylo to šílený. Stejně tak válečky od Gimpetu Oko Kats ... ty nehrudkovaly a ještě smrděly.
Takže pokorně jsme se vrátili k Biokatsu, ale přidávám se k těm, co zmiňovali, že kvalita šla dolů, není, bohužel, co to bývala. Ale změnili teď balení (místo kilovek maj litrovky), tak doufejme, že se vrátili k původní kvalitě).

Osobně za nejlepší stelivo, které hrudkovalo a nesmrdělo, považuju Čiči stelivo od Aportu, kdysi jej mívali pouze v Intersparu a to navíc někdy bylo úplně vyprodaný. Ale díky nedostupnosti jsme to odpískali. A to jsem na výrobce i psala mail a bez odezvy :-/

Se stelivama je to prostě alchymie - co smrdí jednomu, voní druhému a naopak. Člověk to musí vyzkoušet.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2009 6:33:11
Odpovědět s citátem

April napsal:


Se stelivama je to prostě alchymie - co smrdí jednomu, voní druhému a naopak. Člověk to musí vyzkoušet.


A vo tom to je..........

Proto je taky na trhu tolik druhů všeho, aby si jeden mohl vybrat to, co on a jeho smečka považují na to pro ně nej nej nej.... Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2009 15:11:48
Odpovědět s citátem

ja jsem nic jineho nez biokats fresh zatim nezkousela, protoze jsem maximalne spokojena
kocour si ze zacatku lehal do zachoda, po cerstvem nasypani, tak predpokladam, ze mu voni
smrad zadny necitim
a rekla bych, ze to v papirovem pytli je lepsi nez v igelitovem, to jsem mela jednou a bylo divne, ale v tom papirovem zas v pohode
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pinknet



Založen: 30.01.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2009 19:58:04
Odpovědět s citátem

Joja napsal:
Díky. Já jsem právě se Zverlitem docela spokojená. Říkala jsem si, že by silikovné stelivo vyšlo draho. Dvě kočky ho musí určitě hned "pročůrat".
Zůstanu tedy u starého dobrého hrudkující Zverlitu Very Happy Very Happy Very Happy



------------------------------------------------------------------------------
Chtela jsem se zeptat zda Zverlit se muzu splachovat do wc?
Dik za odpoved
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2009 20:07:48
Odpovědět s citátem

Zverlit nee...i když já bobky obalené bentonitem do WC hážu.

Musím Vám poreferovat zkušenosti s Dein Bestes (6kg/76,-) kočkolitem - je to jemný spíš písek než granule, velmi dobře hrudkuje, nedělají se velké hrudky, a dobře se vybírá. Vynáší se, to jo, ale kterej se nevynáší... Mno po týdnu už je cítit, takže kompletní výměna, tzn. pytel 6kg na 14 dní.
Takže já zřejmě zůstávám (aspoň prozatím...ale znám se Cool ) u Dein Bestes.
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2009 12:30:47
Odpovědět s citátem

Martina Kobylisy napsal:
vyzkoušela jsem několik druhů steliv a tohle je naprosto nejlepší.

http://krmeni.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=5900021

Bohužel ho nemohu sehnat jinde než na internetu. Jedno balení bylo ve dvou záchodcích (je ho tam na naplnění dvou krytých záchodků) skoro dva měsíce. Mám jednu kočičku. žádný zápach, nepráší, velikost je menší než hrudečky z peny marketu. Stelivo z Peny marketu neobaluje dobře hovínka a pak to smrdí, tohle stelivo dokáže dobře obalit i stolici a což my, co máme záchůdek v obýváku zvlášť oceníme. Nevíte zda se dá sehnat i jinde?


