Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2008 13:29:54
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
Ja jsem ted poprve vyzkousela vychvalovane Cat Best Öko Plus. Do te doby jsem pouzivala(a dal potom zase nejspis budu) obyc. bentonitove stelivo z Penny marketu.Obcas Biocats fresh. Cat Best neni spatne co do hrudkovani a pohlcovani pachu,ale vadi mi dost,ze se opravdu hodne vynasi a mame ho i v posteli Smile A kdyz jsem ho tam poprve nasypala, Ginger nevedela,co s tim jako ma delat a az kdyz jsem prisypala trochu bentonitoveho,tak ji doslo,ze tam muze curat Smile
Silikon jsme zksili jednou - taky nevyhovuje,brzo smrdel.


.......................naši kluci Bagheera a Ballou, milují ZVERLIT červené barvy, velmi hrudkuje, nezapáchá, jelikož je voňavý a ještě k tomu mají záchůdek s předsíňkou, takže v pohodě, neměnila bych, ani neexperimentovala Smile všem kočičkám ZDAR ZDAR ZDAR Razz
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2008 20:11:52
Odpovědět s citátem

hrudkovite stelivo mi okrem tazsej udrzby a bordelu este zacpava zachod! a to pry silikagelove sa nema hadzat do wc. pritom s nim to bolo v pohode. to je u mna definitivny koniec hrudiek:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2008 20:14:26
Odpovědět s citátem

Na obalech hrudkujícího steliva bývá i obrázkové upozornění, že do WC se hrudky nesmí házet, navíc hrudkující steliva bývají dokonce kompostovatelná. Na bobcích obalených stelivem jej není tolik, aby to dokázalo toaletu ucpat.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2008 20:21:29
Odpovědět s citátem

April napsal:
Na obalech hrudkujícího steliva bývá i obrázkové upozornění, že do WC se hrudky nesmí házet, navíc hrudkující steliva bývají dokonce kompostovatelná. Na bobcích obalených stelivem jej není tolik, aby to dokázalo toaletu ucpat.

April


Tak Cats Best je hrudkující a to se do WC smí Smile Co jsem tak různě četla a navíc to tak již půl roku praktikuji a WC jsem ještě ucpané neměla Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2008 20:40:20
Odpovědět s citátem

Tak to ještě upřesním, aby to bylo správně pochopeno:
hrudkující betonitová steliva (BioKats, Zverlit, ...) toalety ucpávají.
Cats Best a jemu podobná - dřevitá, se splachovat dají.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: STELIVO-PROSIM PORADTE
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 12:31:06
Odpovědět s citátem

AHOJky vsem,
chtela bych se poradit, pouzivam biocats fresh,ale zachudek mam v koupelnea posledni dobou citim z kocicky pach zachudku a navic hrudky se nejak zacaly rozpadat.
chtela jsem se zeptat, jednou jsem zkusila koupit oko-plus a nejak jsem nepochopila jak se vynasi curani, zadnou hrudku to neudelalo???
a jeste tolik vychvalovany Nature Gold to jsou take takove drevite papilotky???dneska chci kocene jedno z techto steliv koupit-psm poradte
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: STELIVO-PROSIM PORADTE
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 12:42:44
Odpovědět s citátem

Ten Cats Best Öko Plus je dřevité stelivo a v některých případech se stane, že prostě nezhrudkuje - také se vytváří hrudky, jako u bentonitových steliv jako je Bio Kats, které se vyndavají. Ale někdy se neudělaj, nebo po "vyschnutí" se rozpadnou. Takovou zkušenost mám taky. Nature Gold je také "dřevité". Tipla bych, že pokud se rozpadal nebo nehrudkoval Cats Best Öko Plus, asi i s tím Nature Gold to bude obdobné.

Zvážila bych proto koupi opět nějakého bentonitového, resp. minerálního steliva - jako je Zverlit nebo BioSand.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 12:47:28
Odpovědět s citátem

April dekuji za info, jakto, ze nekomu tedy tyto drevite steliva hrudkuji a me ne?mozna jsme vybrala hrudku moc brzo, ze se jeste nestihla vytvorit,ale ted u biocatsu se mi ty hrudky porad rozpadaji a cica je tim citit. chtela bych to nature gold zkusit, ale bojim se, ze mi to nebude hrudkovat, lopatka mi asi staci ta,kterou mam na biocats ze?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 13:05:04
Odpovědět s citátem

April, prosim te nevis jeste jestli nature gold maji v petcentru???
diky za info pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 13:16:49
Odpovědět s citátem

Fakt nevím, jestli ho tam maj.

A proč někomu hrudkuje a někomu ne ... každá domácnost je jiná, má jinou vlhkost vzduchu, jiný umístění záchůdku, jiný větrání, asi i to s tím částečně souvisi ....
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 13:28:33
Odpovědět s citátem

Aha to me nenapadlo to je pravda, ja mam zachudek v koupelne tak je tam mozna moc vlhko..tak ja tam zajedu a uvidime dekuji moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 15:43:52
Odpovědět s citátem

My používáme Biokats bianco, protože naše oblíbené stelivo přestali před půl rokem vyrábět Sad . Poslední dobou se mi ovšem zdá, že hrudkuje mnohem hůře než dříve. Nevím čím to je, jestli je nějaká chyba u výrobce nebo co. Ale většinou se hrudky rozpadnou dříve než je vyndám a rozpadnou se na menší a malinké části, které nejdou vyndat, protože propadnou lopatkou. Lopatka s menšími dírkami je má zase moc malé. Už mám doma asi 5 různých lopatek a pořád ne tu "pravou". Uvažovala jsem o změně steliva. Dostala jsem doporučené Green cat
http://www.exo-eko.cz/Podestylky-pro-kocky/Kockolit-Green-Cat-10l
Zakoupila jsem ho, ale než jsem ho stačila zkusit, objevila jsem v Pet centru naše oblíbené stelivo, které zase vyrábějí. Jedná se o Bio Carino, dováží Gimpet. Nakoupila jsem asi 12 pytlů a doufám, že se nezkazili a už se na něj těším. Asi to co teď máme vyhodím a dáme si toto.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 17:11:53
Odpovědět s citátem

My máme tuhle lopatku a nedám na ní dopustit.
http://www.exo-eko.cz/Filtry-sacky-lopatky-odstranovace/Lopatka-s-vanickou
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 17:46:47
Odpovědět s citátem

tak jsem asi udelala peknou chybu koupila jsem sice cats best oko,ale universal a ted nevim jestli je to vubec pro kocicku vhodne a jestli to vubec hrudkuje, vsimla jsem si , ze je to universal az doma :(co ted s tim?je velky rozdil mezi universal a plus?
diky pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 18:05:04
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
tak jsem asi udelala peknou chybu koupila jsem sice cats best oko,ale universal a ted nevim jestli je to vubec pro kocicku vhodne a jestli to vubec hrudkuje, vsimla jsem si , ze je to universal az doma :(co ted s tim?je velky rozdil mezi universal a plus?
diky pavla

Universal nehrudkuje, ale i ten se dá použít, dřív jsem ho používala. Do záchůdku se nasype malé množství steliva jen aby bylo zakryté dno. Když se vetšina válečků rozpadne na piliny tak se celý obsah záchůdku spláchne do WC a nasype se nové stelivo. Nebo můžete stelivo darovat někomu kdo chová drobné hlodavce, pro ty je ideální.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 18:08:00
Odpovědět s citátem

aleno ,dekuji za radu, universal dam sousedovi ma kralicka, ja bych chtela hrudkujici zkusim ted asi zajet do obi, v petcenteru ho nemaji a nic jineho v okoli nemam Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 19:23:17
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
tak jsem asi udelala peknou chybu koupila jsem sice cats best oko,ale universal a ted nevim jestli je to vubec pro kocicku vhodne a jestli to vubec hrudkuje, vsimla jsem si , ze je to universal az doma :(co ted s tim?je velky rozdil mezi universal a plus?
diky pavla


No a vyměnit by nešlo, jestli není ještě načaté? Každý slušný obchod zboží vymění.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 20:13:51
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
aleno ,dekuji za radu, universal dam sousedovi ma kralicka, ja bych chtela hrudkujici zkusim ted asi zajet do obi, v petcenteru ho nemaji a nic jineho v okoli nemam Sad

Já ho objednávám na http://www.24tlapek.cz/product.php?II=470&cuid=0, po Praze rozvážejí nad 1000,- Kč zdarma a jsou spolehliví.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 11. 2008 22:22:05
Odpovědět s citátem

To cat best universal jsem vyhodila okamžitě-pro kočky jsem ho shledala absolutně nevhodné-protože piliny z něj byly prostě VŠUDE!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Naprostá hrůza! Je dobré pro hlodavce nebo ptáky.