Ve Stříbře ve zverimexu jsem ho už viděla, ale měli pouze jednu krabici prý na zkoušku. Jinak jsem ho našla na internetu podstatně lacinější než uvádíte odkaz vy a ještě pokud je objednávka nad 600,-kč je doprava zdarma. Takže tady je odkaz www.hpf.cz/eshop/hpf/cz/k19/?idecko=141
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marketka



Založen: 17.04.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2009 13:25:03
Odpovědět s citátem

Ahoj všem Smile Nám se osvědčilo stelivo Molly není drahé, krásně hrudkuje a nesmrdí. Máme kocourka a kočičku a oba v tom spokojeně hrabají Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2009 17:48:34
Odpovědět s citátem

April napsal:


Osobně za nejlepší stelivo, které hrudkovalo a nesmrdělo, považuju Čiči stelivo od Aportu, kdysi jej mívali pouze v Intersparu a to navíc někdy bylo úplně vyprodaný.

Pokud já vím tak stelivo Čici je totéž co Zverlit, jen ho balili v ČR do jiných pytlů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2009 10:00:07
Odpovědět s citátem

Jj, že Zverlit a Čiči je jedno a to samé jsem taky četla, nicméně kuriozní je, že sestra používala obojí a se Zverlitem byla dost nespokojená narozdíl od Čiči. Confused
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2009 10:03:14
Odpovědět s citátem

April napsal:
Jj, že Zverlit a Čiči je jedno a to samé jsem taky četla, nicméně kuriozní je, že sestra používala obojí a se Zverlitem byla dost nespokojená narozdíl od Čiči. Confused


Mě zverlit začal smrdět cca po 3 dnech-vše jsem musela vyhodit a WC vymýt-už mi nesmí do baráku.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2009 13:39:43
Odpovědět s citátem

Připojuji další zkušenost s Biokatsem. Nějak nám hrudkuje tak jak se mu zachce. Někdy se to úplně rozpadne a vybrat to skoro nejde. Nevím, jestli je to tím, že to po potřebě kočík nějak rozhrabe, ale prostě někdy je to děs. Jindy je to zase krásná pevná kulička. Tak tomu moc nerozumím. To Zverlit je na tom v hrudkování lépe. Ale zase nám hrozně zasmrádl. Biokats nám nesmrdí.

Teď se chystáme ozkoušet stelivo Molly ze Sparu, tak pak dám vědět, jak u nás obstálo Smile Má s ním ještě někdo další zkušenost?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2009 14:59:22
Odpovědět s citátem

A co Mici-má s tím někdo zkušenost?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
chichotalka



Založen: 16.02.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2009 18:48:31
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
Připojuji další zkušenost s Biokatsem. Nějak nám hrudkuje tak jak se mu zachce. Někdy se to úplně rozpadne a vybrat to skoro nejde. Nevím, jestli je to tím, že to po potřebě kočík nějak rozhrabe, ale prostě někdy je to děs. Jindy je to zase krásná pevná kulička. Tak tomu moc nerozumím.


No biokats prý změnil recepturu. takže už to není to, co to bývalo..takže se bojím ho zkusit. prý hrudky nanic a smrdí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2009 20:13:22
Odpovědět s citátem

Mám také pocit, že to hrudkuje čím dál míň, poslední dobou je rozpadlých hrudek opravdu hodně. A to ho máme v záchůdku asi 14 dní. Nevím, jestli už je to moc, ale zase tak hodně se mi to nezdá. Asi budeme zkoušet dál...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kajakTH



Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Bučovice

Předmět: stelivo mici
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2009 20:25:44
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]A co Mici-má s tím někdo zkušenost?[/quot
Se stelivem Mici máme velmi dobré zkušenosti.Čistíme záchůdky 2 x denně,ale při počtu 11 čičin je to nutné.. Smile Líbí se nám,že ho kočky nerozťapávají,a co vynesou to se smete.Nezanechává stopy a je cenově výhodné. Exclamation
_________________
kajak
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: stelivo mici
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2009 22:19:16
Odpovědět s citátem

[quote="kajakTH"]
tatiana napsal:
A co Mici-má s tím někdo zkušenost?[/quot
Se stelivem Mici máme velmi dobré zkušenosti.Čistíme záchůdky 2 x denně,ale při počtu 11 čičin je to nutné.. Smile Líbí se nám,že ho kočky nerozťapávají,a co vynesou to se smete.Nezanechává stopy a je cenově výhodné. Exclamation


Jejda, tak to s počtem 5 stálic a 4 kometky (koťata) jsem břídil Wink . Mici i Čiči mají u nás, není drahé, tak oboje vyzkouším. Zatím se mi docela zamlouval Mikeš premium, že je bílý, obyčejný je moc tmavý. Vyzkouším taky tahle steliva.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2009 9:46:06
Odpovědět s citátem

Používám už přes dva roky Biokats a jsem s ním spokojená, můžu ale porovnávat jen s jinými bentonitovými stelivy- zverlit a mikeš hrůza-žádné hrudky, hrozně smrděly. Dlouho jsem objednávala Biokats Fresh, teď, když nikde nemají ta velká balení 10kg ale jen menší, přešla jsem na Bianco- kvalita je stejná, cítit jsou oba neutrálně (pro mě snesitelně i po použití), Bianco je asi trochu levnější. Naopak špatnou zkušenost mám s Biokats Natural- horší hrudky a Orange- taky horší hrudky a hrozně mi smrděl, vůbec jsem to nemohla vybírat.

Jinak změny kvality Biokats jsem si ani nevšimla, přijde mi,že to je skoro stejné- někdy se hrudky udělají dobře (když je steliva hodně a kočky to nepročůrají až na dno, vznikne tvrdá nerozpadající se koule), někdy míň (když si to odhrabou až na dno a pak se vyčůrají). Musí se tak ypočkat, než hrudky ztvrdnou a nevybírat hned po vykonání potřeby.

Spotřebu máme vysokou-40 kg/měsíc (3 kočky, 2 záchody)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 18:36:05
Odpovědět s citátem

terez4 napsal:
Používám už přes dva roky Biokats a jsem s ním spokojená, můžu ale porovnávat jen s jinými bentonitovými stelivy- zverlit a mikeš

Taky teď jedeme na Biocats Fresh a v podstatě spokojenost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 12:19:47
Odpovědět s citátem

Tak jsme ted vyměnili Biokats za stelivo Molly z Intersparu. 10kg pytel stojí 69 Kč. Což je hodně dobrá cena si myslím. Vzhledově stelivo vypadá skoro stejně jako zelený Zverlit. Takové zelenošedé světlé kamínky. Kočík už do něj byl čurdit a tak jsem hned naběhla s lopatkou, zvědavá, jak to hrudkuje a byla to krásná tuhá kulička, takže zatím to vypadá dobře. Napíšu za pár dní, jak to vypadá a jestli nám to zasmrádlo, nebo ne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marketka



Založen: 17.04.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Teplice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 13:49:17
Odpovědět s citátem

Mistle: Molly používáme už docela dlouhou dobu a jsme s ním spokojení, když se to opravdu poctivě vybírá tak nesmrdí ... chodí tam dvě kočky takže spotřeba je trochu větší ale opravdu nemáme problém s hrudkováním či smradem Smile Zkoušela jsem několik druhů steliva a tohle se mi zatím osvědčilo nejlépe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 17:32:47
Odpovědět s citátem

Děkuji Marketko, u nás to zatím vypadá také dobře. Hrudky jsou pevné a zatím smrádek žádný. Ale je u nás teprve den. Tak uvidíme časem Smile Už jsme zkoušeli Zverlit, Biokats a Cats Best Oko Plus. Zatím se mi to zdá nejpodobnější tomu Zverlitu. Na to že to ale stojí polovičku je to víc než skvělé Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 11:50:04
Odpovědět s citátem

Tak s Molly stále spokojenost. Je u nás týden. Zatím vůbec nesmrdí, skoro se nevynáší (nejvíc vyházíme my sami při čištění záchůdku a občas kočičák, když se ráchá v umyvadle a pak hned nabehne do záchoda, pak vyběhne, zaklepe všema nožičkama a hodí to snad i na strop, ale proti tomu asi nepomůže žádná podestýlka Twisted Evil ) a hrudky úplně bez problémů. Takže asi zůstáváme prozatím u této podestýlky a všem můžu jen doporučit. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Skubynka