Zkoušela jsem kde-co, bentonit, asan, silikagel, cat best oko gold, a skončila jsem u cat best oko plus-používám ho už řadu měsíců a mě tedy hrudkuje dokonale, vynáší se trochu, to ano, ale dá se sebrat nebo zamést, může se spláchnout do toalety-jako jediné beztrestně, což já považuji za obrovskou výhodu. Takže kakáče obalené stelivem házím do WC a hrudky dávám do pytlíku a ten pak vyhodím do popelnice. Teď mají v zooplusu na toto stelivo akci-ke 40l dávají 10l zadarmo, a stojí to kolem 23 euro, což je i při vyšší ceně za euro hodně dobrá cena. A navíc tam teď dávají 4kg nějakého nového dřevěného steliva zadarmo.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 9:16:39
Odpovědět s citátem

ALAMKO:ja jsem ho uz nacala, ale to nevadi sedmilety soused ma kralicka takze jsem mu to vcera zanesla tak byl rad Smile
ALENO:tech 24tlapek urcite vyzkousim dekuji za typ
TATIANO: vite co jsem nakonec zjistila?Ze tenkrat kdyz jsem chtela vyzkouset cats best oko, tak jsem ho koupila,ale od gimpetu coz je neco jineho a ten mi tedy vubec nehrudkoval, dnes jedu koupit ten spravny do zverokruhu,psala jsem tam dotaz a maji ho a pote ho budu objednavat pres net, chci ho nejdrive vyzkouset. betonit uz nechci hrudky se rozpadaji i biocats-kvalita se dle meho nejak zhorsila a opravdu po nem kocicka nejak smrdi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 9:21:49
Odpovědět s citátem

Jinak ve zverokruhu maji ted akci na cats best oko universal 20+10l zdarma, takze kdo mate papouchy, kralicky, morcatka atd. tak se to urcite hodi.
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 9:28:37
Odpovědět s citátem

Od Gimpetu se může jednat o tento výrobek: ÖkoKats http://www.gimborn.de/uploads/tx_tocgimbornprodukte/616_438.jpg .

Abychom se nezamotali do názvů a výrobců Smile , Gimpet, nevyrábí Cats Best Öko ( http://www.zooplus.com/bilder/cats/best/ko/plus/1/300/3187catsbestkoplus_b_1.jpg ), ale právě ten ÖkoKats, který vypadá jako válečky. Ovšem ten nám taky hrudku neudělal.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 9:45:55
Odpovědět s citátem

April to je presne to co myslim od gimpetu okokats (male valecky s uhlikovym filtrem) a to bylo neco priserneho sice to krasne vonelo po dreve,ale to je vse hrudka nebyla ani jedna, proto jsem na to tak zanevrela, nevedela jsem ,ze se jedna o neco jineho.Takze vyzkousim cats best oko plus a uvidime.
Doufam, ze mohu do zachodu vyhazovat i curani.Uvidime snad mi na to kocenka bude chodit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 10:30:17
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
April to je presne to co myslim od gimpetu okokats (male valecky s uhlikovym filtrem) a to bylo neco priserneho sice to krasne vonelo po dreve,ale to je vse hrudka nebyla ani jedna, proto jsem na to tak zanevrela, nevedela jsem ,ze se jedna o neco jineho.Takze vyzkousim cats best oko plus a uvidime.
Doufam, ze mohu do zachodu vyhazovat i curani.Uvidime snad mi na to kocenka bude chodit Smile


Ano, tohle je jediné stelivo na našem trhu, které se skutečně může komplet splachovat do lidské toalety zcela beztrestně. Na stránkách zooplusu jsem četla, že se to může, a že v toaletě se to chová jako WC papír. Já, když je venku hnusně, tak to taky vše házím do záchodu. Včetně načůraných hrudek. A pokud kočenka řádně zahrabává, tak kakáč za chvíli není vůbec cítit, pohlcuje i pachy. Jen ten náš pacholek nahatej se s něčím jako zahrabávání neobtěžuje, takže to je potom síla Evil or Very Mad Ale my máme v koupelně, kde je kadibudka, odsávání ve stropě jako mají v supermarketech Laughing , takže veškerý smrad je za 5 minut minulostí. Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 10:37:13
Odpovědět s citátem