Založen: 17.05.2009
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 5. 2009 11:22:27
Odpovědět s citátem

My dost používáme bentonitové stelivo Dante z Kauflandu a vezmu jeden pytel hned vyzkoušíme a když se mi líbí nakoupíme ve velkém.Pěkně hrudkuje nerozpadávají se a hlavně nesmrdí,ale taky už jsem koupila stejná značka, výrobce-písek,prach hrůza. Proto ho nejdřív vyzkouším na jedné paletě je vždy zboží stejné kvality. Jinak silikonové u nás neuspělo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: bio sand
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 11:55:40
Odpovědět s citátem

Tak se musím podělit o zkušenost se stelivem Bio Sand. Nevím, jestli jsme měli nějakou smůlu na špatnou várku, ale za celou dobu, co jsme ho měli to udělalo asi jen dvě hrudky, jinak všechno ostatní se rozpadlo na bahno a tudíž se to muselo nabrat plnou lopatkou i spolu s čistým stelivem. A samozřejmě se to všechno vždy vybrat nepovedlo, takže za 14 dní to byl docela solidní pušík. Vůbec mi to hrudkující stelivo nepřipomínalo. Takže za sebe a našeho kocoura, bych toto stelivo moc nedoporučovala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: bio sand
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 12:00:15
Odpovědět s citátem

Kterou barvu obalu jste měli?
Modrý obal je nehrudkující. Ostatní už hrudkující.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Re: bio sand
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 12:40:57
Odpovědět s citátem

April napsal:
Kterou barvu obalu jste měli?
Modrý obal je nehrudkující. Ostatní už hrudkující.


Měli jsme růžový obal. Je na něm psáno, že by hrudkovat měl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: bio sand
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 14:21:42
Odpovědět s citátem

Tak růžovej jsem nezkoušela, ale to je hrudkující. My používáme ten červený.

Tady jsou jednotlivé typy: http://www.biosand.it/indexEng.html

Ale stelivo je holt alchymie Cool
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Re: bio sand
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 7. 2009 14:31:33
Odpovědět s citátem

April napsal:
Tak růžovej jsem nezkoušela, ale to je hrudkující. My používáme ten červený.

Tady jsou jednotlivé typy: http://www.biosand.it/indexEng.html

Ale stelivo je holt alchymie Cool


To máte úplnou pravdu Smile My měli Molly, jak jsem o něm psala výše a to bylo úplně bez chyby, ale přestali ho prodávat v Kauflandu kam chodíme a na objíždění ostatních jsme se prozatím nevydali. Teď jsem na zkoušku koupila dřevěné peletky Oko Kats od Gimpet, tak uvidíme Smile

Takže růžový Bio Sand raději ani nezkoušejte je to hroznej blivajz Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wilt007



Založen: 10.08.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Bučovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 15:25:19
Odpovědět s citátem

Moje zkušenosti se stelivem

1/ Mikeš- ekonomicky super ale po použití takový/jak to říct slušně-hmmm/ nekvalitní.
2/ BioCats og Gimpet - když je nouze, tak se dá koupit 10kg balení což je super. Toto stelivo občas používám, nemám sním problém.

3/ Zwerlit-dle mých zkušeností se 2 kočkama a 8 fretkama/ záchudků máme opravdu hodne/ toto stelivo považuji u nás doma za nejlepší. Dá se koupit ve čtyřech provedeních
přírodní, středně velké hrudy, malé zrnka a aromatizovaný. Osobně asi nejhorší ze všech je ten jemně hrudkovaný, jakmile kocour zahrabě bílý prášek letí.
Osobně kupuju přírodní, středně velké zrna/nebo jak se to mu říká. Je to zelený pytel. Občas když chci osvěžit miláčkům požitek, koupím aromatizovaný. Ale přijde mi že jim vadí. Protože je trošku agresivní na nosánky.

Takže sečteno a podtrženo Zwerlit zelený pytel vládne našim záchodům.

Věřím že existuje plno jiných možná lepších steliv, ale obchody které já navštěvuji zas takový výběr nemají.
_________________
Mám malou ZOO a pořád mám málo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top