Tatiano tak ja ho hned zajedu dnes vyzkouset, ze zacatku jsem byla z biocats nadsena,ale casem to nejak upadalo vsude mam sterk to je hrozny, moje kocena vytvari uplna inzenyrska dila v zachudku, takze hovinka zahrabava skvele i kdyz tesne ,,po,,to citit trosku je ,ale to je normalni,to vite nahacek se neobtezuje hrabat co kdyby si nahodou uspinil svou jemnou kuzicku? :)jen se trosku bojim, ze mi po betonitu nebude cica chtit chodit na drevitou...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 10:54:59
Odpovědět s citátem

[quote="PAVITA"]Tatiano tak ja ho hned zajedu dnes vyzkouset, ze zacatku jsem byla z biocats nadsena,ale casem to nejak upadalo vsude mam sterk to je hrozny, moje kocena vytvari uplna inzenyrska dila v zachudku, takze hovinka zahrabava skvele i kdyz tesne ,,po,,to citit trosku je ,ale to je normalni,to vite nahacek se neobtezuje hrabat co kdyby si nahodou uspinil svou jemnou kuzicku? :)jen se trosku bojim, ze mi po betonitu nebude cica chtit chodit na drevitou...[/quote

Ideální by bylo nabídnout nejdřív dvě možnosti-záchod s bentonitem, kam bych přimíchala trochu cat best oko plus (mohla by to být menší miska) a pak bych přistavila záchod jenom s cat best, dala vedle sebe a čekala, co bude. Třeba by se kočence rovnou zalíbilo dřevo, tím by to bylo jasné, kdyby ne, tak bych z malé misky to přesypala do kadibudky a do bentonitu postupně přidávala víc a víc cat best, až by tak zůstalo jen to dřevo.

Já mám kliku, že žádná z mých kočiček stelivo neřeší a jdou do toho, co mají v kadibudce. Je jim to fuk. Tak jsem mohla zkoušet kde-co, protože šly do všeho. Ale nakonec i nejlaciněji vychází tohle-já měla při počtu 3 kousky 40l pytel skoro na 2 měsíce-a to mě vyšel na cca 450 Kč (v akci ze zooplusu). Nic není nutno vyhodit, pouze se dosypává. A my tedy ještě tak jednou týdně proséváme, protože devonek má alergii na prach, a ono se v tom časem dřevěný prach vytvoří. Ale některé kočce to nevadí. To je jediná nevýhoda tohoto skvělého steliva.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 11:28:00
Odpovědět s citátem

Tatiano, dekuji za radu zkusim to takhle udelat, musim rict, ze zatim jsem mela pouze betonit,ale hodne druhu,ale nikdy problem nebyl,ale do toho dreveneho kockolitu od gimpetu se ji moc nechtelo, sice tam sla,ale s odporem. Mate stesti na prizpusobive kocicaky,jak jsem cetla i v jinych vlaknech i na osetrovani a tak Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 18:04:10
Odpovědět s citátem

My ze začátku taky používali Biokats, ale smrděl mi a navíc mi vadilo, že pytel byl dost těžký a často se to muselo měnit. Pak jsem zkusila Cats Best a super. Kočka ani snad nezaznamenala, že je tam něco jiného (žádné stížnosti nebyly Laughing ) a chodí na něj v pohodě. Vše házím do záchoda a ještě se neucpal a to je starý panelákový Laughing Bobeky, když je milostivá zahrabe, tak o nich nevíme, ale občas se nezadaří, no Laughing Trochu víc se vynáší před záchod, ale zas mě to aspoň donutí častěji zametat a udržovat celkový pořádek v bytě Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:10:20
Odpovědět s citátem

tak pred hodkou jsem prilitla s cats best oko plus nasypala a cekam kocicka si sedla pred zachudek koukala a odesla tak uvidime ...jinak mi to pekne voni,ale trosku me z toho svedi nos Smile vynaseni asi bude vetsi nez u betonitu,ale libi se mi to tak uvidime jak to kocicka prijme Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:15:30
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
tak pred hodkou jsem prilitla s cats best oko plus nasypala a cekam kocicka si sedla pred zachudek koukala a odesla tak uvidime ...jinak mi to pekne voni,ale trosku me z toho svedi nos Smile vynaseni asi bude vetsi nez u betonitu,ale libi se mi to tak uvidime jak to kocicka prijme Smile


Mi to taky hrozně voní, jak dřevěné piliny Smile Jj, je pravda, že je to takové trochu prašné a dráždí to, když se tím člověk prohrabuje. Ale já bývám rychlá, tak chvílu nedýchám Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
5
Mňoukání a štěkání (17x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (16x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top